PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.802.349
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Shai Hulud kaže...

Hahah ljudi su ovo gledali zbog izgleda konzole!?

 

Pa glavno da su predstavili raznolik raspon igara praktički svih bitnijih žanrova, da je konzola sposobna za impresivan grafički prikaz uz dosta revolucionarnih stvari u pozadini (koje kod nas vjerojatno ne budu dolazile potpuno do izražaja zbog žestokog oslanjanja na cloud streaming) i da Sony ne bude opet napravil istu pogrešku ko s PS3 i zeznutom arhitekturom za programiranje, te da bude na launchu konzole dostupno par dosta kvalitetnih naslova zbog kojih bi se mogla razmotriti kupnja konzole.

Da i ja se cudim
Sigurno nisu budale pa da ostanu praznih ruku za E3 ,a i cim nije bilo glavnog Japanca gore zna se da od konzole nista

13 godina
offline
PlayStation 4

Da. Generali nakon bitke.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Zajeb kaže...

Da. Generali nakon bitke.

Mogo si pitat prije bi ti rekli

To je jasno bilo u prvih 10min streama

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2013 2:24 (Arnold Layne).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sad si nam pokazal.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Onaj Killzone je igran na PCu. Sad je lik reka da je igra igrana na PCu slicnih specifikacija ka PS4. Fail prezentacija.

Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Mene izgled ne zanima pretjerano
nego vise tehnicke karakteristike

Kaj je sa optickim medijem

tolko su pricali o onom skidanju igre dok ju igras i slicnim stvarima da su ovo zapostavili ,a zanima me i rezolucija
naravno mislim za filmove (igre 100% nece prelazit 1080p) ,ali dal ce bit podrska za 4k rezoluciju ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Najlakše je vikati FAIL dok igra na kraju ne bude opće izašla za PC. Normalno da je igrano na development kitu, ništ čudnoga.

 

Ma bude blu-ray 100% išel.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2013 2:28 (Shai Hulud).
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Da. Ta sema da mozes pocet igrat sa malim dijelom igre, dok se ostatak downloada dok igras, mi je zakon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Sony napravio odlican posao. jedino mogu pogrijesiti u cijeni(iznad 400dolara/eura bi bilo jako lose) i ako sve bude cloud gaming... slobodno cu zaboraviti na PS4... NETREBAMO CLOUD, to bi bila propast za sve zemlje osim amerike i japana.. kako bi mi funkcionirali sa ovim bijednim brzinama, a uostalom ako dajem 50 eura za igru, zelim je imati u fizickom obliku... Uglavnom jako jako dobar hardware, odlicna grafika, kontroler izgleda jako dobro.. tako da.. samo čekamo E3.

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

lol kakvih likova tu ima
hejt zbog toga kaj nisu vidli komad plastike koji ih nit ne zanima jer su PC master race

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zajeb kaže...

Onaj Killzone je igran na PCu. Sad je lik reka da je igra igrana na PCu slicnih specifikacija ka PS4. Fail prezentacija.

De obrazloži zašto je fail

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Zadiviljen sam, dobre stvari dobre inovacije..al jedan veliki uptinik mi stoji iznad glave..a to je kako u hrv ce funkcionirat s obzirom na nasu "ogromnu" brzinu...a da ne govorim upload brzinu koja nam je ono milina....isto tako..cekam microsoft...da vidim kakav ce oni imat odgovor na sve ovo....al kako je krenulo konkurencija se zaostrila do kraja...bit ce krvi kako bi se reklo...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

 8GB GDDR5 Ram? To je apsolutno suludo, ova stvar ne može biti ispod 4000kn  {#}

 

Ono što bode u oči definitivo je da će imati u ponudi 4k rezoluciju!

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

http://www.pcgamer.com/2013/02/21/pc-gamer-vs-playstation-4-theres-only-ever-going-to-be-one-winner-right/

 

 

 

 

 

nebi ga kupio ni za soma kuna

 

za 5-6 godina ce izać opet nova konzola

Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2013 7:46 (mali ivica86).
Moj PC  
1 18 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Najavili su puno lijepih stvari i odradili vrhunsku prezentaciju. Ne znam zašto vam je bitno kako kutija izgleda, ona je potpuno nebitna za cijelu priču.

Objavili su tehničke specifikacije, napredne mogućnosti upravljanja, društvene komponente, mogućnosti oblaka, itd.

 

Uglavnom, odličan posao. MS će se morati potruditi...

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

.

Qui non audit Vuco, non elevatis penis.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Iako sam pretpostavljao da ce biti novi nastavci Uncharteda, MGS-a i GT-a, prizeljkivao sam novi inFamous.

I ovaj mali teaser izgleda vrlo dobro.

I vjerovao sam da ce biti i Diablo 3 na PS4, ali nisam ocekivao da ce vec nocas biti najavljen.

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako se na E3 bude prezentacija kao ova mislim da je PS4 moj na prvoj plači nakon izlaska :D

To će mi definitivno biti jeftinije nego upgrade pc-a da igram igre na istoj razini.

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

I dalje budem išao na novi Xbox jednostavno mi nije sjeo PlayStation 3 imam osjecaj kao da Xbox ima 10 puta bolji community.
Ps3 sam prodao mjesec dana nakon kupovine {#} 

Peace!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2013 10:15 (XVII Mini).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
ToMisLaW kaže...

btw. jesu rekli kada izlazi konzola? cijena? itd?

 

i jel gta 5 izlazi na ps4?

Rekao rockstar da je V posljednji gta za ps3.

www.twitch.tv/mushroomd
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
dasoo988 kaže...

 8GB GDDR5 Ram? To je apsolutno suludo, ova stvar ne može biti ispod 4000kn  {#}

 

Ono što bode u oči definitivo je da će imati u ponudi 4k rezoluciju!

 

 

 

Ne znam bas za 4K rezoluciju..... tih 8GB je unified memorija, sto ce reci da je to prakticki RAM i VRAM, pogledaj koje ce feauturse imati PS4, nije niti cudno da ce koristiti dosta RAM-a (dakle, taj GDDR5 se ne odnosi samo na GPU).

mali ivica86 kaže...

http://www.pcgamer.com/2013/02/21/pc-gamer-vs-playstation-4-theres-only-ever-going-to-be-one-winner-right/

 

 

 

 

 

nebi ga kupio ni za soma kuna

 

za 5-6 godina ce izać opet nova konzola

Konzola ce se prodavati ispod proizvodne cijene.... kako ti znas koliko ce kostati kada nisu niti objavili cijenu?

 

WOW za 5-6 god ce izaci nova konzola, ma nemoj mi reci....  za isto toliko godina ce ti i ostariti PC koji trenutno imas, cudo.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
XVII Mini kaže...

I dalje budem išao na novi Xbox jednostavno mi nije sjeo PlayStation 3 imam osjecaj kao da Xbox ima 10 puta bolji community.
Ps3 sam prodao mjesec dana nakon kupovine {#} 

Wat? Kakav community?

www.twitch.tv/mushroomd
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

ubila me ona konferencija...poludio sam, čekao da prikažu PS4, nakrjau sad moram čekat E3 sajam -___-"

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

www.twitch.tv/mushroomd
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
HDesignz kaže...

ubila me ona konferencija...poludio sam, čekao da prikažu PS4, nakrjau sad moram čekat E3 sajam -___-"

Pa da, najbolje bi bilo da su sada apsolutno sve pokazali pa da ne E3-u imaju kitu. Dajte, pa malo se stavite u njihovu poziciju

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
16 godina
offline
PlayStation 4

S obzirom da je na službenoj prezentaciji, Sony samo spomenul da PS4 koristi x86/8 Core CPU no nisu naveli točne detalje.Evo onda i potvrde crno na bijelo službeni PDF dokument, vezano za tu prezentaciju dakle PS4 koristi posebno prilagođeni 8 Core Jaguar procesor.Cool

 

http://www.scei.co.jp/corporate/release/pdf/130221a_e.pdf

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/amd-kabini-temash-apu/176292.aspx

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Moj PC  
4 0 hvala 4
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja samo priželjkujem da će se nove igre vrtiti u 60 fps-a na full HD rezi, uz pristojnu fiziku, lijepo osvjetljenje i naravno dobar gameplay i priču.

 

 

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo sad sam pogledao snimku stream-a do kraja jer je sinoć negdje od 3/4 postalo negledljivo. 

Mislim da je prezentacija bila dobra, s ps4 nisam razočaran, ali nisam niti previše iznenađen. 

 

Što se tiče prezentiranih igara, bio sam malo razočaran. Jedini next-gen naslov je Watchdogs. Svi ostali su samo prezentirali grafiku na steriodima, što je i za očekivati, a nisu se potrudili na nekim inovacijama i imerziji do bolje grafike i fizike.

 

Sve u svemu, ok, ništa revolucionarno, nadam se da će biti više naslova kao i Watchdogs.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Pa ako je sa prokletim 7800/7900GT GPU-om mogao imat super grafiku na 720p, i to sa 256mb video memorije, mislim da ce uz postenu optimizaciju i pravilno koristenje svih resursa, grafika bit bolesno dobra i to dugo vremena, nije da se nesto grafika pomaknula jos od doba Crysis-a 1, a kao da je i bitno kad je ne znam, meni grafika u Killzone3 ili Uncharted3 bila fenomenalno dobra i bas mi je bio gust igrat.

 

Dakle ovo ce zasigurno biti odlicno, a cim je integracija od AMD-a, vjerojatno ce moci i cijena nesto ici dole, u to ne sumnjam.

 

Samo najbitnije da ima dobro rijeseno hladenje i da ne stede na tome, da ne bude preglasna ali i da za 3g nema problema sa YLOD-om.

16 godina
protjeran
offline
RE: Play Station 4
Paolo2612 kaže...
Elk Cloner kaže...
miky moj kaže...

Ljudi kako danas tehnologija brzo napreduje!

 Modificirani Cell sa jačom grafičkom. I nije preveliki napredak (pogotovo u usporedbi PS2-PS3).
 Ovo je ogroman napredak i prekretnica koja možda čak već naslućuje da će PS4 pomest konkurenciju. Ionako danas igre ne iskorištavaju punu snagu cell-a, još kada se zna da su neke jezgre isključene zbog proizvodnog procesa je samo dokaz snage cella
PS4 ima sve uvjet da pobijedi u slijedećem ratu konzola - snaga (najvjerojatnije će biti više cell-ova), niža cijena (uvjetovana već razvijenim čipom - nema troškova zbog istraživanja i proizvodnje novog procesora) i poznatim načinom izrade igara (programeri se ne moraju učiti raditi za novu platformu i arhitekturu).
ako je tako, vidi se da se Sony opametio.

Zasto pricas gluposti i siris nebuloze, kao prvo sony je jasno rekao da odustaje od cella i uzima amdov procesor. amen. gluposti pises

mighty99 kaže...

Iz vise izvora je potvrdeno da playstation 4 konzola nece tako brzo stici, sigurno jos barem 2 god.Jer PS3 tek sada dozivljava svoj puni potencijal razvojem igara u full HD rezoluciji.

Samim tim SONY nece zuriti da izvuce jos profita iz tog kolaca.

A sigurno da oni interno rade na razvoju, no ne trebamo cekati tako skori dolazak.

Mislim da ce vise sada krenuti ovim bumom u razvoju 3d igara (na kraju i zadnji ps3 firmware ide na tom da daje podrsku tome) nego izbacivanjima nove konzole.

A na netu sigurno da ima hrpa slika neprovjerenih izvora...

opet gluposti kao i onaj malo prije koji govori o holografima kacigama i ostalim glupostima(sta vi mislite da ce ljudi oblacit odijela da bi mogli igrat igre)... i na amoj konferenciji je povrđeno da izlazi za blagdane 2013 ! ova generacija je najduze na trzistu i vrijeme je da se zamjeni !

I DAJTE LJUDI NEMOJTE IZMISLJATI SVOJE PRIČE I SIRIT NEBULOZE !

Play Hrad Play Cool
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice