Adobe after Effect csX pitanje

poruka: 4
|
čitano: 1.131
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Adobe after effect

Bok svima, pitanje jedno vezano za AE, konkretno razmišljam između cs4 i cs5

 

Isplati li mi se tražiti po internetu neku crackiranu verziju i tako jer sad imam već neku crack verziju i nema BAŠ te efekte koji mi trebaju pa sad šta savjetujete? Da kupim original i koliko bi me to eventualno izašlo, znam da su licence jako visoke:S ili da tražim još malo dublje po internetu

 

Ima li tko iskustva s ovim i kako je rješio stvar?

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Adobe after effect
AE dolazi sa osnovnim efektima, ako zelis dodatni morat ces na netu sam pronaci efekat koji tebi treba.
Ima jedna super stranica sa mnostvom efekata ali ju neznam napamet a sada sam na mobu.
Cijena AE-a je jako velika a ako ima neki paket koji ukljucuje i efekte onda je ta cijena jos puno veca
Tko se zadnji smije, nije skužio!
12 godina
neaktivan
offline
Adobe after Effect csX pitanje

Pa upravo to i je problem, imam Crack-irani AE cs4 a želim ozbiljno raditi u njemu a on dolazi samo s osnovnim efektima koji mi trenutno neodgovaraju, Ajde molim te ak uspiješ saznati za tu stranicu da mi javiš bio bi ti zahvalan jako pa da probam nešto iskemijat, jer toliko novaca za original ipak nemam

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Adobe after Effect csX pitanje

Creative COW

na ovoj stranici imaš mnoštvo free tutorijala, pored svakog tutoriala možeš si skinuti efekat koji se koristio u tom tutorialu

isto tako nude svoje plaćene DVD tutoriale koji se također mogu pronaći na internetu koji su vrhunski

ako si početnik u AE pogledaj tutoriale, jako su dobro objašnjeni.

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice