Graficka Kartica

poruka: 14
|
čitano: 2.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Graficka Kartica
pitanje

zanima me kakva je his 2600 iceq, zanima me model sa 256\512 mem, po mogucnosti ddr3\4,pciex, i koliko kosta i gdje nabaviti, i koje od novih igrica rade na njoj(crysis,assasincreed.ut3,GoW,CoD4.....ma uglavnom kako rade ove igre na njoj na 1024-768,1280-1024 rezoluciji thx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Kartica

korak broj 1: otvori svoj internet preglednik.

korak broj 2: u preglednik upisi adresu preferirane internet trazilice.

korak broj 3: upisi "HIS 2600 iceQ"

 

ljudi, apeliram da ne otvarate glupe teme za koje mozete i sami (vrlo lako) naci informacije koje vas zanimaju!


***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
16 godina
neaktivan
offline
Graficka Kartica

Prema GPU-u koji se koristi na toj kartici to je jako loš izbor za igre poput CRySISA.

Čak da ta karica posjeduje dva takva gpua nebi  bilo dovoljno.

Ako želiš igrati Crysis, ja preporučam minimum 8800GT. ili radeon 3870. To je neki minimum za uživanciju.

I na kraju, još ne postoji, barem ne na tržištu kartica koja bi mogla pošteno gurat Crysis na dx10 sa uključenim AA.  

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Kartica
autorov komentar
r420r kaže...

korak broj 1: otvori svoj internet preglednik.

korak broj 2: u preglednik upisi adresu preferirane internet trazilice.

korak broj 3: upisi "HIS 2600 iceQ"

 

ljudi, apeliram da ne otvarate glupe teme za koje mozete i sami (vrlo lako) naci informacije koje vas zanimaju!


 Jel ti radis u cirkusu? Ako ne zaista si me lijepo nasmijao :D Mogao bi poceti raditi...
Da sam ja mogao pronaci potpune informacije o toj grafickoj kartici (tj koliko FPSova gura u npr. unreal tournament 3) ne bih vas ovdje pitao!
16 godina
neaktivan
offline
Graficka Kartica

BUG broj 178, Test DirectX 10 grafickih kartica.


The Sun is always upon you!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Graficka Kartica
warezb kaže...
 Jel ti radis u cirkusu? Ako ne zaista si me lijepo nasmijao :D Mogao bi poceti raditi...
Da sam ja mogao pronaci potpune informacije o toj grafickoj kartici (tj koliko FPSova gura u npr. unreal tournament 3) ne bih vas ovdje pitao!
 
37 sekundi mi je trebalo, mjerio sam:


16 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Kartica
warezb kaže...

zanima me kakva je his 2600 iceq, zanima me model sa 256\512 mem, po mogucnosti ddr3\4,pciex, i koliko kosta i gdje nabaviti, i koje od novih igrica rade na njoj(crysis,assasincreed.ut3,GoW,CoD4.....ma uglavnom kako rade ove igre na njoj na 1024-768,1280-1024 rezoluciji thx

čovjek  pita  za  osobne  dojmove  a  ne  za  rezultate  testiranja  (  ja  ti  nažalost  nemogu  pomoći  )
http://www.nabava.net/trazilica.php?q=HIS+2600+iceQ&x=8&y=12 
Evo  ja  ti  pomognem  ak  još  kaj  zatrebaš  sloboddno  me  pitaj  na  pm.. 

 

neznam kaj da napišem,,,,,
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2008 23:02 (Juventus 4ever).
16 godina
offline
RE: Graficka Kartica

Vjerojatnost da je na tako slabo zastupljenom brandu u Hrvatskoj, sa baš TIM modelom, netko probao sve te igre i uz to čita baš OVAJ forum je, po mojoj slobodnoj procjeni, 0,0003754%

16 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Kartica
segregator kaže...

Vjerojatnost da je na tako slabo zastupljenom brandu u Hrvatskoj, sa baš TIM modelom, netko probao sve te igre i uz to čita baš OVAJ forum je, po mojoj slobodnoj procjeni, 0,0003754%

  Istina, al barem je čovjek probao.. Cool

neznam kaj da napišem,,,,,
16 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Kartica
warezb kaže...
Da sam ja mogao pronaci potpune informacije o toj grafickoj kartici (tj koliko FPSova gura u npr. unreal tournament 3) ne bih vas ovdje pitao!
 
Vidiš što je pitao - a segregator mu je i odgovorio.
A što se tiče osobnih dojmova zar nisu, ali baš svi koji su testirali kartice bazirane na tom GPU
loše ocjenili  - loše u smislu "za DX10 preslabo - za DX9 ima i jačih modela kod prethodne generacije".
To što je dotični model tvornički nabrijan i nije baš neki veliki plus - jedini dobar moment je cijena.


15 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Kartica
drago7 kaže...

Prema GPU-u koji se koristi na toj kartici to je jako loš izbor za igre poput CRySISA.

Čak da ta karica posjeduje dva takva gpua nebi  bilo dovoljno.

Ako želiš igrati Crysis, ja preporučam minimum 8800GT. ili radeon 3870. To je neki minimum za uživanciju.

I na kraju, još ne postoji, barem ne na tržištu kartica koja bi mogla pošteno gurat Crysis na dx10 sa uključenim AA.  

 Potpisujem!
Potpuno se slazem...a ako zelis igrati sa AA i AF kupi 8800 GTX ili 9800 GTX..
ICEQ HD 2600 XT 512 MB se ne isplati...za taj novac mozes kupit bolje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Kartica
Kaiser kaže...
drago7 kaže...

Prema GPU-u koji se koristi  na toj kartici to je jako loš izbor za igre poput CRySISA.

Čak da ta karica posjeduje dva takva gpua nebi  bilo dovoljno.

Ako  želiš igrati Crysis, ja preporučam minimum 8800GT. ili radeon 3870.  To je neki minimum za uživanciju.

I na kraju, još ne postoji, barem ne na tržištu kartica koja bi mogla pošteno gurat Crysis na dx10 sa uključenim AA.

  Potpisujem!
Potpuno se slazem...a ako zelis igrati sa AA i AF kupi 8800 GTX ili 9800 GTX..
ICEQ HD 2600 XT 512 MB se ne isplati...za taj novac mozes kupit bolje
Misliš  na  novo  za  te  novce  ili  polovno? 

neznam kaj da napišem,,,,,
16 godina
offline
RE: Graficka Kartica
drago7 kaže...

I na kraju, još ne postoji, barem ne na tržištu kartica koja bi mogla pošteno gurat Crysis na dx10 sa uključenim AA.  

 Ahem, tu se ne slažem u potpunosti s navodom. Postoji - GF9800GX2. Frendu sam ju instaliral u novu mašinu prije par dana i upravo smo je na Crysisu testirali. Sve živo na max-u u widescreen rezi 1680x1050 sa 8xAA + dx10 radi sasvim solidno u nekih 35+ fps, što je dovoljno glatko za ugodnu igru.

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Kartica
Dado_ZG78 kaže...
drago7 kaže...

I na kraju, još ne postoji, barem ne na tržištu kartica koja bi mogla pošteno gurat Crysis na dx10 sa uključenim AA.

  Ahem, tu se ne slažem u potpunosti s navodom. Postoji - GF9800GX2. Frendu sam ju instaliral u novu mašinu prije par dana i upravo smo je na Crysisu testirali. Sve živo na max-u u widescreen rezi 1680x1050 sa 8xAA + dx10 radi sasvim solidno u nekih 35+ fps, što je dovoljno glatko za ugodnu igru.

Ima  frend  para...    Crysis  je  postao  nadopuna  3dmarku....   

neznam kaj da napišem,,,,,
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice