Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja Ove

poruka: 20
|
čitano: 3.650
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja Ove".
10 godina
offline
Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja Ove

Koji ku*rac su te kratice, zar bi svi morali znati o cemu se radi, i zar je tesko u zagradi napisati koji je zapravo opskurni akronim u pitanju.

 
6 6 hvala 1
15 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
mpapec kaže...

Koji ku*rac su te kratice, zar bi svi morali znati o cemu se radi, i zar je tesko u zagradi napisati koji je zapravo opskurni akronim u pitanju.

 

Double-click na riječ, desni klik, search google for ... 

Nema na čemu.

 

Čak i da su napisali od čega je to kratica ne bi razumio o čemu se radi ako nisi gamer.

A ako jesi onda znaš kraticu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2024 21:13 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
mpapec kaže...

Koji ku*rac su te kratice, zar bi svi morali znati o cemu se radi, i zar je tesko u zagradi napisati koji je zapravo opskurni akronim u pitanju.

 Daj nemoj me ......, prvi put cujes za te kratice?

 

EDIT:

Da si vrijeme tipkanja komentara potrosio na google kao sto je kolega predlozio bili bi bolje utroseno vrijeme

 

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2024 22:03 (Zemljanin).
14 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
mpapec kaže...

Koji ku*rac su te kratice, zar bi svi morali znati o cemu se radi, i zar je tesko u zagradi napisati koji je zapravo opskurni akronim u pitanju.

 A znaš li šta je n00b? XD

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2024 22:50 (KIKI3ooo).
2 godine
offline
Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja Ove

At this point, samo mazohistima je ow2 pojam zabave 

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
mpapec kaže...

Koji ku*rac su te kratice, zar bi svi morali znati o cemu se radi, i zar je tesko u zagradi napisati koji je zapravo opskurni akronim u pitanju.

   

6 mjeseci
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
mpapec kaže...

Koji ku*rac su te kratice, zar bi svi morali znati o cemu se radi, i zar je tesko u zagradi napisati koji je zapravo opskurni akronim u pitanju.

 

U biti to ti je PvM.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2024 23:33 (QKYMON).
15 godina
offline
Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja Ove

Držim da većina ekipe na Bug-u ipak nisu gejmeri, i da se autor barem mogao potruditi napisati puni naziv skraćenica (PvE - player versus environment, PvP - player versus player), iz čega bi, vjerujem velikoj većini onih koji se do sada nisu sretali sa tim skraćenicama, bilo jasno o čemu se radi. Niti su svi čitalji Bug-a gejmeri, niti svi mogu znati sve moguće skraćenice.

 

Ovako ispada kao da se autor htio malo napraviti važnim, bez ikakve potrebe.

 
4 6 hvala 1
15 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
maxym kaže...

Držim da većina ekipe na Bug-u ipak nisu gejmeri, i da se autor barem mogao potruditi napisati puni naziv skraćenica (PvE - player versus environment, PvP - player versus player), iz čega bi, vjerujem velikoj većini onih koji se do sada nisu sretali sa tim skraćenicama, bilo jasno o čemu se radi. Niti su svi čitalji Bug-a gejmeri, niti svi mogu znati sve moguće skraćenice.

 

Ovako ispada kao da se autor htio malo napraviti važnim, bez ikakve potrebe.

 

Članak je o konkretnoj igri, pa onda ne vidim razlog da ga čita netko tko nije upućen u igre.

A onaj tko ne razumije i koga zanimaju detalji vrlo lako sazna što ga zanima.

Inače gdje je granica.

 

Mene više čudi da nemaju hrvatsku kraticu, npr. IpO (igrač protiv okoline), kao što su jedno vrijeme počeli upotrebljavati dvosmislenu kraticu UI za umjetnu inteligenciju :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
suspendiran
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
Bitanga kaže...
maxym kaže...

Držim da većina ekipe na Bug-u ipak nisu gejmeri, i da se autor barem mogao potruditi napisati puni naziv skraćenica (PvE - player versus environment, PvP - player versus player), iz čega bi, vjerujem velikoj većini onih koji se do sada nisu sretali sa tim skraćenicama, bilo jasno o čemu se radi. Niti su svi čitalji Bug-a gejmeri, niti svi mogu znati sve moguće skraćenice.

 

Ovako ispada kao da se autor htio malo napraviti važnim, bez ikakve potrebe.

 

Članak je o konkretnoj igri, pa onda ne vidim razlog da ga čita netko tko nije upućen u igre.

A onaj tko ne razumije i koga zanimaju detalji vrlo lako sazna što ga zanima.

Inače gdje je granica.

 

Mene više čudi da nemaju hrvatsku kraticu, npr. IpO (igrač protiv okoline), kao što su jedno vrijeme počeli upotrebljavati dvosmislenu kraticu UI za umjetnu inteligenciju :-)

 Ja igram od doba tetrisa pa mi sve jedno te kratice nisu jasne, a što se tiče guglanja, mogao sam guglati o igri pa mi cijeli taj tekst ne treba. Ali dobro, barem nije napisao da je to za one koji "gotove" ...

15 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
Bitanga kaže...

Inače gdje je granica.

 

 

Evo tu:

 

PvE - (player versus environment)

 

Znači, prvi put kad upotrijebi neku skraćenicu čije značenje nije općepoznato, autor u zagradama napiše i puni naziv kraćenice, pa kome i dalje nije jasno o čemu se radi, može dalje googlati, a onaj tko se prije nije susretao sa tom skraćenicom sada zna nešto novo.

 

 

12 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
maxym kaže...

Držim da većina ekipe na Bug-u ipak nisu gejmeri, i da se autor barem mogao potruditi napisati puni naziv skraćenica (PvE - player versus environment, PvP - player versus player), iz čega bi, vjerujem velikoj većini onih koji se do sada nisu sretali sa tim skraćenicama, bilo jasno o čemu se radi. Niti su svi čitalji Bug-a gejmeri, niti svi mogu znati sve moguće skraćenice.

 

Ovako ispada kao da se autor htio malo napraviti važnim, bez ikakve potrebe.

 Koje nebuloze, pišeš tek toliko, bez ikakvog razmišljanja.

 

Ako nekom nije jasno, ima google, ovo je vijest a ne obrazovni članak o vrstama igara.

16 godina
offline
Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja Ove

Ja nisam odusto od STD al sam svejedno sve resourse prebacio u HDZ.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
maxym kaže...

 

 

Evo tu:

 

PvE - (player versus environment)

 

Znači, prvi put kad upotrijebi neku skraćenicu čije značenje nije općepoznato, autor u zagradama napiše i puni naziv kraćenice, pa kome i dalje nije jasno o čemu se radi, može dalje googlati, a onaj tko se prije nije susretao sa tom skraćenicom sada zna nešto novo.

 

 

 
Sorry, ali značenje te kratice je općepoznato u gaming svijetu. To što ju ti ne znaš, ne znači da nije općepoznato.
Isto kao i FPS, RPG, DLC, XP ili AFK.

Potpuno je suludo da uopće pričamo o tome.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2024 7:31 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja

Poštovani gejmeri, ispričavam se što sam se drznuo pročitati gejmerski članak i neprimjereno ga komentirati.

 

Idem sada izmoliti 5 Očenaša i 5 ZdravoMarija, u nadi da ćete uvažiti moju ispriku.

10 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
Tocno tako, bug nije specijalizirani medij za gejmere buduci da osim igara pokriva daleko sire podrucje.

Ima tamo specijaliziranih gejmer casopisa (ako jos uvijek izlaze) pa je za takve ocekivati da su uze specijalizirani kao i npr bug Mreza.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2024 11:53 (mpapec).
10 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
I jos samo kao kuriozitet to se prije zvalo single vs multi player, prije nego se izmislila topla voda. 😛
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
mpapec kaže...
I jos samo kao kuriozitet to se prije zvalo single vs multi player, prije nego se izmislila topla voda. 😛

 

Pa nije baš.

PvE isto može biti multiplayer, više igrača protiv mobova i bosseva (Helldivers 2 su najsvježiji primjer takve igre). Fali ti co-op.

Tako da PvE pokriva i single player i co-op načine igranja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2024 13:26 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
Slazem se, no iako je takva mogucnost postojala npr jos u warcraft 2 i 3, taj termin se tada nije koristio kao opis za vrstu igre i nije se radila takva detaljna distinkcija.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Blizzard potpuno odustao od PvE načina igranja
mpapec kaže...
Slazem se, no iako je takva mogucnost postojala npr jos u warcraft 2 i 3, taj termin se tada nije koristio kao opis za vrstu igre i nije se radila takva detaljna distinkcija.

 

Kad si spomenuo Warcraft mislim da je ta terminologija baš i proizašla sa MMO-ovima i World of Warcraftom, možda i prije njega u nekim drugim starijim igrama, ali nisam proučavao detaljnije.

Čak su se i serveri dijelili na PvP i PvE servere (plus još role play servere). Nisi nikako mogao reći da je single play server, pa eto, morao se uvesti drugi termin.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice