Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Bankma

poruka: 8
|
čitano: 2.743
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Bankma".
15 godina
offline
Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Bankma

Ljudi, izborna je godina u Americi.

 

Nemojte sa zavarati mislju kako odjednom "institucije rade svoj posao".

 

Takodjer, s obzirom na odmak od pucanja skandala, razumno je ocekivati da do sada, vecina "lose end-ova" je zavezana.

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Bankma

Pobij autobus skolaraca nikoga nije brige, ali ukradi par milijuna lovasima i odma si na lomaci

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Bankma

žele ocrniti kripto...u kriptu su samo humanitarci...čovjekoljupci...samaritanci...duše od ljudi

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Ba

Na žalost, @stirko55 vaša primjedba nije u vezi teksta ali kako načinjete ozbiljnu temu, za vašu informaciju, sažetak tipičnih zatvorskih kazni za ljude uključene u masovne pucnjave u Sjedinjenim Državama:
Više od polovice masovnih ubojica koji prežive incident na kraju budu osuđeni na zatvor ili smrt. Jedna trećina masovnih ubojica umre na licu mjesta, bilo samoubojstvom ili ih ubije policija.
Zatvorske kazne za masovne ubojice mogu varirati od doživotne robije, bez pomilovanja do 90 uzastopnih doživotnih robija. U nekim slučajevima, masovni ubojice koji su u to vrijeme bili mlađi od 18 godina mogu imati pravo na uvjetni otpust nakon što odsluže određeni broj godina, minimalno 20-30 godina. Čimbenici koji mogu utjecati na kaznu uključuju je li pucnjava bila s predumišljajem, broj žrtava i dob počinitelja.
Sve se to može saznati ako se u jednu od naprednijih AI tražilica ukuca: „Koje su kazne za masovne ubojice u SAD“

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2024 16:46 (podnar).
16 godina
offline
Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Bankma

Nije stvar u zatvorskim kaznama, mogu biti i doživotne, ali to neće smanjiti broj ubojstava u SAD-u. Tamo se oružje može kupiti gotovo u svakoj samoposluzi ili kiosku. Više je u SAD-u ubijeno ljudi u posljednjih 30, 40 godina od pojedinaca koji su oružje mogli kupiti poput žvaki, nego je poginulo u svim ratovima koje su SAD vodile u čitavoj svojoj povijesti uključujući i građanski rat. Rješenje je vrlo jednostavno, treba zabraniti prodaju oružja, ali budući je SAD predvodnik neoliberalnog kapitalizma, to se neće dogoditi. Profiti proizvođača oružja su neusporedivo važniji od svakog ljudskog života. Jer da je vladama u SAD-u zbilja stalo do ljudskih života, kao što se vole prikazivati u medijima nakon svakog masakra, bili bi davno zabranili prodaju oružja. Na kraju bih parafrazirao slogan D. Trumpa America first, u Profit first, pod bilo koju cijenu i bez obzira na broj ubijenih.

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Bankma

"... sin dvojice profesora..."

 
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Bankma

S obzirom da je židov bude se on izvukao, samo povice da je presuda antisemitska i eto njega van vec sutra.Jos ce njemu morati isplatit odstetu.

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Tužitelji traže 40-50 godina zatvora za Sam Bankma

krvoločni ameri vole licitirati s kaznama kao da kupuju nešto, kao komentatori u nas na indexu. čitav taj anglosaksonski pravni sustav, u kojem nekakva porota (a ne objektivne i nepristrane činjenice) odlučuje o krivnji/sudbini, pa im neki odgule i tridesetak (i više) godina nedužni je žešći burek . a nema "undo" i vraćanja izgubljenih života. u nas bi dječak dobio koju godinu, što bi vjerojatno (ako se prije učlani) završilo mučenjem krumpira za opće dobro. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2024 19:43 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice