Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

poruka: 72
|
čitano: 13.163
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj".
10 godina
offline
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

Sve ide u krug. Prvo su spaljivali, ubijali i zatvarali znanstvenike, pa je bila renesansa, pa je bila znanost zakon, pa se sad zatucanost i religima oporavila i opet se cjepaju drva za lomače.

Nadglednik dina
Moj PC  
15 5 hvala 1
8 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
Entry Point kaže...

Sve ide u krug. Prvo su spaljivali, ubijali i zatvarali znanstvenike, pa je bila renesansa, pa je bila znanost zakon, pa se sad zatucanost i religima oporavila i opet se cjepaju drva za lomače.

 mislim da su si ovaj put znastvenici sami krivi (manjina zanstavenika, al glasna manjina)

15 godina
offline
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

"Znanstvenici", a pogotovo australski,nakon sto su cijeli kontinent pretvorili u maltene konc logor sada zanju ono sto su posijali.

 

Kako se sve vise vremenski odmicemo od one histerije, sve vise izlazi vidjelo kako je vecina "znanstvenika" prodala svoj profesionalni integritet radi onoga "ne zelim izgubiti svoj posao" i "odbaciti cu sve sto me je moja profesija naucila" samo da bih zaplovio rijekom narativa i da me se pusti na miru.

 

To nije znanost, nego politika.

 

Kao podsjetnik, pogledajte svega par primjera sto nam se serviralo kao normalno i "ZNANSTVENO" utemeljno, ako ste slucajno zaboravili.

 

 

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
 
24 9 hvala 7
14 godina
offline
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

Covid je demonstrirao jednu vrlo bitnu stvar, a to je da su struka i znanost prokurvani više od politike.

I prije covida si mogao naručiti znanstveno istraživanje s unaprijed željenim rezultatom, poput kuhinje po mjeri, a covid je to samo donio u prvi plan. Neka sada ti "znanstvenici" gutaju svoja govna, plaćeni su za to.

 

Tokom histerije bi ovaj syncmaster245b-ov post bio uklonjen a on bi bio proglašen antivakserom i ravnozemljašem.

Još bi na njegov post dodao onaj legendarni kretenizam "misli na druge, cijepi se". Cjepivo ako i djeluje, onda djeluje isključivo na cijepljenu osobu. Po tom glupavom sloganu ispada da je moj susjed zaštićen ako se ja cijepim. I takva glupost izađe iz glave osobe koja je znanstvenik? Gospodo "znanstvenici", uživajte sada.

Moj PC  
15 6 hvala 1
12 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
neutrino kaže...

Po tom glupavom sloganu ispada da je moj susjed zaštićen ako se ja cijepim. I takva glupost izađe iz glave osobe koja je znanstvenik? Gospodo "znanstvenici", uživajte sada.

 

Ma da, a i ono da se neki segment ispod kvadratne krivulje podijeli na BESKONAČNO malih dijelova i onda se zbrajanjem njihovih površina dobije površina tog segmenta, a dijete u vrtiću zna da za zbrajanje BESKONAČNO mnogo dijelova treba BESKONAČNO mnogo vremena pa eto još jedan puj-puj tim zločestim "znanstvenicima".

16 godina
offline
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

Čuj oni se imaju obraza žaliti. Ono obraz od džona, sinkopa i amnezija su sad ko Sveto Trojstvo kod tih dokazanih štetočina.

 

Po meni bi ih trebalo pred sud za sve direktne i indirektne štete koje su napravili svojim zločinačkim mjerama. Npr. kolike su direktne štete od inflacije ili zaustavljanja trgovine/proizvodnje. Samo za te stavke bi dobili nekoliko doživotnih, a gdje je ostalo.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
8 0 hvala 1
4 mjeseca
offline
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

iza njih osuditi ove što su izmjerili najtopliju veljaču ikada izmjerenu?

 

 
4 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
syncmaster245b kaže...

"Znanstvenici", a pogotovo australski,nakon sto su cijeli kontinent pretvorili u maltene konc logor sada zanju ono sto su posijali.

 

Kako se sve vise vremenski odmicemo od one histerije, sve vise izlazi vidjelo kako je vecina "znanstvenika" prodala svoj profesionalni integritet radi onoga "ne zelim izgubiti svoj posao" i "odbaciti cu sve sto me je moja profesija naucila" samo da bih zaplovio rijekom narativa i da me se pusti na miru.

 

To nije znanost, nego politika.

 

Kao podsjetnik, pogledajte svega par primjera sto nam se serviralo kao normalno i "ZNANSTVENO" utemeljno, ako ste slucajno zaboravili.

 

 

 30 minutes later - genijalno

15 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
Maskeron kaže...

iza njih osuditi ove što su izmjerili najtopliju veljaču ikada izmjerenu?

 

Ako mene pitaš, ovo je bila najtoplija veljača koju pamtim. Inače sa grijanjem krećem oko 15.11 (na plin, ranije na struju), da bi ovaj put krenuo tek 15.01! Nije dugo trajalo, cijelu veljaču opet na struju. Pa ti meni reci: je'l ovo najtoplija zima, uklučujući veljaču, ili nije?

 

4 mjeseca
offline
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

ja ne sporim da je najtoplija. 

studeni prosinac i siječanj su bili isto najtopliji.

 

samo sam dodao izostavljeni narativ koji ide u kompletu avax bojovnika.

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
syncmaster245b kaže...

"Znanstvenici", a pogotovo australski,nakon sto su cijeli kontinent pretvorili u maltene konc logor sada zanju ono sto su posijali.

 

Kako se sve vise vremenski odmicemo od one histerije, sve vise izlazi vidjelo kako je vecina "znanstvenika" prodala svoj profesionalni integritet radi onoga "ne zelim izgubiti svoj posao" i "odbaciti cu sve sto me je moja profesija naucila" samo da bih zaplovio rijekom narativa i da me se pusti na miru.

 

To nije znanost, nego politika.

 

Kao podsjetnik, pogledajte svega par primjera sto nam se serviralo kao normalno i "ZNANSTVENO" utemeljno, ako ste slucajno zaboravili.

 

 

 Ljudi su glupi. I zaboravljaju. Kad se samo sjetim preporuka za odlazak u restorane... Moraš ući s maskom, doći do stola, sjesti i onda možeš skinuti masku. Dižeš se od stola, moraš staviti masku. Najjače mi je bilo u počecima. Maske ne pomažu, a čekajte... Ipak pomažu i obvezni ste ih nositi. U biti to je preporuka. Pa forsiranje mjerenja temperature zdravim ljudima, držanja razmaka, sumanuto korištenje dezinficijensa...To je čudo kako se uvjerilo zdrave ljude da moraju nositi masku jer su možda zaraženi, pa da ne bi druge zarazili i da moraju preventivno mjeriti temperaturu. Pa preporuke mjerenja temp. djeci ujutro, tj. prije odlaska u školu, zapisivanja te vrijednosti i pokazivanja toga učiteljima. Sreća pa su roditelji bili inteligentni i nisu mjerili, nego su samo zapisivali prihvatljive vrijednosti.

 

Jednom prilikom mi je skoro maloj sestri jedna žena našpricala dezinficijens u oči umjesto umjesto na ruke. Jer je mjerila temp. onim laserskim termometrom usmjerenim u čelo djeci koja su ulazila u zgradu (riječ je bila o odlasku na trening) i odmah nakon toga im sprejala dezinficijens na ruke, pa se skoro zabunila, u zadnji tren je stala. I vrhunac svega - cijepi se, misli na druge.

 

Tako mi je sada drago što se nisam cijepio kada se svega sjetim. To je zapravo jedan mali djelić onoga što se radilo (razni debilizmi) i pravdalo "znanošću". Nije prvi puta u povijesti da je znanost poslužila kao opravdanje. Kad čujem tj. pročitam u našim medijima - "Znanstvenici kažu", bljuje mi se.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2024 8:04 (Izzy).
15 godina
offline
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

Što se tiče znanstvenika... Svaka im čast na iznimno velikom trudu, vremenu, volji i u nekim slučajevima požrtvovnosti. Ipak, u zadnje 4 godine su rijetki znanstvenici imali svoje JA, svoj stav. Kada je bilo očiglednih nelogičnosti i kontradiktornosti, ništa se nije poduzimalo da se stvari razjasne i raščiste. Tupoglavo se i dalje serviralo isto. I to je samo stvaralo veći otpor u javnosti. Frustriranost i nepovjerenje.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
Maskeron kaže...

iza njih osuditi ove što su izmjerili najtopliju veljaču ikada izmjerenu?

 

Zašto bi osudio termometar?

 

Problem su ovi iz sekte Crkva Presvetog Zatoplenja koji to tumače kao smak svijeta, a koji možemo zaustaviti samo prinošenjem žrtvama bogovima. Npr. kupovinom el.automobila od 40 tisuća eura, sječom stoljetnih šuma da bi posadio nakazne stometarske ventilatore, plaćanjem indulgencije (porez na zrak), jedenjem kukaca, uništvanjem poljoprivrede i transporta, ekocidom, itd.

 

U biti to je ista ekipa klaunova, a koja je srozala znanost na najobičnije praznovjerje/pseudoznanost i religijske pokrete. Mislim ono kako nazvati klauna koji je umislio da će zaustaviti/usporiti virusnu pandemiju sa j*benim maskama i ostalim srednjevjekovnim mjerama!?? Ili klauna koji fantazira kako je CO2 glavni i jedini faktor u klimastkim promjenama i uz to je još uvjeren da je ovladao geoinženjeringom, nego da su notorni širitelji pseudoznanosti/praznovjerja i pripadnici religijski sekti.

 

Usput bilo je i puno toplijih veljača, pa su ljudi preživljeli i nisu padali u depresiju kao kolega zzib koji je vidno utučen manjim računom za energente.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
15 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
memulica kaže...
Usput bilo je i puno toplijih veljača, pa su ljudi preživljeli i nisu padali u depresiju kao kolega zzib koji je vidno utučen manjim računom za energente.

 Malo pojednostavljuješ, sve na crno ili bijelo. Istina je da manji račun za plin, ali se povećao račun za struju. Istina je da je bilo toplijih veljača, ova niti ne iznenađuje jer je prisutan el-ninjo, a od polovice godine kreće el-ninja (hladna,bešćutna) koja donosi zahlađenje. I baš kako to današnja znanost sve pojednostavljuje ili na crno ili na bijelo. Pa smo tako unazad nekih godinu dana imali priliku slušati kako nas do 2030 očekuje pakao, aktivnost sunca je u 11 godišnjom uzlaznom periodu koji će se poklopiti sa poravnavanjem zemlje, sunca i još dva planeta navedene godine. A onda ove godine slušamo najavu slabljenja golfske struje i ledenu EU, gle čuda, moguće već od 2025 (el-ninje), a najkasnije 2038. Ništa se nije promijenilo još od prije rata u Ukrajini, odnosno ima tome već dvadesetak godina: engleski su se znanstvenici kladili kako će doći do globalnog zatopljenja, a ruski da će doći do globalnog zahlađenja. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2024 10:15 (zzib).
14 godina
online
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

Znaci ono b0g t3 j*** koji prokleti "cherry picking" histericnih ekstremista. 

To sto su politicari i kapitalisti izabrali podobne beskicmenjake iz akadamske zajednica da guraju ideje koje oni imaju apsolutno nema veze sa ikakvom znanoscu i znanstvenicima!

Nemogu shvatiti kako toliko kolicina ljudi moze biti tako mentalno ostecena da nemoze shvatiti da mjere donose politicari u dogovoru za kapitalistima. Znanstvenike rijetko tko ista ikada pita. Oni se bave svojim poslom koji je znanost a ne medijski nastupi!!!!!

Gadljivi ste.... 

 
5 3 hvala 2
12 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
konjRR kaže...
Nemogu shvatiti kako toliko kolicina ljudi moze biti tako mentalno ostecena da nemoze shvatiti ...

 Jednostavno je ... Kvaka 22.

9 mjeseci
online
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
syncmaster245b kaže...

"Znanstvenici", a pogotovo australski,nakon sto su cijeli kontinent pretvorili u maltene konc logor

 

 Ovo je u najmanju ruku degutantno. Jebene pahuljice, radite od muhe slona, a povlačiti usporedbe sa konc logorima su uvrijeda za sve one koji su stvarno okusili "blagodati" takvog okruženja. Stvarno nam je svima bilo strašno teško, evo ja se dan danas pitam, dok provjeravam kad mi je sljedeća psiho terapija za post covid oporavak, kako smo mi te dvije godine uopće preživjeli.

14 godina
online
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
millennial kaže...
syncmaster245b kaže...

"Znanstvenici", a pogotovo australski,nakon sto su cijeli kontinent pretvorili u maltene konc logor

 

 Ovo je u najmanju ruku degutantno. Jebene pahuljice, radite od muhe slona, a povlačiti usporedbe sa konc logorima su uvrijeda za sve one koji su stvarno okusili "blagodati" takvog okruženja. Stvarno nam je svima bilo strašno teško, evo ja se dan danas pitam, dok provjeravam kad mi je sljedeća psiho terapija za post covid oporavak, kako smo mi te dvije godine uopće preživjeli.

 Osobno uzivao kao prasac 

14 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
konjRR kaže...

Znaci ono b0g t3 j*** koji prokleti "cherry picking" histericnih ekstremista. 

To sto su politicari i kapitalisti izabrali podobne beskicmenjake iz akadamske zajednica da guraju ideje koje oni imaju apsolutno nema veze sa ikakvom znanoscu i znanstvenicima!

Nemogu shvatiti kako toliko kolicina ljudi moze biti tako mentalno ostecena da nemoze shvatiti da mjere donose politicari u dogovoru za kapitalistima. Znanstvenike rijetko tko ista ikada pita. Oni se bave svojim poslom koji je znanost a ne medijski nastupi!!!!!

Gadljivi ste.... 

Nepodobni ostatak je šutio poput pizde. Svi zajedno su participirali u toj svinjariji. Zato se danas ljudima bljuje kad čuju ili pročitaju "znanstvenici preporučuju".

Sjećaš se obaveze nošenja brnjica vani na otvorenom? E, to je gadljivo, a izmislili su također "znanstvenici"

12 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
neutrino kaže...

... Zato se danas ljudima bljuje kad čuju ili pročitaju "znanstvenici preporučuju".

 

Ljudi kojima se od toga bljuje su istog ranga kao i oni koji u to vjeruju dakle oni, kako kaže jedan sig, which hardly knows anything about science and technology.

 

Ostali znaju da je to marketinški trik i samo produže dalje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 9:35 (Yuda).
14 godina
online
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
neutrino kaže...
konjRR kaže...

Znaci ono b0g t3 j*** koji prokleti "cherry picking" histericnih ekstremista. 

To sto su politicari i kapitalisti izabrali podobne beskicmenjake iz akadamske zajednica da guraju ideje koje oni imaju apsolutno nema veze sa ikakvom znanoscu i znanstvenicima!

Nemogu shvatiti kako toliko kolicina ljudi moze biti tako mentalno ostecena da nemoze shvatiti da mjere donose politicari u dogovoru za kapitalistima. Znanstvenike rijetko tko ista ikada pita. Oni se bave svojim poslom koji je znanost a ne medijski nastupi!!!!!

Gadljivi ste.... 

Nepodobni ostatak je šutio poput pizde. Svi zajedno su participirali u toj svinjariji. Zato se danas ljudima bljuje kad čuju ili pročitaju "znanstvenici preporučuju".

Sjećaš se obaveze nošenja brnjica vani na otvorenom? E, to je gadljivo, a izmislili su također "znanstvenici"

 Znaci po tebi bi se znanstvenici trebali baviti politikom? Medijskim nastupima? Marketingom? Neznam kako da te fino pitam imas li kakvih mentalnih poteskoca?

Naravno da mi se gadi kada cujem ili procitam "znastvenici preporucuju" kada znam da iza toga stoji marketing, politika ili nesto jednako "glupo". Znanstvenici se time ne bave!!!

Kakve j3b3n3 brnjice!?!?!? Maske su se nosile prije, tijekom i nose se sada i nakon korone. Koliko i gdje prema potrebi. A dosta ovisi o drustvenoj savjesti. Neki su ipak primjetili da je u japanu npr. za vrijeme sezone gripe i sl. sasvim normalno da se nosi maska. E i??? Hoces kazati da kirurg sto nosi masku za vrijeme operacije je ispod brnjice!?!?!? Koji k!??!?! 

15 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost

Ajde ne okreći stvari i ne trkeljaj i baljezgaj gluposti!!! Normalno da će kirurg imati masku na licu jer ispred sebe ima otvorenog čovjeka. Nošenje maske u dućanima, restoranima ili još gore vani na otvorenom je debilizam. U zrakoplovima i autobusima npr. još i može proći jer su ljudi satima u manjem prostoru. Zbijeni su, pa ima smisla.

 

Što god netko rekao, ne može pobiti činjenicu da je bilo masu, ali masu kontradiktornosti i svakodnevnog pranja mozga s temom tzv. COVID-a 19. Internetski medijski portali, TV, radio, svi su cijelu 2020. i 2021. "vrištali" - KORONA. Tek tijekom 2022. se "molalo". Tako da se prosto izrazim - NE SERI, ti i tebi slični! Panika i histerija koja se u svijetu stvorila se s ničim ne može opravdati! I sve ovo što sada trpimo u vidu poskupljenja tj. inflacije.

 

Kada je počeo rat u Ukrajini, brzinski se razlog za poskupljenja prebacio na tu temu. Opet kažem, ljudi su glupi, jer poskupljenja su počela još 2021., a puni udar je vjerojatno ovo sada, a možda još i nije čak. Plaćamo znači sada one odluke zatvaranja i ograničavanja poslovanja što je bilo u cijelom svijetu praktički. Novac se morao nekako stvoriti, da bi se isplaćivao za nerad. Za boravak u kućama. Tako da ne serite svi od reda (tako nam se predstavlja) da je rat u Ukrajini razlog toga. Je jednim dijelom, ali većim dijelom su zbivanja i mjere od prije 3-4 godine.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 12:02 (Izzy).
16 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
Izzy kaže...

/cut

 

Kada je počeo rat u Ukrajini, brzinski se razlog za poskupljenja prebacio na tu temu. Opet kažem, ljudi su glupi, jer poskupljenja su počela još 2021., a puni udar je vjerojatno ovo sada, a možda još i nije čak. 

Puni udar tek slijedi, jer se ove štetočine (slikovito rečeno) još uvijek očajnički bore da prstima začepe rupe kroz koje nemilo curi. Prstiju je sve manje, a rupa sve više. Svugdje ista napamet naučena priča, pa tako i kod nas naš dragi AP priča bajke kako je sve super, nema inflacije, burze/BDP obaraju rekorde, itd. Vrlo sličan razvoj se dogodio pred Drugi svjetski rat kad je sve pošlo u 3pm preko noći.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
12 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost

Blago nama s takvima kao što si ti da nas povedu kad uskoro sve ode o 3pm.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 11:57 (Yuda).
4 mjeseca
offline
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

Kao i u real lifeu, tako i ovdje na forumu godinama.

5-6 jednih te istih imaju strašan nekontroliran poriv da ponavljaju jedno te isto.

Tj istine koje su oni složili u glavi. I to ih jako frustrira, tako da svaku vijest sa vezom ili bez veze, moraju poklopit i istresti sav, već tako ofucan i dosadan ponavljajući avax folklor.

Sve je više jasno, samo je postalo bolesno da se ovo već godinama ponavlja.

I uvijek se netko naivno zakači i sa njima raspravlja.

Odite na 24 sata i index, te čekajte vijest kako je preminula nekakva polupoznata osoba i onda tamo slasno napišite da je od bustera.

 
8 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
Maskeron kaže...

Kao i u real lifeu, tako i ovdje na forumu godinama.

/cut

 Ti si to odmah i ovako na friško (dva mjeseca od registracije) zaključio? Di si bia 2020.? Ovdje nisi bio sigurno.

 

konjRR kaže...

/cut

 

Znas gdje su bili?? BAVILI SE SVOJIM J3B3N!M POSLOM!!!!!!

Šta misliš da smo naivne budale i gluhi slijepci, pa ne znamo što se događalo oko nas protekle 4 godine!??

 

Nisi mogao otvoriti paštetu, da ti ne iskoče iz nje barem 4 tvz. 'stručnjaka&znanstvenika'. Po televizijama, novinama, portalima, na ulici, SVUGDJE!! 

 

Čak i ovdje smo ih imali i koji su nam solili pamet svakodnevno, a sad ih nemoš' nać ni ispod kamena. Valjda im se tresu gaće od straha ko ovima u Australiji.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 17:52 (memulica).
12 godina
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
memulica kaže...
 

... Čak i ovdje smo ih imali i koji su nam solili pamet svakodnevno, a sad ih nemoš' nać ni ispod kamena. Valjda im se tresu gaće od straha ko ovima u Australiji.

 

Teško je danas otvoriti forum, a da ti ne naskočiš sa ovom svojom COVID fiksacijom.

 

 

A život ide dalje, doduše nekima je stao prije četiri godine, nekima početkom devedesetih, nekima u proljeće sedamdesetih, nekima početkom četrdesetih, nekima u stoljeću sedmom ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 18:25 (Yuda).
14 godina
online
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
memulica kaže...
konjRR kaže...

/cut

 

Znas gdje su bili?? BAVILI SE SVOJIM J3B3N!M POSLOM!!!!!!

Šta misliš da smo naivne budale i gluhi slijepci, pa ne znamo što se događalo oko nas protekle 4 godine!??

 

Nisi mogao otvoriti paštetu, da ti ne iskoče iz nje barem 4 tvz. 'stručnjaka&znanstvenika'. Po televizijama, novinama, portalima, na ulici, SVUGDJE!! 

 

Čak i ovdje smo ih imali i koji su nam solili pamet svakodnevno, a sad ih nemoš' nać ni ispod kamena. Valjda im se tresu gaće od straha ko ovima u Australiji.

 Mislim jer jeste i to demonstrirate svakodnevno. Dogadalo se svasta. A da nisi to sto jesi mozda bi i primjetio...

Dakle opet tvz.??? Koji K??? Nabijem vas na tv, novine, portale ma i ulice sve vas koji misle da ista od toga ima veze sa znanoscu. Jer da opcepoznato je da je posao znanstvenica i znanstvenika natup na tv, u novinama i na ulici. Pastete takoder nesmijemo zaboraviti jer tu se "prava" znanost odvija... Pa ono dajte vise prestanite korsititi cjepiva, medicinu, tehnologiju i sve sto nam je znanost omogucila tako da mozda i nestanete.... Dajte vise se i okanite interneta. Sto radite na internetu. Smislili ga zli znanstvenici. Ah da samo ne oni sto nastupaju na tvu, novinama, ulici, pasteti itd. Hajde sada, natrag ispod kamena.

16 godina
offline
Online alat štiti znanstvenike od online zlostavlj

Ne pričam o svim cjepivima, znanstvenicima, znanosti općenito i molim te nemoj mi stavljati tuđe riječi u usta, tj. što se babi snilo gluposti.

 

Točno se zna tko, gdje i kako. Svi oni imaju ime i prezime i da,  sj*bali su nam ekonomiju/zdravstvo/itd. i prošli potpuno nekažnjeno. I sad im treba pljeskati ko one ovce (u ljudskom obliku) sa balkona na početku pandemije!?

 

Daj se saberi i počni mislit svojom glavom, a ne tuđom.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
4 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Online alat štiti znanstvenike od online zlost
Entry Point kaže...

pa se sad zatucanost i religima oporavila i opet se cjepaju drva za lomače.

 

Oprosti, promaknulo mi je valjda - kakve veze sada religija ima sa ovime?

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice