U SAD-u nova zakonska inicijativa za zabranu TikTo

poruka: 7
|
čitano: 2.739
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U SAD-u nova zakonska inicijativa za zabranu TikTo".
15 godina
offline
U SAD-u nova zakonska inicijativa za zabranu TikTo

ic oke. dovoljno su glupi i bez toga pa im dodatni poticaji nisu nuž(d)ni. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
U SAD-u nova zakonska inicijativa za zabranu TikTo

Pametno. U Kini je zabranjeno, a platforma nije ništa drugo nego Kineski psyops alat.

Nadglednik dina
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
U SAD-u nova zakonska inicijativa za zabranu TikTo

Onda neka jave svom predsjedniku novo pravilo

https://www.theguardian.com/technology/2024/feb/13/joe-biden-tiktok-campaign-national-security-social-media

 

Ovo vise nije ni smjesno niti zalosno.

 

Ovo je sad vec ono.. u zdrav mozak ovo malo nas sto nam je preostalo zdravog mozga.

 

Jedva cekam nekoga tko ce kontrirati ovom mom upisu (iskreno iz ciste znatizelje fali mi Visak  samo da vidim kako bi ovo pokusao racionalizirati)

 

Sumrak civilizacije.

 

Idiokracija.....

 

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: U SAD-u nova zakonska inicijativa za zabranu T
syncmaster245b kaže...

Onda neka jave svom predsjedniku novo pravilo

https://www.theguardian.com/technology/2024/feb/13/joe-biden-tiktok-campaign-national-security-social-media

 

Ovo vise nije ni smjesno niti zalosno.

 

Ovo je sad vec ono.. u zdrav mozak ovo malo nas sto nam je preostalo zdravog mozga.

 

Jedva cekam nekoga tko ce kontrirati ovom mom upisu (iskreno iz ciste znatizelje fali mi Visak  samo da vidim kako bi ovo pokusao racionalizirati)

 

Sumrak civilizacije.

 

Idiokracija.....

 

 100% točno

 

Ja rekoh
14 godina
protjeran
offline
Re: U SAD-u nova zakonska inicijativa za zabranu T
Eh, da, kad je već spomenut, i meni fali Visak, ali i mnogi drugi koji su netragom nestali - ili su banani, ili su odustali, ili im se jednostavno više ne da (jer, budimo realni, i ovaj forum se polagano pretvorio u idiokraciju).
:(
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: U SAD-u nova zakonska inicijativa za zabranu T
Entry Point kaže...

Pametno. U Kini je zabranjeno, a platforma nije ništa drugo nego Kineski psyops alat.

 Imaju oni alternativu za tiktok (pod drugim imenom). Tiktok je i napravljen sa namjerom špijunaže ostatka svijeta.

12 godina
offline
Re: U SAD-u nova zakonska inicijativa za zabranu T
Samo nspred Ameri....prokleti Kinezi vam ne daju back door u svoju aplikaciju, pa ne možete više špijunirati niti svoje građane, a kamo li Nijemce, Talijane,Francuze i ostale saveznike ø, kao u dobra stara vremena kada je Facebook bio toliko popularan da je bio skoro na svakom uredjaji.

Ne samo da treba zabraniti tiktok, nego treba uvesti zakon po kojem svi moraju koristiti Google ili Apple mobitele, pri tome obavezno imati instalirane Instagram, FB, a po mogućnosti i WhatApp i Outlook.
I to ne samo u Americi nego zakon treba sprovesti u svim zemljama koje ne žele rat protiv amerike
Moj PC  
4 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice