PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.804.321
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Je li igrao tko the walking dead? Valja li ta igra šta? Izgleda mi zanimljiva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Purger155 kaže...

Nakon pozitivnih iskustava,eto malo pizdarija sa game.co.uk

 

26.10. narucio/platio Mafia 3 Deluxe edition,te mi je dan poslije, 27.poslan mail sa potvrdom da je igrica poslana.

 

Danas,gotovo mjesec dana od gore navedenog datuma,igrica ne dolazi. Ne budi lijen,javim se na live chat podrsku...

 

Objasnim situaciju,proslijedim covjeku svoje podatke i broj narudzbe da on ispalio kako mi igrica nikad nije ni poslana. Reko super,a lovu ste uzeli.. Nudi mi refund ili zamjenu, reko jel imate Mafiu na stanju pa mi posaljete ponovno? Nazalost,vise je nema...Ok,moze Gran turismo pod zamjenu pa nadodam ako je skuplja (ne gledajuci cijene?)Veli ne,jer ne nude zamjenu za drugu igrice iste ili sl vrijednosti?!?! Pa za sto onda da mijenjam? Skoro me odjebe sa sistemom: je li mogu jos nesto uciniti za Vas?

 

I nista,trazim refund za koji se ceka odobrenje 48h,pa nakon toga jos 2-3 dana da mi novci sjednu na account od stranice,a ne paypal/devizni...

 

Tako da,pripazite..

 

Nisam već dugo ništa od njih naručivao, par puta ranije neke igre za WiiU, al većinom digitalno (kod).

Sjebali su me jednom za preorder, koji mi je kasnio 2 tjedna tako da više ne naručujem tamo.

A i preskupi su većinom. I to debelo.

 Mene je ispala 195 kn,s obzirom da je Deluxe edition sa Season passom i ostalim drangulijama,cinilo mi se povoljno....al badava mi sad to kad je je bum dobio :D

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Je li igrao tko the walking dead? Valja li ta igra šta? Izgleda mi zanimljiva.

 Ne znam na koji misliš. Od Telltalea Walking Dead Season 1 je must play. Jedno od pamtljivijih gaming iskustava općenito. Već naknadne sezone su dosta slabije i teže ih je bezrezervno preporučiti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
PlayStation 4

jel zna netko kad  ce biti ova akcija black friday u SD-u dal ce i dalje moci ici placanje karticama na rate?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala hexfire. Tu od susjeda bi mogao uzeti ovu sa slike. Ima i bloodborne, ali bojim se da to nije ta mene.

Edit. Sad vidim da je to druga sezona.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
duxx369 kaže...

jel zna netko kad  ce biti ova akcija black friday u SD-u dal ce i dalje moci ici placanje karticama na rate?

 Sve pise na stranici SDa. Samim otvaranjem bilo koje igre, koja stoji nakon klika na OGROMNI Black Friday banner, ti pise na koliko rata ide, koje kartice, kada pocinje sale. Nije mi jasno da je to toliko tesko napravit nego zaspamat temu sa istim porukama.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ja preporučam ove Sharkooon Skiller SGH1.

Već sam pisao tu o njima. I nakon par mjeseci korištenja, jako sam zadovoljan.

 Takoder imam te i super su mi za ps, al tv mi je udaljen 4 metra pa gledan i neke wireless za gledanje tv-a navecer.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
duxx369 kaže...

jel zna netko kad  ce biti ova akcija black friday u SD-u dal ce i dalje moci ici placanje karticama na rate?

 Sve pise na stranici SDa. Samim otvaranjem bilo koje igre, koja stoji nakon klika na OGROMNI Black Friday banner, ti pise na koliko rata ide, koje kartice, kada pocinje sale. Nije mi jasno da je to toliko tesko napravit nego zaspamat temu sa istim porukama.

 

pa eto, prije posta sam sve to i napravio, samo ne za igru nego na PRO konzolu i ja nigdje ne vidim da pise da ce placanja na rate na Black Friday biti moguce (iako sam 99.9% uvjeren da hoce)

al sam zato daljnjim surfanjem po webshopu  nasao podataka da postoji moguicnost neplacanja na rate ili manji broj rata kod pojedinih akcija

 

pa sam zato lijepo pitao ovdje, jer sigurno je netko prosle godine kupovao

 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Hvala hexfire. Tu od susjeda bi mogao uzeti ovu sa slike. Ima i bloodborne, ali bojim se da to nije ta mene.

Edit. Sad vidim da je to druga sezona.

 Definitivno preporučujem da prvo odigraš prvu sezonu. Em je puno kvalitetnija, em u drugoj igraš s likom iz prve em se pojavljuju neki stari likovi tokom igranja. A i spojlat ćeš si dijelom prvu sezonu ako kreneš od druge. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzeti ću pa nek bude sa strane dok ne nabavim prvi dio. Nadam se samo da nije prekratka igra. Hvala:)
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Koja je razlila izmedju d chassis i e chassis?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

GTA V je trenutno najjeftiniji na Storeu povodom Black Fridaya, jel tako?

Zanima me digitalna kopija, naravno.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
guls kaže...

GTA V je trenutno najjeftiniji na Storeu povodom Black Fridaya, jel tako?

Zanima me digitalna kopija, naravno.

definitivno, ispod 199kn nemas nigdje, ni njuskalo ni UK ducani, GTA drzi cijenu ko ajfon 

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
duxx369 kaže...
SimeKZ kaže...
duxx369 kaže...

jel zna netko kad  ce biti ova akcija black friday u SD-u dal ce i dalje moci ici placanje karticama na rate?

 Sve pise na stranici SDa. Samim otvaranjem bilo koje igre, koja stoji nakon klika na OGROMNI Black Friday banner, ti pise na koliko rata ide, koje kartice, kada pocinje sale. Nije mi jasno da je to toliko tesko napravit nego zaspamat temu sa istim porukama.

 

pa eto, prije posta sam sve to i napravio, samo ne za igru nego na PRO konzolu i ja nigdje ne vidim da pise da ce placanja na rate na Black Friday biti moguce (iako sam 99.9% uvjeren da hoce)

al sam zato daljnjim surfanjem po webshopu  nasao podataka da postoji moguicnost neplacanja na rate ili manji broj rata kod pojedinih akcija

 

pa sam zato lijepo pitao ovdje, jer sigurno je netko prosle godine kupovao

 

 Ne moze, prijatelj mi vec pitao, receno mu samo jednokratna placanja. Iako na webshopu pise da moze na rate.

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
15 godina
online
Re: PlayStation 4
hrci24 kaže...
duxx369 kaže...
SimeKZ kaže...
duxx369 kaže...

jel zna netko kad  ce biti ova akcija black friday u SD-u dal ce i dalje moci ici placanje karticama na rate?

 Sve pise na stranici SDa. Samim otvaranjem bilo koje igre, koja stoji nakon klika na OGROMNI Black Friday banner, ti pise na koliko rata ide, koje kartice, kada pocinje sale. Nije mi jasno da je to toliko tesko napravit nego zaspamat temu sa istim porukama.

 

pa eto, prije posta sam sve to i napravio, samo ne za igru nego na PRO konzolu i ja nigdje ne vidim da pise da ce placanja na rate na Black Friday biti moguce (iako sam 99.9% uvjeren da hoce)

al sam zato daljnjim surfanjem po webshopu  nasao podataka da postoji moguicnost neplacanja na rate ili manji broj rata kod pojedinih akcija

 

pa sam zato lijepo pitao ovdje, jer sigurno je netko prosle godine kupovao

 

 Ne moze, prijatelj mi vec pitao, receno mu samo jednokratna placanja. Iako na webshopu pise da moze na rate.

 

Pa može na rate al za redovnu cijenu, popust za jednokratno plaćanje, inače bi pisalo da je moguće i na rate.

Tako SD ima, ako je popust za sve tipove plaćanja naznačen je u redovnoj cijeni. Sve ove narandžaste i pink cijene su pod posebnim uvjetima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Uncharted Lost Legacy, 20 eura na Alzashopu. Pretplatite se na newsletter da dobijete 5 eura popust pa Vam to skoro pokrije poštarinu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Ovaj black friday je stvarno napravio pomutnju ima odlicnoh popusta. Najvise me cudi sto je GT sport na tak brutalnoj akciji, igra koja je imala tak ogroman hype i bilo tolko iscekivana zavrsi nakon mjesec dana na 50% popusta. Mozda nosu zadovoljni sa prodajom?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Ovaj black friday je stvarno napravio pomutnju ima odlicnoh popusta. Najvise me cudi sto je GT sport na tak brutalnoj akciji, igra koja je imala tak ogroman hype i bilo tolko iscekivana zavrsi nakon mjesec dana na 50% popusta. Mozda nosu zadovoljni sa prodajom?

 Očito da nisu. A i igra ima 75 na Metacriticu, nije da je neki vrhunski proizvod.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Uncharted Lost Legacy, 20 eura na Alzashopu. Pretplatite se na newsletter da dobijete 5 eura popust pa Vam to skoro pokrije poštarinu.

Pa za iste pare imaš u Santa Domenici.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
omomomomoomm kaže...

Ovaj black friday je stvarno napravio pomutnju ima odlicnoh popusta. Najvise me cudi sto je GT sport na tak brutalnoj akciji, igra koja je imala tak ogroman hype i bilo tolko iscekivana zavrsi nakon mjesec dana na 50% popusta. Mozda nosu zadovoljni sa prodajom?

 Očito da nisu. A i igra ima 75 na Metacriticu, nije da je neki vrhunski proizvod.

 Vidjet cu ove dane kad mi dode ovaj VR bundle u kojem je GT sport. Inace igram project vars 2 sa volanom pa cu bas baciti usporedbu.

ali po videnom sa youtubea project cars mi izgleda puno ozbiljnije ali moram isprobati sam. Nadam se oko petka, subote....

PSN:Tomislav025
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bazinga kaže...

 Ma taman i da ju kod nas spuste nece ju dat za manje od 400, ko da zlata vrijedi. A ovo izađe oko 230kn. I onda se pitaju zas je kod nas piratstvo tak popularno, pola ljudi zivi na rubu egzistencije, a oni daju vece popuste u bogatim drzavama nego kod nas. Bas jadno.

 Kod nas će vjerojatno biti za Winter sale nekih 250 kuna, ko prošle godine. 

Snižena je 40% i cijena ovisi o verziji igre. Osnovna verzija je 329 kn, ronaldo edition 419 kn i icon edition 524 kn. Ne može se reći da je loše... Za 524 kn dobiješ igru i packova u vrijednosti od oko 750 kn.

11 godina
offline
PlayStation 4

Vidim SD stranica je posteno preopterecena vec dobrih pola sata pokusavam kupiti ovaj VR bundle i nemrem se pomaknuti sa mrtve tocke :)

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hrci24 kaže...
duxx369 kaže...
SimeKZ kaže...
duxx369 kaže...

jel zna netko kad  ce biti ova akcija black friday u SD-u dal ce i dalje moci ici placanje karticama na rate?

 Sve pise na stranici SDa. Samim otvaranjem bilo koje igre, koja stoji nakon klika na OGROMNI Black Friday banner, ti pise na koliko rata ide, koje kartice, kada pocinje sale. Nije mi jasno da je to toliko tesko napravit nego zaspamat temu sa istim porukama.

 

pa eto, prije posta sam sve to i napravio, samo ne za igru nego na PRO konzolu i ja nigdje ne vidim da pise da ce placanja na rate na Black Friday biti moguce (iako sam 99.9% uvjeren da hoce)

al sam zato daljnjim surfanjem po webshopu  nasao podataka da postoji moguicnost neplacanja na rate ili manji broj rata kod pojedinih akcija

 

pa sam zato lijepo pitao ovdje, jer sigurno je netko prosle godine kupovao

 

 Ne moze, prijatelj mi vec pitao, receno mu samo jednokratna placanja. Iako na webshopu pise da moze na rate.

 

Pa može na rate al za redovnu cijenu, popust za jednokratno plaćanje, inače bi pisalo da je moguće i na rate.

Tako SD ima, ako je popust za sve tipove plaćanja naznačen je u redovnoj cijeni. Sve ove narandžaste i pink cijene su pod posebnim uvjetima.

 Na rate 2499kn https://www.se-mark.hr/detalji_proizvoda.f11a7ef5dfa94890a4c905e655031f24.playstation-4-pro-crni.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 13:27 (jpantalon).
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja cu ovu temu napustiti radi vas i vasih kupovina, popusta itd... sad bez veze udjem na stranicu sancta domenica ba i vidim taj PSVR bundle sa kamerom, i 2 igre za 749KM, ali je jos gore sto sam vidio da moze i na rate bez kamata..... 

 

Sam sebi sada govorim kako mi to ne treba, a jedva sam sebe odgovorio da ne kupim Pro i 4K TV (hvala Bogu pa nisam).

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ja cu ovu temu napustiti radi vas i vasih kupovina, popusta itd... sad bez veze udjem na stranicu sancta domenica ba i vidim taj PSVR bundle sa kamerom, i 2 igre za 749KM, ali je jos gore sto sam vidio da moze i na rate bez kamata..... 

 

Sam sebi sada govorim kako mi to ne treba, a jedva sam sebe odgovorio da ne kupim Pro i 4K TV (hvala Bogu pa nisam).

 come to the dark side... kupi

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ja cu ovu temu napustiti radi vas i vasih kupovina, popusta itd... sad bez veze udjem na stranicu sancta domenica ba i vidim taj PSVR bundle sa kamerom, i 2 igre za 749KM, ali je jos gore sto sam vidio da moze i na rate bez kamata..... 

 

Sam sebi sada govorim kako mi to ne treba, a jedva sam sebe odgovorio da ne kupim Pro i 4K TV (hvala Bogu pa nisam).

 

A bolje kupi 4k TV nego PS VR, to ti je bačen novac trenutno.

Možda sljedeća generacija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
PlayStation 4

POZDRAV, prvi post i molba 

 

U SD je PS4 Pro za 2500kn (i da daju na rate, piše na stranici, odmah ispod slike 36 rata: 69kn/mj (PBZ), mene će ispasti 104kn/mj jer ću platiti masterom ZABA na koju daju na 24 mj) i do 30.11.2017 je besplatna ekspresna dostava (isti dan) za narudžbe do 15h u iznosu iznad 999kn i za područje ZG, RI, SP.

 

Prve igrice koje bi uzeo bile bi:

 

Bloodborne

God of War

The Last Guardian

The Last of Us

Ratchet & Clank

 

to bi bilo 750kn - 30% za prvu online kupovinu i plaćanje ZABA karticom pa bi ispalo 525kn što je prihvatljivo.

 

Vidim da na PS Storu postoji mogućnost Black Friday Early Access za PS+ korisnike. Jel može netko okinuti screenschot što se već nudi da vidim dal mi se isplati uzeti ove igrice ili da uzmem nešto drugo na storu pa onda opet ove kad tad. Npr. MGSV je 75kn, i Uncharted Collection 230kn što je 77kn po igri.... 

 

I da, mogu li iskoristiti 10% popusta za prvu online kupovinu na proizvod koji je na akciji, točnije PS4 Pro? U dućanu ne znaju, a info centar nikako dobiti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 15:03 (olrak).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Virty kaže...
antimadridista kaže...
Virty kaže...

Ima li kakva akcija na sluše/headset za PS4/PC?

Uboa bi neke nove, ove od Xboxa nakon 2 godine su počele lagano pucat po šavovima :)

 Neznam koliko inače košta ovaj Playstation Gold headset ali mislim da je ovdje na popustu

 

Super, ali tražim nešto malo jeftinije :)

 Ma uzmi ove best buy za 235kn sa besplatnom dostavom. Inace svode kao jedne od najboljih u rangu 500kn

 

https://www.mall.hr/gaming-slusalice/kingston-gaming-slusalice-s-mikrofonom-cloud-stin

Super, te mi izgledaju a i po komentarima na netu vrlo dobar izbor.

Mislio sam Sharkoon Skiller SGH1, ali ipak ću Kingstonke :)

PSN: Muskarcina77
11 godina
offline
PlayStation 4

Ako iskoristis kod nemres kupiti na rate nego samo jednokratno. Ja uzeo ovaj VR bundle pa sam htio na dvije rate ali sam unio kod sa 10% popusta i onda moze samo jednokratno.

 

platio jednokratno i to je to ko ga jebe. A ak mi se taj VR nece svidat prodam ga i popusim parsto kuna i to je to.

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Ovaj black friday je stvarno napravio pomutnju ima odlicnoh popusta. Najvise me cudi sto je GT sport na tak brutalnoj akciji, igra koja je imala tak ogroman hype i bilo tolko iscekivana zavrsi nakon mjesec dana na 50% popusta. Mozda nosu zadovoljni sa prodajom?

 ja planiram ubosti GT sport za black friday. dvoumio sam se izmedju PC2 i GT sport i odlucio na gt sport iz razloga sto sam vise casual player, koji za gt sport ima 2-3 sata sedmicno. ne zelim da u tih par sati razbijam joystike zbog igre :) a i pase mi taj multiplayer, jer samo i igram igre sa mp (fifa, bf1...) 

PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 15:29 (LordSnow).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice