Avatar

poruka: 350
|
čitano: 110.033
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Psiho246 kaže...
shimano kaže...

šta "avatar" i "titanic" imaju zajedničko?apsolutno i totalno ništa!kad bi rekli da je film kopija nekog jer ima ljubavnu priču,onda bi 90% filmova bilo "titanic",idiotizam.

što imaju zajedničko,ljubavnu priču koja je ista kao u avatara,i to je sve popraćeno specijalnim efektima,ne kažem da film nije dobar,ali da nisu tako jaki specijalni efekti film bi bio teški prosjek

ROFL!

Kako ista?

Uopce nema zajednickih tocaka osim sto se u oba filma netko u nekoga zaljubi.

Pa to postoji u 90% svih filmova.

Pa i Zombieland ima dio di se onaj kepec zateleba. Sta je sad i Zombieland kopija Titanica?

da, moram se složiti. taj dio je stvarno identičan, obje priče se vrte oko 'zabranjene ljubavi'. u titaniku to je siromah/bogatašica a u avataru čovjek/alien. pošto nisam gledao titanica dosta dugo, ne sjećam se detalja, ali bi vjerojatno bilo moguće naći još par dodirnih točaka...

14 godina
offline
RE: Avatar
lisac kaže...

AVATAR je jedino dobar u specijalnim efekitima i ništa više

slažem su upotpunosti,film kao filma je prosjek

16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
betmen kaže...

da, moram se složiti. taj dio je stvarno identičan, obje priče se vrte oko 'zabranjene ljubavi'. u titaniku to je siromah/bogatašica a u avataru čovjek/alien. pošto nisam gledao titanica dosta dugo, ne sjećam se detalja, ali bi vjerojatno bilo moguće naći još par dodirnih točaka...

 

Ali, u Avataru nitko nikome nije nista zabranjivao (sto se toga tice)... Iznenađen Tsutey je par minuta bio ljut i otprilike je to bilo to.

 

Ako cemo o kopiranju... "Titanic" je kopija dogadaja kad se pravi brod zabio u ledenu santu. Cak nisu promijenili ime broda... Izlanuo se

 

14 godina
offline
RE: Avatar
DigiMagic kaže...
betmen kaže...

da, moram se složiti. taj dio je stvarno identičan, obje priče se vrte oko 'zabranjene ljubavi'. u titaniku to je siromah/bogatašica a u avataru čovjek/alien. pošto nisam gledao titanica dosta dugo, ne sjećam se detalja, ali bi vjerojatno bilo moguće naći još par dodirnih točaka...

 

Ali, u Avataru nitko nikome nije nista zabranjivao (sto se toga tice)... Iznenađen Tsutey je par minuta bio ljut i otprilike je to bilo to.

 

Ako cemo o kopiranju... "Titanic" je kopija dogadaja kad se pravi brod zabio u ledenu santu. Cak nisu promijenili ime broda... Izlanuo se

 

nije film kopiran ,ali je rađen na isti kalup

14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
DigiMagic kaže...
betmen kaže...

da, moram se složiti. taj dio je stvarno identičan, obje priče se vrte oko 'zabranjene ljubavi'. u titaniku to je siromah/bogatašica a u avataru čovjek/alien. pošto nisam gledao titanica dosta dugo, ne sjećam se detalja, ali bi vjerojatno bilo moguće naći još par dodirnih točaka...

 

Ali, u Avataru nitko nikome nije nista zabranjivao (sto se toga tice)... Iznenađen Tsutey je par minuta bio ljut i otprilike je to bilo to.

 

Ako cemo o kopiranju... "Titanic" je kopija dogadaja kad se pravi brod zabio u ledenu santu. Cak nisu promijenili ime broda... Izlanuo se

 

titanic nije kopija nego prica o istinitom dogadaju... osim ako je ovo bio sarkazam... -.-' a dodirnih točaka.. zabranjena ljubav.. to ti svi filmovi imaju, aj nadi mi 5 novijih filmova da to nema... Šutim

14 godina
neaktivan
offline
Avatar

http://tvevent.blogspot.com/ moze te ga ovdje pogledat

 

drx
16 godina
offline
RE: Avatar
dragsterinjo kaže...

http://tvevent.blogspot.com/ moze te ga ovdje pogledat

 

LOL dosta mi je takvih spammera na youtube-u...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
offline
Avatar

Izašao i avatar na torrentima u HD-u samo da javim...

 

Blu Ray - 45GB

BR Remux 1080p - 39GB

BRRip 1080p - 11GB  (skidam ovo)

BRRip 720p - 8GB

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
e hvala
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
16 godina
online
RE: Avatar
Hyperion kaže...

Izašao i avatar na torrentima u HD-u samo da javim...

 

Blu Ray - 45GB

BR Remux 1080p - 39GB

BRRip 1080p - 11GB  (skidam ovo)

BRRip 720p - 8GB

Ja ovo još od jučer: Blu Ray - 45GB

 

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
i kak je?
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Hehe, samo sam cekao da netko napise da se pojavio HD. :)

Sluzbeno je izasao 22., a eto jucer i na torrentima.

 

Ja se nadam veceras pogledati, da napokon pogledam i taj film. Bas me zanima kakav ce mi biti.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
online
RE: Avatar

Eh, T-Com... dakle, još desetak sati :)

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
offline
Avatar

Meni će se tek sutra skinut, zato što sam stopirao dok se neskine jedan 14 minutni filmić -> Evolution of Enterprise (od NX-01 do enterprise - j) ,a skida se 5 do 20kB/s, evo sada se skinulo pa idem ovo nastaviti.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 18:14 (Hyperion).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

AKo ga nisi gledao u 3D bit cce bti bezveze jer film i nije nista spektakularno na tvu.

16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Ja sam jučer skinuo verziju 720p od 8 GB, zakon je, danas sam ga konačno pogledao u HD rezoluciji.

 

16 godina
offline
RE: Avatar
davorsite kaže...

Ja sam jučer skinuo verziju 720p od 8 GB, zakon je, danas sam ga konačno pogledao u HD rezoluciji.

 

Kak je slika kristalno čista...Nevinašce

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
offline
Avatar

Ona blu ray verzija nevidim kako se isplati, mislim kako možeš dobit sliku bolju od ove možda se primjeti samo u specifikacijama(npr. bitrate),ali okom čisto sumnjam?

 

Eh sad mislim da s onom punom verzijom od 45GB dolaze i uobičajeni special feature-i kao komentari, kako se snimalo, izbrisane scene itd. no to će se kasnije dati naknadno skinuti.

 


Sad kad sam spomenuo dali je tko vidio izbrisane scene? Na youtube-u svaki put budem rick rolled... npr. ->

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
davorsite kaže...

Ja sam jučer skinuo verziju 720p od 8 GB, zakon je, danas sam ga konačno pogledao u HD rezoluciji.

 

ja za razliku od tebe namjeravam kupiti originalnu verziju ovog savršenog filma.smrt PIRATSTVU

you make me horny
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
horny kaže...
davorsite kaže...

Ja sam jučer skinuo verziju 720p od 8 GB, zakon je, danas sam ga konačno pogledao u HD rezoluciji.

 

ja za razliku od tebe namjeravam kupiti originalnu verziju ovog savršenog filma.smrt PIRATSTVU

Ma ti si strasan.

 

 

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Hahaha, samo naprijed, ja za razliku od tebe nemam novaca za takve stvari ali kojih 50 kn se gotovo uvijek nađe za RS Account.

16 godina
offline
Avatar

Meni se neisplati kupovat jer DVD kvaliteta mi je premala (želim baš HD),a blu ray čitač nemam niti ga ne namjeravam kupovat.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Onda si skini neku od dostupnih HD verzija i pretvori u DVD, ipak bude bolja kvaliteta od standardnog DVD-a.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
davorsite kaže...

Onda si skini neku od dostupnih HD verzija i pretvori u DVD, ipak bude bolja kvaliteta od standardnog DVD-a.

ja sam BLURAY čudak,neznam kako sam živio bez kristalno čiste slike Smijeh

you make me horny
16 godina
offline
RE: Avatar
davorsite kaže...

Onda si skini neku od dostupnih HD verzija i pretvori u DVD, ipak bude bolja kvaliteta od standardnog DVD-a.

AVATAR AVATAR
A šta misliš da radim?Neodlučan

 

A zašto da pretvorim u DVD?

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Da možeš gledati na tv-u.

16 godina
offline
RE: Avatar
davorsite kaže...

Da možeš gledati na tv-u.

Pa spojim comp sa TV-om(kada dobijem Panasonica P42S20E) preko HDMI-a i gledam, a ovaj CRT mi je manji od ovog 22" monitora kojeg imam pa sve filmove gledam na compu odkad sam dobio T220.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 19:07 (Hyperion).
15 godina
offline
Avatar

lol,pa ako ce gledat na tv moze i na usb stavit :O ili komp prikopcat na tv...dosta ljudi opce nema dvd player,nebi ni ja imo da neam tv sa ugradenim dvd playerom

 

EDIT:

prestigo me hyperion

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 19:11 (šiloman).
14 godina
offline
Avatar

baš fora bije u 2.35:1 formatu već 16:9

16 godina
offline
RE: Avatar
šiloman kaže...

lol,pa ako ce gledat na tv moze i na usb stavit :O ili komp prikopcat na tv...dosta ljudi opce nema dvd player,nebi ni ja imo da neam tv sa ugradenim dvd playerom

 

EDIT:

prestigo me hyperion

Dosta televizora nemože reproducirat mkv datoteke pa ništa od usb-a.

 

bruno03 kaže...

baš fora nije u 2.35:1 formatu već 16:9

Stvarno? E to te ja pitam,sad će mi se skoro preko cijelog ekrana raširit (moj je 16:10)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice