PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.852.819
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
danny87 kaže...

Jeli moguće da je Uncharted: The Nathan Drake Collection rasprodan u svim trgovina gdje je bio od danas 150kn.

 

 Ima ga na Alzashopu za 165 recimo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Di uzeti horizon?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Prolistaj zadnjih par stranica ovdje ili na temi za razmjenu igara, neko je napisao da uzima u tele2 paket i da ga ne zanimaju igre ili u SD, na popustu je za BF

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ja uzimam, ali me apsolutno nista od tih igara ne zanima.

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Bit ce ti ih ko pljeve sad na njuskalu kad ljudi uzmu tu tele2 ponudu

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

Je li iko zna u kakvom je stanju Mass Effect Andromeda sada? Gledam black friday popuste na psn pa vidim da je poprilicno snizena.

Isto vazi i za Final Fantasy XV.

Nisam igrao ni Mass Effect prethodne dijelove ni Final Fantasy tako da nemam pojma sta je za ocekivati (a i nisam pod utjecajem prethodnih nastavaka)...

Bilo koji komentar je dobrodosao :D

 

Takodjer South Park djeluje cool (dobiju se obje igre) i The Evil Within 2 (cujem da je sequel ali nisam prvi dio igrao).

Upravo igram Andromedu te sam na 50% igre.

Meni je vrlo dobra igra. To šta nisi igra prethodne nastavke nema veze.

Radnja se odvija 600 godina u budućnosti te se barem dosad rijetko spominju stvari/priča iz prethodnih nastavaka.

 

PSN: Muskarcina77
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
danny87 kaže...

Jeli moguće da je Uncharted: The Nathan Drake Collection rasprodan u svim trgovina gdje je bio od danas 150kn.

 

 Ima ga na Alzashopu za 165 recimo.

 Znam da ima al uz dostavu mi se ne isplati,samo mi nije jasno kako se tako brzo rasprodalo.Jutros ga već nije bilo nigdje.

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imas na pse storeu ja sad vidio 115kn. Ako ima netko tko ima na forumu Horizon a ne treba mu više disk ja bi rado kupio, sam nek mi se javi u pp. :)
16 godina
offline
PlayStation 4

Inače jel netko još lud kao ja pa čeka ponoc da naruci pro?? :D

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy teško će ti netko prodati za manje od 200 kn. Ja bi možda i prodao (danas dobio novi horizon) jer mi je za deset kad su mi sve igre digitalne i samo se šaltam sa jedne na drugu kako me kad uhvati:) Ovo ubacivanje cd mi baš ne paše:)
13 godina
offline
PlayStation 4

Što mislite hoće li biti jeftinija pretplata za Božić od ovog trenutnog popusta 328 Kn.

Ne sjećam se kako je bilo prošle godine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

https://www.sancta-domenica.hr/?sn.q=horizon - dal vam otvara kad kliknete na Horizon za 249 kn, tj. dal ga mozete staviti u kosaricu?

Ili je rasprodan?

 

Jel sigurno da GT Sport dobiva offline mode?

 

I za kraj ako netko ima iskustva: jel pametno naruciti na adresu studnetskog doma paket od 7-8 igara? Dal se moze dogoditi da taj paket ne dode do mene ili sam nekako osiguran?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Pa moras dati broj osobne i potpis tako da ako dostavljac nije potpuni kreten osiguran si. 

16 godina
offline
PlayStation 4

Eto ja naručio, i naravno funkcionira onih 10% ;)

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Jedino mi sada nije jasno, stavili su 2 artikla ps4 pro jedan je A chasis a drugi B chasis, wtf?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Gdje mogu naci najjeftiniji PS4 i PS4 pro za black friday? Evo sad pokusavam naci i izgleda mi koda nitko ne stavlja popuste atm sto se petka tice..

Burek s mesom
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ovo je valjda jeftino. ps4 pro 299gbp(2550kn) sa gt sportom i novim cod-om, imas bundle za istu cijenu sa fifom i gt sportom. PS4 500gb sa fifom, gt sportom i knowledge is power je 199gbp. Ne znam hoce li biti jos sto pametno i ima li ista bolje. Na amazon.de imas PS4 500gb za 199 eura.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 0:24 (jpantalon).
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Playstation VR na kraju sa 10 posto popusta za 1439 kuna. Pa ovo nema nigdje u Europi. Prva na listi Star Trek Bridge Crew.

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Jedino mi sada nije jasno, stavili su 2 artikla ps4 pro jedan je A chasis a drugi B chasis, wtf?

 ja sam imao sve konzole do sada i nikad nisam imao blage veze sta znaci a, b, c, d ili e chasis haha...samo zanemari

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
amd freak kaže...

Jedino mi sada nije jasno, stavili su 2 artikla ps4 pro jedan je A chasis a drugi B chasis, wtf?

 ja sam imao sve konzole do sada i nikad nisam imao blage veze sta znaci a, b, c, d ili e chasis haha...samo zanemari

 Ma za debele i slim modele znam da znači novija revizija.

 

U prevedenom bolje hlađenje, manje buke, promjene neke komponente itd..

 

A li za pro fakat nisam znao da ima i novu reviziju.

 

Poslao im mail ako je novija neka mi pošalju nju.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nova Pro revizija ne mora biti nužno bolja.
Može biti samo jeftinija za proizvodnju (npr. PS Vita revizija je dobila lošiji ekran).

Evo link sa usporedbom
http://m.neogaf.com/showpost.php?p=253000887

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 1:27 (DeniZg).
11 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav svima.

Ne razumijem se bas u ove konzole i zamolio bih za pomoc.

Gledam bas ove PS4 pro na akciji su i zanima me da li bi osim igranja preko njega mogao gledat ove filmove u mkv formatu sto se imaju skinut na netu (npr. The.Villainess.2017.1080p.BluRay.DTS-HD.MA5.1.x264-HDS) ??

Trenutno imam WDTV live player i gledam preko njega pa me zamima ako bi kupio taj PS4 pro da li bi isto sve radilo bez problema kao na tom wdtv?

Jos me zanima i to da li bi imao ove poznatije audio codece tipa dts-hdma 5.1, 7.1, true hd itd.

Imam AV resiver i na njega bi bio spojen ps4.

Znaci ukratko da li netko koristi ps4 kao media player za filmove i da ima audio izlaz za ove poznatije audio formate?

 

Hvala puno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nema u Sancta Domenici ali ima u Svijetu medija:

 

https://www.svijet-medija.hr/art/igra-za-ps4-horizon-zero-dawn/78265 za 249 kn.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Na igre u sancta domenici radi kod  mastercard  20%

PSN:Dacho_223
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam ipak uzeo na US storeu za 20$. Skidat se do jutra ;)
12 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4

Gotov san sa HZD glavnon pricon. Hard tezina, 61% i 49 sati igre. U niti jednon momentu mi igra nije bila dosadna, i sad se mislin vratit zavrsit errande i side misije koje su mi ostale. Jeli je platinira iko od vas? Zanima me triba li je pric na ultra hard za platinirat?

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Gotov san sa HZD glavnon pricon. Hard tezina, 61% i 49 sati igre. U niti jednon momentu mi igra nije bila dosadna, i sad se mislin vratit zavrsit errande i side misije koje su mi ostale. Jeli je platinira iko od vas? Zanima me triba li je pric na ultra hard za platinirat?

 Ne trebas, dovoljan ti je taj jedan prijelaz.

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako ostvariti tih 10%? Kako da dobijem taj kupon? Nisam do sada kupovao preko njihovog web shopa.
12 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da ekupi ima najbolju ponudu za PS4 PRO bundle za one koji posjeduju mastercard od ZABAe...

 

Npr.sa GT Sport i FIFA18 ispadne 2789 kn... ima jos zanimljivih ponuda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice