"Paket" Poboljšanja 2 zaključana tema

poruka: 49
|
čitano: 12.744
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Ja bih samo molio : npr. kada uploadam par slika i onda se sjetim da ova zadnja treba biti na početku, jedini način da to riješim je da pobrišem sve slike i sve ispočetka moram uploadat, pa možda da se stave 2 strelice (ljevo,desno) za premještanje uplodanih slika za jedno polje desno ili lijevo, znate na šta mislim...

 

Sve ostalo se da prožvakat, pa i toga da nema slika nakon što se uploadaju, smanjene uploadane slike u odnosu na originalne, nema gif-a, pretraživač li-la...

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
IRebic kaže...
...

Evo moje mišljenje o prijedlozima:

GIF - Nevalja, forum bi bio šaren i nepregledan

Brojilo poruka - Po meni nevažno

Problem s prebacivanjem slika - trebao bi se riješiti

Lock vlastite teme - ovo bi bilo korisno

Gumb update - ne sviđa mi se, samo bi stvarao pomutnju i nepreglednost...

Obavjest za poruku prije tvoje - ovo bi trebalo uvest

Označavanje traži li tema odgovor - nemam ništa protiv toga.

16 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Forum je odlican.

Samo bi ja kao forumas volio znati koliko sveukupno imam poruka, a ne koliko imam poruka u zadnjih 6.mjeseci.

Ali ako nemoze, onda nemoze.Izlanuo se

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
"Paket" Poboljšanja 2

ja bih samo search sredio

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
xxxxx kaže...

Evo moje mišljenje o prijedlozima:

1.) GIF - Nevalja, forum bi bio šaren i nepregledan

2.) Brojilo poruka - Po meni nevažno

3.) Problem s prebacivanjem slika - trebao bi se riješiti

4.) Lock vlastite teme - ovo bi bilo korisno

5.) Gumb update - ne sviđa mi se, samo bi stvarao pomutnju i nepreglednost...

6.) Obavjest za poruku prije tvoje - ovo bi trebalo uvest

7.) Označavanje traži li tema odgovor - nemam ništa protiv toga.

1.) Bilo bi zgodno kad bi gif bio animiran kad se otvori, ali dok je samo thumbnail, da je statičan. Na taj način bi se mogli koristiti animirani gifovi, a ne bi utjecali na preglednost ni šarenost foruma

2. 3.) Slažem se

4.) Ne vidim kako bi bilo korisno. Tema nije u vlasništvu pokretača već foruma. Ako se radi o problemu koji je riješen, dodatni savjet za lakše riješavanje takvog problema može koristiti onomu tko ima isti problem i nađe tu temu. U većini situacija je bespotrebno (u nekim bi se čak moglo i zlorabiti), a za sve ostalo, tu su moderatori :-)

5.) Mislim da ne bi ni škodio, ni pretjerano koristio. Ukoliko je tema pala u zaborav, a autor nije dobio odgovor, može napisati novi post tipa "bump" ili kliknit na taj gumb. S gumbom bi bilo dobro što bi se moglo odrediti nakon koliko vremena bez odgovora ili čak bez posjete autor može bumpat temu, te koliko puta maksimalno to može napraviti što bi u konačnici čak i smanjilo nered na forumu, samo je pitanje u kolikoj mjeri i da li to opravdava trud potreban za implementaciju. Po meni i ne baš

6.) Praktično, ali također je pitanje, kao što je već netko napisao, kako će se odraziti na performanse foruma.

7.) Ovo je bilo zgodno, iako mislim da je tu glavnu pomutnju izazvao onaj sistem prihvačenog rješenja. Mislim da je gumb hvala dovoljan.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
16 godina
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Mislim da onaj dio gdje bi se moglo vidjeti jel tko postao dok vi tipkate poruku nebi trebao biti prekompliciran za napraviti? Ili...???

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
To bi trebao biti neki flash ili javascript jel? Jer kad bi bila obična slika ili tekst, vidjeli bi se tek nakon refresha..
Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
16 godina
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Ne nego jednostavan ajax

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
Onda navijam da se uvede!
=)
Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
16 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Ovakav kakav je sada funkcionira pune dvije godine, ne vidim zašto bi trebalo išta mjenjati, neki tvoji prijedlozi nemaju previše smisla...

A life? Cool! Where do I download one of those?
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
"Paket" Poboljšanja 2

neznam ak je vec netko napisao nemam vremena sve citat al meni bi bilo jako korisno da mogu izbjegavat temu tj da mi se vise ne prikaziva u "teme u kojima sudjelujem" jer ima tema koje me nezanimaju 

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Forum je čisto OK. Štoviše, veoma napredan u odnosu na većinu foruma.

  1. Brojilo poruka - bzvz. Ovako smo svi jednaki i nema omalovažavanja nekoga na temelju broja poruka.
  2. GIF - bzvz. Mrzim forume gdje moram gledati prepucavanja općenito slikama ili nedaj Bože da me iz vedra neba iznenadi nešto sa Rottena. Ovako ako želiš vidjeti sliku - klikni.

 



E sad, bilo bi veoma važno da se pomaganje stimulira. Velik problem leži u tome da kod nekih tema mnogi forumaši ostani uskraćeni za kvalitetna rješenja svojih problema. Trebamo nagrađivati rješavanje problema. Ovako se događa da netko napiše "pokušaj promjeniti rezoluciju" i (zasluženo) dobije "hvala", dok se drugi (u drugoj temi) posvetio nečemu o čemu nema pojma i dodatno proučio kako riješiti problem te napisao kratki tutorial za rješavanje istog. Što je on dobio time? Zašto bi kada slijedeći put netko ne zapne s nečim on priskakao u pomoć? Da ne dobije niti hvala? Kako misliš da će ti radnik raditi bolje ako je sve super ovako kako je?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
Domagoj kaže...
          Puno teksta (uglavnom NE) i 
 
Ne razumijem tvoju reakciju na ''drske zahtjeve'' korisnika , pa bez korisnika ovaj forum(kao i svaki drugi) ne bi bio ništa.
Ne vidim zašto ti pokretaču teme tako drsko odgovaraš i započinješ flamewar, kao da tražiš to.
Ne bi daleko dogurali da se tako odnosite prema svakom korisniku, ne bi imao sadržaja za moderirat ili kartona za podjelit. 
Uglavnom, ima par prijedloga koji su uistinu razumni, i trebali bi ih razmotriti prije nego što ih mahom odbijete. Osim ako nije prenaporo, ili vrijedno truda. 
 
Ispričavam se na neurednom postu, ali BUG forum i Opera se ne vole baš  (nekad mi ne želi postati, stoji ono pričekajte molim i ne miče, o PM da ne pričamo)
To bi trebalo hitno ispraviti, debuggati ili koji je već termin, ako je problem u forumu.
P.S. Što se tiče brojila, vele ljudi da bi izbilo neko natjecanje itd. Ne vidim po čemu se zvjezdice(ili staž na forumu) razlikuju. Ako mogu vidjet kad se netko prijavio na forum, koliko zvjezdica ima, koje mu je ime/prezime, koju konfiguraciju ima (i tu ima slučajeva prepucavanja i zloupotrebe) zašto ja ne bih mogao znati koliko sam osobno postova napisao,poruka poslao itd. 
Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2010 2:08 (FlyBoy).
16 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
IRebic kaže...

Pozdrav, evo ovdje ću i ja navest nekoliko stvari koje ja smatram da bi učinile forum boljim, ovo su moji prijedlozi:

 

Hoćemo da netko na tome poradi ili barem neki dokaz da se na tome trenutno radi!

IRebic, ti si 23 mjeseca na forumu i u tom periodu si mogao vidjeti da je forum dobio dosta novih opcija i poboljšanja, tako da je neko "zahtjevanje" suvišno.

Ima ona "Lijepa riječ gvozdena vrata otvara."

Ne GiF, ljepota je u jednostavnosti.

Ne lock vlastite teme, jer ću ja biti prvi koji će komentirati neku vijesti i onda iz zajebancije zloupotrijebiti tu opciju i  zaključati temu da drugi ne mogu komentirati. Ako mi se ne svide komentari drugih forumaša, a rasprava ide normalnim tokom, tj. razvale me argumentima, onda ću opet zaključati temu iz bahatosti. Dakle, NE.

Mislim da će svaki moderator izaći u susret pokretaču teme i zaključati je na njegov zahtjev ako je isti opravdan.

Teme u kojim sudjelujem, bilo bi zgodno da te prebaci na prvi nepročitan post, ali ima opcija "skoči na nepročitano".

 

Za Update teme bih dao glas, jedino da vremenski razmak bude nekih 24-48 sati.

 

Dajem glas za gore predloženo manipuliranje prebačenim slikama (lijevo - desno).

 

Bilo bi zgodno i višesturko citiranje na različitim stranicama, mada koliko se sjećam da je odgovoreno da bi to bilo komplicirano za napraviti.

 

It's good to be smart - It's smarter to be good
14 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Forum mi je dobar kakav i je... vise manje te mane koje ste naveli uopce niti ne primjetim jer sam navikao... svaka cast modovima ... iako svaki korak naprijed je dobrodosao ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
hrvatskafarkasevec kaže...

neznam ak je vec netko napisao nemam vremena sve citat al meni bi bilo jako korisno da mogu izbjegavat temu tj da mi se vise ne prikaziva u "teme u kojima sudjelujem" jer ima tema koje me nezanimaju 

Za ovo je već bilo zahtjeva (ne u ovoj temi), ali koliko se sjećam to nije prošlo s razlogom da postoje 'Teme koje pratim'.

Inače, i mene živcira kad neke teme u kojima sam samo jednom postao i općenito me ne zanimaju budu aktivne na vrhu (u mom slučaju 'ADSL u BiH' i 'Za nespavalice', ima ih još par), pošto ne koristim opciju 'Teme koje pratim'.

 

No ako se neće raditi na tome da se mogu micati teme u kojima sudjelujem, predlažem da se uvede opcija da sve teme u kojima postam, se automatski označe kao 'Teme koje pratim' pa da se kasnije mogu micati... Naravno, bilo bi poželjno da automatsko praćenje tema bude proizvoljno, dakle da se može koristiti i ne.

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
15 godina
protjeran
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Zašto tema nije lockana?

Domagoj je svoje rekao

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
Ja bih volio da mogu micati neke teme iz 'Tema u kojima sudjelujem', a od ostalog da se vrate one teme sa problemima kako je i prije bilo, kad sam se registrirao. Osim ovog svega, volio bih da se i m.bug.hr unaprijedi, a kako - pogledajte u temi 'Prijedlog za m.bug.hr'.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
16 godina
moderator
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Domagoj je odgovorio na prvi post, dalje se nižu neki drugi prijedlozi, pa je tema tako sve teže "ulovljiva".

 

Zato - lock. Ako netko ima neku "novu" ideju ili primjedbu, neka za nju napravi novu temu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice