Breaking Bad

poruka: 465
|
čitano: 106.189
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Mogli bi napraviti slično ko i Prison Break s filmom koj se nastavlja na seriju. Bilo bi mi zanimljivo vidjeti takav film s temom suđenja Skyler i Jesse-u.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 20:40 (ROFLOLMAO).
16 godina
offline
Breaking Bad

off topic ova nije losa pogledao sam ih par ! {#}

 

http://tinyurl.com/olqktze

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 20:51 (4mal).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad

Gledo sam na redditu, u subredditu od breaking bada, tolko se sprdaju s tom serijom da je to strasno, jos nisam skuzio zasto :D

Battlelog: Xtream_gjurki
16 godina
offline
Breaking Bad

stipu ih pogledaj ih par {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
bancic123 kaže...

Cekam novu seriju Better Call Saul.

Možda ce se na kraju serije prikazat nes u vezi Jessea,da znamo sto se desilo s njim.

Ta serija će biti prequel - dakle radnja će se odvijati prije Walta i Jesseja.

Tempus fugit
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
4mal kaže...

stipu ih pogledaj ih par {#}

Odlučio sam da od sad ne gledam serije koje imaju ocjenu ispod 9.4 :DD Šala naravno:)
Gledam trenutno mentalista (počeo je neki dan nove epizode), ovaj novi marvel agents of shield i planiram krenut walking dead :) tako da ce ova trebat pričekat :)

Battlelog: Xtream_gjurki
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
robisierra92 kaže...
bancic123 kaže...

Cekam novu seriju Better Call Saul.

Možda ce se na kraju serije prikazat nes u vezi Jessea,da znamo sto se desilo s njim.

Ta serija će biti prequel - dakle radnja će se odvijati prije Walta i Jesseja.

Suti! Pusti me da mastam,i zivim u nadi da ce na kraju seriju bit nest u vezi Jessea.

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
bancic123 kaže...

Ta serija će biti prequel - dakle radnja će se odvijati prije Walta i Jesseja.

Suti! Pusti me da mastam,i zivim u nadi da ce na kraju seriju bit nest u vezi Jessea.

Neće se prikazati, 99%, svaka serija odlazi sa barem jednom misterijom

EUW: MushRoomD
16 godina
offline
Breaking Bad

da znam i ja za taj spinoff ali vince ce radit potpuno novu seriju {#}

12 godina
offline
Re: Breaking Bad
robisierra92 kaže...
SimeKZ kaže...

Jos mi je predobra ona zadnja scena kada hoda po onom laboratoriju, uzima masku, onako se nasmije. Takne onu mjesalicu ili kondenzor i samo padne tocno u sredini svojeg malog laboratorija kojega je toliko volio

 

Drago mi je da je onako rjesio Gretchen i onog strkljavog supka, ali na onaj svoj humoristican nacin :) 

Znao sam da ce Jessia spasiti i da ga nece ubiti kao niti Jessi njega jer je uz obitelj imao samo njega.

 

Kako su nam kroz par epizoda pokazali Waltovu naivnost, tako su sada nadoknadili sve i dokazali kakav je master minde Walt bio sa ovim svojim mitraljezom u bunkeru. Genijalno odradeno...

 

 

Aaron Paul - 

Ne, to nije njegov laboratorij nego Todov, odnosno onaj u kojem je Jesse kuhao. Njega je u tom trenutku udarila sentimentalnost kad je gledao sve te uređaje u laboratoriju i prisjetio se koliko ga je kuhanje učinilo živim, što je i sam ranije rekao u epizodi.

 

Na koncu je i skončao na mjestu koje ga je činilo živim. 

 

 

Pa znam da nije njegov laboratorij... ali kao da je njegov. Ne shvacam TD.ove na moj post... serija je zavrsila, hebo vas spoiler.

14 godina
offline
Breaking Bad

Todd je uzeo Waltove instrumente i od toga napravio lab, tako da je to ipak Waltov lab, right?!?!?

Pump The Jam Pump It Up
13 godina
offline
Re: Breaking Bad
bruno03 kaže...

Todd je uzeo Waltove instrumente i od toga napravio lab, tako da je to ipak Waltov lab, right?!?!?

Zasto je to bitno {#}

Burek s mesom
14 godina
offline
Breaking Bad

opisujem razlog Waltove sentimentalnosti na kraju

GoT>BB
15 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
bruno03 kaže...

opisujem razlog Waltove sentimentalnosti na kraju

nije bitna oprema koliko je bitno to što je on volio kemiju.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
Breaking Bad

ne kužim kako se Jessie usuđuje uprt pištolj u Walta na kraju, pa ovaj ga je spasio iz pakla po ne znam koji put. On i njegovo cmizdrenje su i razlog zašto se to sve dogodilo. Volio bih da se na kraju Jesie bar jednom u životu ponio kao muško i da je bar tako serija završila. To mi je jedina mrlja na završetak serije. 

You are wrong, fucked, and overrated and I think am gonna be sick of your fall!
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Netko je spomenuo da nedostaje crni humor s pocetka serije. Jesam li ja jedini primjetio mrtvaca na masaznom naslonjacu kako ide gore dolje? Bilo je urnebesno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
bruno03 kaže...

ne kužim kako se Jessie usuđuje uprt pištolj u Walta na kraju, pa ovaj ga je spasio iz pakla po ne znam koji put. On i njegovo cmizdrenje su i razlog zašto se to sve dogodilo. Volio bih da se na kraju Jesie bar jednom u životu ponio kao muško i da je bar tako serija završila. To mi je jedina mrlja na završetak serije. 

Opet nisi shvatio. Walt je njime manipulisao, toliko mu je puta naudio i psihički i fizički da je to nenormalno. Koristio ga je i radio mu usluge ukoliko to samo njemu treba, baš ono hinjski. Na kraju mu je rekao da mu je mogao spasiti bivšu pokojnu djevojku, ali da to nije uradio. Pa i ja bi uperio pištolj u njega.

EUW: MushRoomD
14 godina
offline
Re: Breaking Bad
yeo kaže...

Netko je spomenuo da nedostaje crni humor s pocetka serije. Jesam li ja jedini primjetio mrtvaca na masaznom naslonjacu kako ide gore dolje? Bilo je urnebesno.

vjećna ševa

You are wrong, fucked, and overrated and I think am gonna be sick of your fall!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 22:16 (bruno03).
12 godina
offline
Breaking Bad

Da je spasio tu istu djevojku Jessi bi bio mrtav u roku 5 dana, da nije otrovo malog Brocka nebi uspio roknuti Gustava i spasiti guzice sebi i njemu. Puno toga je Walt napravio kako bi njemu pomogo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
SimeKZ kaže...

Da je spasio tu istu djevojku Jessi bi bio mrtav u roku 5 dana, da nije otrovo malog Brocka nebi uspio roknuti Gustava i spasiti guzice sebi i njemu. Puno toga je Walt napravio kako bi njemu pomogo.

Da, ali Jesse to ne razumije i zato je uperio pištolj u njega. Na kraju krajeva, Jesse nije ni očekivao monstruma u kojeg se ovaj pretvorio.

EUW: MushRoomD
14 godina
offline
Breaking Bad

koliko god je Walt bio loš prema njemu i koliko god mu je život bio isprazan, ja mislim da može biti i gore. To su dokazali Nacisti

You are wrong, fucked, and overrated and I think am gonna be sick of your fall!
16 godina
offline
Breaking Bad

najaca stvar iz serije ! volume to the max {#}

12 godina
offline
Breaking Bad

Mene i dalje zanima ko je narucio hit na Hanka i nazvo i spasio ga...

14 godina
offline
Breaking Bad

Gustavo je to naručio a Mike ga je nazvao

You are wrong, fucked, and overrated and I think am gonna be sick of your fall!
14 godina
offline
Breaking Bad

5 načina na koje je BB mogao završiti. Nije neka Fan spekulacija već je izjava od Vinca Giligana.

 

http://www.ign.com/articles/2013/10/01/five-ways-breaking-bad-couldve-ended?utm_campaign=ign+main+twitter&utm_source=twitter&utm_medium=social

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

16 years later a young blonde girl walks into her woodworking class late. The teacher shoots her a glare.

"Late again?"

"Sorry Mr. Pinkman, just had to go over some stuff with my Chemistry teacher."

Jesse smiles.

"It's alright. Take a seat, Holly."

 

 

Mozda nije u stilu BB-a, no ipak...  

http://make-everything-ok.com/
12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Sta sam skuzio tokom serije, da je Jesse glup ko ku*ac, blago rečeno, ne kuzi neke stvari, razmislja neznam kojom glavom. Je*te pas, s onom andreom je bio 2 dana valjda, zaljubljen do ušiju odjednom, nemoze bez nje. Daj molim te. Izruči Walta hanku i gomezu, mislim jesi debil ili šta? Koliko me oduševio u prve 4 sezone, tako me u 5. razočaro.

Battlelog: Xtream_gjurki
14 godina
offline
Re: Breaking Bad

Momak je slomljen totalno, psihički otišao daleko od stabilnog stanja teško da bi itko u toj situaciji mogao razmišljati racionalno. 

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
sirka666 kaže...

Momak je slomljen totalno, psihički otišao daleko od stabilnog stanja teško da bi itko u toj situaciji mogao razmišljati racionalno. 

Pa kazem glup je ko ku*ac, svaki normalni čovjek bi se malo sabrao da se rješi svih ostalih problema, pa onda tugovo.

To je koda kažeš u ratu ti ubiju prijatelja, a ti ostanes u bunkeru i plačeš umjesto da se braniš da te ne ubiju. Glupost.

Battlelog: Xtream_gjurki
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice