PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.804.763
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel itko uspijeva obaviti kupnju u Sancti? 

Meni ne prolazi već pol sata

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Ja jedino nisam skužio kad se šuljaš oko tih dinosaur robota šta već trebali ih skenirati svaki put i ako da zbog čega? To me jedino buni. Kažem ovo je za mene nešto sasvim novo nakon večinom sporta i pucačina:) Sad je ustvari veći problem što ne mogu prestati igrati. Ovo i TLOU je meni extra. Još sa slušalicama se sav udubim u taj svijet. Baš mi je drago da sam se u početku natjerao da to zaigram. Propustio bih jednu posebnu igru sa ludo prekrasnim svijetom;) Nadam se da me šta razumijete.

 

Robote skeniras kako bi vidio koje su im slabe tocke i na sto su slabi (vatra, led, elektricitet...). Kako budes duze igrao naucit ces sve o robotima pa vise neces morati skenirati.

Uzivaj u igri, stvarno je predivno iskustvo. Prica te nece razocarati. 

 

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

HZD complete edition u Sancti 320kn - preorder

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

Je li iko zna u kakvom je stanju Mass Effect Andromeda sada? Gledam black friday popuste na psn pa vidim da je poprilicno snizena.

Isto vazi i za Final Fantasy XV.

Nisam igrao ni Mass Effect prethodne dijelove ni Final Fantasy tako da nemam pojma sta je za ocekivati (a i nisam pod utjecajem prethodnih nastavaka)...

Bilo koji komentar je dobrodosao :D

 

Takodjer South Park djeluje cool (dobiju se obje igre) i The Evil Within 2 (cujem da je sequel ali nisam prvi dio igrao).

Posto nisi igrao niti jedan nastavak biti ce ti Andromeda i FFXV bolji bar za 30%

 

South Park je vjerno prebacen u svijet igara. Ako volis "crtic" voliti ces igre.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kakva je situacija s popustima na PS4 konzole na Infogameru?
Ima kakvih boljih popusta nego po webshopovima?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nova verzija pro-a je tiša ili je sve ostalo isto?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
razor1234 kaže...

Nova verzija pro-a je tiša ili je sve ostalo isto?

 Koliko sam ja citao stari model je cuh-7000 a novi cuh-7100. Novi model ima redizajn na maticnoj i ljudi tvrde da je hladenje bolje rijeseno. To neznaci da se smanjila buka ali trebalo znaciti dulji vijek konzole. Ekvivalentno nemora znaciti ni dulji vijek ako su zamijenjene sitne komponente koje su jeftinije.

 

Sony to radi navodno kako bi cijena izrade bila jeftinija i kako bi mogli smanjiti prodajnu cijenu i postali konkurentniji.

 

Tko ima stari pro nema imalo razloga za brigu a tko kupuje novu konzolu opet nema razloga uzeti stariju verziju.

 

U globalu ljudi koji imaju noviji model kazu da u samim performansama zbilja nema apsolutno nikakve razlike.

 

Ja sam se s sdom dogovorio da mi posalju taj b chasis.

 

U globalu bitna je cijena, koja je odlicna cak i za Hrvatsku..bitno da se igra :D

15 godina
offline
PlayStation 4

Koji je cod ta 10%? Dobio sam nekolio njihovih mailova i niti u jednom ne piše osim za gaming pribor i igre 20% ako ukucaš mastercard? Probao sam upisati 10% kao prošle godine ali ne pali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...

Koji je cod ta 10%? Dobio sam nekolio njihovih mailova i niti u jednom ne piše osim za gaming pribor i igre 20% ako ukucaš mastercard? Probao sam upisati 10% kao prošle godine ali ne pali.

 Po milijunti puta: 

 

Moras se pretplatiti na njihov newsletter i nakon par minuta ti na isti mail dolazi kod sa 10% popusta na cijelokupan asortiman bez obzira da li su artikli na redovnoj ili akcijskoj cijeni.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
movie kaže...

Koji je cod ta 10%? Dobio sam nekolio njihovih mailova i niti u jednom ne piše osim za gaming pribor i igre 20% ako ukucaš mastercard? Probao sam upisati 10% kao prošle godine ali ne pali.

 Po milijunti puta: 

 

Moras se pretplatiti na njihov newsletter i nakon par minuta ti na isti mail dolazi kod sa 10% popusta na cijelokupan asortiman bez obzira da li su artikli na redovnoj ili akcijskoj cijeni.

Pretplacen sam na newsleter godinama i nije mi nista doslo. Vjerojatno je tako i movie -u. A tih 10% vrijedi samo na prvu kupovinu? Mozda je to razlog. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
PlayStation 4

uzeo i ja ps4 pro  uzbudjen sam ko malo dijete. uzeo u SDu u Sarajevu. na akciji sad za BF 750KM, sto je daleko najbolja cijena u BiH.

PSN Tokioplastic292
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kod za 10% popusta dobivaju oni koji se prvi put prijave na newsletter i vrijedi za prvu webshop kupovinu.

 

Meni upravo iz trećeg pokušaja prošla narudžba u Sancta Domenici. Sve se nema a webshopovi se jedva učitavaju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 12:39 (ks95hr).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
amd freak kaže...
movie kaže...

Koji je cod ta 10%? Dobio sam nekolio njihovih mailova i niti u jednom ne piše osim za gaming pribor i igre 20% ako ukucaš mastercard? Probao sam upisati 10% kao prošle godine ali ne pali.

 Po milijunti puta: 

 

Moras se pretplatiti na njihov newsletter i nakon par minuta ti na isti mail dolazi kod sa 10% popusta na cijelokupan asortiman bez obzira da li su artikli na redovnoj ili akcijskoj cijeni.

Pretplacen sam na newsleter godinama i nije mi nista doslo. Vjerojatno je tako i movie -u. A tih 10% vrijedi samo na prvu kupovinu? Mozda je to razlog. 

 Zbog dislikea ti najrade nebi ni odgovorio, ali taj popust vrijedi od cirka mjesec dana unazad, dakle sve nove potencijalne kupce koji dodaju novi mail a koji sd nema u bazi.

 

Zato mozes bit pametan napravit novi mail pretplatit se na newsletter i dobijes popust a podatke za dostavu stavis prave.

 

Mada si to i sam mogao pronaci da si uzeo 5 minuta vremena.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
razor1234 kaže...

Nova verzija pro-a je tiša ili je sve ostalo isto?

 Po meni,sve je isto..eto je friske iz SD-a kod mene doma...imao sam i day 1 verziju...

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gdje je najjeftinije uzet fifu 18 a da je fizicka verzija,nisam nigdje nasao popust osim na ps storu
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Chaky kaže...
amd freak kaže...
movie kaže...

Koji je cod ta 10%? Dobio sam nekolio njihovih mailova i niti u jednom ne piše osim za gaming pribor i igre 20% ako ukucaš mastercard? Probao sam upisati 10% kao prošle godine ali ne pali.

 Po milijunti puta: 

 

Moras se pretplatiti na njihov newsletter i nakon par minuta ti na isti mail dolazi kod sa 10% popusta na cijelokupan asortiman bez obzira da li su artikli na redovnoj ili akcijskoj cijeni.

Pretplacen sam na newsleter godinama i nije mi nista doslo. Vjerojatno je tako i movie -u. A tih 10% vrijedi samo na prvu kupovinu? Mozda je to razlog. 

 Zbog dislikea ti najrade nebi ni odgovorio, ali taj popust vrijedi od cirka mjesec dana unazad, dakle sve nove potencijalne kupce koji dodaju novi mail a koji sd nema u bazi.

 

Zato mozes bit pametan napravit novi mail pretplatit se na newsletter i dobijes popust a podatke za dostavu stavis prave.

 

Mada si to i sam mogao pronaci da si uzeo 5 minuta vremena.

Dislike sam stavio zbog toga sto si poceo s "Po milijunti puta". 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Gdje je najjeftinije uzet fifu 18 a da je fizicka verzija,nisam nigdje nasao popust osim na ps storu

Mall.hr je najjeftinija.

7 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4
Govorio sam o problemima na tele2...

Probao sam danas i sve normalno radi ipak je bio nekakav visual bug...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

 

Moras se pretplatiti na njihov newsletter i nakon par minuta ti na isti mail dolazi kod sa 10% popusta na cijelokupan asortiman bez obzira da li su artikli na redovnoj ili akcijskoj cijeni.

Pretplaćen sam, dobijam ga redovito, kupujem kod njih godinama ali nisam dobio ništa na mail osim onog koda za igre? Dobro, i koji je jebeni kod? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Za svakog se generira novi kod. Poslat cu ti ja svoj u pp posto ne planiram nista kod njih kupiti pa vidi ako ce ti raditi.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
amd freak kaže...

 

Moras se pretplatiti na njihov newsletter i nakon par minuta ti na isti mail dolazi kod sa 10% popusta na cijelokupan asortiman bez obzira da li su artikli na redovnoj ili akcijskoj cijeni.

Pretplaćen sam, dobijam ga redovito, kupujem kod njih godinama ali nisam dobio ništa na mail osim onog koda za igre? Dobro, i koji je jebeni kod? 

 I ja sam preplacen valjda od 91 pa sam se svejedno morao regati da dobijem kod :) 

 

I badava nam sad znaci kad se kodovi ne zbrajaju (tipa mastercard za 20 posto + kod za newsletter) :)

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
jpantalon kaže...

Za svakog se generira novi kod. Poslat cu ti ja svoj u pp posto ne planiram nista kod njih kupiti pa vidi ako ce ti raditi.

 Posla san mu ja svoj jos oko podne.posalji chakyu.

12 godina
offline
PlayStation 4

Evo moj,pa tko prvi:

 

2qp938rL

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jel fifa na akciji u santa domenice
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Kod nas u Bosni nigdje tih snizenja povodom black friday :D jedino u sancta domenica sto sam vidio neka snizenja, npr AC Ogirins deluxe sa 129 na 99KM ali mi je i dalje puno.

Ugleda The Last Guardian za 35KM i kupim :D

Igram tek sat-dva i svidja mi se ali mi pomalo djeluje dosadna, hoce li biti kakve akcije, hoce'l se zakuhat' ? :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zanimalo me pa sam se dvaput prijavio na newsletter od sancte s istim mailom i dobio sam jos jedan kod: PVwR3yn6.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

joj kak sam sebe zeznem, stavi msi u kosaricu novi GT na amazonu po 18 funti i cekam par sati da ubacim jos stogod i skoci cjena na 31

ljut sam sam na sebe

 

jos se dvoumim oko VR paketa, obzirom da imam staru plejku (skoro 3 godine vec) pa da se ne razleti, ovako kad igram HZD cuje se ko da polijece mlaznjak

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 19:28 (olrak).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Evo, dobre duše mi poslale kod pa sada imam dva a iskoristit ću samo jedan pa ako netko hoće i treba mu kod - BvnKTshq

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Bok ekipa, šta mislite oće bit ikad bolja ponuda za RDR2 preorder od 440kn, fizicka kopija u SD? Ja se dvoumim da preorderam jer je to jedna od onih igara koje moram imat prvi dan i mislim ju prodat nakon sto zavrsim, a siguran sam da ce drzat cijenu igra. U obzir mi dolazi samo fizicka kopija. Kolko sam gledo vani po ducanima ispadne isto oko 440kn ili eventualno nesto sitno (zanemarivo) manje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice