Zbog gledanja u ekrane djeca ne razvijaju vitalne

poruka: 5
|
čitano: 2.116
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog gledanja u ekrane djeca ne razvijaju vitalne ".
14 godina
offline
Zbog gledanja u ekrane djeca ne razvijaju vitalne

Ajde.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Zbog gledanja u ekrane djeca ne razvijaju vitalne

Uređaje u ladice, a djecu (i roditelje) na livadu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Zbog gledanja u ekrane djeca ne razvijaju vitalne

Zanimljivo kako o svakoj novoj generaciji čitamo iste članke. Sjećam se da se o mojoj pisalo kako provodimo 4 sata dnevno pred tv-om i ne razvijamo jezične sposobnosti. Pa kad je došao nintendo(niži razred osnovne) onda su pisali da zbog previše sati pred ekranom ne razvijamo tjelesne sposobnosti i da nećemo znati trčati. Pa se pisalo da su djeci krive kralježnice od sjedenja pred ekranom, pa im je jedno vrijeme bila mantra kako ćemo dobiti artritis do 30. od joysticka. Svakoj generaciji uspostave novu "kutijicu" kojom treba nekoga proglasiti nesposobnim u budućnosti. 

 
12 2 hvala 0
12 godina
offline
Zbog gledanja u ekrane djeca ne razvijaju vitalne

Ne znam jel do "zabavne" elektronike ili čega već ali nekada je bilo drugačije...

Trebaš osobnu a imaš 15 godina? Pa odeš tamo kod Supera u onaj prolaz... Ponesi dvije fotografije...

Pišeš prijemni ispit za srednju školu? Ponesi kopije i original, prijavi se u školi i to je to...

Lega i ja sa 15 godina napravili radne knjižice...

Kakvi roditelji??? Pa SAM odeš... 

Danas te roditelji vode po osobnu, upisuju te u srednju školu... Podižu dječici lektiru... "On ne zna di je knjižnica"...

Pa jbt, nama starci nisu znali gdje smo ... "Doći će kad ogladni"...  

A što se tiče zabavnih drlogija, pardon, tehnologija... Svako vrijeme nosi nešto... "Bit će im (umetnuti pošast) od buljenja u te điđe". Pa nek bude... Od svega bude neka posljedica... 

Jedino, nek paze u prometu jer će nekoga osuditi kad "tele" izbaulja na cestu buljeći u mobitel...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
offline
Zbog gledanja u ekrane djeca ne razvijaju vitalne

Malo isprike od mene, naknadno sam pročitao da je riječ o bebama do 3 godine... Njima treba radio ili glazba bez videa.

To, uz igračke, klasične i nadzor odrasle osobe... Uz pjesme bi naučili pričati, mislim da bi ponavljali stihove, pripjeve...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice