Temperatura gpu diode 110°c

poruka: 29
|
čitano: 11.828
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Toliko dosegne u igrama. Kartica je 6600gt , a u normal modu je 70-75°c !!

Mislim siguran sam da je to previse pa me zanima do koliko je ok kad je pod opterecenjem i kako spustiti temperaturu? Ok , najbolje da skinem sa kucista prgrade i stavim ga na stol a ne u onaj procjep u stolu za komp jer onda nema zraka. Ako ni to ne pomogne onda mozda neki ventilator nabavit da puse u graficku ??

 

p.s. Jel netko imao vecu temperaturu? Navodno 6600gt ide do 120 stupnjeva lol !!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c

opa, svaka čast. ovo je stvarno previše. promjeni pastu i kupi neki bolji ventilator. jer če ti riknuti 100% pod ovim ljetnim vručinama

16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
MRK 22 kaže...

opa, svaka čast. ovo je stvarno previše. promjeni pastu i kupi neki bolji ventilator. jer če ti riknuti 100% pod ovim ljetnim vručinama

 Kakvu pastu?U pitanju je grafička kartica,a ne procesor.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c

pasta ko pasta. ili cpu ili gpu. samo ako ti nemaš pastu na gpu onda si samo baci neki bolje ventilator

16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
Bugy kaže...
MRK 22 kaže...

opa, svaka čast. ovo je stvarno previše. promjeni pastu i kupi neki bolji ventilator. jer če ti riknuti 100% pod ovim ljetnim vručinama

 Kakvu pastu?U pitanju je grafička kartica,a ne procesor.
 ti me svaki put nasmijes! Neodlučan slazem se, stavi novu termalnu pastu... usput mozes i ocistit cooler.
***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
16 godina
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Meni ne prelazi 90C niti pod najvećim vrućinama ta dioda famozna..

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Ako nisi znao pasta sluzi za bolji prijenos topline izmedu hladnjaka i cip-a...sad jel to bio CPU,GPU,ili RAM, nije bitno...

mislim da ti dioda malo nevalja..

da su takve temperature odavno bi ti grafa riknula...

probaj onom starom metodom tzv."prst na cooler"..Cool pa nam javi..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Temperatura gpu diode 110°c

ako jaje bude kuhano za manje od dvije minute dioda je ispravna Cool

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
Lion King kaže...

Ako nisi znao pasta sluzi za bolji prijenos topline izmedu hladnjaka i cip-a...sad jel to bio CPU,GPU,ili RAM, nije bitno...

mislim da ti dioda malo nevalja..

da su takve temperature odavno bi ti grafa riknula...

probaj onom starom metodom tzv."prst na cooler"..Cool pa nam javi..

 pa da covjek zavrsi sa opeklinama drugog stupnja! Smijeh
***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
r420r kaže...
Lion King kaže...

Ako nisi znao pasta sluzi za bolji prijenos topline izmedu hladnjaka i cip-a...sad jel to bio CPU,GPU,ili RAM, nije bitno...

mislim da ti dioda malo nevalja..

da su takve temperature odavno bi ti grafa riknula...

probaj onom starom metodom tzv."prst na cooler"..Cool pa nam javi..

 pa da covjek zavrsi sa opeklinama drugog stupnja! Smijeh
 Onda ce barem znati da je dioda ispravnaSmijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
meni je bilo doslo do nekih... isto 110... i dioda je ispravna.... prsta na cooler... ista grafa i jos nije riknula...sada idem baciti jedan cod4 mp pa cu pogledati temp...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
i samo kadd sam vidio naslov sam znao da je 6600gt...
btw od koga je?? moja je 3DCLub
16 godina
neaktivan
offline
Temperatura gpu diode 110°c

prvo je bila samo oko 97 ali onda sam sasvim neocekivano stisnuo alt+tab... i onda vidim 113... lol... ali sam uspio snimiti 107 jedino...

temp temp
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2008 14:34 (fps_gamer).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
ne vidi se gore bas najbolje ali inace slika je 1280x1024 pa se vidi...

u donjem poluprozirnom pravokutniku iznad grafa pise...
15 godina
neaktivan
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Nije li to stvarno previse???jer kolko sam cuo pasta se "topi" na kojih 80 stupnjeva...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
bila je i prosle godine 6600gt... i ove godine je 6600gt...
ISTA... meni ne smeta... daj mi para i ja cu kupit novu lol
16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
Lion King kaže...

Nije li to stvarno previse???jer kolko sam cuo pasta se "topi" na kojih 80 stupnjeva...

Ne mozes toliko generalizirat stvar, postoje paste raznih kemijskih sastava tako da je i gornja temperaturna granica izuzetno drugacija od jedne do druge.
Npr. arctic silver sigurno ni izbliza nece posustati na temperaturi od 80 stupnjeva.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c

Ja imam grafičku XFX 7900 GS i također mi ide na 100-110 °C, evo hvala Bogu radi bez problema.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
kruška kaže...

Ja imam grafičku XFX 7900 GS i također mi ide na 100-110 °C, evo hvala Bogu radi bez problema.

 

 Neće dugo :). Možda ti senzor krivo pokazuje, ali ovo je definitivno visoka temperatura, koje bi se trebao riješiti.
16 godina
neaktivan
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Nije se s tim za zezat

 

Probaj ovo.

 

Pusti da ti se temperatura digne na 113 il koliko vec i pogledaj cooler - moguce je da ako koristis RivaTuner da ti je vent na 25%

Ideologije se rađaju krvlju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c
To je stvarno previse! Probaj ocistiti ventilator od prasine, te staviti novu termalnu pastu, pa javi onda temperaturu..
Btw.: fps_gamer zar nisi mogao jednostavno editovati post, a ne redati 4-5 posta zaredom? :S
You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Moja GPU dioda pokazuje stalno (jer imam f@h GPU client pokrenut) nekih 88-90C i stvar funkcionira već mjesecima (skoro 2 godine), tak da mislim da je nekih 90C ok za GPU diodu. GPU senzor pokazuje nekih 75C.

(zna netko kakva je razlika između diode i senzora tj. zašto ima po 2 vrijednosti za CPU i GPU - ta dioda gdje pokazuje višu temp i sam proc, gdje pokazuje po 10tak stupnjeva nižu temp?)

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c

pasta je nova, a i ventilator uopće nije prljav (barem o tome vodim brigu). Kućište mi je otvoreno, ali grafička uopće nije vrele u odnosu na ono što pokazuje.

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c

Neznam da li si ovo probao, ali skini si Riva Tuner programcic...Meni je na mojoj 8800gtx temp u mirovanju bila oko 75-78 stupnjeva kada sam skino taj program i stavio vent na 100% cijelo vrijeme ona je sad u mirovanju oko 62*C mozda bi i ti mogao tako snizit temperaturu, za pocetak probaj s time

16 godina
protjeran
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Meni je 8600GTS 68 stupnjeva...

Kad igram je oko 70-80..

A u Ati Toolu 94!!!

 

Leadtek WinFast PX8600GTS 256MB GDDR3 AMD Athlon 64 x2 4200+@2.2GHz Abit KN9 nForce 570 Ultra 2x1 GB 800MHz Kingmax Hitachi 250GB 8MB cache SM206BW Logitech MX518
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Ja imam  Radeon 3870 i kad ga overclociram i iskljucim hladnjak dodje do 106 stupnjeva, i nikako ne ide preko 106. Mozda ima neku termalnu zastitu.

 

Evo dokaz Evo dokaz
AMD Opteron 1214 2,2GHz(OC 3,2 /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 3870, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Sine temperatura ti je top Cool  70-75 je normalna i zivece ti dugo vreme Namigiva i ako hoces da ostane `u` tako stanje , cisti je svaki 3ti il 4ti mjesec  Osmijeh

Noobova zaboravili da kazu da RivaTuner kao je dobar je i los,najbolje je da ulozis u dobro kuciste il GPU fan.

A za oni pacienti sa 110 Smijeh DDDAAAAAAAMNNNNNNNNNNN!Cool

 

Evo moja TEMP - i`m 2 cool Belji se LOL

 

* Sistem mi je : 27

* Cpu : 32

* Gpu : 56

Sentient Hyper Optimized Data Access Network
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Temperatura gpu diode 110°c

Da li Ati Tray Tools radi na Visti 64-bit i da li radi sa Radeon 3870 HD?

Failure is never an option
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura gpu diode 110°c

ovo je u standby-u, a kada igram e onda je grdo, nikakve anomalije nisam primjetio. tako radi od kada sam je kupio prije nekih godinu dana

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2008 19:48 (kruška).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice