CineBench 11.5 Benchmark

poruka: 214
|
čitano: 38.834
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
CineBench 11.5 Benchmark

CPU: Intel i5 750(4.42GHz)

GPU: Saphire HD4850(625/993MHz)

 

 

CPU: 5.84

FPS: 44.62

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2010 19:46 (Sima007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

Skoro sam s CPU-om ko igy a on ima veci klok na procu xD

ⓑⓤⓖ░░▒▓███►◕‿◕◄███▓▒░░ⓑⓤⓖ
16 godina
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
tony THE Noob kaže...

Skoro sam s CPU-om ko igy a on ima veci klok na procu xD

ma cudan ti je taj bench, prvi test mi je dao 2 i nesto, drugi (bez ikakve promjene) 3 i nesto, vjerojatno da sam jos koji put testirao bi doso na i do 7 i nesto :D

15 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Evo ja popravio malo score nakon reinstala catalysta 10.4Iznenađen

novi bench novi bench
sticky boredom with a book:S
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
Butcher kaže...

Evo moj!

 Ajde pls postaj samo CPU-Z prozor jer me nešto zanima kod mene... Tebi je score viši O.o od mene, a imamo isti procesor, isti stepping i isti frekvu (tako ti piše pod Moj PC), a ja imam u benchmarku 2 i neš ti imaš 3 i neš?Mršti se

sticky boredom with a book:S
15 godina
neaktivan
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Moj rezultat.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2012 16:19 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

lol e jbg sada...xD Ja sam probao samo CPU benchmark i sada mi je vratio score viši. Nis niš dirao u Windowsima, nis clockao više evo CPU-Z?Smijeh

Treća sreća samo ipak još uvijek ispod score 3.00xD Treća sreća samo ipak još uvijek ispod score 3.00xD
sticky boredom with a book:S
14 godina
neaktivan
offline
CineBench 11.5 Benchmark

ovaj benchmark je pomalo čudan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

Da lolSmijeh Evo još ću jednom za probu odvrtiti pa da vidimo šta kaže ovaj benchmark?

edit opet imam slabiji score neću ni staviti SSxD

sticky boredom with a book:S
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 10:01 (stoncin3).
15 godina
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

Evo i mojih rezultata...

CPU CPU
OpenGL OpenGL
Bit će!
14 godina
neaktivan
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
stoncin3 kaže...

Da lolSmijeh Evo još ću jednom za probu odvrtiti pa da vidimo šta kaže ovaj benchmark?

i meni je prvi skor bio 24,60 a drugi 24,20

ali nisam mogao objaviti onog od 24,60 jer na njemu nije bila gpu-z validacija pa bi dao loš primjer ostalima

15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

Da. weird!xD Ja idem probat odvrtiti 3DMark benchmarkove sa novim ATI drivers da vidim o čemu se zapravo radi ovdje. Činjenica je da sam dobio puno viši OpenGL score sa reinstalacijom catalysta jučer. Ovaj drugi CPU score ne mogu objasniti kako daje tako velike varijacije (odstupanja) na istom clocku GPU score 1.98-2.72 za @3.00GHz?

edit 3DMark06 je slabiji score, a na Vantage oko 100 pts bolji score:S

sticky boredom with a book:S
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 10:38 (stoncin3).
16 godina
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
stoncin3 kaže...
Butcher kaže...

Evo moj!

 Ajde pls postaj samo CPU-Z prozor jer me nešto zanima kod mene... Tebi je score viši O.o od mene, a imamo isti procesor, isti stepping i isti frekvu (tako ti piše pod Moj PC), a ja imam u benchmarku 2 i neš ti imaš 3 i neš?Mršti se

Razlika u Windowsima, optimizaciji Windowsa, driverima za čipset, matičnoj, memoriji itd itd...

Ivan Marijanović, univ. bacc. ing. comp.
15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

Win7 licensed, TuneUp2010, instalirani clean 3/2010, driveri original sa CD-a od MBO, EX-38DS4 (dakle ne bilo koja nego ona clockerska X-38), OCZ Platinum 1000, itd. itd...

Što sad reć?

sticky boredom with a book:S
16 godina
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
stoncin3 kaže...

Win7 licensed, TuneUp2010, instalirani clean 3/2010, driveri original sa CD-a od MBO, EX-38DS4 (dakle ne bilo koja nego ona clockerska X-38), OCZ Platinum 1000, itd. itd...

Što sad reć?

Probaj staviti novije drivere za matičnu. Recimo od proizvođaća čipseta baš. Dakle s Intelove support stranice. S starima ne možeš puno očekivati.

Ivan Marijanović, univ. bacc. ing. comp.
15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

De išao sad gledat sat vremena tamo tražim i neki Utility sa intel.coma kaže x48 chipset (?), device manager kaže x38/x48. Mene čisto strah instalirat da neš ne shebem doma, nije komp moj nego obiteljski.Bogataš

thx anyways...;)

sticky boredom with a book:S
16 godina
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
stoncin3 kaže...

De išao sad gledat sat vremena tamo tražim i neki Utility sa intel.coma kaže x48 chipset (?), device manager kaže x38/x48. Mene čisto strah instalirat da neš ne shebem doma, nije komp moj nego obiteljski.Bogataš

thx anyways...;)

Nemaš brige, za sve te novije intel čipsete isti driver ide. Za x38 i x48 ide isti.

http://www.intel.com/p/en_US/support

Nemaš šta shebat.

Ivan Marijanović, univ. bacc. ing. comp.
15 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Eo sa novim clockom CPU-a.Mršti se

EDIT kuiš sad sam vidio ovaj program očitava na mojem procu frekvenciju @3,60GHz...? wtf

sticky boredom with a book:S
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 20:34 (stoncin3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
stoncin3 kaže...

Eo sa novim clockom CPU-a.Mršti se

EDIT kuiš sad sam vidio ovaj program očitava na mojem procu frekvenciju @3,60GHz...? wtf

WTF??? Neodlučan

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
stoncin3 kaže...

Eo sa novim clockom CPU-a.Mršti se

EDIT kuiš sad sam vidio ovaj program očitava na mojem procu frekvenciju @3,60GHz...? wtf

 čini se kao da imaš uključeno CIA2 ili neki automatski clock pa ti diže frekvu

15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

Pa jesi vidio sad šta je...? Stavio sam i CPU-Z namjerno da dokažem OC-ing i ovaj opet pokazuje 3.60? CIA2 nisam uključivao u BIOS-u to sam siguran!Nevinašce

sticky boredom with a book:S
15 godina
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

@ Stoncin Evo slika!  

I onda neš pil, vražju mater neš pil!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 20:57 (Butcher).
15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

tnx Butcher. Nego meni ni 3.20GHz nije dost da te premašim!!!Smijeh E da zaš si stavio clock na 3015MHz zbog RAM-a ili zašto? I da kako ti radi na toj voltaži? Pa zar imaš nereferentni hladnjak na toj frekvenciji?

sticky boredom with a book:S
15 godina
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
stoncin3 kaže...

tnx Butcher. Nego meni ni 3.20GHz nije dost da te premašim!!!Smijeh E da zaš si stavio clock na 3015MHz zbog RAM-a ili zašto? I da kako ti radi na toj voltaži? Pa zar imaš nereferentni hladnjak na toj frekvenciji?

Tako mi je ostalo na 3015Mhz, kad sam nešto pokušavao. Voltaža je na auto. A hladnjak na procu je Thermaltake Big Typhon 120!  A Ram je na 1072Mhz!

I onda neš pil, vražju mater neš pil!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 21:11 (Butcher).
15 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Dosta ti je 1.2875V na tu frekvenciju, max 1.3000V. Imao sam ga ja jedno 5-6 mjeseci na 3.00GHz. Manje će ti se grijati. Iako znam da mu sa tim Tycoonom ništa ne nedostajeOsmijeh

sticky boredom with a book:S
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CineBench 11.5 Benchmark

A jeste se za Cinebenchali.Ja sam od toga digo ruke čim mi je svaki put daval druge rezultate i na FPS i na CPU score.Na FPS score sam zadnji puta dobio čak 36FPS-a-LOL.A CPU score mi je čak porastao na 7.30,pa malo opet 7.24,pa onda padne i n a 7.20.Neznam šta da kažem nego da je to jedan najluđi bench kojeg sam dosada odvrtio.

I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

He, he. A ja sam u par navrata uspio postići koliko toliko pošteni score za konfu koju imamSmijeh Još kad bi se moglo kombinirati iz pojedinih benchmarkova zasebno to bi bilo to! btw OC-ao sam danas na 3.20GHz bez mijenjanja coolera tako da ako ovo ne može makar da mi to upriliči dan i da me razveseliBelji se

sticky boredom with a book:S
15 godina
neaktivan
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Mene najviše veseli kad na Crysis Warhed vidim brojiku od 30+FPS-a,a moram priznat da mi je melem za oči Hawen bench gdi moja GTX470 zaostaje svega 4FPS-a za bijesno OC-anom HD5970.

I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark

Da. OT Nadamo se da će i Crysis 2 moći na tih brojčici od 30+

sticky boredom with a book:S
15 godina
neaktivan
offline
RE: CineBench 11.5 Benchmark
stoncin3 kaže...

Da. OT Nadamo se da će i Crysis 2 moći na tih brojčici od 30+

Heh na mojoj konfi sigurno.Ipak u subotu dolazi još jedan fermi.

I'll be back
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice