TŠ Ruđer Bošković

poruka: 301
|
čitano: 204.053
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
dantex kaže...

ja idem u 1.n, b smjena, razrednik mi je davor drezga i čise se super tip
htio bi vas nešto pitat - moj frend stalno tuli da je a smjena bolja i lakša od b smjene (da su profesori mlađi i manje strogi) pa ak nešto o tome znate

 

Ti si mehatroničar,koliko vidim.Jest,A smjena je lakša od B smjene puno,puno,ali i tamo moraš učiti.Gadni su ti Kordić(prvi i drugi razred,makar je lik car) i Nadarević(drugi i treći).U trećem se čuvaj Čiče i Bejukice(digitalna i sklopovi).Ostali profesori su ti ok.Brijem da ti imaš Ređepicu,koja zna isto biti gadna.

oko za oko,pasta za zube
16 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
dantex kaže...

ja idem u 1.n, b smjena, razrednik mi je davor drezga i čise se super tip
htio bi vas nešto pitat - moj frend stalno tuli da je a smjena bolja i lakša od b smjene (da su profesori mlađi i manje strogi) pa ak nešto o tome znate

Pa istina je da a smjena ima bolje profesore ali u obe smjene ima ok profesora i luđaka

sveukupno mogu reć da je a smjena bolja

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 23:04 (Spank Master).
16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Dobio si odlicnog razrednika!

Malo je naporan tip covjeka, ali se jako zalaze za ucenike, pogotovo kad si 3,4 razred.

A smjena je laksa, ali B ima "ono nesto", barem imas vise razloga za mamuran vikend!Osmijeh

Edit:@dncrmt:Kordic je car od covijeka, u prvom razredu te muci, zato u drugom vristis od smijeha svaki sat!

Redepica je odlicna, zena na kraju godine daje tolike prilike za ispravak ocjene, da jednostavno moras biti mulac da imas negativno.

Nadarevic je posebna prica...Izlanuo se

Kovacic je naporan, ali zabavan.Vidi se da mu je dosta skole.Beju nisam imao pa neznam, ali i o njoj se dade raspravljatiNamigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 23:33 (Lion King).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Lion King kaže...

A smjena je laksa, ali B ima "ono nesto", barem imas vise razloga za mamuran vikend!Osmijeh

Drito to...

 

A Kordic je zbilja car, kolko gluposti moze izvalit u jednom satu to je nenormalno XD

14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Evo par provala koje sam doživio u Ruđeru i koje sam zapisao u posebnu bilježnicu(samo za vas):

 

Mile Kordić:"Ma to su sve danas pikice,STEROIDI!!!!Gle ovo,sve prirodno od gradnje pruge Brčko-Banovići.Ja sam gradio prugu,ona je gradila mene."

Mile(jednom učeniku):"De si Rambo?"

Najpoznatija Milina uzrečica:"MAGO ZAREZ NE LAPRDAJ MAGO USKLIČNIK!!"

Mile:"Ja se ispričavam,ne mogu pričat jer me boli grlo,netko mi ga je uvalio."

Mile:"Ja sam imao Plejstejšn 4 kad sam bio mali"

 

Mile ispituje učenika:"Kol'ko je vučica imala bradavica?"

Učenik:"Pa...."

Mile:"S koje je strane sisao Romul,a s koje Rem?"

Učenik:"..."

 

 

Učenik:"Ali profesore,ne mogu ovako sjedit,nezgodno mi je."

Nadarević:"Ne zanima me,smršavi malo!"

 

 

Čiča:"Kako se čita tvoje ime?"

Učenik:"Aron"

Čiča:"A ti si židov!Ima  ja dva prijatelja,jedan je šiptar,drugi židov"

Aron:"koliko ja znam svi do dede su Zagrepčani"

 

(tišina od pola minute,Čiča gleda u popis razreda)

 

Čiča:"Ne,ne,ti si židov."

oko za oko,pasta za zube
 
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
dncrmt kaže...

Evo par provala koje sam doživio u Ruđeru i koje sam zapisao u posebnu bilježnicu(samo za vas):

 

Mile Kordić:"Ma to su sve danas pikice,STEROIDI!!!!Gle ovo,sve prirodno od gradnje pruge Brčko-Banovići.Ja sam gradio prugu,ona je gradila mene."

Mile(jednom učeniku):"De si Rambo?"

Najpoznatija Milina uzrečica:"MAGO ZAREZ NE LAPRDAJ MAGO USKLIČNIK!!"

Mile:"Ja se ispričavam,ne mogu pričat jer me boli grlo,netko mi ga je uvalio."

Mile:"Ja sam imao Plejstejšn 4 kad sam bio mali"

 

Mile ispituje učenika:"Kol'ko je vučica imala bradavica?"

Učenik:"Pa...."

Mile:"S koje je strane sisao Romul,a s koje Rem?"

Učenik:"..."

 

 

Učenik:"Ali profesore,ne mogu ovako sjedit,nezgodno mi je."

Nadarević:"Ne zanima me,smršavi malo!"

 

 

Čiča:"Kako se čita tvoje ime?"

Učenik:"Aron"

Čiča:"A ti si židov!Ima  ja dva prijatelja,jedan je šiptar,drugi židov"

Aron:"koliko ja znam svi do dede su Zagrepčani"

 

(tišina od pola minute,Čiča gleda u popis razreda)

 

Čiča:"Ne,ne,ti si židov."

  čiča je car definitivno. ja sam upiso privatnu ko sto sam reko i sve osim profesora je u potpunosti identicno kao i u rudjeru osim kaj je tu 4 razreda tj. 4 generacije ucenika nema 17 razreda po generaciji nego samo jedan, ali provala profesora ima i tu, i ekipa je prejbna a profesori se prema nama ponasaju kao prema debilima, a ja sam namjerno sve incijalne napiso za 2 mozda tako da profesori zakljucuju da pokazujem ogroman napredak i dobivam vise ocjene nego ih zasluzim, a u stvarnosti sam znao i za 4-5.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
offline
TŠ Ruđer Bošković

Kordić je legenda plus jos ludi Erpacic Smijehhahaha

Luckyluke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković
erpaĉić je car! dozvoli da se zajebavamo, nije strog,a dok ga prvi put ĉuješ kako priĉa crkneš od smjeha
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

je li mi netko moze reci koji je bio bodovni prag za ruder ove godine (u zgb)

 

zahvaljujem puno

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Za računalstvo 44, ali se budeš jako teško upisao sa manje od 47-48.

Za optiku 42.

Za elektroniku 43 (+/- 1 bod, kako koje godine).

Za mehatroniku 43 (+/- 1 bod, kako koje godine).

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

iz čega je Erpačić?

 

kordić bome je car i njegove fore! loool

 

al u 4  školska sata je uspio ispitati nas 27

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
dantex kaže...

iz čega je Erpačić?

 

kordić bome je car i njegove fore! loool

 

al u 4  školska sata je uspio ispitati nas 27

Erpačić je iz računalstva u prvom razredu a u četvrtom predaje dva predmeta nezz točno koja treba prvo završit treći...

 

A to ti je Mile...

16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

jel to onaj mladi ili onaj ćelavi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Vjerojatno taj mladi na kojeg misliš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
max1919 kaže...

Za računalstvo 44, ali se budeš jako teško upisao sa manje od 47-48.

Za optiku 42.

Za elektroniku 43 (+/- 1 bod, kako koje godine).

Za mehatroniku 43 (+/- 1 bod, kako koje godine).

 

 

fala ti najljepse nego... jel se racuna tipa ako sam ja iso privatno na engleski 8 godina imam svjedodžbe... to je inace 2 boda.. je li u tehničkoj tako?

16 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
stjepac kaže...
max1919 kaže...

Za računalstvo 44, ali se budeš jako teško upisao sa manje od 47-48.

Za optiku 42.

Za elektroniku 43 (+/- 1 bod, kako koje godine).

Za mehatroniku 43 (+/- 1 bod, kako koje godine).

 

 

fala ti najljepse nego... jel se racuna tipa ako sam ja iso privatno na engleski 8 godina imam svjedodžbe... to je inace 2 boda.. je li u tehničkoj tako?

nije

ja sam mislio da će mi se računati što sam 4 godine učio  i njemački i engleski al nije tako

 

max1919 kaže...

Za računalstvo 44, ali se budeš jako teško upisao sa manje od 47-48.

Za optiku 42.

Za elektroniku 43 (+/- 1 bod, kako koje godine).

Za mehatroniku 43 (+/- 1 bod, kako koje godine).

 ove gonine za mehetoniku zadnji koji je upao je iamo 47 bodova, i taj se broj vrti oko svih smjerova

ovisno kollikoko ih se prijavi trebaš malo više bodova od granice

 

al ak imaš 49-50 bodova 90% da ćeš upast

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 23:58 (dantex).
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković

za to se treba ucit 5+ godina...da dobis bodove

15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Ak imaš 48 ili više bodova garant upadaš, mislim da niti jedne godine nije bila tako velika navala da se sa 49-50 bodova ne bi mogao upisati.

Ak se misliš upisivati OBVEZNO idi u A smjenu, ja idem i ne budem imao niti jednu kulju na polugodištu. Cool Znam par likova iz B smjene koji moraju podosta učiti i nije im lagano. Šutim

Nemoj se obazirat ako te netko plaši s Ruđerom, nije on nešto posebno teži ili zj_baniji od ostalih škola te težine, samo trebaš ko i u svakoj školi imati malo sreće pri tome koje profe dobiješ.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2009 17:18 (max1919).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

neznam za A smijenu al svi kažu da je lakša

ja se ubijam s B smjeno m al mehatronike niemau A smijeni tak sam zapeo u B

 

obavezno dođi na otvorene dane prije upisa (održavaju se svake godine briem 6.5. ili 6.6. apl pist će na sajtu) i nemoj se previše obazirat na učenike

kad sam ja bio na otvorenim danima jedno 10 učenika mi je reklo "nemoj ići u Ruđer spasi se" XD ako učiš neće ti biti teško, al moraš imat stalan plan rada

 

već u prvih par dana u ruđeru ja sa 52 boda sam se pokazao bolji u nekim predmetima od onih sa 60. dobre ocjene u osnovnoj ti ne znače da ćeš i ovu školu lagano proć

 

 

P.S. škola dobije informacije od tvoje osnovne o ponašanju na satu, svime što si napravio i kratki opis tebe

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
max1919 kaže...

Ak imaš 38 ili više bodova garant upadaš, mislim da niti jedne godine nije bila tako velika navala da se sa 49-50 bodova ne bi mogao upisati.

Ak se misliš upisivati OBVEZNO idi u A smjenu, ja idem i ne budem imao niti jednu kulju na polugodištu. Cool Znam par likova iz B smjene koji moraju podosta učiti i nije im lagano. Šutim

Nemoj se obazirat ako te netko plaši s Ruđerom, nije on nešto posebno teži ili zj_baniji od ostalih škola te težine, samo trebaš ko i u svakoj školi imati malo sreće pri tome koje profe dobiješ.

Svi bi u A smjenu,svake godine je tolika navala pa ih neke pobacaju u B smjenu jer nema mjesta.Samo najjači opstaju u B smjeni.Namigiva

oko za oko,pasta za zube
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
max1919 kaže...

Ak imaš 38 ili više bodova garant upadaš, mislim da niti jedne godine nije bila tako velika navala da se sa 49-50 bodova ne bi mogao upisati.

Ak se misliš upisivati OBVEZNO idi u A smjenu, ja idem i ne budem imao niti jednu kulju na polugodištu. Cool Znam par likova iz B smjene koji moraju podosta učiti i nije im lagano. Šutim

Nemoj se obazirat ako te netko plaši s Ruđerom, nije on nešto posebno teži ili zj_baniji od ostalih škola te težine, samo trebaš ko i u svakoj školi imati malo sreće pri tome koje profe dobiješ.

 

 

 

valjda 48 ili vise..

15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
stjepac kaže...
max1919 kaže...

Ak imaš 38 ili više bodova garant upadaš, mislim da niti jedne godine nije bila tako velika navala da se sa 49-50 bodova ne bi mogao upisati.

Ak se misliš upisivati OBVEZNO idi u A smjenu, ja idem i ne budem imao niti jednu kulju na polugodištu. Cool Znam par likova iz B smjene koji moraju podosta učiti i nije im lagano. Šutim

Nemoj se obazirat ako te netko plaši s Ruđerom, nije on nešto posebno teži ili zj_baniji od ostalih škola te težine, samo trebaš ko i u svakoj školi imati malo sreće pri tome koje profe dobiješ.

 

 

 

valjda 48 ili vise..

Tako je, evo ispravio sam.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

B smjena je teza, ali je zato 4.razred uzivanje! Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Lion King kaže...

B smjena je teza, ali je zato 4.razred uzivanje! Cool

kako je lagan 4. razred? mislim neznam ja ja sam sada 1. razred al imat ćemo nacionalne ispite i upise nakon toga i sve....

 

btw. tko ti je bio razrednik, te di i kada ste išli na maturalac?

15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
dantex kaže...
Lion King kaže...

B smjena je teza, ali je zato 4.razred uzivanje! Cool

kako je lagan 4. razred? mislim neznam ja ja sam sada 1. razred al imat ćemo nacionalne ispite i upise nakon toga i sve....

 

btw. tko ti je bio razrednik, te di i kada ste išli na maturalac?

Ne priča on o nacionalnim ispitima i sl. nego o svakodnevnoj nastavi.

15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Ma neko kaže da je 2. razred najlakši, netko kaže da je 3. razred najlakši, netko to kaže za 4. i nakraju više neznaš kome da vjeruješ. To dosta ovisi o tome koje profe dobiješ. Ako radiš redovito neće ti biti teško. Namigiva

 

I jedan savjet za one koji misle upisati Ruđer, idite u Ruđer SAMO ako vas zanima to usmjerenje koje upisujete, ako neznate što vas zanima a imate bodove idite u gimnaziju. To savjetujem iz iskustva nekoliko prijatelja koji su išli u Ruđer jer je to "dobra škola", nakon nekoliko sati osnova elektrotehnike i fizike smučilo im se. Nije mi bio cilj nekoga uplašiti ili odbiti od Ruđera. Šutim

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Meni je 2. bio najtezi, a u 3. sam si poslozio kockice u glavi i rekao da treba uciti svaki dan i nije bilo problema.

Dok sam u 2. razredu pocetkom 10-og mjeseca imao 15-ak jedinica u 3. sam prvu dobio tek pocetkom prosinca.

Sve je u glavi, ali 4. je vise tu reda radi.Sve ti je praksa, i ako te to barem malo zanima nebi smjelo biti problema.Osmijeh

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Ruđer steti vama i drugima oko vas XD,

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2009 21:54 (Jari).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Lion King kaže...

Meni je 2. bio najtezi, a u 3. sam si poslozio kockice u glavi i rekao da treba uciti svaki dan i nije bilo problema.

Dok sam u 2. razredu pocetkom 10-og mjeseca imao 15-ak jedinica u 3. sam prvu dobio tek pocetkom prosinca.

Sve je u glavi, ali 4. je vise tu reda radi.Sve ti je praksa, i ako te to barem malo zanima nebi smjelo biti problema.Osmijeh

nije 15 jedinica nista,moj frend iz razreda ih ima 36.

13 jedinica iz njemackog Smijeh

trebali biste ga znati ipak je rekorder u skoli  a tek je prvi razred Smijeh

Luckyluke!
16 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
luckyluke kaže...
Lion King kaže...

Meni je 2. bio najtezi, a u 3. sam si poslozio kockice u glavi i rekao da treba uciti svaki dan i nije bilo problema.

Dok sam u 2. razredu pocetkom 10-og mjeseca imao 15-ak jedinica u 3. sam prvu dobio tek pocetkom prosinca.

Sve je u glavi, ali 4. je vise tu reda radi.Sve ti je praksa, i ako te to barem malo zanima nebi smjelo biti problema.Osmijeh

nije 15 jedinica nista,moj frend iz razreda ih ima 36.

13 jedinica iz njemackog Smijeh

trebali biste ga znati ipak je rekorder u skoli  a tek je prvi razred Smijeh

kak se zove taj tip ui u koji odjel ide (a,b,c,d..)

 

Hrvatski je meni dosta težak, ali nikada nisam imao smisla za Hrvatski, a nisam niti lektire na vrijeme čitao
Hajnica je dobra, kad god treba na kraju nekom ocjena, uvijek učeniku izlazi u susret

 

 

@Lion King tko ti je bio razrednik, i di i kada ste išli na maturalac?

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 23:03 (dantex).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice