Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automobili

poruka: 12
|
čitano: 4.709
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automobili".
15 godina
offline
Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automobili

pa da, kad već fizičko kažnjavanje u odgoju i obrazovanju nije dopušteno, ostaje jedino ocjenjivanje (dok ne dođu pobješnjeli roditelji zapaliti učiteljicu, nakon što je razapnu, otruju i raščetvore konjima, jer je dirnula njihova mesiju). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2024 9:53 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automobili

Nije loše, samo premalo i debelo prekasno

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automo
Ovaj tesla 3 je tolika ružnoća unutrašnjosti da ću osljepit ako jos jednom pogledam sliku
Intel 80286
Moj PC  
15 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automo
Horned Reaer kaže...
Ovaj tesla 3 je tolika ružnoća unutrašnjosti da ću osljepit ako jos jednom pogledam sliku

 Kod mene čak izaziva duševnu patnju.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
14 godina
online
Re: Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automo
Horned Reaer kaže...
Ovaj tesla 3 je tolika ružnoća unutrašnjosti da ću osljepit ako jos jednom pogledam sliku

 zato je toliko nesreća. Ljudi uključe autopilot i žmire kako ne bi gledali tu katastrofu. :-)

11 godina
offline
Re: Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automo
Majmun.net kaže...

Nije loše, samo premalo i debelo prekasno

 Pa da, a komande za klimu, ventilaciju, radio... su zaboravili? 

 

14 godina
offline
Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automobili

Slažem se da su otišli predaleko sa raznoraznim touch screenovima. Gledao na YT kako voze Teslu 3 bez ručica za pokazivanje smjera. Ako je stvarno onako kako se vidi na tom videu, to je teška zajebancija. I mijenjanje brzina preko ekrana, upravljanje klimom.. Previše je toga i nešto ( ne mora sve) se treba vratiti na prekidače kakve imaju normalni auti.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2024 13:52 (učo).
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automo
Pancho2012 kaže...
Majmun.net kaže...

Nije loše, samo premalo i debelo prekasno

 Pa da, a komande za klimu, ventilaciju, radio... su zaboravili? 

 

 ma daj, automatska klima - jednom namjestiš na 21-22 i zaboraviš zauvijek. Radio, isti k.

Ja rekoh
11 godina
offline
Re: Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automo
Feudalac kaže...
Pancho2012 kaže...
Majmun.net kaže...

Nije loše, samo premalo i debelo prekasno

 Pa da, a komande za klimu, ventilaciju, radio... su zaboravili? 

 

 ma daj, automatska klima - jednom namjestiš na 21-22 i zaboraviš zauvijek. Radio, isti k.

Ne volim automatsku klimu, u dva auta imam ručnu, imao sam i automatsku, ali sam uvijek postavljao na ručno. Temperaturu i smjer puhanja namještam prema trenutnoj potrebi, a ne da mi automatika radi ono što ne želim. 

Za radio bih se čak i složio, jer uvijek slušam samo jednu stanicu, ali kad sam na putu moram mijenjati stanice. Osim toga, treba podešavati i glasnoću. 

 

12 godina
offline
Re: Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automo
I volan treba izbacit i napravit samo slider na touchscreenu.
 
16 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automo
Pancho2012 kaže...
Majmun.net kaže...

Nije loše, samo premalo i debelo prekasno

 Pa da, a komande za klimu, ventilaciju, radio... su zaboravili? 

 

zato i kažem "premalo".

 

imam auto bez ijednog touchscreena i ponosan sam na to. žao mi je koliko zagađuje jer je star skoro kao i ja, ali blesavo mi je "spašavati svijet" tako da koristim nešto što skraćuje moj život

 

svaka cigareta košta 8 minuta života (povrh koliko ti treba da ju popušiš). baš me zanima koliko košta mijenjanje pjesme na touchscreenu u 4. brzini. Može i koliko skraćuje životni vijek auta

8 godina
offline
Re: Euro NCAP će ubuduće davati niže ocjene automo
Pancho2012 kaže...

Ne volim automatsku klimu, u dva auta imam ručnu, imao sam i automatsku, ali sam uvijek postavljao na ručno. Temperaturu i smjer puhanja namještam prema trenutnoj potrebi, a ne da mi automatika radi ono što ne želim. 

Za radio bih se čak i složio, jer uvijek slušam samo jednu stanicu, ali kad sam na putu moram mijenjati stanice. Osim toga, treba podešavati i glasnoću. 

 

 Imam doma jednu takvu osobu; namjesti si puhanje najhladnijeg zraka ravno u facu. Poludim kad sjednem u njen auto.

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice