Koje zvučnike kupit?

poruka: 40
|
čitano: 8.915
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Koje zvučnike kupit?
Tsar kaže...
logic kaže...

Naravno da mozes. Z-5500 ti ima dva digitalna i tri analogna ulaza. digitalni su optika i chinch a analogni mogu raditi kao 3xstereo ili 1x5.1. Ima odlicne algorime za dizanje stereo na 5.1 Vjeruj mi neces se pokajati. Za filmove i igre idealno. Plus sto ima daljinski pa sve radis preko njega.

 

Aj, vjerujem da valja, samo mi reci di kod nas ima to za kupit i kolko košta?

I reci mi što je chinch?

Kod Linksa ti trenutno traje akcija, jos na to dodas kupon za 10% jeftinije kojeg dobis uz novi BUG i imas predobre zvucnike za cca 2000 kn. Kaj predobre, najbolje za te novce.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
16 godina
offline
RE: Koje zvučnike kupit?
http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
14 godina
neaktivan
offline
Koje zvučnike kupit?

Super, hvala ti.

Dajte mi navedite neki blueray player, onaj mi je preskup, košta 1500kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje zvučnike kupit?
Tsar kaže...

Super, hvala ti.

Dajte mi navedite neki blueray player, onaj mi je preskup, košta 1500kn.

korišteni ps3.

Ne, ozbiljno. Provjeren, a jeftin.

 

Ali nema ti budućnosti u fizičkim medijima, radije uzmi neki dobar media player kao naprimjer, već navedeni wd tv live.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
neaktivan
offline
Koje zvučnike kupit?

Evo da vas tu pitam koje zvučnike za 300-350 kn a da su kavlitetni kvalitetan zvuk.... inače za glazbu mi trebaju, znam da nije nešto love al nemam više :D

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje zvučnike kupit?
Zvjerkan kaže...

Evo da vas tu pitam koje zvučnike za 300-350 kn a da su kavlitetni kvalitetan zvuk.... inače za glazbu mi trebaju, znam da nije nešto love al nemam više :D

Nazalost to je premala cifra da ti i slusalice preporucim za slusanje glazbe ali ovako pausalno recimo geniuse mdf bilo koje 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koje zvučnike kupit?
Tcherot kaže...
Zvjerkan kaže...

Evo da vas tu pitam koje zvučnike za 300-350 kn a da su kavlitetni kvalitetan zvuk.... inače za glazbu mi trebaju, znam da nije nešto love al nemam više :D

Nazalost to je premala cifra da ti i slusalice preporucim za slusanje glazbe ali ovako pausalno recimo geniuse mdf bilo koje

  a logitech z323 ili 313?

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje zvučnike kupit?
Zvjerkan kaže...
Tcherot kaže...
Zvjerkan kaže...

Evo da vas tu pitam koje zvučnike za 300-350 kn a da su kavlitetni kvalitetan zvuk.... inače za glazbu mi trebaju, znam da nije nešto love al nemam više :D

Nazalost to je premala cifra da ti i slusalice preporucim za slusanje glazbe ali ovako pausalno recimo geniuse mdf bilo koje

  a logitech z323 ili 313?

Najbolje ti cut sam za sebe pa prosudit ja logitech nebi preporucio za glazbu nikome a sad cujes i procjenis dal ti zvuk odgovara.S druge strane logitech ima bolju podrsku i vjerovatno je kvalitetnije napravljen (bolji plasticni dijelovi ) od geniusa

Od geniusa recimo imas ovo http://www.protis.hr/products/details/genius-zvucnici-sphf-1800a-drveni-50w/33650

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koje zvučnike kupit?
Tcherot kaže...
Zvjerkan kaže...
Tcherot kaže...
Zvjerkan kaže...

Evo da vas tu pitam koje zvučnike za 300-350 kn a da su kavlitetni kvalitetan zvuk.... inače za glazbu mi trebaju, znam da nije nešto love al nemam više :D

Nazalost to je premala cifra da ti i slusalice preporucim za slusanje glazbe ali ovako pausalno recimo geniuse mdf bilo koje

  a logitech z323 ili 313?

Najbolje ti cut sam za sebe pa prosudit ja logitech nebi preporucio za glazbu nikome a sad cujes i procjenis dal ti zvuk odgovara.S druge strane logitech ima bolju podrsku i vjerovatno je kvalitetnije napravljen (bolji plasticni dijelovi ) od geniusa

Od geniusa recimo imas ovo  http://www.protis.hr/products/details/genius-zvucnici-sphf-1800a-drveni-50w/33650

  hmmm pa ti su drveni ali 2.0 sustav koliko bi to bilo bolje od 2.1 logi 313?

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice