Partnerstvo Hrvatskog Telekoma i Netflixa donosi t

poruka: 5
|
čitano: 2.698
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Partnerstvo Hrvatskog Telekoma i Netflixa donosi t".
14 godina
offline
Partnerstvo Hrvatskog Telekoma i Netflixa donosi t

Znaci kada su shvatili da sve veci broj ljudi ukida pretplatu na Netflix okrenili su se onima koji jos uvijek placaju TV kao siguran izvor prihoda dok ne shvate di falivaju, a nikad nece shvatit da su problem losa kvaliteta filmova koji snimaju zadnjih godina a ne streming servis kao takav

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Partnerstvo Hrvatskog Telekoma i Netflixa dono
Super, sad će me HT zvati još 15 puta u 3 mjeseca da mi uguraju i Netflix : )
cQKGUgOfD8U
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Partnerstvo Hrvatskog Telekoma i Netflixa dono
S konja na magarca za istu ili možda višu cijenu. Ono što smo do sada gledali u 4K, t-scum će nam ponuditi u svom hvaljenom 1080p!
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Partnerstvo Hrvatskog Telekoma i Netflixa dono
Koje razočarenje - mislia sam da je Žele (Kerum) na slici…
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
2 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Partnerstvo Hrvatskog Telekoma i Netflixa dono
stirko55 kaže...

Znaci kada su shvatili da sve veci broj ljudi ukida pretplatu na Netflix okrenili su se onima koji jos uvijek placaju TV kao siguran izvor prihoda dok ne shvate di falivaju, a nikad nece shvatit da su problem losa kvaliteta filmova koji snimaju zadnjih godina a ne streming servis kao takav

 je evo žile režu od žalosti...

 

 

što se tiče sadržaja nikada bolji nije bio, puno dobrog novog sadržaja uz stalno dodavanje starih odličnih filmova i serija, nema što nema.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice