Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.626
|
čitano: 5.588.639
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Moze to taj hyper 500 drzati ali ako hoces za 45kn vise imas ovaj hyper 700 sa duzom garancijom klik

 Uzet cu onda ipak to drugo za 45kn vise.

Hvala ti na velikoj pomoci, car si! 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
el.šef kaže...
ibme74 kaže...

Brinut će te i kućište kad budeš imao ogromne temperature :)

Ti bas ne znas normalno odgovoriti ili moras cijelo vrijeme provocirat jer eto ja sam sad uzeo 'smece' posto sam izmjenio dvije stvari sa tvog popisa? 

Ja sam lijepo pitao ako ces pametovati ne moras ni odgovarati nego jednostavno zaobidjes moje pitanje. Jednostavnije ne moze biti, ne moras svaku temu pokusavat biti u centru paznje. 

Hvala u svakom slucaju :) 

 Sta ce covjek, nema pametnijeg posla :D

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 12:39 (exer1234).
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Glasovi trolova se ne uvažavaju, molimo pokušajte na žena.hr forumu 

12 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

 

 Ne znam kako imas zivaca truditi se oko ovakvih nezahvalnika. 

11 godina
suspendiran
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

edit: dupli post

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 12:48 (ibme74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
exer1234 kaže...

 Sta ce covjek, nema pametnijeg posla :D

 

Jebiga ekserko, nisam ti ja kriv što ti još živiš s mamom i tatom i glavna okupaciju sa ti kog je kupio Real Madrid dok gutaš sirova jaja i razglabaš u temi kako razvući kičmu i dobiti koji mišić  da te kakva curica primjeti dok ja imam posao koji mi dopušta da paralelno uz njega provodim dosta vremena i na netu pa se mogu pozabaviti nečim i što volim i uzput pomoći nekome tko nešto kupuje (tu ne računamo tebe naravno, ti kupuješ samo u glavi komponente svojih mokrih snova, jbg ne mogu mama i tata dati i za novi komp i za proteine, moraš se odlučiti šta ti je prioritet) 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 12:51 (ibme74).
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
war3_tft kaže...
ibme74 kaže...

 

 Ne znam kako imas zivaca truditi se oko ovakvih nezahvalnika. 

A hebiga, nadam se da barem 1 od 3 takve osobe stvarno na kraju nešto i kupi, znam da ovakvi kao ekserko ne kupuju nego trolaju mejsec dana ovdje na forumu, pa onda trolaju na PC Ekspertu... lik je vjerojatno sad u potrazi za novim forumum da preupita par (tisuća) pitanja prije nego "kupi" neku konfu... Jbg treba sve detaljno ispitati na internetu nekih 2 godine prije nego se odlučiš da nećeš kupiti, tako ti to ide... 

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

 

Jebiga ekserko, nisam ti ja kriv što ti još živiš s mamom i tatom i glavna okupaciju sa ti kog je kupio Real Madrid dok gutaš sirova jaja i razglabaš u temi kako razvući kičmu i dobiti koji mišić  da te kakva curica primjeti dok ja imam posao koji mi dopušta da paralelno uz njega provodim dosta vremena i na netu pa se mogu pozabaviti nečim i što volim i uzput pomoći nekome tko nešto kupuje (tu ne računamo tebe naravno, ti kupuješ samo u glavi komponente svojih mokrih snova, jbg ne mogu mama i tata dati i za novi komp i za proteine, moraš se odlučiti šta ti je prioritet) 

 

Bio bi red da organiziramo neku humanitarnu akciju i da skupimo pare da on više kupi taj komp samo da više ne čitamo njegove trol-spam poruke po forumu.

Eto ja dajem 100kn.

11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Silent horror1992 kaže...

 

Bio bi red da organiziramo neku humanitarnu akciju i da skupimo pare da on više kupi taj komp samo da više ne čitamo njegove trol-spam poruke po forumu.

Eto ja dajem 100kn.

 

Može, evo ja dižem na 200kn 

12 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...
war3_tft kaže...
ibme74 kaže...

 

 Ne znam kako imas zivaca truditi se oko ovakvih nezahvalnika. 

A hebiga, nadam se da barem 1 od 3 takve osobe stvarno na kraju nešto i kupi, znam da ovakvi kao ekserko ne kupuju nego trolaju mejsec dana ovdje na forumu, pa onda trolaju na PC Ekspertu... lik je vjerojatno sad u potrazi za novim forumum da preupita par (tisuća) pitanja prije nego "kupi" neku konfu... Jbg treba sve detaljno ispitati na internetu nekih 2 godine prije nego se odlučiš da nećeš kupiti, tako ti to ide... 

 Tvoji ogovori su na razini 11godisnjaka.. 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Samo se pokušavam prilagoditi tvom naraštaju pri odgovaranju da me lakše razumiješ 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
El ima ko da bi minja gtx 1060 za gtx750ti uz moju nadoplatu🤔😂😂😂🙄😜😜 i eli bolje dati.te novce za novu 1050 il dobru polovnu 1060🤔🤔🤔
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

1060

12 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Eciv kaže...
El ima ko da bi minja gtx 1060 za gtx750ti uz moju nadoplatu🤔😂😂😂🙄😜😜 i eli bolje dati.te novce za novu 1050 il dobru polovnu 1060🤔🤔🤔

 Ovisi. Ako si jedan od onih "moram imati sve novo", onda 1050.

A ako si normalan, onda 1060.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
war3_tft kaže...
Kako ti je Dinno objasnio sve potrebno imas u wattmanu koji dode sa drivrima, jedino sto wattman nema je namjestavanje fan krivulje pa taj dio mozes odraditi preko msi afterburnera.

 ma imam ja precision Xoc za to, odlično mi radi, vjerojatno s njim mogu podesit i AMD kao i Nvidiu.

ma to me zanimalo, jer nisam ni znao jel ima taj program uopće, vjerojatno idući mjesec prelazim na AMD pa zato pitam, da si mogu instalirat to i imati za skidanje drivera program. hvala na odg.

i 5-3570K
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
CyberDemonVZ kaže...
Eciv kaže...
El ima ko da bi minja gtx 1060 za gtx750ti uz moju nadoplatu🤔😂😂😂🙄😜😜 i eli bolje dati.te novce za novu 1050 il dobru polovnu 1060🤔🤔🤔

 Ovisi. Ako si jedan od onih "moram imati sve novo", onda 1050.

A ako si normalan, onda 1060.

 ja sam od onih, koji ne kupuje ništa novo najmanje 5 godina, pa si onda mogu priuštit sve novo za 5 godina. haha

kada kupujem nešto, ne volim ništa polovno, volim da je novo pa koliko košta da košta, znam i ja da se može naći polovno u pola cijene, ali ne želim nešto što je netko već koristio i auto kada kupuješ polovni znaš da će biti svega, doduše auto je ipak druga priča od grafičke ali kada je nešto korišteno, nije to to barem meni. jer najbolji vlasnik si ti sam, jer znaš točno koliko paziš na ono što koristiš, dok neki drugi pojedinci neodgovorni do bola neće previše razbijati glavu s održavanjem i stanjem svog auta ili u ovom slučaju grafičke, zato ja kupujem novo, ali to radim tako da 5 godina onda ništa ne kupujem, i tako ebem ovaj kapitalistički sistem u mozak.

i 5-3570K
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
GoodAngel kaže...

...zato ja kupujem novo, ali to radim tako da 5 godina onda ništa ne kupujem, i tako ebem ovaj kapitalistički sistem u mozak.

 ne jebeš ti kapitalistički sistem, nego je on zajebo tebe 

 

radiš točno kako tom sistemu paše, jer njima ne paše kad se roba prodaje polovna, tu nema ni poreza ni zarade za "kapitaliste"

10 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Pošto sam prodao svoju RX 470 (dobio sam ponudu koju nisam mogao odbiti) zanima me zašto je GTX 1060 6gb podcjenjena u odnosu na RX 580 8gb, mislim mining era je gotova, ne može bit zbog backplatea (ne znam jel uopće potreban gtx 1060)? Razlika u memoriji također nebitna.

Inače 1440p monitor, imam ponudu za Asus GTX 1070 Turbo, cijena dobra, samo garancija amazon, ne znam kakva je ta 1070?

Dakle isplati li se dat par stotica više za RX 580 8gb naspram GTX 1060 6gb, te kakva je ova GTX 1070 Turbo?

Festina lente
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
mrki_tua kaže...

Pošto sam prodao svoju RX 470 (dobio sam ponudu koju nisam mogao odbiti) zanima me zašto je GTX 1060 6gb podcjenjena u odnosu na RX 580 8gb, mislim mining era je gotova, ne može bit zbog backplatea (ne znam jel uopće potreban gtx 1060)? Razlika u memoriji također nebitna.

Inače 1440p monitor, imam ponudu za Asus GTX 1070 Turbo, cijena dobra, samo garancija amazon, ne znam kakva je ta 1070?

Dakle isplati li se dat par stotica više za RX 580 8gb naspram GTX 1060 6gb, te kakva je ova GTX 1070 Turbo?

te Asus turbo su govance kartice...

za 580 8Gb se isplati ovisno o verziji dati možda 100-200kn više nego za 1060 6Gb...ovisno koja je koja verzija.... 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

isto tako ta 1070 turbo sa blower coolerom je dalekooooooo iznad rx 580 8gb

14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
lav1000 kaže...

te Asus turbo su govance kartice...

za 580 8Gb se isplati ovisno o verziji dati možda 100-200kn više nego za 1060 6Gb...ovisno koja je koja verzija.... 

Ali puno je bolja od bilo kakve 580-ke, spustis joj power limit i ventove totalno i necujna je i hladna a opet dosta brza od 580-ke.... Ako cijenom nije daleko od 580-ke onda nema razgovora...

10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ansha kaže...
lav1000 kaže...

te Asus turbo su govance kartice...

za 580 8Gb se isplati ovisno o verziji dati možda 100-200kn više nego za 1060 6Gb...ovisno koja je koja verzija.... 

Ali puno je bolja od bilo kakve 580-ke, spustis joj power limit i ventove totalno i necujna je i hladna a opet dosta brza od 580-ke.... Ako cijenom nije daleko od 580-ke onda nema razgovora...

 Mislim da je cijena od 2000 kn sa garancijom ok, 580-ku mogu za 1800 kn, dok 1060 za 1600kn. Možda na svaku mogu  još 100 kn skinit.

Festina lente
7 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
mrki_tua kaže...
ansha kaže...
lav1000 kaže...

te Asus turbo su govance kartice...

za 580 8Gb se isplati ovisno o verziji dati možda 100-200kn više nego za 1060 6Gb...ovisno koja je koja verzija.... 

Ali puno je bolja od bilo kakve 580-ke, spustis joj power limit i ventove totalno i necujna je i hladna a opet dosta brza od 580-ke.... Ako cijenom nije daleko od 580-ke onda nema razgovora...

 Mislim da je cijena od 2000 kn sa garancijom ok, 580-ku mogu za 1800 kn, dok 1060 za 1600kn. Možda na svaku mogu  još 100 kn skinit.

 ako je 2000kn sa garom ta turbo onda nemaš što misliti

14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
mrki_tua kaže...
ansha kaže...
lav1000 kaže...

te Asus turbo su govance kartice...

za 580 8Gb se isplati ovisno o verziji dati možda 100-200kn više nego za 1060 6Gb...ovisno koja je koja verzija.... 

Ali puno je bolja od bilo kakve 580-ke, spustis joj power limit i ventove totalno i necujna je i hladna a opet dosta brza od 580-ke.... Ako cijenom nije daleko od 580-ke onda nema razgovora...

 Mislim da je cijena od 2000 kn sa garancijom ok, 580-ku mogu za 1800 kn, dok 1060 za 1600kn. Možda na svaku mogu  još 100 kn skinit.

Samo 200kn razlika? Ako je ta garancija ostvariva to je no brainer, a i ako nije nije lose...

12 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Jel zna netko tko prodaje 1080ti povoljno? Ako zna neka javi obavezno mora imat 23000 score u superposition.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

@ansha,lav,giopriest, ok, hvala, zato i pitam, pukit ću 1900, oće, neće pa javim dojmove...

Festina lente
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Pozdrav ekipa. Molio bi pomoc za kupnju nove graficke. Ekran mi od jednom iznenada pocrvenio uz tanke crne vertikalne crtice i pc majstor kaze da je riknula graficka (premda kod dizanja sustava se sve ikone vide jasno, a kad treba doci radna povrsina sve se zacrni)... Imam amd hd 7850 kao i cjeli pc iz 2013.god.... Posto sada od igara jedino igram World of tanks, a i to slabo u zadnje vrijeme, zanima me koju graficku da odaberem. Znaci ne treba mi neka skupa i mocna, vec me zanima da li se moze naci neka prosjecna za +,- 1000 kn (moze i jeftinije ako ce udovoljiti mojim zahtjevima) koja ce solidno vrtjeti ako se odlucim nesto igre odigrati. Ovo su moje komponente. Hvala lijepa. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 22:44 (game789).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

@game789, moje skromno mišljenje je GTX 1050 ti (monitor je vjerojatno FHD).

Festina lente
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Rx560/gtx1050

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ansha kaže...
lav1000 kaže...

te Asus turbo su govance kartice...

za 580 8Gb se isplati ovisno o verziji dati možda 100-200kn više nego za 1060 6Gb...ovisno koja je koja verzija.... 

Ali puno je bolja od bilo kakve 580-ke, spustis joj power limit i ventove totalno i necujna je i hladna a opet dosta brza od 580-ke.... Ako cijenom nije daleko od 580-ke onda nema razgovora...

Puno bolja? A sta je ovo? https://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2018/07/04/amd-destroys-nvidia-in-battlefield-5-mainstream-gpu-benchmarks/#3a086f484a66

https://www.pcgamesn.com/amd-nvidia-battlefield-5-graphics-performance

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice