The Dark Knight Rises (2012)

poruka: 400
|
čitano: 118.536
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
Volvox kaže...
Dobro jeste mutavi? Nhf, stavljajte spoiler tamo di e spoiler, nisu svi u temi gledali film.

Pametnjakovići koji nisu gledali film ne bi trebali dolazit u temu. Šta očekuju da će tu vidit?!

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
12 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)
Pa nek pisu o filmu, al jednostavno stave spoiler, sta je to takav problem? Ja sam u temi odkad film nije bio u kinima, i tu ocekujem neke recenzije o filmu i zato dolazim tu, a ako pisu spoilere jednostavno stave spoiler.
If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

ja sam na pocetku svog posta velikim tiskanim slovima napisao spoiler, nakon tog se moglo zakljucit da cemo svi pisat o tom.

12 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Pitanjce malo si gledam i vidim Bane je prosječan čovjek.Što se dogodilo sa sandukom Venoma na leđima,znam sad da će neki zagriženi fanovi reći Bane je zamrzio Venom zbog nuspojava,samo koliko se sjećem po stripu onaj put kad je Bane Batmanu slomio kičmu(jedini koji je to ikad uspio) nosio je Venom na leđima.Još sam nešto pročitao u vezi filma da Bane zbog svih onih pokusa u Pena Duri nosi masku koja redovito izbacuje antibiotike kako Bane ne bi osjećao bol.Samo to mi se malo čini neuvjerljivo jer jedini razlog zbog kojeg je on preživio te eksperimente je zbog inteligencije genija(i više od toga),po meni vjerojatno i inteligentniji od "Worlds most famous detective"(znate na kog mislim{#}),lik je po cijeli dan u zatvoru dok je služio očevu kaznu čitao knjige,trenirao,razvio vlastiti borilački stil naučio preko 5 svjetskih jezika,uključujući dva mrtva,govorio Urdu,u Vengeannce of bane oslobodio zločince iz Arkhamske umobolnice.Lik je toliko nadmoćan da je impresionirao i samog Ra s al Ghula iako ne Taliu uvijek ga je smatrala životinjom.Uglavnom Ghul se toliko oduševio Baneom ponajviše njegovom superiornom inteligencijom i čak je njega neko vrijeme razmišljao ostaviti kao svoga nasljednika i vođu Lige sjena mjesto Waynea.

Tako da mi je teško povjerovati da je čovjek koji bi podnio dva metka u kralježnici trebao masku s lijekovima protiv bolova,da su bar stavili onu klasičnu crnu s bijelim crtama iako priznajem Nolanova verzija ipak izgleda stvarije u današnjem svijetu nego Schumaherova(Batman&Robin)

Ps:Ne mogu vjerovati da je Schumacher jednog od najvećih umova svijeta u svom filmu prikazao kao potpuno bezumnog idiota.

PPS:Bane je jedan od rijetkih koji je saznao Batmanov identitet,jedinom za kojeg još znam da je to pošlo za rukom je bio Hugo Strange.

BANE("The man who broke the bat")

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 18:55 (Ikarus01).
15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Cek jesi ti gledo film?

Pa ovaj opis banea je potpuno netocan, mislim nije to bane iz nolanovog filma. Bema venoma jer je to nerealno a nolan to ne zeli. Da pametan je ali tuc ga je naucio ras al ghul dok je bio u ligi sjenki i kasnije ga je izbacio jer ga je smatrao cudovistem. Talia se u njega zaljubila i ona je isto otisla. A masku nosi zbog oziljaka koje je dobio u rupi. A bane je i ovdje mrcina bez obzira na to sto nema venoma.

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
mar123 kaže...

Cek jesi ti gledo film?

Pa ovaj opis banea je potpuno netocan, mislim nije to bane iz nolanovog filma. Bema venoma jer je to nerealno a nolan to ne zeli. Da pametan je ali tuc ga je naucio ras al ghul dok je bio u ligi sjenki i kasnije ga je izbacio jer ga je smatrao cudovistem. Talia se u njega zaljubila i ona je isto otisla. A masku nosi zbog oziljaka koje je dobio u rupi. A bane je i ovdje mrcina bez obzira na to sto nema venoma.

Nisam gledao film,namjeravam ići u srijedu.No ovo što si rekao Bane je slomio leđa Batmanu puno prije nego je upoznao Ghula,također da ga je Ghul naučio kako se tući je također neistina jer Bane je sam razvio svoj stil u Pena Duri i ubrzo njom i zavladao.Također Ghul je sam rekao da je Bane jedini čovjek kojeg je upoznao koji može parirati Batmanovoj inteligenciji.Također čuo sam različite izvore no mislim da je ovo najtočniji kad je Bane došao u Ligu sjena Ghul je htio od Banea oženi njegovu kćer no Talia je to odbila smatrajući ga samo snalažljivom životinjom.Vidiš koliko god Bane bio pametan i elokventan s eidetičkim pamćenjem on nikada nije mogao normalan odnos uspostaviti s niti jedim drugim živim bićem,razlog tome je bio što je bio od rane dobi odvojen od obitelji i što je od početka svog života služi doživotnu kaznu u Pena Duri koja je bila namijenjena njegovom ocu revolucionaru koji je bio pobjegao.Nakon nekog vremena Bane kreće u potragu za svojim ocem zajedno s učiteljem jezuitom.Da bi se dodatno naglasila Baneova sociopatnost i nemogućnos komunikacije s ljudima stvoren je "Osito" plišani medvjedić kojeg je Bane smatrao jedinim prijateljem i koji je u sebi imao skriveni pretinac u kojem je Bane držao nož i njime ubio tko god mu je prijetio.Ako se ne varam Osito je čak i suvernir u Arkham Asylum igrici.Kasnije kad je Banea pobijedio Wayne Ghul ga se odrekao smatrajući ga nedostojnim nasljednikom.

Jedino što ne shvaćam zašto Ghul nije mogao samo Taliji ostaviti Ligu sjena bez nje bi on definitivno umro jer prije njenog otkrića svaka Lazarusova jama se mogla koristiti jednom i samo jednom,ona je ta koja je otkrila kako istu jamu koristiti više puta.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

U filmu je to isto ostalo ne razjašnjeno.

Prvotno se mislilo da je Bane to dijete od Ra'as al Ghula, koje je odraslo u tom zatvoru itd.

Poslije doznajemo da je zapravo Thalia bila to dijete i da je ona ta koja je odrasla u tami i koju je tama učinila snažnijom, a Bane je bio njezin zaštitnik po kojega se poslije vratila.

 

Tako da se ne poklapa s ranijim izjavama u fimu da je Bane odrastao u tami, da ga je učinila snažnijim i sve to što ide pod ruku, isto kao i što ne doznajemo odakle Bane prvotno u rupi i koliko je dugo bio tamo.

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
FlyBoy kaže...

U filmu je to isto ostalo ne razjašnjeno.

Prvotno se mislilo da je Bane to dijete od Ra'as al Ghula, koje je odraslo u tom zatvoru itd.

Poslije doznajemo da je zapravo Thalia bila to dijete i da je ona ta koja je odrasla u tami i koju je tama učinila snažnijom, a Bane je bio njezin zaštitnik po kojega se poslije vratila.

 

Tako da se ne poklapa s ranijim izjavama u fimu da je Bane odrastao u tami, da ga je učinila snažnijim i sve to što ide pod ruku, isto kao i što ne doznajemo odakle Bane prvotno u rupi i koliko je dugo bio tamo.

 

Bane definitivno nije Ghulov potomak već onog karipskog revolucionara ili doktora,ne znam točno koji je no vjerojatno je Bane to dokučio u nekom broju s svojim jezuitskim mentorom.Da je Bane stvarno sin Ra s on bi već od rođenja uvidio njegov golem potencijal i namijenio ga za nasljednika.Ako Ghul išta zna onda je to prosuđivati karakter.

 

A ovo da je Talia zaljubljena u Banea što čujem u zadnje vrijeme jednostavno nije istina.Ako je u ikoga Talia zaljubljena to je Batman što se može jasno vidjeti u Batman#232-Daughter of a Demon izdanju http://www.comicvine.com/batman-daughter-of-the-demon/37-11463/.Naravno i to je bio još jedan Ghulov test da se utvrdi je li Wayne dostojan nasljednik.

Ali nije me previše briga ako Nolan uzima više "redateljske slobode" samo da je proizvod na kraju odličan i da se ne udaljava previše od srži.Kad bi se ljutio na Nolanove interpretacije onda bih morao i popljuvati God of War franšizu,Krakena u Clash of the titans(kopija filma iz 80-ih) i god of war... uglavnom popis ide dosta daleko.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 20:24 (Ikarus01).
15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Ajmo ovako, s forumsem gore mi se neda raspravljat jer ne cita s razumjevanjem. Ja sam govorio o nolanovom baneu a on govori o baneu iz stripa, pa covjece daj citaj, zapravo vidjet ces u filmu.

 

Sad sto se tice ovog forumasa koji je film pogledao. Ti ocito nisi bas neki zagrizeni fan batmana ako nisi odma skuzio da prica da je bane dijete al ghula ne stoji, pa svi znamo da on ima kcer taliu i nikog vise, nemoze nolan to mjenjat. Nadalje placenik u filmu je al ghul kojeg su strpali u jamu, njegova zena se kasnije zrtvovala da njega puste i da nju uzmu. Dijete koje je rodila unutra je talia koja se unutra nakon smrti majke sprijateljila s baneom koji ju je cuvao i kasnije pomogao da pobjegne, talia je nasla tatu al ghula i on je preuzeo rupu i oslobodio banea kojeg je i trenirao ali kasnije ga izbacio jer ga je smatrao cudovistem. Talia se u banea zaljubila i nakon smrti tate se udruzila s njim i krenula u pohod na gotham. Baneov identitet i razlog ulaska u jamu neznamo ali znamo odkud mu vjestine i maska. Nadam se da sam sve razjasnio.

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
mar123 kaže...

Ajmo ovako, s forumsem gore mi se neda raspravljat jer ne cita s razumjevanjem. Ja sam govorio o nolanovom baneu a on govori o baneu iz stripa, pa covjece daj citaj, zapravo vidjet ces u filmu.

 

Sad sto se tice ovog forumasa koji je film pogledao. Ti ocito nisi bas neki zagrizeni fan batmana ako nisi odma skuzio da prica da je bane dijete al ghula ne stoji, pa svi znamo da on ima kcer taliu i nikog vise, nemoze nolan to mjenjat. Nadalje placenik u filmu je al ghul kojeg su strpali u jamu, njegova zena se kasnije zrtvovala da njega puste i da nju uzmu. Dijete koje je rodila unutra je talia koja se unutra nakon smrti majke sprijateljila s baneom koji ju je cuvao i kasnije pomogao da pobjegne, talia je nasla tatu al ghula i on je preuzeo rupu i oslobodio banea kojeg je i trenirao ali kasnije ga izbacio jer ga je smatrao cudovistem. Talia se u banea zaljubila i nakon smrti tate se udruzila s njim i krenula u pohod na gotham. Baneov identitet i razlog ulaska u jamu neznamo ali znamo odkud mu vjestine i maska. Nadam se da sam sve razjasnio.

Dobro ovo podcrtano stvarno ne kužim,shvaćam tu redateljsku slobodu ali ovo stvarno ide debelo izvan granica stripa,ali debelo brijem da se neki die hard fanovi koji znaju napamet cijeli Vengeance of bane sada primaju za srce http://www.comicvine.com/batman-vengeance-of-bane-vengeance-of-bane/37-131755/.

Ali dobro idem uskoro pogledati pa ćemo vidjeti.

Samo znajte ovo što sam za sada čuo nema veze s grafičkim romanima.

Mar nemoj se ljutiti ne želim pametovati ali jednostavno volim ovakve rasprave,jednostavno smatram stripove modernom mitologijom.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Ikarus-Bane u filmu nema veze sa Bane-om u stripu. Nolan je za svoje filmove uzeo Batmana kao glavnu inspiraciju, ali ne i kao glavnog lika. Osim kada je riječ o Batman beginsu gdje se isključivo bazirao na Bruce Wayne-a, ostala dva je ipak posvetio njegovim negativcima. Inače pišem ti ovo o Batmanu da shvatiš Nolanov pristup prema svim likovima u filmu. Također neznam zašto si se upustio u raspravu, a nisi pogledao film, kvariš sebi doživljaj jer postovi iznad mojeg imaju dosta spoilera.

 

EDIT: cijela Nolanova trilogija je daleko od stripova i likovi u njima su samo inspiracija i to je odavno poznata činjenica. Ipak je poznat kao redatelj koji želi imati veliku dozu realnosti u filmovima ovakve tematike, a opet udovoljiti svima. Upravo to radi savršeno i zato je uspjeh njegove sage o Batmanu enorman i privlačan. Uskoro dolazi Man of Steel(Superman) na kojem također radi Nolan i vjerujem da će film isto tako biti perfektno napravljen.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 20:52 (Đapa club).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
Đapa club kaže...

Ikarus-Bane u filmu nema veze sa Bane-om u stripu. Nolan je za svoje filmove uzeo Batmana kao glavnu inspiraciju, ali ne i kao glavnog lika. Osim kada je riječ o Batman beginsu gdje se isključivo bazirao na Bruce Wayne-a, ostala dva je ipak posvetio njegovim negativcima. Inače pišem ti ovo o Batmanu da shvatiš Nolanov pristup prema svim likovima u filmu. Također neznam zašto si se upustio u raspravu, a nisi pogledao film, kvariš sebi doživljaj jer postovi iznad mojeg imaju dosta spoilera.

Ma sve to shvaćam shvatio sam to i prije nego sam ušao u temu i nakon što sam pogledao Begins i Dark knight,inače sam dosta zagrižen na stripove,ali već sam prije napomenuo pogledat ću pa ću onda vidjeti.

Također ako prosudim da je Bane u filmu bolji od Banea u stripu priznat ću to na ovoj temi.Neću više postati dok ne pogledam film.

Također znam da Nolanu nisu važni likovi kao ni sam Batman kao figura važno je što oni predstavljaju,važan je simbol borbe protiv nasilja i korupcije.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 20:56 (Ikarus01).
15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Ikarus i ja volim najvise raspravljat o batmanu ali steta da si sad kvaris film, eto kad pogledas raspravljat ceno kolko hoces.

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
Ikarus01 kaže...
Ma sve to shvaćam shvatio sam to i prije nego sam ušao u temu i nakon što sam pogledao Begins i Dark knight,inače sam dosta zagrižen na stripove,ali već sam prije napomenuo pogledat ću pa ću onda vidjeti.Također ako prosudim da je Bane u filmu bolji od Banea u stripu priznat ću to na ovoj temi.Neću više postati dok ne pogledam film.

Slobodno ti postaj..ako te ne smetaju spoileri na koje nailaziš.

 

nego ako te zanima ovo je dio u filmu gdje se prvi puta susrečemo sa Bane-om, a i nije neki bitan spoiler...pa pogledaj ako želiš.

 

#!

 

btw. u IMAX-u sve ovo zvuči/izgleda nevjerovatno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 21:00 (Đapa club).
12 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

http://www.hollywoodreporter.com/news/christian-bale-visits-victims-aurora-colorado-dark-knight-rises-353665

 

Christian Bale je posjetio žrtve pucnjave. Lijepa gesta, siguran sam da će nakon upoznavanja Bale-a nekima biti lakše proči kroz traumu. Ipak je riječ od glavnom junaku filma i izvrsnom glumcu.

13 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Da baš maloprije vidio za ovo s Baleom. Ma Bale je bog, definitivno to potvrđuje i ovom gestom. Koliko čujem otišao je u bolnicu na svoj račun, privatno i bez pompe.

 

Ja još nisam gledao film al jedva čekam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 3:04 (gringo88).
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
Danny_HR kaže...
Volvox kaže...
Dobro jeste mutavi? Nhf, stavljajte spoiler tamo di e spoiler, nisu svi u temi gledali film.

Pametnjakovići koji nisu gledali film ne bi trebali dolazit u temu. Šta očekuju da će tu vidit?!

Mozda 'pametnjakovici' ne kuze da neki dodju iz ciste znatizelje ovdje. ****a, i vrabac na grani vec zna da su ljudi znatizeljni.

Evo i ja sam klinknuo ovdje, iz ciste znatizelje, jer je topic poprilicno nedorecen - mislio sam da se radi o onom nesretnom dogadaju povodom emitiranja filma u SAD-u.

 

P.S. Oliti bi svi mi koji recimo (primjer) komentiramo na diablo3 topicu morali isto ovako reagirati oko 'pametnjakovica' i 'spoilera' ?!?!?! Takav komentar nije u redu za jednog moderatora.

15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

topic je nedorecen? o cem ti, pogledaj koji je podforum i procitaj prvi post. danny je ovdje u pravu, sto ste vi ocekivali nakon sto film izađe, da se mozda nece raspravljat o filmu i određenim scenama? o da oce i ja kad neki film nisam gledo ne ulazim u temu tog filma. ako zelite procitat osvrt mozete ga nac i u temi posljednji film koji ste gledali.

15 godina
odjavljen
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
mar123 kaže...

topic je nedorecen? o cem ti, pogledaj koji je podforum i procitaj prvi post. danny je ovdje u pravu, sto ste vi ocekivali nakon sto film izađe, da se mozda nece raspravljat o filmu i određenim scenama? o da oce i ja kad neki film nisam gledo ne ulazim u temu tog filma. ako zelite procitat osvrt mozete ga nac i u temi posljednji film koji ste gledali.

Ja ne vidim nikakad podforum desno kada gledam 'aktivne teme' i kada se pojavljuju novi postovi tamo u realnom vremenu...

Tek kada kliknem na to, onda vidim o cemu se radi. Naravno, kao i 99% ljudi krenem sa citanjem, umjesto da idem provjeravati o kojem se 'podforumu' radi.

Generalno, ja ne citam dalje od treceg posta - ako vidim da to nije to, ali sam naletio da vec u prvome postu dobijem kapitalni spoiler i vec je kasno...

 

 

15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Gdje si u prvom postu dobio spoiler?

15 godina
odjavljen
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
mar123 kaže...

Gdje si u prvom postu dobio spoiler?

Mislim da je 4 ujutro prekasno da se sada pokusavam sjetiti sto i gdje. Ali to nije nista novoga, ne samo na ovom forumu.

Mozda sam preburno reagirao zbog toga, ali sama 'netiquette' pravila nalazu da se spoiler naglasi i lijepo zatamni tekst za one koji ga ne zele procitati.

To bi prvi moderator morao znati. Toliko od mene. EOD.

16 godina
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
Mrgud Veliki kaže...

P.S. Oliti bi svi mi koji recimo (primjer) komentiramo na diablo3 topicu morali isto ovako reagirati oko 'pametnjakovica' i 'spoilera' ?!?!?! Takav komentar nije u redu za jednog moderatora.

Potpuno pogrešna usporedba.

Na temama o igrama u principu možeš raspravljati o milijun različitih stvari, od multiplayera, preko problema koje imaš, do priče. Zato je tamo u principu spoiler stil poželjan.

 

U ovakvoj temi možeš raspravljati o radnji filma, eventualno nekoj triviji koja opet sadrži spoilere i to je to.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
Đapa club kaže...

http://www.hollywoodreporter.com/news/christian-bale-visits-victims-aurora-colorado-dark-knight-rises-353665

 

Christian Bale je posjetio žrtve pucnjave. Lijepa gesta, siguran sam da će nakon upoznavanja Bale-a nekima biti lakše proči kroz traumu. Ipak je riječ od glavnom junaku filma i izvrsnom glumcu.

Pa mislim lik i nije neki svetac,istina lijepa gesta ali još uvijek mi je ovo urezano u pamćenje http://filmdrunk.uproxx.com/2009/02/christian-bale-has-a-serious-freakout i nij to bilo samo taj put,kad god gledam neku lame hollywood badboy listu na E! jer nemam kaj pametnije radit Bale je uvijek prvi tako da.Jedan od njegovih ispada možete poslušati ovdje,iako onaj lik je crv što ga je snimao,valjda si je snimkom htio zaraditi uglavnom evo snimke.http://www.aolcdn.com/tmz_audio/020209_christianbale.mp3

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 12:34 (Ikarus01).
13 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Christian Bale je BOG. Ako je imao jedan ispad kakve veze ispričao se i krenio dalje. Imam i ja ispada. Valjda ti lega nemaš jer si neki svetac pa te sve ovo čudi.

15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

a bio je on i u zatvoru. Ali meni je on najbolji glumac, skoro svaki njegov film je odlican, bilo bi lijepo da za batmana dobije oscara ali vjerojatno nece jer je vec dobio 2011 jednog.  

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
gringo88 kaže...

Christian Bale je BOG. Ako je imao jedan ispad kakve veze ispričao se i krenio dalje. Imam i ja ispada. Valjda ti lega nemaš jer si neki svetac pa te sve ovo čudi.

Imam i ja ispada,ali ili zviznem ili šakom u zid ili se okrenem i odem,ne znam od kud mu pravo da se dere na nepoznate ljude koji mu pomažu,pogrešno je misliti da je čovjek sveta krava i sve zaboraviti,sagledaj molim te ovu usporedbu on izvrijeđa cijelu režiju i svi kažu ok on je zvijezda progledat ćemo mu kroz prste,međutim čovjek koji radi na stresnom poslu,nedavno rastavljen,izgubio djecu se slučajno otrese(ne izdere) na šefa i zamisli dobije otkaz(znam slične slučajeve).Znači li to da je Bale više vrijedniji od tog čovjeka iako ovaj drugi desetorostruko više radi.Ne jednako vrijede međutim otpuštenog bi gledali kao propalicu,dok bi za Balea mislili u redu je tako se sve zvijezde ponašaju.Da je ovo jedan od Baleovih ispada ajde no nije bilo ih je više.Veoma pogrešno je smatrati da je Bale super ne nije on nego Wayne,vidiš nekad su glumci glumili samo zbog časti,i zadovoljstva publike,isto kao što se i gradonačelnikom bilo samo zbog časti,u početcima baseballa igrači su se penjali na tribine i rukovali se s gledateljima jer su znali da je publika ta koja ih je izgradila,isto tako da je i publika koja je izgradila glumce,mnogi su to danas nažalost zaboravili,kao i odbacili čast i ujedno zaboravili da trebaju biti uzor.Molim te samo da odeš u neko kazalište i isključivo pratiš glumce koji se nikada nisu pojavili na ekranima ili platnu vidjet ćeš veliku razliku,i pravo tespijansko naslijeđe.

Ispričavam se zbog offtopica ali smatram da je nepristojno nekome ne odgovoriti na poruku.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
mar123 kaže...

a bio je on i u zatvoru. Ali meni je on najbolji glumac, skoro svaki njegov film je odlican, bilo bi lijepo da za batmana dobije oscara ali vjerojatno nece jer je vec dobio 2011 jednog.  

Da napao je vlastitu majku,u UK je to strogo zabranjeno(verbal assault),neki čak kažu da ju je i fizički napao.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Nije ju udario nego samo odgurnuo i na kraju su ionako sve optuzbe odbacene.

15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Pitanje:

Rezerviro sam ulaznice za TDKR u Cinestaru i sada me zanima kada ih budem podizao dali trebam samo dat broj rezervacije ili trebam isprintat onaj papir koji mi ponudi nakon što rezerviram sjedala ?

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
16 godina
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
Samo daš broj rezervacije, ma da je dovoljno i prezime.
Nemoj zaboravit pokupit karte najkasnije pol sata prije početka filma, da ih ne bi popušio.
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice