Casio EX Z19

poruka: 12
|
čitano: 3.717
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Casio EX Z19

Imam digitalni CASIO Exilim Z19 i zanima me slijedeća stvar. Kako mogu obrađeni video zapis preko digitalnog fotoaparata tj. AV kabela pustiti na TV? Kad s digitalnog neki video prebacim na komp, vidim da je format  .AVI, probao sam montirani video u Vegasu isto spremiti na AVI, potom sam prebacio na digitalni ali on taj video zapis ne pronalazi. Zašto, kako, kako da to riješim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Casio EX Z19

Zna li tko kako mi pomoći?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Casio EX Z19
jost kaže...

Imam digitalni CASIO Exilim Z19 i zanima me slijedeća stvar. Kako mogu obrađeni video zapis preko digitalnog fotoaparata tj. AV kabela pustiti na TV? Kad s digitalnog neki video prebacim na komp, vidim da je format  .AVI, probao sam montirani video u Vegasu isto spremiti na AVI, potom sam prebacio na digitalni ali on taj video zapis ne pronalazi. Zašto, kako, kako da to riješim?

 codec kojim si zakodirao avi u vegasu nije isti kakvog tvoj casio zna dekodirati. ili koristi identični codec kakvog ima casio, ili zaboravi na puštanje obrađenog videa s casia.
ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Casio EX Z19

Kako ću saznati Casio codec?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Casio EX Z19

Molim hitnu pomoć, sve ovo do sutra moram riješiti Šutim

16 godina
neaktivan
offline
RE: Casio EX Z19
jost kaže...

Kako ću saznati Casio codec?

 gspot, programčić koji se bavi detekcijom parametara video fajlova. ili desnki-klik, properties, summary, pa advanced, pa dolje pod video compression, možda ti da kakvu smislenu informaciju.

apsolutno me ne zanima video, pa nisam upućen, no pretpostavljam da ako nisi dobio nekakve drajvere s casiom, s njegovim video-codecima, teško da ćeš moći izvesti rekompresiju u native codec. proguglaj malo, možda nađeš neš. ili jednostavno, nađi neki prijenosni player koji može svirati standardne codece.
ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
Casio EX Z19

Saznao sam, to je  MJPG (motion JPEG including Huffman Tables),sada ne znam što dalje¨!

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.12.2008 11:07 (jost).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Casio EX Z19

ok, sad ti treba neki motion-JPEG codec na kompu. možda ga već i imaš, kad spremaš video u vegasu, odaberi taj codec kao output codec.

 

rekoh, nisam upućen u video-obradu, ne znam to pomoć više od ovog.

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
Casio EX Z19

Probao, ali i dalje ne ide. Spremim, prebacim na digitalni i ništa. Možda negdje griješim. Ako nanjušiš grešku, javi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Casio EX Z19

probaj s različitim postavkama, recimo onaj NTSC framerate mi je sumnjiv, probaj prebaciti u PAL..

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
Casio EX Z19

Ma jok, neide... Već sam se pomirio da neće biti ništa od ovoga, tako da puno hvala na uloženom trudu i pomoći!! Sramim se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Casio EX Z19

šteta. np. :)

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice