PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.806.173
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...

 

Što se tiče čekanja, ne znaš ti mene, ako me nešto zasvrbi, onda mi ne izlazi iz glave, pa ako bude neka dobra ponuda na Black Fridayju bit će teško boriti se s glasovima u mojoj glavi. 

 

Da, tak i ja :-) moram imati isti dan dok nešt zabrijem :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
PlayStation 4

BTW, tko brije na američki PSN Store.

 

http://www.gamesradar.com/get-assassins-creed-origins-for-42-and-destiny-2-for-39-and-in-the-pre-black-friday-ps-plus-sale/

 

Netko je pitao nedavno, pa evo već je na akciji : "Need for Speed Payback - Was $59.99, now $35.99 with PS Plus"

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
PlayStation 4

Takav sam i ja, kolko sam love sjebo radi toga 😊

PSN:Tomislav025
 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel ostane save game spremljen ako obrišem igru s konzole?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Decki jel ovo isplativo:

 

Mobitel(Huawei P9 Lite + PlayStation®4 Slim 500GB s pet igara(Call of Duty: WW2, Driveclub, Ratchet & Clank i Horizon Zero Dawn,Assassin's Creed Origins) + 3 mjeseca PlayStation®Plus pretplate

 

za 300 kuna mjesečno(2 godine)

 

Nije mi toliko do mobitela,trenutno zelim kupit PS4

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
ks95hr kaže...

Jel ostane save game spremljen ako obrišem igru s konzole?

 da

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

daleko od isplativog

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...

Decki jel ovo isplativo:

 

Mobitel(Huawei P9 Lite + PlayStation®4 Slim 500GB s pet igara(Call of Duty: WW2, Driveclub, Ratchet & Clank i Horizon Zero Dawn,Assassin's Creed Origins) + 3 mjeseca PlayStation®Plus pretplate

 

za 300 kuna mjesečno(2 godine)

 

Nije mi toliko do mobitela,trenutno zelim kupit PS4

 Znaci sveukupno 24*300=7200

 

P9 lite trenutno u elipsu na akciji 1.349,10 kn

PS 4 500 gb 2500kn (do nedavno je bila na akciji za 2k + joystick) sigurno je negdje i sada, nisam pratio temu bog zna sto

 

Cijene igrica preuzete na base.com

WW2 - 380 kn 

Ratchet - 250 kn

Horizon - 285kn (sa- DLC-om)

Origins - u Santi domenici 550kn

Driveclub - isto u Santi - 150 kn isto na popustu

3 mjeseca PS plusa - 181 kn

 

Sveukupno 5546.10 kn

 

1700 kuna jeftinije, s tim da niti ne vrijedi toliko kao moja sveukupna cifra, jer sam postao prvu cijenu koja je dosla u pretraživanju

Igre lako nades na oglasniku, samo treba malo pratiti, PS sigurno ima negdje trenutno na akciji, ako ne, bit ce uskoro - donedavno je bila ona akcija iznad, kao i Ps 4 1tb + 2 joysticka + HZD za 2500 kn

 

EDIT: malo sam nepismen, nista drugo

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 17:34 (Johnny4286).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...

Decki jel ovo isplativo:

 

Mobitel(Huawei P9 Lite + PlayStation®4 Slim 500GB s pet igara(Call of Duty: WW2, Driveclub, Ratchet & Clank i Horizon Zero Dawn,Assassin's Creed Origins) + 3 mjeseca PlayStation®Plus pretplate

 

za 300 kuna mjesečno(2 godine)

 

Nije mi toliko do mobitela,trenutno zelim kupit PS4

 

A gdje to kupiš? Tele2? Kako 5 igara?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imam ps4 pro i US profil. Kolega ima HR profil. Skupa uzimamo igre. Ja sam njegov profil stavio na svom ps4 pod priority, a on moj na svome ps4. E, sad ima jedan kolega penzioner 55 god, problemi sa srcem, ratni veteran koji je lud za pucačinama. Posudio sam mu ps4 i nije uspio pokrenuti novi call of duty digitalna verzija. Tražilo je spajanje sa internetom, a on nema internet. U čemu je problem? Očito to sa profilima? Samo ja to ne kužim pa ako može netko ukratko da napiše u čemu je caka:)
Igre kupujemo na US profilu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

PS4 Pro ce u SD bit na dobroj akciji od pon, pa bacite oko 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...

Decki jel ovo isplativo:

 

Mobitel(Huawei P9 Lite + PlayStation®4 Slim 500GB s pet igara(Call of Duty: WW2, Driveclub, Ratchet & Clank i Horizon Zero Dawn,Assassin's Creed Origins) + 3 mjeseca PlayStation®Plus pretplate

 

za 300 kuna mjesečno(2 godine)

 

Nije mi toliko do mobitela,trenutno zelim kupit PS4

 Samo na tarifu ces dati 4050 kn, ako je ukupno 7200 kn, za ps4 SLIM sa 5 igara i mobitelom  = 3150 kn sto je po meni odlican deal, pogotovo sto su dvije od tih 5 igara izasle pred par dana. Dakle isplativost ti ovisi o tome da li bi ionako uzeo tu tarifu i da li bi je potrosio. Ljudi ovdje gledaju samo  vrijednost  suhog hardwera a tarifa kao da ti s neba padne u sim karticu. 

Pred dvije godine sam ps4 uzeo u slicnom bundelu koji me nakon odbitka tarife ispao nekih 2400 kn s mobitelom. Po meni odlican deal i uzeo bih ovaj da vec nemam ps4. Ja svoju tarifu sigurno potrosim, a ti ovdje imas benificiju tarife bezbroj giga dok sam ja bio ogranicen na 3.

 

Edit: sad bi moglo biti horizona ko pljeve po njuskalu 

MadeInCroatia
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 18:26 (Ghost777).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Imam ps4 pro i US profil. Kolega ima HR profil. Skupa uzimamo igre. Ja sam njegov profil stavio na svom ps4 pod priority, a on moj na svome ps4. E, sad ima jedan kolega penzioner 55 god, problemi sa srcem, ratni veteran koji je lud za pucačinama. Posudio sam mu ps4 i nije uspio pokrenuti novi call of duty digitalna verzija. Tražilo je spajanje sa internetom, a on nema internet. U čemu je problem? Očito to sa profilima? Samo ja to ne kužim pa ako može netko ukratko da napiše u čemu je caka:)
Igre kupujemo na US profilu.

 Mislim da tvoja konzola mora biti označena kao primarna ako nema interneta.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Nikolacurak kaže...

Decki jel ovo isplativo:

 

Mobitel(Huawei P9 Lite + PlayStation®4 Slim 500GB s pet igara(Call of Duty: WW2, Driveclub, Ratchet & Clank i Horizon Zero Dawn,Assassin's Creed Origins) + 3 mjeseca PlayStation®Plus pretplate

 

za 300 kuna mjesečno(2 godine)

 

Nije mi toliko do mobitela,trenutno zelim kupit PS4

 

A gdje to kupiš? Tele2? Kako 5 igara?

 https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/podborka-s-mobitelom-po-zelji/p299/

 

OPS zaboravio da imam iznad post moderator pomoć

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 19:12 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
Nikolacurak kaže...

Decki jel ovo isplativo:

 

Mobitel(Huawei P9 Lite + PlayStation®4 Slim 500GB s pet igara(Call of Duty: WW2, Driveclub, Ratchet & Clank i Horizon Zero Dawn,Assassin's Creed Origins) + 3 mjeseca PlayStation®Plus pretplate

 

za 300 kuna mjesečno(2 godine)

 

Nije mi toliko do mobitela,trenutno zelim kupit PS4

 

A gdje to kupiš? Tele2? Kako 5 igara?

 https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/podborka-s-mobitelom-po-zelji/p299/

 

 

 

Ponuda je super. Za 3000kn dobiješ PS4 slim, 5 igara i 3 mjeseca ps+.

Tarifa s mobitelom za 169kn je također odlična ponuda.

Mobitel ako ti ne treba prodaš, igre također i prošao si vrhunski.

Pod uvjetom da ćeš koristiti tarifu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0, nisam te najbolje shvatio. Misliš da za moj profil ako nema interneta moram staviti da je primarni na mojoj konzoli? A kad ima da pustim ovako obrnuto? Valjda ću to jednom i naučiti:)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
hummer0, nisam te najbolje shvatio. Misliš da za moj profil ako nema interneta moram staviti da je primarni na mojoj konzoli? A kad ima da pustim ovako obrnuto? Valjda ću to jednom i naučiti:)

 Ako si ti kupio tu igru tvoja konzola mora biti označena kao primarna ne prijateljeva, ako nema interneta. Malo zbunjujuče zvuči možda ti neko drugi može objasniti bolje. 

Znači kad posudiš tom susjedu svoju konzolu privremeno vrati da je tvoja konzola primarna.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
hummer0, nisam te najbolje shvatio. Misliš da za moj profil ako nema interneta moram staviti da je primarni na mojoj konzoli? A kad ima da pustim ovako obrnuto? Valjda ću to jednom i naučiti:)

 da...jer primarni bi oznacilo to je glavni gazda  i on moze bez interneta, dok secondary nemre nist bez gazde a to se provjerava online i tuda dolazimo to toga da je obavezno biti online...

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Hvala dečki. Sad mi je jasnije za taj dio kad nema interneta šta da uradim. Sve igre su kupljene preko moga US profila. Sad me zanima da li smo do sada ispravno radili kad smo ja njegov profil stavio da je primarni na mojoj konzoli, a on moj da je primari na njegovoj konzoli? Nisam imao do sada nikakvih problema, a i jedan i drugi smo uvijek spojeni na internet. Šta da ja 5 dana budem bez interneta i stavim da je moj profil primarni na mojoj konzoli. Igram igre i sve je ok. Jel to znači da on više ne bi mogao igrati te igre?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 20:40 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Hvala dečki. Sad mi je jasnije za taj dio kad nema interneta šta da uradim. Sve igre su kupljene preko moga US profila. Sad me zanima da li smo do sada ispravno radili kad smo ja njegov profil stavio da je primarni na mojoj konzoli, a on moj da je primari na njegovoj konzoli? Nisam imao do sada nikakvih problema, a i jedan i drugi smo uvijek spojeni na internet. Šta da ja 5 dana budem bez interneta i stavim da je moj profil primarni na mojoj konzoli. Igram igre i sve je ok. Jel to znači da on više ne bi mogao igrati te igre?

 Ovo prvo je sve ok dobro si napravio.

Što se tiče drugoga da on neće moći igrat tvoje igre.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Još samo jedno pitanje:)
Napravim još jedan US profil. Kupujem igre i na njemu. Ne djelim ga. Kako njega da označim ili ne moram ništa stavljati? Mislim na to primarno. Bez ljutnje dečki što gnjavim, ali teško to razumijem. Sada slikam vaše odgovore da imam ako mi zatreba. Veliko hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Znaci,ponuda je dobra? Tarifu cu koristiti,mobitel mi bas i nije potreban tako da mozda njega prodam,WWII i AC mi se svidjaju...za ove 3 igre bas i ne znam,ali kupit cu fifu 18 odmah ako uzmem ovu ponudu? Jos jednom pitam da budem siguran,ponuda je dobra za ove novce?
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

PS4 Pro ce u SD bit na dobroj akciji od pon, pa bacite oko 

 Fakat? Od kud info?

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Znaci,ponuda je dobra? Tarifu cu koristiti,mobitel mi bas i nije potreban tako da mozda njega prodam,WWII i AC mi se svidjaju...za ove 3 igre bas i ne znam,ali kupit cu fifu 18 odmah ako uzmem ovu ponudu? Jos jednom pitam da budem siguran,ponuda je dobra za ove novce?

 Ponuda dobra, koliko dobra ovisi o tvojim potrebama. Imaj na umu da je vrlo vjerojatno da ce njuskalo biti puno jeftinih novih konzola i da bi se u santa domenici slim opet mogao naci  za 1700 kn tokom sljedeceg tjedna. 

MadeInCroatia
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Spike1983 kaže...

PS4 Pro ce u SD bit na dobroj akciji od pon, pa bacite oko 

 Fakat? Od kud info?

 Od lika koji radi u SD sa jednog drugog foruma

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Je li moguce kupiti PS4 u Santa Domenice na rate?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Je li moguce kupiti PS4 u Santa Domenice na rate?

 Da

I am over 9000!!!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Još samo jedno pitanje:)
Napravim još jedan US profil. Kupujem igre i na njemu. Ne djelim ga. Kako njega da označim ili ne moram ništa stavljati? Mislim na to primarno. Bez ljutnje dečki što gnjavim, ali teško to razumijem. Sada slikam vaše odgovore da imam ako mi zatreba. Veliko hvala!

 Za to nisam siguran nemam US acc.

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Pozz
Da li neko zna gdje mogu on čine uzeti bona za psn Hr?
Da mi pošalju kod na mail.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Garac24 kaže...
Pozz
Da li neko zna gdje mogu on čine uzeti bona za psn Hr?
Da mi pošalju kod na mail.

 Sancta domenica. Bon od 150 kn ces platit 160 kn.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice