Logitech MX Brio - Više detalja i HDR

poruka: 6
|
čitano: 2.379
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech MX Brio - Više detalja i HDR".
13 godina
online
Logitech MX Brio - Više detalja i HDR

nema podršku za Windows Hello, za razliku od prošlog modela od prije par godina

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Logitech MX Brio - Više detalja i HDR
Odusevljen sam recenzijom - opsegom, detaljima, dubinom!
Svaka cast autoru!
Knowledge is power!
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
online
Re: Logitech MX Brio - Više detalja i HDR
ministar kaže...

nema podršku za Windows Hello, za razliku od prošlog modela od prije par godina

Da. To mi nikad ne padne na pamet (nemam password na računalu) pa da spomenem...

 

Kamere za Windows Hello moraju imati podršku za IR ili 3D. Podrška za 3D znači da bi trebala imati još jedan senzor i objektiv, a podrška za IR znači da bi trebala imati IR LED-icu, te da bi senzor trebao imati IR fotoelemente ("piksele"), a to bi negativno utjecalo na kvalitetu slike (detaljnost i šum), ili bi, opet, trebala imati dodatni senzor i objektiv za IR, što bi podizalo složenost kamere i cijenu. Tako da nije iznenađujuće da je podrška za Windows Hello izostala s ove kamere.

13 mjeseci
offline
Re: Logitech MX Brio - Više detalja i HDR
mbaksa kaže...
ministar kaže...

nema podršku za Windows Hello, za razliku od prošlog modela od prije par godina

Da. To mi nikad ne padne na pamet (nemam password na računalu) pa da spomenem...

 

Kamere za Windows Hello moraju imati podršku za IR ili 3D. Podrška za 3D znači da bi trebala imati još jedan senzor i objektiv, a podrška za IR znači da bi trebala imati IR LED-icu, te da bi senzor trebao imati IR fotoelemente ("piksele"), a to bi negativno utjecalo na kvalitetu slike (detaljnost i šum), ili bi, opet, trebala imati dodatni senzor i objektiv za IR, što bi podizalo složenost kamere i cijenu. Tako da nije iznenađujuće da je podrška za Windows Hello izostala s ove kamere.

 Nemas password?  Drzis li otkljucana vrata kuce?

16 godina
offline
Re: Logitech MX Brio - Više detalja i HDR
Meni se kamera čini preskupom, možda bolje koristiti mobitel sa stalkom
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Logitech MX Brio - Više detalja i HDR
Bob Boss kaže...
Nemas password?  Drzis li otkljucana vrata kuce?

Radim od doma. Ključ od ulaznih vratiju mi je password. 

 

dd.inc kaže...
Meni se kamera čini preskupom, možda bolje koristiti mobitel sa stalkom

Znaš kako kažu - svaka roba ima svog kupca. Ovu kameru će si kupiti oni koji će moći iskoristiti njezine prednosti ili kojima njezine prednosti zapravo i trebaju (i oni kojima novac nije problem). Osobno, "web-kameru" koristim jednom tjedno po sat vremena i taj si trošak ne mogu opravdati (zapravo nit ne koristim ni web-kameru, niti mobitel, nego videokameru na kompjuter spojenu preko HDMI capture adaptera). Da je koristim svakodnevno, pogotovo ako bi to bilo više sati svakodnevno, za posao ili štoveć, onda bih ozbiljno razmislio o njoj.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice