Vozilo do 80 000 kn

poruka: 93
|
čitano: 19.433
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Vozilo do 80 000 kn

Trebam prijedlog za novi gradski auto do 80000kn

Kupujem : OCZ power supply 500W Intel Core 2 Quad Q6600 MB Gigabyte EP45 HDD Seagate 320 GB GF GTX 260 Kingmax MARS 1066MHz 2048Mb /x2 DVD+RW/-RW Pioneer
15 godina
neaktivan
offline
Vozilo do 80 000 kn

to i mene zanima.... ja sam mislio kia picanto 1.1 spicy....

16 godina
neaktivan
offline
Vozilo do 80 000 kn

Peugeot 206.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
offline
Vozilo do 80 000 kn
popu Šimi ukrali bicikli :)
15 godina
neaktivan
offline
Vozilo do 80 000 kn

uzmi japanca!

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
15 godina
protjeran
offline
Vozilo do 80 000 kn

kod odabira gratskog automobila treba pripazit prvo koliko mu koštaju djelovi z odabrani automobil jer gratska voznja neke djelove brze troši

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn

Renault Clio!

Ima sve sto ti treba, nije premal, ni prevelik, malo trosi (znam, jer ga je moja sestra kupila ima god dana), a nije ni preskup!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
neaktivan
offline
Vozilo do 80 000 kn

Yugo :)

16 godina
neaktivan
offline
Vozilo do 80 000 kn

Definitivno preporučujem nekog Japanca.

Kojeg god da odabereš nećeš požalit...

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
15 godina
protjeran
offline
Vozilo do 80 000 kn

japanca...hondu...mislim da neces pozalit

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
insomniac_cro kaže...

Yugo :)

 ej yugo je za k**cenje nije za obicnu gradsku voznju :)
I <3 COD2
16 godina
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
tony THE Noob kaže...

Trebam prijedlog za novi gradski auto do 80000kn

 svakako neki korejac ili japanac.
suzuki swift?
15 godina
neaktivan
offline
Vozilo do 80 000 kn

ako imaš love golf 6 ili clio ili megan

Pentium 100MHz @102 MHz, nvidia 1 4 mb , dram 8 mb , Windows 3.1 , 64 mb hdd,monitor u boji, ne radi mi GTA IV uskoro ču instalirat vistu tamo bi onda trebala radit !!!! ipak je komp predobar mogla bi onda i na high :)
15 godina
protjeran
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
c0x0x kaže...

ako imaš love golf 6 ili clio ili megan

 nebi mu renola preporucio..radio sam u ovlastenom servisu,i opcenito,pa znam..pogotovo clia diesela 1.5dci i opcenito diesela clia...
rade hondu,swifta ...swift ti je mali,ne kvari se i tako..a sa hondom imam iskustva..
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
zokiN kaže...
c0x0x kaže...

ako imaš love golf 6 ili clio ili megan

 nebi mu renola preporucio..radio sam u ovlastenom servisu,i opcenito,pa znam..pogotovo clia diesela 1.5dci i opcenito diesela clia...
rade hondu,swifta ...swift ti je mali,ne kvari se i tako..a sa hondom imam iskustva..
 Pa zasto bi morao uzet dizel? Nek uzme benzinca! Swifta ne bi preporucio, po iskustvima meni poznatih ljudi, ima i boljih za te pare!
Sto se tice golfa 6, covik je stavia do 80 000 kn, a golf 6 "malo" prelazi tu cifru!!!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
protjeran
offline
Vozilo do 80 000 kn

pa ok,ja sam opcenito reko da je renault jedna velika hrpa smeca...ima ih i koji valjaju,ali bas nebi volio

kupit ga pa svaki dan kad sjednem u njega molit boga da bude ok..netreba mene slusat jer ima ljudi koji

su extra zadovoljni sa renolima,ali ja ih znam vise koji su "u banani"...a kosto vidis vecina ti ljudi govori

da japanca uzmes...pa predpostavljam isto kao sam ti i reko da su extra..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn

probaj neku kombinaciju s Fiat Grande Puntom......radi ko sat,djelovi nisu skupi uopce kao ni servis,bar tako frend kaze koji ga posjeduje. Ja osobno imam Smarta za grad al nedo ti bog da ga na servis odvedeš pozdravi se sa hrpom novaca :D po ostalom je superioran za gradsku vožnju nad skoro svakim konkurentom ;)

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
zokiN kaže...

pa ok,ja sam opcenito reko da je renault jedna velika hrpa smeca...ima ih i koji valjaju,ali bas nebi volio

kupit ga pa svaki dan kad sjednem u njega molit boga da bude ok..netreba mene slusat jer ima ljudi koji

su extra zadovoljni sa renolima,ali ja ih znam vise koji su "u banani"...a kosto vidis vecina ti ljudi govori

da japanca uzmes...pa predpostavljam isto kao sam ti i reko da su extra..

 A, gledaj, uvik, ne samo u autima, nego i opcenito imas i dobrih i losih jedinki, tj. pojedinaca! O samom Cliu nisam cuo lose stvari, sto ti vidis jesi... A opet sam cuo o Swiftu a to ti pak nisi... Ali zakljucak s kojim ce se vjerojatno mnogi slozit; generalno sto se kvaliete tice, u okvirima iste cijene nema velike razlike...
Moj savjet ti je da uzmes onoga koji ti najvise odgovara po funkcionalnosti, potrosnji, mogucoj prilagodbi na namjenu koju imas za njega, a i na kraju po izgledu... Uvije mozes naletit na odlican model u kategoriji losih auta, i obratno!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 20:33 (Zely).
15 godina
protjeran
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
Zely kaže...
zokiN kaže...

pa ok,ja sam opcenito reko da je renault jedna velika hrpa smeca...ima ih i koji valjaju,ali bas nebi volio

kupit ga pa svaki dan kad sjednem u njega molit boga da bude ok..netreba mene slusat jer ima ljudi koji

su extra zadovoljni sa renolima,ali ja ih znam vise koji su "u banani"...a kosto vidis vecina ti ljudi govori

da japanca uzmes...pa predpostavljam isto kao sam ti i reko da su extra..

 A, gledaj, uvik, ne samo u autima, nego i opcenito imas i dobrih i losih jedinki, tj. pojedinaca! O samom Cliu nisam cuo lose stvari, sto ti vidis jesi... A opet sam cuo o Swiftu a to ti pak nisi... Ali zakljucak s kojim ce se vjerojatno mnogi slozit; generalno sto se kvaliete tice, u okvirima iste cijene nema velike razlike...
Moj savjet ti je da uzmes onoga koji ti najvise odgovara po funkcionalnosti, potrosnji, mogucoj prilagodbi na namjenu koju imas za njega, a i na kraju po izgledu... Uvije mozes naletit na odlican model u kategoriji losih auta, i obratno!

 slazem se...al posto sam mehanicar..nagledo sam se svaceg,ali renaulta i opela po servisima,tj najvise kvare..
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn

treba jednostavno sjest u 4-5 autiju, vidjet kak se osjećaš u kojem, provozat kvartom i odlučit. jest da u tom periodu nećeš skužit mane/prednosti auta al bar ćeš imat neku sliku o tome u kaj se upuštaš.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 20:39 (nixass).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
zokiN kaže...
Zely kaže...
zokiN kaže...

pa ok,ja sam opcenito reko da je renault jedna velika hrpa smeca...ima ih i koji valjaju,ali bas nebi volio

kupit ga pa svaki dan kad sjednem u njega molit boga da bude ok..netreba mene slusat jer ima ljudi koji

su extra zadovoljni sa renolima,ali ja ih znam vise koji su "u banani"...a kosto vidis vecina ti ljudi govori

da japanca uzmes...pa predpostavljam isto kao sam ti i reko da su extra..

 A, gledaj, uvik, ne samo u autima, nego i opcenito imas i dobrih i losih jedinki, tj. pojedinaca! O samom Cliu nisam cuo lose stvari, sto ti vidis jesi... A opet sam cuo o Swiftu a to ti pak nisi... Ali zakljucak s kojim ce se vjerojatno mnogi slozit; generalno sto se kvaliete tice, u okvirima iste cijene nema velike razlike...
Moj savjet ti je da uzmes onoga koji ti najvise odgovara po funkcionalnosti, potrosnji, mogucoj prilagodbi na namjenu koju imas za njega, a i na kraju po izgledu... Uvije mozes naletit na odlican model u kategoriji losih auta, i obratno!

 slazem se...al posto sam mehanicar..nagledo sam se svaceg,ali renaulta i opela po servisima,tj najvise kvare..
 Onda si ipak strucniji od mene, te je tvoj savjet vjerojatno bolji!! Iako smo se na kraju slozli, sve u svemu!! Namigiva
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn

Svakako najbolja ponuda je SEAT Ibiza Sportrider II za nešto manje od 80000 kn. Solidan je i Suzuki Swift. Jedan solidan i još manji auto je Daihatsu Cuore.

15 godina
protjeran
offline
Vozilo do 80 000 kn

recimo da bi dobar izbor bija hjudai i 30

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
16 godina
neaktivan
offline
Vozilo do 80 000 kn

Koji god odabrao, treba biti svjestan da je auto serijski proizvod. Proizvodi se određenim alatom koji se troši. Prvi auto u seriji je potpuno drugačiji od zadnjeg.

 

Najsigurnije je birati neki model starije generacije, koji se još uvijek proizvodi. Njima su uklonjene tzv. ''dječje bolesti''. Bilo bi dobro imati informaciju ''iznutra''.

 

A ponekad jednostavno presudi - sreća. Jer, i Mercedesi se kvare, zar ne?

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
macak kaže...

Najsigurnije je birati neki model starije generacije, koji se još uvijek proizvodi. Njima su uklonjene tzv. ''dječje bolesti''. Bilo bi dobro imati informaciju ''iznutra''.

 Potpuno tocno!! Otac mi je kupio auto iz prve serije i imao s njime milijun problema, ali kada je nakon kojih 7 godina prica s ljudima koji su isti model uzeli 3-4 god iza njega, tj. kasnijih serija bili su odusevljeni autom!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
A sto mislite o novom cliu storyji (clio storya)?
Kupujem : OCZ power supply 500W Intel Core 2 Quad Q6600 MB Gigabyte EP45 HDD Seagate 320 GB GF GTX 260 Kingmax MARS 1066MHz 2048Mb /x2 DVD+RW/-RW Pioneer
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn

i Daihatsu Cuore, gdje se moze kupiti, prvi put cujem za taj auto =)

Kupujem : OCZ power supply 500W Intel Core 2 Quad Q6600 MB Gigabyte EP45 HDD Seagate 320 GB GF GTX 260 Kingmax MARS 1066MHz 2048Mb /x2 DVD+RW/-RW Pioneer
16 godina
neaktivan
offline
Vozilo do 80 000 kn

Kad sam gore spomenuo Peugeot 206, to je zato jer se proizvodi još od 1998. Dakle, više od 10 godina. U tom periodu otklonjeni su svi nedostaci, taj model je sve bolji, cijena sve manja, a opreme sve više.

 

Nedavno mi je za oko zapela neka ponuda, koliko sam vidio taj auto se sad nudi po cijeni od 67.300 kn, motor 1.4 (75 KS), a od opreme klima, CD radio, ABS, zračni jastuci, električno podešavanje retrovizora i stakala. Čini mi se dobra ponuda, jer auto stvarno minimalno troši, siguran je i pouzdan.

 

Mislim da je na tom tragu i ovaj Clio Storia koji si spomenuo. Ako se ne varam, to je prošla generacija. Jedino što je motor 1.2 i ako sam dobro čuo, nema servo, ni klimu.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 15:50 (macak).
15 godina
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn

hmmmm,  nema servo ??? Pa tomi je za ne povjerovat, auto iz 2009 g. pa nema servo đizus, auti koji su stari 20 godina imaju većina servo!!

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
15 godina
protjeran
offline
RE: Vozilo do 80 000 kn
macak kaže...

Kad sam gore spomenuo Peugeot 206, to je zato jer se proizvodi još od 1998. Dakle, više od 10 godina. U tom periodu otklonjeni su svi nedostaci, taj model je sve bolji, cijena sve manja, a opreme sve više.

 

Nedavno mi je za oko zapela neka ponuda, koliko sam vidio taj auto se sad nudi po cijeni od 67.300 kn, motor 1.4 (75 KS), a od opreme klima, CD radio, ABS, zračni jastuci, električno podešavanje retrovizora i stakala. Čini mi se dobra ponuda, jer auto stvarno minimalno troši, siguran je i pouzdan.

 

Mislim da je na tom tragu i ovaj Clio Storia koji si spomenuo. Ako se ne varam, to je prošla generacija. Jedino što je motor 1.2 i ako sam dobro čuo, nema servo, ni klimu.

 ma ima serv...mozda ne na struju ali uljni ziher....posto vec dugo nisam u toku sa renolima tj neradim vise,..ali sumnjam da nema servo..
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice