Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.269
|
čitano: 13.444.106
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Isto vrijedi i za kozni volan, ako ga parkiras na suncu, okreni ga na drugu stranu i gotovo.

Zato su moji sicevi smedje koze, ne crne, da se manje upeku. Al svejedno, proluftas i gotovo,

nema tu nikakve filozofije, osim onima kojima se zuri i moraju u zadnji tren uskociti u vozilo.

Pa imas i na daljinskom tipke da otvoris sve prozore, razluftas tih 5 min, sve bude ugodno.

 

Makar ja nemam problemas sa vrucinom, ovdje ljeta ne vide cesto temperature preko 25°C.

Zato je zimi prava zima, a ne 3 dana -5°C, i onda sve u plusu, da se ni snijeg ne moze zadrzati.

 

 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni je koza sranje, ja ako sjedim u koznom sjedalu klizem okolo dok tekstil ili alcantara se fino "zaljepe" i drze te na mjestu. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 13:31 (ivanzu).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja nema sanse da ne prekrijem sajbu na autu, ako vec mora stajati na suncu duze od sat vremena.

Puno je i hladnije u autu, a i cuvas tablu, volan od sunca.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 13:42 (BORG).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
ivanoile kaže...
ivanzu kaže...

dB mjerenja mozes objesiti macku pod rep jer dosta ovisi do guma, razine opreme, ceste itd. ne daju realan prikaz uopce koliko sam primjetio pri voznji. Golf 7 i Astra K su mi negdje podjednako glasni ali sam siguran da je Golf 6 malo tisi od oba auta iz onoga sto se sjecam kada sam ga vozio prije par godina. Ide na 200 ks sve tvornicko i 100ka obavezna, prijeko toga treba veci intercooler. 

 Hm, mislio sam da je IHI unutra, ali da, sa 1446 Garretom moze 200 izvuci onda, cak i 210 je moguce koliko sam vidao.

 Koji auto? 1.4 TSI nema intercooler, ima radijator na usisu koji hladi zrak i turbinu. To mu je glavna mana za pojacanja snage jer lose podnosi vece turbine posto se krene pregrijavati. 

 Astra J model, 1.4 turbo sam gledao. Ne znam za ove novije, ali taj u Astri J ima dovoljno za izvuci 200. A ovo u VW vidim po BR-Performanceu da mape ne idu bas nesto previse od serijskog.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
Čitatelj kaže...

..

 

bilo kako bilo, tkanina je zimi toplija, ljeti hladnija, nema se tu šta filozofirati sa dodatnim if/while petljama.

isto tako sam u ludi imao crnu aluminijsku ručicu mjenjača. u optimalnim uvijetima je izgledala bolje i odlično ležala u ruci od stock. ali ako je sunce udaralo po njoj sam brzine mijenjao kao da žongliram vrući krumpir po rukama, a zimi sam morao imati rukavice. i to nije ni blizu u banani kao kožna sjedala TBH.

If nije petlja. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

 

Sicevi su sportski, skoljka je dobra, drzi te dobro u njoj, ne ispadas iz siceva, sto je dobro, ali su cijeli tkanina, nema opcije za kozu.

Ima oslonac za nogu s lijeve stane, nemaju svi u toj klasi oslonac (sitnica al smeta ako nema), i bar je moj Yaris prilicno stabilan i tvrd

u zavoju - nije kao kajak koji se valja u jezeru, kao primjerice Aygo/C1/108 - zaneses ga u zavoju i nadas se da se nece okrenuti na krov.

Isto vrijedi i za Fiat 500 - ne znam kakav je Abarth, al "fico" se valja kao pijani zagorac.

 

Ja imam osjecaj da je tvoj Yaris neka super specijalna edicija jer ja imam potpuno suprotni dojam. Yaris hibrid, ni s od sportskih siceva, tvrdi kao kamen. Naginje se i nije nikako za zivlju voznju, al zato je super udoban i rupe upija odlicno. Takoder, Fiat 500 mi se cini puno "sportskiji" s tim da sam njega stvarno kratko probao.

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Treba uzeti u obzir da auti za razlicita trzista su i drugacije opremljeni i optimizirani.

Pogledaj razlike izmedju njemackog, austrijskog, slovenskog i hrvatskog C-HRa.


Njemacki ima uzasno ruzne cjelokupne kozne siceve, a hrvatska najjaca oprema ne ukljucuje LED svjetla,

dok su u austrijska potpuna LED svjetla u zadnje dvije najjace opreme.

 

Tako je moguce da ni ovjes nije u HR podesen kao u AT - ipak, hrvatska je ravna ploca nasprem austrije.

Pol austrije je brdo na brdu i krivina na krivini.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moguce da je samo do felga, razlika izmedu 195/65/15 i 205/55/16 je ogromna, skroz drugi auto.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kakvi su datacol aditivi? Vidio sam da su to sipali na servisu.

Konkretno ovo: http://www.datacol.hr/index.php/hr/proizvodi/gorivo/item/30-fluedat-cistac-sustava-za-napajanje-na-benzin

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 18:11 (ivanzu).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
Čitatelj kaže...

 

 

 

Ja imam osjecaj da je tvoj Yaris neka super specijalna edicija jer ja imam potpuno suprotni dojam. Yaris hibrid, ni s od sportskih siceva, tvrdi kao kamen. Naginje se i nije nikako za zivlju voznju, al zato je super udoban i rupe upija odlicno. Takoder, Fiat 500 mi se cini puno "sportskiji" s tim da sam njega stvarno kratko probao.

 Yaris ima medu najboljim sicevima u klasi, stvarno odlicno su skockani. Mozda bolji je jedino u A1 sic, po obliku naravno, iako su daleko od sportskih jer ja u Sabeltovim sicevima u Abarthu nisam mogao sjediti sat vremena voznje, stovise ljudi cesto prodaju sportske siceve jer nisu bas za svih. Ali za svoju klasu, Yarisevi sicevi drze na mjestu u zavoju i super zadovoljan kvalitetom.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Treba uzeti u obzir da auti za razlicita trzista su i drugacije opremljeni i optimizirani.

Pogledaj razlike izmedju njemackog, austrijskog, slovenskog i hrvatskog C-HRa.


Njemacki ima uzasno ruzne cjelokupne kozne siceve, a hrvatska najjaca oprema ne ukljucuje LED svjetla,

dok su u austrijska potpuna LED svjetla u zadnje dvije najjace opreme.

 

Tako je moguce da ni ovjes nije u HR podesen kao u AT - ipak, hrvatska je ravna ploca nasprem austrije.

Pol austrije je brdo na brdu i krivina na krivini.

 

Moguce je da je u RH Yaris podesen za losije istocne ceste, necu to iskljucit, ali da se dobro vozi i ne naginje, pa bas i ne.

 

CroNk3r kaže...

Moguce da je samo do felga, razlika izmedu 195/65/15 i 205/55/16 je ogromna, skroz drugi auto.

 

E da me ubijes se ne bih sjetio na kojim je felgama bio.

 

ivanoile kaže...

 Yaris ima medu najboljim sicevima u klasi, stvarno odlicno su skockani. Mozda bolji je jedino u A1 sic, po obliku naravno, iako su daleko od sportskih jer ja u Sabeltovim sicevima u Abarthu nisam mogao sjediti sat vremena voznje, stovise ljudi cesto prodaju sportske siceve jer nisu bas za svih. Ali za svoju klasu, Yarisevi sicevi drze na mjestu u zavoju i super zadovoljan kvalitetom.

 

Zbilja?? Pa s kojim ti autima B segmenta usporedujes? Meni 206ica stara 17 god ima bolje siceve od tog Yaris jer su puno meksi, a ne cini mi se da nesto losije drze. Dok su mi u Cliu GT sicevi bili fantazija, tvrđi, ali zato jako izrazeni bocni oslonci, neusporedivo s Yarisom, a nista manje udobno.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Decki posudil sam felge. 

Dal da ih kupim ili ne? Radi se o 235/40/r18 ako ostaju idu i gewinde gore.

21 DA
4 NE
OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lijepo izgleda, cak nisu ni potrebne gewinde ak se mene pita.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Lijepo izgleda
Ipak na kraju krajeva felge najviše donose na izgledu,nekako se uvijek one prve primjete

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Plus na alu felgama auto bolje lezi, trosi nesto sitno manje, nema hrdje, gubljenje skupih ratkapi itd.

Meni se svidjaju, izgledaju dobro ocuvane.
Moje inace nakon 150.000km izgledaj kao nve bez ogrebotine, dok kod nekih nakon 1500km izgledaju kao da se voze samo po rubnjacima.

Ja bih uzeo, jos ako su dobre gume gore, i pasu na auto po papirimi, super.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kako kojim alu felgama, cesto celicne budu lakse od alu ili slicne tezine. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 21:53 (ivanzu).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Prvo sto sam kupio na autu je amortizer haube jer sam imao komad letve kojim podupirem 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

@Lord_Marko stavi samo Eibach Pro-Kit i za 200e sa spurom imas sve sta ti treba

#fsb
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Obavezno zabiti u pod 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 22:36 (nine).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
ivanoile kaže...

 Yaris ima medu najboljim sicevima u klasi, stvarno odlicno su skockani. Mozda bolji je jedino u A1 sic, po obliku naravno, iako su daleko od sportskih jer ja u Sabeltovim sicevima u Abarthu nisam mogao sjediti sat vremena voznje, stovise ljudi cesto prodaju sportske siceve jer nisu bas za svih. Ali za svoju klasu, Yarisevi sicevi drze na mjestu u zavoju i super zadovoljan kvalitetom.

 

Zbilja?? Pa s kojim ti autima B segmenta usporedujes? Meni 206ica stara 17 god ima bolje siceve od tog Yaris jer su puno meksi, a ne cini mi se da nesto losije drze. Dok su mi u Cliu GT sicevi bili fantazija, tvrđi, ali zato jako izrazeni bocni oslonci, neusporedivo s Yarisom, a nista manje udobno.

Novi Yaris ima odlicne siceve, nema tu nikakve rasprave jer se do sad nikad nitko nije zalio na njih, osim tebe. Reci da Yarisevi sicevi nemaju izrazene bocne oslonce je glupost jer ti sicevi u zavoju drze jako dobro.

A posto moji Puntić ima "prave" sportske siceve, onda smatram da mogu reci da Yaris ima veoma dobre siceve za svoj segment, kazem, jedino Audi A1 mi ima mrvicu bolje.

 

Clio GT vs Yaris? Bezveze usporedba, 2 razlicita svijeta uloge auta.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Decki posudil sam felge. 

Dal da ih kupim ili ne? Radi se o 235/40/r18 ako ostaju idu i gewinde gore.

 Vrhunski zgleda, samo trebal si napravit dva glasanja, jedan dal kupit felge ili ne i drugo dal spuštat auto ili ne

Meni se već sada čini dosta niski, imam osjećaj ak ga još spustiš, nebuš se mogal penjat po nogostupima sa njim, al sa druge strane, Zagorske ceste nisu tak loše, tj nije rupa na rupi, pa gewinde imaju prednosti ak nejedeš prečesto u Zg...

hm, gewinde i spuštanje li la, al felge ostavljaj, fokiju odlično stoje

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Vrhunski zgleda, samo trebal si napravit dva glasanja, jedan dal kupit felge ili ne i drugo dal spuštat auto ili ne

Meni se već sada čini dosta niski, imam osjećaj ak ga još spustiš, nebuš se mogal penjat po nogostupima sa njim, al sa druge strane, Zagorske ceste nisu tak loše, tj nije rupa na rupi, pa gewinde imaju prednosti ak nejedeš prečesto u Zg...

hm, gewinde i spuštanje li la, al felge ostavljaj, fokiju odlično stoje

 Auto je viši s 18 cola ovim nego sa stock 16cola. Na rinzol nejdem nikad, niti da gori. Tak da me to ne hebe. Foki vise stoji doma trenutno nek kaj se vozi. Tak da mozda ide projekt kao neki... Jos se premisljam. Imam do pon u 8h ujutro vremena.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Je... Čuj njega... Nejde po rinzolima. A pri Pošti z full gasom zajaši na riznol. :rofl: :belj:
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...
Je... Čuj njega... Nejde po rinzolima. A pri Pošti z full gasom zajaši na riznol. :rofl: :belj:

 nije me bilo h pošti 100 ljet. a osim toga imaš one prijelaze postepene napravljene 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Tak da mozda ide projekt kao neki... 

 

onda ga radije utopi i zemi si nekaj zanimljivije za projekt auto. nekaj sa malo više karzime i malo većim brojem lipicanera pod haubom, preferably benzinskih 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da li mi neko moze rec cemu sluzi ovaj gumb iznad ESP off na citroenu c2 nazalost nemam knjizicu vozila za pogledati?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
tomislavivic kaže...

Da li mi neko moze rec cemu sluzi ovaj gumb iznad ESP off na citroenu c2 nazalost nemam knjizicu vozila za pogledati?

Limitacija brzine.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
tomislavivic kaže...

Da li mi neko moze rec cemu sluzi ovaj gumb iznad ESP off na citroenu c2 nazalost nemam knjizicu vozila za pogledati?

 https://carmanuals2.com/get/citroen-c2-2008-owner-s-manual-63690

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

onda ga radije utopi i zemi si nekaj zanimljivije za projekt auto. nekaj sa malo više karzime i malo većim brojem lipicanera pod haubom, preferably benzinskih 

 znas da sam ja mazohista po pitanju dizela i forda :D

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Felge kupljene :D

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice