Prodajem stari, kupujem novi auto!

poruka: 7
|
čitano: 5.356
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prodajem staro, kupujem novo auto!

Ev vako da vas upoznam sa situacijom, znaci starci mi prodaju auto te ce kupiti novo ili najvjerojatnije polovno, znaci zanima me cijena tog koje prodaju (otprilike) i koje bi auto preporucili do jedno 20.000 €? (Polovno ili novo)

 

"Staro" auto: VW Polo 2005, 1.9 TDI, 75 kW/101 KS, ABS, auto. klima, 5 brzina, 5 vrata, dizel, El. podizači stakala , Centralno zaklj., Auto-radio, prvi vlasnik, ne znam koliko je km presao, vidjet cu sutra

 

gledao sam oglasnike i ima dosta povoljnih automobila, ali bi se prvo htio ovdje informirati Smijeh

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2009 21:52 (Fićo_CoD 5).
16 godina
neaktivan
offline
Prodajem staro, kupujem novo auto!

Uzmi polovan A6 3.0 TDI Quattro i trazi ispod 150k km.

Za te pare mozes naci '05 ili '06.

Potrazi i A4 zadnji model 2.0 TDI ispod 50k.

 

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prodajem staro, kupujem novo auto!
Fićo_CoD 5 kaže...

...znaci zanima me cijena tog koje prodaju

 

...ne znam koliko je km presao, vidjet cu sutra...

Ono najvažnije nisi napisao.Osmijeh   I još, je li obavljen koji servis, što je mijenjano, u kakvom je stanju itd.

 

P.S. riječ 'auto' nije srednjeg roda. Belji se

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
protjeran
offline
Prodajem staro, kupujem novo auto!

lol

starci će sigurno poslušat savjet od klinaca s foruma

da

 

uglavnom

zašto patite na te folcvagene i audie???

lol

super su, al za iste pare dobijete oblje, ili isto za manje kod istočne braće

prekjučer sam bio s frendom u Hyundai salonu...

kupuje Santa Fe ... uzeo je goidnu dana staru ... direktorica išla na more s njom...

za 190 000 kuna...

radije idi na takvu varijantu

ja imam korejca 1' godina starog, na tehničkom pregledu je bio prije mene audi a4 isto godište ko i moja sephia

tip je skoro pao, a mom autu se ovaj s tehničkog čudio u kakvom je izvrsnom stanju

danas, korejci su nepoderivi, naravno, manji auti su im ko od stakla, u prometnim nesrećama nisu pouzdani, al za 20 000 eura, kupiš stvarno fin auto koji se može mjeriti s bilo kakvim pasatom ili a4-rkom

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
16 godina
neaktivan
offline
Prodajem staro, kupujem novo auto!

Istina jeste da se npr. KIA strasno popravila, ali nije na nivou Audia, BMW-a i sl.

Jednostavno kad se zagledas u detalje vidis u sta si dao vise novca.

Kad vidis ovakvo okruzenje jednostavno zelis voziti.

A6 A6
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
RE: Prodajem staro, kupujem novo auto!
Aerox71 kaže...

Istina jeste da se npr. KIA strasno popravila, ali nije na nivou Audia, BMW-a i sl.

Jednostavno kad se zagledas u detalje vidis u sta si dao vise novca.

Kad vidis ovakvo okruzenje jednostavno zelis voziti.

servisi

cijene servisa

cijena guma

cijena novog auta...

preprepretjerano

sve to moraš uzeti u obzir

kad sam kupovao auto

mogao sam kupit i ovog audia, al sam bio svjestan da bi me servisi zgazili

još do kuzmeš u obzir da noviji nijemci se užasno kvare

ne treba mi to u životu

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
16 godina
neaktivan
offline
Prodajem stari, kupujem novi auto!

Ja bih ti preporučio hondu accord.Dijelovi su dosta skupi to jest ako ti uopće išta ode dok god ju imaš.

Postao sam ljubitelj honde kad sam prije 3 godine kupio civic 87.godište samo zato jer mi je trebao prevoz

do posla a nisam baš bio u financijskoj situaciji za nešta bolje.Prije godinu sam kupio accord ali nisam prodao civic i od onda na civicu  nisam

promjenio brzinu a da obrtajka nije ušla u crveno,baš sam mu dušu čupao i nije se ama baš ništa pokvarilo....

A accord je klasa za sebe.Stvarno odličan,udoban,ne troši puno a kad trebaš ubrzanje bome ga i dobiješ.

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice