Breaking Bad

poruka: 465
|
čitano: 106.867
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Ma joj, najgore je što sam još pod dojmom serije, a vjerojatno ga se neću riješiti ovaj tjedan...

 

Predobra je, jednostavno predobra, kao što ste i sami rekli, zadnja ep. je ispunila sva očekivanja, i pokazuje kako čovjek stvarno može otići na "put prema dolje" - vidi se da Walt žali zbog toga što ne može pričati s porodicom, ali je i krenuo u kuhanje jer je bio dobar u tomu - bio je ljut što su mu Gretchen i Elliot "uzeli" tvrtku koju je on stvorio (donekle), pa ga je njegova opsesija da u nečemu bude najbolji (i da što više zaradi) odvojila od porodice. Mislim da je temeljni motiv serije kako novac mijenja čovjeka (i poanta da je čovjeku najteže kada se odvoji od obitelji), ali isto tako da je Walt bio sretan, kao što i sam kaže, radio je to zbog sebe, živio je.

 

Ja bih još (uz Baby Blue) dodao i ovu pjesmu :

 

Ne znam, serija je predobra, svako može različitu poruku izvući iz nje, ja bi rekao da je pouka da je obitelj najvažnija (bez obzira na novac), ali, opet ona nam pokazuje lik Walta prema kojemu je život potpuno nepošten...

 

Uglavnom, dalo bi se diskutirati, ali sve u svemu, kraj je dostojan serije.

Memento mori.
15 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Badger i Skinny Pete - The two best hitmen west of the Mississippi.

Rootanje mobitela doprinosi globalnom zagrijavanju.
11 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Kako se zove onaj hrvatski bend/pjesma hrvatskog benda koja bude u jednoj epizodi bb? Čitao sam to negdje i ne mogu ju više nikako naci.

16 godina
offline
Breaking Bad

{#}

11 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Hvala :D.

Što se tiče serije, napisao sam sinoć nakon gledanja streama da je savršenstvo, svi ostali komentari su suvišni.

 

Zao mi je samo što je tako dobra serija došla kraju, ali sam i sretan što je nisu razvukli na više sezona i usrali.

 

Svaka čast svim glumcima i cijeloj ekipi koja radila na seriji. Ta gluma, ta priča, ta glazba, te scene, stvarno sam oduševljen.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2013 20:47 (kpavl).
16 godina
offline
Breaking Bad

off toipc al su zato sjebali do bola dextera {#}

on topic da su je jos razvukli onda bi se shebali samo, tamam su zavrsili u pravo vrijeme {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2013 21:08 (4mal).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
zelenbic kaže...

Par stvari mi nije jasno
1.Što je sa onih 80 mil. šta ih je samo ostavio?

2.Kakvu ce to saul dobiti seriju?

Kraj mi je bio onako očekivao sam nekako više, nije kraj loš ali nekako mi je malo niže klase od ostatka serije i malo mi smeta što se nezna što se dogodilo sa ostalim likovima(jesu ubili Brocka?,Di je jesse otišao?,jel skyler završila u zatvoru?)

1. 70 - jednu bačvu su mu ostavili a to je otišlo u Juniorovu zakladu i na njegov novi identitet (skrivanje). I da - ostavio ih je.Shvatio da je ona lova dovoljna za njegovu djecu a i da nije tražio je osvetu za hanka a ne lovu.

2. Trebao bi biti prequel crnohumorna komedija/drama o njegovim počecima i zanimljivim slučajevima/klijentima

3. Brock je živ. Rekli su Jesse-u da će ga ubiti kao i njegovu mamu ako ne bude radio što žele - a on je kuhao i radio što žele zbog toga. Ovo ostalo je upitno

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2013 21:17 (Paolo2612).
15 godina
offline
Re: Breaking Bad

Sjajno, fantastično, što reći... bojao sam se da ne useru finale, ali je baš taman kako treba, bez pretjerivanja. Od početka do kraja savršenstvo, svaka im čast.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
Breaking Bad

bez prevelikih iznenađenja, čisti "fan service"

Pump The Jam Pump It Up
12 godina
offline
Breaking Bad

Jos mi je predobra ona zadnja scena kada hoda po onom laboratoriju, uzima masku, onako se nasmije. Takne onu mjesalicu ili kondenzor i samo padne tocno u sredini svojeg malog laboratorija kojega je toliko volio. 

 

Drago mi je da je onako rjesio Gretchen i onog strkljavog supka, ali na onaj svoj humoristican nacin :) 

Znao sam da ce Jessia spasiti i da ga nece ubiti kao niti Jessi njega jer je uz obitelj imao samo njega.

 

Kako su nam kroz par epizoda pokazali Waltovu naivnost, tako su sada nadoknadili sve i dokazali kakav je master minde Walt bio sa ovim svojim mitraljezom u bunkeru. Genijalno odradeno...

 

 

Aaron Paul - 

11 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

SPOILER ALERT IZNAD

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 1:21 (kpavl).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
SimeKZ kaže...

Jos mi je predobra ona zadnja scena kada hoda po onom laboratoriju, uzima masku, onako se nasmije. Takne onu mjesalicu ili kondenzor i samo padne tocno u sredini svojeg malog laboratorija kojega je toliko volio

 

Drago mi je da je onako rjesio Gretchen i onog strkljavog supka, ali na onaj svoj humoristican nacin :) 

Znao sam da ce Jessia spasiti i da ga nece ubiti kao niti Jessi njega jer je uz obitelj imao samo njega.

 

Kako su nam kroz par epizoda pokazali Waltovu naivnost, tako su sada nadoknadili sve i dokazali kakav je master minde Walt bio sa ovim svojim mitraljezom u bunkeru. Genijalno odradeno...

 

 

Aaron Paul - 

Ne, to nije njegov laboratorij nego Todov, odnosno onaj u kojem je Jesse kuhao. Njega je u tom trenutku udarila sentimentalnost kad je gledao sve te uređaje u laboratoriju i prisjetio se koliko ga je kuhanje učinilo živim, što je i sam ranije rekao u epizodi.

 

Na koncu je i skončao na mjestu koje ga je činilo živim. 

 

 

Tempus fugit
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 1:23 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Samo meni je malo nerealno ona scena sa strojnicom kada ih sve pobije.... nemoguce da da strojnica ubije odma odma u mjestu 15 ljudi + da svi ravno stoje pokraj prozora i to... ali ovo dalje je ok... samo da se dalje nastavila epizoda, Jessie bi vjerovatno trunuo u zatvoru :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
ToMisLaW kaže...
Samo meni je malo nerealno ona scena sa strojnicom kada ih sve pobije.... nemoguce da da strojnica ubije odma odma u mjestu 15 ljudi + da svi ravno stoje pokraj prozora i to... ali ovo dalje je ok... samo da se dalje nastavila epizoda, Jessie bi vjerovatno trunuo u zatvoru :D

mislim da nije nerealno, m60 može ispucati 850 metaka u minutu i 45 sekundi, pogledaj video, a u prostoriji je bilo šest zlikovaca za odstrel + jedan vani ;) 

 

Tempus fugit
14 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Gotovooo jeee !! {#} {#} {#} {#}

01010101 00100000 01001101 01100001 01100100 00111111
12 godina
neaktivan
offline
13 godina
offline
Breaking Bad

Fantastičan kraj fantastičnog serijala. Završilo kako je i trebalo i redatelju kapa do poda jer stvorio je zbilja genijalnu seriju koja je završila kada je na vrhu i nisu ju bespotrebno rastezali kao neke na dodatne sezone koje sam seriju razvodne. Za BB bude uvijek mjesta na mom disku jer još dosta puta će se pogledati. 

 

OVU scenu sa bar 10 puta premotao, genijalno + ona muzika kad zasvira kad daje znak da upale :)

13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Svima nam je dijelom žao što je serija završila (pogotovo meni, jer je gledam tek 5 mjeseci), ali isto tako nam je drago što je završila ovako i što nisu napravljene sezone samo tako da se naprave (što se dogodilo mnogim serijama).

 

Vinceu kapa do poda zbog svega.

 

 

Memento mori.
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Baš mi je žao što je gotovo.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 14:38 (PLASMAorLCD).
12 godina
offline
Breaking Bad

haha i meni je zao sto je gotova,  poceo sam gledati oko 10.8, da bih stigao u korak sa petom sezonom... GG za seriju.. nema mi druge cekam TWD ( da smanjim tugu haha )

13 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
PLASMAorLCD kaže...

Baš mi je žao što je gotovo.

A svima je, ali bolje, jer da su razvodnili serija bi izgubila na kvaliteti.

 

Ma serija mi je bila predobra, nadam se da će GoT moći pratiti nju po kvaliteti (iako je različita tematika), ali ova serija mi je stvarno prepredobra.

Memento mori.
15 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Odličan članak na serjala.com "Breaking Bad je otišao kao jedna od najboljih serija ikada", bacite oko 

 

http://www.serijala.com/izdvojeno/breaking-bad-je-otisao-kao-jedna-od-najboljih-serija-ikada/

Tempus fugit
11 godina
offline
Breaking Bad

Definitivno najbolja serija ikad... Dajte mi samo recite upravo sam pogledao 16 dio, to je zavrsetak jelda?

16 godina
offline
Breaking Bad

cega, 5-e sezone ? da je ....

11 godina
offline
Re: Breaking Bad
4mal kaže...

cega, 5-e sezone ? da je ....

Svega...i sezone i opcenito  cijele serije

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 19:42 (Sandro HR Zagorje).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Sandro HR Zagorje kaže...
4mal kaže...

cega, 5-e sezone ? da je ....

Svega...i sezone i opcenito  cijele serije

Da, zadnja epizoda serije je S05E16...

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 20:02 (srdjan3).
11 godina
offline
Re: Breaking Bad
srdjan3 kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...
4mal kaže...

cega, 5-e sezone ? da je ....

Svega...i sezone i opcenito  cijele serije

Da, zadnja epizoda serije je S05E16...

A jbt, no oke...to znam. Moje pitanje je dal tu zavrsava? Nema vise snimanja? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 20:22 (Sandro HR Zagorje).
16 godina
offline
Breaking Bad

da nece vise biti snimanja , kraj serijala je ...

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 20:24 (4mal).
12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Cekam novu seriju Better Call Saul.

Možda ce se na kraju serije prikazat nes u vezi Jessea,da znamo sto se desilo s njim.

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
11 godina
offline
Re: Breaking Bad
bancic123 kaže...

Cekam novu seriju Better Call Saul.

Možda ce se na kraju serije prikazat nes u vezi Jessea,da znamo sto se desilo s njim.

Da, bilo bi dobro

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice