PC ili konzola? zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 3.171
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
PC ili konzola?

Što se više isplati?

 

(PS: Isključivo za igreSmijeh.)

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzola?

Dodes na BUG-ov forum i postavis to pitanje...pa PC naravnoo!!!!!Cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PC ili konzola?

PC ali ga se mora često nadograđivat (pod time mislim kao gamerska strojčina, ne neki best buy), a ako konzolu kupiš onda si par godina si na miru (jedina prednost konzole).

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzola?

ako mene pitas, konzola.

 

Koristim PS2 vec 4 godine i konstantno igram sve nove igre na njemu.

 

Finalnu odluku sam bacio kada sam skinio 6 i kusur giga NFS:pro street kojeg nisam mogao pokrenuti na racunalu, to sto je igra smece to je druga prica.

Uredno sam ga zaigrao na PS2.

 

Poanta je u tome sto PS2 nikad nece zastarit (dok ne izadze novi PS) ali jednom kad ga kupis siguran si da ce svaka igra za njega raditi, nece trzati, neces imati problema s windows Live smecem koji svakih 5 minuta gasi 'the club'...

 

Prije dvi godine sam imao ultra novo racunalo koje je tjeralo sve tadasnje igre, a sada imam kantu koja jedva vrijedi tisucu kuna (amd 3.0 64bit, 1.5gb rama, 7600gs), s njim ne mogu (kvalitetno) pokrenuti niti jednu novu igru...

 

edit: a i igre za konzole su mi puno zanimljivije (osim FPS-ova). Gran turismo, metal gear ...

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2008 13:05 (pixelatem).
15 godina
neaktivan
offline
PC ili konzola?

Što sa jačinom hardware? PCOsmijeh ili Playstation 3Smijeh, Xbox360Smijeh? Mislim koliko dugo će PS3 i Xbox360 biti u "modi"?

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PC ili konzola?

recunalo ce za godinu dana gaziti navedene konzole u grafici, to uopce nije diskutabilno.

Ali ti vise za godinu dana neces imati racunalo sposobno pokreniti nove igre, a s novom konzolom si miran sigurno 4-5 godina.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
15 godina
protjeran
offline
RE: PC ili konzola?
pixelatem kaže...

recunalo ce za godinu dana gaziti navedene konzole u grafici, to uopce nije diskutabilno.

Ali ti vise za godinu dana neces imati racunalo sposobno pokreniti nove igre, a s novom konzolom si miran sigurno 4-5 godina

 potpuno se slazem, ali iskreno vise igram na kompjuteru. na njemu mi je sve puno jednostavnije, a slican mi je gust igranja ako ukljucim joystick. imam staru kramu sa radeon 9600 i 512mb rama pa mi neke igre ne rade, ili barem stekaju, no ipak, PC.
15 godina
neaktivan
offline
PC ili konzola?

Sony će vjerojatno nastaviti raditi igre za PS3, a i tada će grafika na PS3 izgledati dobro. Nisam siguran hoće li tako napraviti Microsoft jer je napustio svoj stari Xbox. 

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: PC ili konzola?

Ovo je podforum ZA KONZOLE (pa se ne raspravlja o PC-u), ali važnije od toga da ovakav tema već postoji OVDJE.

 

Lock!

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2008 11:21 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice