PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.800.528
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

Moj se isto čuje. Prije lita san ga otvara (onaj poklopac gore) i počistija prašinu (koje nije baš ni bilo). Redovito obrišem one bočne proreze...

Nego meni se već par puta dogodilo da se ps4 neće da upali, odnosno ko da je upa u neki loop i nikako da se podigne. Na TV mi se stalno izmjenjuju poruke "pričekajte" i "nema ulaznog signala", još se čuje neki zvuk pa opet ispočetka. Probao gasit (držim dugo tipku za paljenje/gašenje) pa opet upalit ali ništa. Da bi nakon nekog vremena (par sati) paljenje prošlo ????

Jel netko imao takvih iskustava?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 Bolje da si dao lovu za neki dobar dust blower, pa si povremeno ispušeš konzolu i ostalu elektroniku.

Al hebiga, svi smo to prošli.

Oces rec da je ovo za kurac i da ga skinem s ovog ili?

Kontam opet ne more mu stetit ako lezi na ventilatorim koji mu daju koliko toliko zraka,a ima punjace za konrolera oba.Ako nista izgleda urednije na regalu.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...

Po mojem iskustvu, PS4 PRO mi jedino divlja s bukom kada (doduše vrlo rijetko) igram Mafiu III...to je strahota koliko je igra neoptimizirana... Uncharted 4 isto hoće malo jače zabučiti kada je Cinematic u pitanju...

 

Dok recimo jedan GTA V gura s takvom lakoćom da je doslovno nečujan.

 

Btw..nedavno se počastio sa LG 55SK8500, tako da sam napokon ušao u 4K/HDR društvo i sada mirno čekam RDR2, TLOUS 2 i sl. naslove

 

nadamo se da će rdr 2 biti na tragu gta 5 što se toga tiče. nije to mala stvar, ta igra će imati ogroman svijet, hrpu likova, hrpu stvari za radit, hrpa novih mehanizama, navodno novi AI, odlična grafika, treba to sve izgurat konzola

8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ma neće ti štetit taj cooler 100% al sad jel pomaže otom potom ima raznih teorija u svezi toga 

Ja sam nabavio dust futrolu za moga Ps4 Pro-a ... koji smo mi pacijenti   link >

 

https://imgur.com/iKfosQ1

 

Naravno to je samo stavljam kad je "duže" vrijeme nepalim i nekoristim da mi se nezavlači prašina u njega.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 13:35 (Seki001).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

sad sam se bome nemalo iznenadio, malo gledam po netu za ps4 pro, pa ima A chasis i B chasis, i ima više tih nekih verzija, navodno bi 7116B trebala biti tiša, i još su ti različiti ventovi od različitih proizvođača, na kraju proučavaš kao da komp slažeš. Mislim ono, gledam da možda napravim upgrade na ps4 pro a može mi se dogoditi da bude lošija situacija nego što sam imao dosada.

ako neki ljudi kažu da su im neke igre toliko bučne i toliko se zagrijava da jednostavno više nisu igrali pa to je katastrofa.

 Normalne kupce playstationa nije briga koji je chasis, koja je oznaka serije i koje je šarafcigere koristio sastavljač pr spajanju. 

Ali onda imaš kupce koji dolaze iz pc svijeta gdje su stalno morali voditi računa o tim glupostima.

A imaš i cjepidlake od rođenja... takvi razbijaju glavu glupostima i kad kupuju plastični pribor za jelo za uredsku proslavu rođendana.

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
Cansee kaže...

sad sam se bome nemalo iznenadio, malo gledam po netu za ps4 pro, pa ima A chasis i B chasis, i ima više tih nekih verzija, navodno bi 7116B trebala biti tiša, i još su ti različiti ventovi od različitih proizvođača, na kraju proučavaš kao da komp slažeš. Mislim ono, gledam da možda napravim upgrade na ps4 pro a može mi se dogoditi da bude lošija situacija nego što sam imao dosada.

ako neki ljudi kažu da su im neke igre toliko bučne i toliko se zagrijava da jednostavno više nisu igrali pa to je katastrofa.

 Normalne kupce playstationa nije briga koji je chasis, koja je oznaka serije i koje je šarafcigere koristio sastavljač pr spajanju. 

Ali onda imaš kupce koji dolaze iz pc svijeta gdje su stalno morali voditi računa o tim glupostima.

A imaš i cjepidlake od rođenja... takvi razbijaju glavu glupostima i kad kupuju plastični pribor za jelo za uredsku proslavu rođendana.

 

Da je svejedno ne bi pisalo na kutiji koji je chasis.

Isto kao što na monitorima većinom ne piše koji je i čiji panel unutra.

Ali ipak je bitno :-) U svemu imaš prosječne i iznadprosječne korisnike. Oni ispodprosječni ne znaju ni o čemu pričamo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ma neće ti štetit taj cooler 100% al sad jel pomaže otom potom ima raznih teorija u svezi toga 

Ja sam nabavio dust futrolu za moga Ps4 Pro-a ... koji smo mi pacijenti   link >

 

https://imgur.com/iKfosQ1

 

Naravno to je samo stavljam kad je "duže" vrijeme nepalim i nekoristim da mi se nezavlači prašina u njega.

 E sad nisam ni razmisljao o tim pizadrijam,uzeo sam ovo najvise radi urednosti i usb punjaca...pa eto pomoglo ili ne.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
hrka11 kaže...

Ja sam sebi ovaj stalak/cooler nabavio.Je li pomaze nemam pojma,a za buku me ne zanima,tv pojacam ili slusalice su na usima tako da ni ne cujem nista svakakao.

 

 Bolje da si dao lovu za neki dobar dust blower, pa si povremeno ispušeš konzolu i ostalu elektroniku.

Al hebiga, svi smo to prošli.

Ja sam svoju juces stavio na balkon, da ju ispuse vjetar.

Ali nisam skuzio, da je pocela padat kisa.

Sad moram cekat, da se osusi konzola, pa da mogu nastaviti s novom Larom  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

A i vi se zamarate s glupostima...

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
DeniZg kaže...
hrka11 kaže...

Ja sam sebi ovaj stalak/cooler nabavio.Je li pomaze nemam pojma,a za buku me ne zanima,tv pojacam ili slusalice su na usima tako da ni ne cujem nista svakakao.

 

 Bolje da si dao lovu za neki dobar dust blower, pa si povremeno ispušeš konzolu i ostalu elektroniku.

Al hebiga, svi smo to prošli.

Ja sam svoju juces stavio na balkon, da ju ispuse vjetar.

Ali nisam skuzio, da je pocela padat kisa.

Sad moram cekat, da se osusi konzola, pa da mogu nastaviti s novom Larom  

 "Čekam da se osuši pa da mogu nastaviti s Larom"

Ovo nitko nikad nije rekao

PSN - darklydexter
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
DeniZg kaže...

 Bolje da si dao lovu za neki dobar dust blower, pa si povremeno ispušeš konzolu i ostalu elektroniku.

Al hebiga, svi smo to prošli.

Oces rec da je ovo za kurac i da ga skinem s ovog ili?

Kontam opet ne more mu stetit ako lezi na ventilatorim koji mu daju koliko toliko zraka,a ima punjace za konrolera oba.Ako nista izgleda urednije na regalu.

 Ne vidim točan proizvod koji si kupio jer me stranica traži login.

Može se desiti da taj stalak blokira protok zraka ili da puše u kontra smijeru u odnosu na regularan protok.

 

 

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
PlayStation 4

Meni moja stoji na vertikalnom standu i nema nikakvih problema sa grijanjem niti bukom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 Ne vidim točan proizvod koji si kupio jer me stranica traži login.

Može se desiti da taj stalak blokira protok zraka ili da puše u kontra smijeru u odnosu na regularan protok.

 

 

Ovo.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
DeniZg kaže...

 Ne vidim točan proizvod koji si kupio jer me stranica traži login.

Može se desiti da taj stalak blokira protok zraka ili da puše u kontra smijeru u odnosu na regularan protok.

 

 

Ovo.

 Koja nakaza od stalka, još samo spojleri fale.  

Mislim da neće utjecati na protok zraka u PS4 Pro.

Bočne stranice konzole uvlače zrak, ali su presitne da bi ventovi stalka  imali utjecaja, bilo pozitivnog, bilo negativnog.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 14:48 (DeniZg).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...

Meni moja stoji na vertikalnom standu i nema nikakvih problema sa grijanjem niti bukom.

 Za tu tvoju verziju bas i vele da je tiha, pa je nebi uspoređivao sa ovom obicnom PRO konzolom

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Ezio kaže...
Cansee kaže...

sad sam se bome nemalo iznenadio, malo gledam po netu za ps4 pro, pa ima A chasis i B chasis, i ima više tih nekih verzija, navodno bi 7116B trebala biti tiša, i još su ti različiti ventovi od različitih proizvođača, na kraju proučavaš kao da komp slažeš. Mislim ono, gledam da možda napravim upgrade na ps4 pro a može mi se dogoditi da bude lošija situacija nego što sam imao dosada.

ako neki ljudi kažu da su im neke igre toliko bučne i toliko se zagrijava da jednostavno više nisu igrali pa to je katastrofa.

 Normalne kupce playstationa nije briga koji je chasis, koja je oznaka serije i koje je šarafcigere koristio sastavljač pr spajanju. 

Ali onda imaš kupce koji dolaze iz pc svijeta gdje su stalno morali voditi računa o tim glupostima.

A imaš i cjepidlake od rođenja... takvi razbijaju glavu glupostima i kad kupuju plastični pribor za jelo za uredsku proslavu rođendana.

 

Da je svejedno ne bi pisalo na kutiji koji je chasis.

Isto kao što na monitorima većinom ne piše koji je i čiji panel unutra.

Ali ipak je bitno :-) U svemu imaš prosječne i iznadprosječne korisnike. Oni ispodprosječni ne znaju ni o čemu pričamo :-)

 

ma slažem se ja, ne bi ni ja previše gledao, najviše me interesiralo koliko je pametan upgrade sa ps4 na ps4 pro jer sam uletio u dobar 4k tv, al kad malo proučim situaciju i vidim da se hrpa vlasnika ps4 pro žale na ogromnu buku i zagrijavanje i čak da neki govore da ne igraju neke igre zbog toga, to mi ne zvuči sjajno

 

evo sad upravo igra buraz god of war na običnom ps4, nije uopće prevruć i slabo se čuje, u biti uopće se ne primjeti od zvukova igre. ima dosta prostora ps4 i naprijed i nazad, pa je možda i zato. al ono do danas sam mislio da može samo biti bolje ako uzmem pro, kad i nije baš tako

15 godina
offline
PlayStation 4

Arnes ja trenutno imam slim jailbreakanu sa 5.05 fw. Ima i garanciju jos, kaj mislis kolko mogu dobit za nju? U zadnje vrijeme ne igram uopce a sad bi igro ove nove igre, spiderman, rdr2 a to nemogu s ovom plejkom pa sam ju mislio prodat. Mozda cak i pro uzet posto imam 4k tv. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Purger155 kaže...

Po mojem iskustvu, PS4 PRO mi jedino divlja s bukom kada (doduše vrlo rijetko) igram Mafiu III...to je strahota koliko je igra neoptimizirana... Uncharted 4 isto hoće malo jače zabučiti kada je Cinematic u pitanju...

 

Dok recimo jedan GTA V gura s takvom lakoćom da je doslovno nečujan.

 

Btw..nedavno se počastio sa LG 55SK8500, tako da sam napokon ušao u 4K/HDR društvo i sada mirno čekam RDR2, TLOUS 2 i sl. naslove

 

nadamo se da će rdr 2 biti na tragu gta 5 što se toga tiče. nije to mala stvar, ta igra će imati ogroman svijet, hrpu likova, hrpu stvari za radit, hrpa novih mehanizama, navodno novi AI, odlična grafika, treba to sve izgurat konzola

 Vidjet ćemo, ali ako bi za nekog dao ruku u vatru po pitanju igrica - to je ekipa iz Rockstara.

 

Apropo' guranja i hardwareske jačine...Ja sam bio na vagi da krenem i na "tamnu stranu" (čitaj Xbox One X), ali kada sam vidio da moram drkati s baterijama za kontroler i još par stvari...no way..

 

Btw...predstavljen i bundle sa RDR2, šteta što nije malo customiziran, premda ima vremena i za nekakvu limited version konzolu..

 

https://www.dualshockers.com/red-dead-redemption-2-ps4-pro-bundle/ 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 15:44 (Purger155).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...

Arnes ja trenutno imam slim jailbreakanu sa 5.05 fw. Ima i garanciju jos, kaj mislis kolko mogu dobit za nju? U zadnje vrijeme ne igram uopce a sad bi igro ove nove igre, spiderman, rdr2 a to nemogu s ovom plejkom pa sam ju mislio prodat. Mozda cak i pro uzet posto imam 4k tv. 

 Drug ne znam jesi li iz Hrvatske ili iz Bosne. Kod nas u Bosni se prodaju od 500-600KM, polovne i "nove" (mora je izvaditi da bi uradio exploit ili provjerio verziju).

 

Ja sam na svoju nabacao 20-ak igara stavio fine slike, fin opis i bas bubno cijenu od 800KM iako nisam prodavao. Istu noc me kontaktirao kupac i eto nakon sedmicu je i dosao po nju.

 

Javljalo mi se jos raje nudilo zamjene, pitali koja najniza i slicno. Cudan fenomen, sta god prodajem po nizoj/normalnoj cijeni, nikako da ode, a sta god sam prodavao po previsokoj cijeni ode odmah, isto mi se desilo i sa PS3.

 

Ja ne bih stavljao nisku cijenu, fino sve odradis i stavis neku visociju, uvijek je lahko spustiti, ali zato organizuj sve da se bar nudi dosta toga pa probaj.

 

Ima raje koja se u to ne razumije a ime pare i hoce da kupi sve gotovo, takav ti naleti i eto profit.

 

Moram napomenuti da sam dao samo 1 kontroler, bez fizickih igara i bez originalne kutije.

 

Posto ti imas i garanciju i pretpostavljam i kutiju to je veliki plus u prodaji.

 

I moje licno misljenje je, da i polovna cipovana vrijedi dosta vise od nove koja to nije i koja se ne moze. Jer ko to trazi on zna sta kupuje, i zna da bi ovako davao 50-100KM za svaku igru, a ovako jednom iskesira i igra sta hoce.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 15:58 (arnes_king).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mar123 i arnes king

Izvinte sto uljecem, ali o cemu vas dvojica pricate?

Jailbreakana, chipana... ??

Mar123 prodavati konzolu s 5.05 firmwareom da bi kupio drugu istu takvu je bezveze, osim ako ne naletis na nekog naivcinu koji ce ti zbog onog "jailbreakana" dati novac da platis novu i jos profitiras. Ako ti je dosadio jailbreak, apdejtas je na zadnju verziju i igras sve, ne mjenjas konzolu. Ili ako ides na pro.

Inace konzola s 5.05 firmwareom nema apsolutno nikakvu vecu vrijednost, ni polovna, ni nova od stvarne cijene kostanja npr slim konzole u ducanima. Razlog je jednostavan, vecina konzola koje su po policama nasih trgovina su "stara" izdanja s 4.05 ili 4.07 firmwareom, eventualno 5.0.

Samo ne uzimas bundleove s novim igrama, pogledas production date i siguran si da kupujes konzolu na kojoj mozes pokrenuti exploit. I bas to je razlog zasto takva konzola nema nikakvu povecanu trzisnu vrijednost.

Exploit je svima dostupan, besplatan, a sam proces jailbreakanja je nesto sto moze izvesti i polupismena osoba, dakle ne zahtjeva nikakva znanja ni vjestine.

Tom logikom, kolika bi onda bila vrijednost 5.55 jailbreakane konzole? ;)


Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pozdrav.
Imam PS4 Pro. Zanima me kako izgleda orignal HDMI kabel? Imao sam neku rošadu doma pa se pomješalo nekoliko HDMI-jeva pa me zanima koji je original?
2 slike u prilogu. Na ovom kabelu za koji sam slikao piše: "High speed HDMI cable E321011 AWM 20276 80C,30V VW-1 Luxshare-ICT".

 

 

Hvala

 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Damir22 

 

Nije to bas sve tako. Naveo sam razloge u proslom postu.

 

Ima raje koja pojma nema oko tih stvari, ja sam svoj 5.05 slim prodao za 800KM (kupio za 500 prije par mjeseci) i kupio za 710KM novu Pro.

 

Nisam jedini, vidim da konzole sa 5.05/exploitom idu samo tako prodaje po vecoj cijeni nego sto su nove.

 

Jedan od razloga za to je sto je sve teze naci takve konzole, a reci da nema nikakvu prednost nad konzolom koja se ne moze exploitisati nema smisla. Uradis exploit i igras sve igre koje su izasle do te verzije besplatno, emulatori, linux... Ne koristi se BluRay citac, i to je jedna od prednosti. Kada ti dosadi odradis update i opet ides normalno.

 

Nije tacno ni to da su vecina konzola u radnjama stare, bar kod nas nisu. Pratim po netu ko god kupi novu dobije >5.05. Ja sam gledao po netu po broju modela i PN i svi koji su kupili isti kao kod mene pro su dobili 4.73, meni dosla na 5.50.

 

5.55 se jos ne moze exploitisati, za sada. Postoji samo web exploit ali koji ne daje neke mogucnosti kao kexploit kojeg developeri/hakeri imaju privatno ali jos zadugo nece biti javan (ako ikada).

 

Al na kraju sve je to opet subjektivno i od osobe do osobe. Ko ne igra online, npr kao ja, sigurno da je bolje imati konzolu sa exploitom. Nekome to ne odgovara i to je ok i normalno ali ne treba pokusati ubijediti nekoga da to nije tako jer ne razmisljamo svi isto.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 18:40 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ma slazem se ja s tobom, medjutim, nije situacija tako crna, posebice u manjim mjestima. Tamo konzole slabije idu, manje je kupaca, a one po policama su u pravilu debelo ispod 5.0 firmwarea. Naravno, trgovina koja proda xy komada mjesecno vjerovatno ima noviji prpduction date, od one koja proda 3 konzole godisnje.

S obzirom da sam u tom jailbreaku od pocetaka, znam kako prica ide. Isto tako, ekipa s pristupom konzolama s nizim fw pokusava na racun naivaca ponoviti pricu s 1.76 kad su se takve konzole cijenile kao suho zlato, ako si uopce imao srece da ti je netko hoce prodati.

S 4.05 nije bilo tako. Osobno sam znao gdje provjereno ima vise komada 4.00 konzola, osobno upalio svaku od njih da se uvjerim u fw, konzole nove, u trgovini, garancija, racun.... Po cijeni kao i u svakoj drugoj trgovini u hr, ako ne i nize. Bez naknade, bez posredovanja i profita ikakve vrste, rekao sam ako koga zanima da cu mu napisati gdje je moze kupiti. Apsolutno nitko mi se nije javio.

Sto se tice 5.55 djelomicno si u pravu. Exploit postoji, i radi. Dali ga pero, stipe, marko ili ivan mogu dobiti? Naravno da ne. Ali vjeruj mi da krug ljudi po kojem taj exploit kuzi i nije tako mali kako se to zeli predstaviti opcoj populaciji.

Da, istina je da nece jos neko vrijeme biti javno dostupan, ali, biti ce. Necu prognozirati, nije na meni da o tome pricam.

Sve u svemu, nikad nebih platio niti lipe od trenutne cijene samo zato sto je mogu jailbreakati, ali shvacam da postoje ljudi koji zele plug and play jailbreakanu konzolu i nije im problem to platiti. Kao netko s 3 jailbreakane konzole (svaka sa drugacijim firmwareom) jako dobro znam sve prednosti i mane.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ParaNO1d kaže...

Pozdrav.
Imam PS4 Pro. Zanima me kako izgleda orignal HDMI kabel? Imao sam neku rošadu doma pa se pomješalo nekoliko HDMI-jeva pa me zanima koji je original?
2 slike u prilogu. Na ovom kabelu za koji sam slikao piše: "High speed HDMI cable E321011 AWM 20276 80C,30V VW-1 Luxshare-ICT".

 

 

Hvala

 

 

Taj je original.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
PlayStation 4

Ono kad stotine Sony inzenjera ne znaju dizajnirati i napraviti ps pa im par ljudi sa foruma mora reci sta i kako...

I am over 9000!!!
 
4 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Ono kad stotine Sony inzenjera ne znaju dizajnirati i napraviti ps pa im par ljudi sa foruma mora reci sta i kako...

 LOL dobar sjedi 5.

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gauta kaže...

Da li postoji način kako da aktiviram PS Now trail? Imam Američki account, no nažalost Hrvatske kartice ne prolaze :(

 Anyone?

SpyGi je mato.
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gauta kaže...
Gauta kaže...

Da li postoji način kako da aktiviram PS Now trail? Imam Američki account, no nažalost Hrvatske kartice ne prolaze :(

 Anyone?

 Nemozes aktivirati moras imati karticu ili paypal  s americkom adresom da bi aktivirao

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Ono kad stotine Sony inzenjera ne znaju dizajnirati i napraviti ps pa im par ljudi sa foruma mora reci sta i kako...

 

Pa sorry, ako se samo tu na forumu 20 ljudi žali da je preglasan da li je to dobro dizajniran produkt?

Ustanovili smo samo da je jeftin, a to nije do inženjera nego do sales odjela :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice