PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.802.624
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

TBH, da to ima nekakvog smisla svaki električni priključak na kući / zgradi bi imao prenaponsku zaštitu kao zaštitu od vanjskih smetnji. No koliko ja znam, nema. To bi sigurno bilo jeftinije nego kupiti 20 letvi za cijelu kuću.

Prenaponske letve služe samo za zaštitu od unutarnjih spikeova radi snažnih motora koji su dovoljno mali da ih zaštita može eliminirati. A i to je pitanje da li je situacija normalna za današnje uređaje koji imaju hrpu elektronike i zaštita.

 Vani ima, pogotovo u SAD-u, kod nas se sigurnost i zaštita ne cijene. Pogotovo kad je u pitanju struja. 

 

Prenaponska letve su dizajnirane da ne reagiraju na spikeove,  već samo na surgeve. One su obično rejtane za surgeve od 330V, 400V ili 500V. Na manje napone prenaponska zaštita ne reagira.

 

Današnji uređaji nemaju skoro nikakve zaštite, pogotovo oni elektronički. Televizori, konzole, pojačala i slično nije gotovo nikako zaštićeno jer u velikoj većini slučajeva nisu uzemljeni. Računalna napajanja su iznimka jer je njima zemlja spojena na metal, a napajanje sd dodiruje s kućištem pa se tako štiti korisnika (ako struja procuri na kućiste će izbaciti FID), ali napajanje kao takvo jer slabo zaštićeno od udara jer obicno nema varistore koji bi u slučaju prevelikog napona višak slali u zemlju.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ajd javite mi kad završi ova fascinantna rasprava o produžnim kabelima
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
13 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Ajd javite mi kad završi ova fascinantna rasprava o produžnim kabelima

 Definitivno je fascinantnija od pitanja "Kako da postavim primary account?" 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni osobno je najdraža rasprava o tome zašto ne prolazi PayPal i Maestro na HR PSNu.
PSN - DeniZg80
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja bi u raspravu ubacio afričku šljivu ako može?

Jel sad nakon prenaponske zaštite planiram i nju kupiti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Dođem na temu da malo provjerim što ekipa kaže na najave sa E3, a dočeka me rasprava o tome je li GoW savršen ili prosječno savršen i o prenaponskim letvama. Ostarili ste svi. :P

 
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Dođem na temu da malo provjerim što ekipa kaže na najave sa E3, a dočeka me rasprava o tome je li GoW savršen ili prosječno savršen i o prenaponskim letvama. Ostarili ste svi. :P

 E pa cekaj malo, prenaponske letve su ustase i partizani ovog threada.

MadeInCroatia
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ako ima raje iz Bosne, da su zainteresovani, prodajem svoju PS4 konzolu (Ultimate player edition). 

 

Konzola je sa 1TB (1000GB) hard diskom fabrickim. Kupljena u oktobru/novembru 2017 u Austriji (Mediamarkt).
CUH-1216B

 

Korištena je vrlo rijetko i vidi se na konzoli i kontroleru da je sve kao novo, stanje 10/10. 


Konzola dođe u originalnoj kutiji, sa 1 Dualshock 4 kontrolerom i svim potrebnim kablovima.

Dodatno uz igru dođe Playstation network račun sa kompletnom igrom u ditigalnom izdanju:

- Until Dawn

 

Cijena je veoma povoljna i moze i sa i bez kontrolera. Ako neko zeli, moze doplatiti pa mu dam i igre na disku koje imam:

 

1. Need for Speed Payback (2018)
2. GTA V (5)
3. Heavy Rain
4. Beyond Two Souls
5. The Order 1886
6. No Man's Sky

 

 

Dodatno uz igru dođe Playstation network račun sa kompletnom igrom u ditigalnom izdanju:
- Until Dawn
Ko je zainteresovan neka pise u pp.

 inbox

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Meni osobno je najdraža rasprava o tome zašto ne prolazi PayPal i Maestro na HR PSNu.

 Najpopularnija je zato jer je jako tesko naci provjerene informacije da maestro i paypal u sustini za hr store ne prolaze.

 

Prolazi visa koja ne prolazi svaki puta jer jedno slovo cini problem.

 

Kad ista visa npr electron i prode moras dodavat novce na virtualni wallet u obliku 35, 100 ili 200kn.

 

I onda se dogodi da ako jesto dode 306kn moras izvadit 335 da bi to kupio.

 

To je lopovluk i to oni jako dobro koriste.

 

Meni je smijesno da u 2018 neki servis ne podrzava paypal ili nedaj Boze maestro. Pa nasi lokalno ducani vec primaju kriptovalute a zamisli jedan playstation je sljivi maestro, koji je ruku na srce sigurniji od vise jer trebas mtoken ako pricamo o zabi :D

11 godina
offline
PlayStation 4

maestro ti se jako slabo na netu prihvaća...i to gdje se prihvaća je samo po EU

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

 

Kad ista visa npr electron i prode moras dodavat novce na virtualni wallet u obliku 35, 100 ili 200kn.

 

I onda se dogodi da ako jesto dode 306kn moras izvadit 335 da bi to kupio.

 Ovaj dio ne kužim. Plaćam Visa Electronom od ZABE i uvijek mi uzme onaj iznos koji baš treba. Ima taj međukorak u kojem kao doda pare na wallet, ali ih odmah povuće i to je uvijek iznos koji hoću platiti. Evo jučer sam uzeo Trials Fusion Season Pass i skinulo mi je 44,70kn. Ne 2 puta po 35, 100 ili koliko već.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
amd freak kaže...

 

Kad ista visa npr electron i prode moras dodavat novce na virtualni wallet u obliku 35, 100 ili 200kn.

 

I onda se dogodi da ako jesto dode 306kn moras izvadit 335 da bi to kupio.

 Ovaj dio ne kužim. Plaćam Visa Electronom od ZABE i uvijek mi uzme onaj iznos koji baš treba. Ima taj međukorak u kojem kao doda pare na wallet, ali ih odmah povuće i to je uvijek iznos koji hoću platiti. Evo jučer sam uzeo Trials Fusion Season Pass i skinulo mi je 44,70kn. Ne 2 puta po 35, 100 ili koliko već.

 Eto vidis meni nije htio uzet direktni 306kn. Morao sam dodavat rucno.

9 godina
offline
PlayStation 4

 

razmišljao sam da uletim u novi tv koji bi koristio za ps4, dosada sam morao gnjaviti druge ukućane, nebi uziao ništa preskupo i full hd mi je dovoljan, zanima me je li 8 ms previsok odziv za gaming?? vidio sam neke tesla televizore, 2000 kn, 109 cm dijagonala, mislim to mi je stvarno ok cijena. kad bude izlazio ps5 onda bi se vjeroatno ponovio sa nekim 4k hdrom, al zasad mi je ovo što sam rekao i višpe nego dovoljno, jedino me zanima taj odziv. garancija na tv je 3 godine što je super

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
DeniZg kaže...
Meni osobno je najdraža rasprava o tome zašto ne prolazi PayPal i Maestro na HR PSNu.

 Najpopularnija je zato jer je jako tesko naci provjerene informacije da maestro i paypal u sustini za hr store ne prolaze.

 

 Daj nemoj me zahebavat, lijepo su nacrtani samo Mastercard i VISA. 

 

Cansee kaže...

 

razmišljao sam da uletim u novi tv koji bi koristio za ps4, dosada sam morao gnjaviti druge ukućane, nebi uziao ništa preskupo i full hd mi je dovoljan, zanima me je li 8 ms previsok odziv za gaming?? vidio sam neke tesla televizore, 2000 kn, 109 cm dijagonala, mislim to mi je stvarno ok cijena. kad bude izlazio ps5 onda bi se vjeroatno ponovio sa nekim 4k hdrom, al zasad mi je ovo što sam rekao i višpe nego dovoljno, jedino me zanima taj odziv. garancija na tv je 3 godine što je super

Ako nađeš TV sa 8 ms odaziva, kupi odmah 2 komada.

Čitaj: nemoj kupovat taj krš od TV-a, jer nema šanse da ima tako malo odaziv, a slika je vjerojatno užas.

 

Kupi nešto pošteno jer ćeš inače kupovati dvaput, a to je uvijek najskuplje. Pisali smo već u ovoj temi koji su TV-i best buy.

 

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
PlayStation 4

evo deni primjer...

 

googlam psn hrvatsa nacini placanja..

 

kliknem na prvi link...

 

https://www.playstation.com/hr-hr/explore/playstation-store/ways-to-pay/

 

i na drugoj slicu paypal...toliko o tome..

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
I mene strašno zanima šta učiniti kad grmi kod nevremena,možda ištekati sve uređaje iz utičnica? Ili?
Neki savjet?...
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

evo deni primjer...

 

googlam psn hrvatsa nacini placanja..

 

kliknem na prvi link...

 

https://www.playstation.com/hr-hr/explore/playstation-store/ways-to-pay/

 

i na drugoj slicu paypal...toliko o tome..

 

A to je samo prevedeni help za općeniti PS Store.

Zašto bi čitao prevedeni help, kad vidiš sve na storeu kad pokušaš dodati payment method.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 8:01 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Molim vas, nemojte više o munjama, letvama i ostalom. Idete u offtopic i stvarno mi se neda čitati o tome. Vi u vrijeme e3 pišete o letvama.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Molim vas, nemojte više o munjama, letvama i ostalom. Idete u offtopic i stvarno mi se neda čitati o tome. Vi u vrijeme e3 pišete o letvama.

 Ma neću uopće čitati o E3 pa da mi opet počnu curiti sline za kupovinom.

Osim toga tema je općenita zašto se neko nebi požalio da ga guzica boli od pretjeranog igranja ili da je dobio hemoroide od PS4.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
amd freak kaže...
DeniZg kaže...
Meni osobno je najdraža rasprava o tome zašto ne prolazi PayPal i Maestro na HR PSNu.

 Najpopularnija je zato jer je jako tesko naci provjerene informacije da maestro i paypal u sustini za hr store ne prolaze.

 

 Daj nemoj me zahebavat, lijepo su nacrtani samo Mastercard i VISA. 

 

Cansee kaže...

 

razmišljao sam da uletim u novi tv koji bi koristio za ps4, dosada sam morao gnjaviti druge ukućane, nebi uziao ništa preskupo i full hd mi je dovoljan, zanima me je li 8 ms previsok odziv za gaming?? vidio sam neke tesla televizore, 2000 kn, 109 cm dijagonala, mislim to mi je stvarno ok cijena. kad bude izlazio ps5 onda bi se vjeroatno ponovio sa nekim 4k hdrom, al zasad mi je ovo što sam rekao i višpe nego dovoljno, jedino me zanima taj odziv. garancija na tv je 3 godine što je super

Ako nađeš TV sa 8 ms odaziva, kupi odmah 2 komada.

Čitaj: nemoj kupovat taj krš od TV-a, jer nema šanse da ima tako malo odaziv, a slika je vjerojatno užas.

 

Kupi nešto pošteno jer ćeš inače kupovati dvaput, a to je uvijek najskuplje. Pisali smo već u ovoj temi koji su TV-i best buy.

 

 

kak da to sad pronađem, ima preko 800 stranica

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
DeniZg kaže...
amd freak kaže...
DeniZg kaže...
Meni osobno je najdraža rasprava o tome zašto ne prolazi PayPal i Maestro na HR PSNu.

 Najpopularnija je zato jer je jako tesko naci provjerene informacije da maestro i paypal u sustini za hr store ne prolaze.

 

 Daj nemoj me zahebavat, lijepo su nacrtani samo Mastercard i VISA. 

 

Cansee kaže...

 

razmišljao sam da uletim u novi tv koji bi koristio za ps4, dosada sam morao gnjaviti druge ukućane, nebi uziao ništa preskupo i full hd mi je dovoljan, zanima me je li 8 ms previsok odziv za gaming?? vidio sam neke tesla televizore, 2000 kn, 109 cm dijagonala, mislim to mi je stvarno ok cijena. kad bude izlazio ps5 onda bi se vjeroatno ponovio sa nekim 4k hdrom, al zasad mi je ovo što sam rekao i višpe nego dovoljno, jedino me zanima taj odziv. garancija na tv je 3 godine što je super

Ako nađeš TV sa 8 ms odaziva, kupi odmah 2 komada.

Čitaj: nemoj kupovat taj krš od TV-a, jer nema šanse da ima tako malo odaziv, a slika je vjerojatno užas.

 

Kupi nešto pošteno jer ćeš inače kupovati dvaput, a to je uvijek najskuplje. Pisali smo već u ovoj temi koji su TV-i best buy.

 

 

kak da to sad pronađem, ima preko 800 stranica

 Pa imaš tražilicu!

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Pa imaš tražilicu!

 

A zove se Cansee, a trebao bi se zvati Cantsee :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 9:19 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

 Pa imaš tražilicu!

 

A zove se Cansee, a trebao bi se zvati Cantsee :-)

 

zato tebi ime odgovara savršeno

 

upisivao sam već u tražilicu tv, onda imam samo oko 700 postova za pregledat, nema veze snaći ću se

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

upisivao sam već u tražilicu tv, onda imam samo oko 700 postova za pregledat, nema veze snaći ću se

 

"razmišljao sam da uletim u novi tv koji bi koristio za ps4, dosada sam morao gnjaviti druge ukućane, nebi uziao ništa preskupo i full hd mi je dovoljan, zanima me je li 8 ms previsok odziv za gaming?? vidio sam neke tesla televizore, 2000 kn, 109 cm dijagonala, mislim to mi je stvarno ok cijena. kad bude izlazio ps5 onda bi se vjeroatno ponovio sa nekim 4k hdrom, al zasad mi je ovo što sam rekao i višpe nego dovoljno, jedino me zanima taj odziv. garancija na tv je 3 godine što je super"

Ne obaziri se previse na neke komentare.
Danny te naveo na dobar put. Tesko da ces naci dobar TV za gaming za 2000kn. Em garancija od 3g nije nista posebno kad imas sad sigurno akcija za 5g garancija na "jace" proizvodace od Tesle.
Ako vjerujes da ces s PS5 uzimati i 4k TV, onda ne vidim potrebe za TVom do tada.

 

4k TV HDR (treba ti i PS4 Pro, ako mislis HDR) je u sferi >5000kn

 

Ako bas moras uzeti TV, onda baci oko na Elipso ili Sancu gdje imaju duze garancije.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
amd freak kaže...

evo deni primjer...

 

googlam psn hrvatsa nacini placanja..

 

kliknem na prvi link...

 

https://www.playstation.com/hr-hr/explore/playstation-store/ways-to-pay/

 

i na drugoj slicu paypal...toliko o tome..

 

A to je samo prevedeni help za općeniti PS Store.

Zašto bi čitao prevedeni help, kad vidiš sve na storeu kad pokušaš dodati payment method.

 Nije mi prolazio ni maestro ni visa pa sam morao proguglati.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Imam jedno pitanje vezano za PSN racune. Imam vise PSN racuna na plejci, ali sam koristio jedan glavni racun i preko njega skidao igre, mislim samo na one free kao npr fortnite PES 2018 lite i slicno. Ukoliko obrisem svoj racun sa konzole da li te igre ostaju dostupne na ovom drugom racunu na konzoli? Sada kada udjem na drugi racun vidim da ih mogu igrati i tamo iako nisu skinute tu direktno. Sad mi je bitno, kada prodam konzolu i obrisem svoj glavni acc, da li ce te igre ostati na ovom sporednom acc ili ih moram ponovo skidati?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

http://promocije.sancta-domenica.hr/wp-content/uploads/Custom_promocije/SDGD_2018/#gtsport

 

Za Vatreni Gaming day smo pripremili i jednu poslasticu, real motion driving simulator na kojem možete isprobati GT Sport i doživjeti svaki zavoj!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav može brzinsko noob pitanje. Konzolu korstimo moji sinovi i ja, ja iman love na računu i ne mogu nekome od njih niti poslat, niti prijavit istu karticu (Visa), niti im mogu kopit neki dodatak u igri (Fortnite) koji bi oni mogli koristit kroz svoj acc? Ispravite me ako grješim. Znači oni osim onih bonova iz npr SD ne mogu uplatit sredstva u svoj wallet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
nani kaže...

Pozdrav može brzinsko noob pitanje. Konzolu korstimo moji sinovi i ja, ja iman love na računu i ne mogu nekome od njih niti poslat, niti prijavit istu karticu (Visa), niti im mogu kopit neki dodatak u igri (Fortnite) koji bi oni mogli koristit kroz svoj acc? Ispravite me ako grješim. Znači oni osim onih bonova iz npr SD ne mogu uplatit sredstva u svoj wallet?

 

Problem s Fortniteom je što je to Epic account linkan s PSNovim. Sva kupovina vrijedi samo za taj Epic account. 

A ti sa svojim ne možeš kupiti za njega jer je već linkan.

Bojim se da ti bonovi jedino preostaju, ili da uzmeš neku prepaid mastercard karticu za klince.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

Imam dva PS4 , mogu li kupovati igre na jednom a igrati na obadva i koliko je sigurno?

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice