PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.908.072
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam bio već zbog igara na psihijatriji a sad kad sam se izlječio iz zajebancije koristim taj nick u igrama 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Cofinho kaže...
tomko kaže...
Q-Tip kaže...
tomko kaže...

 

 

Mjesecima, pa i godinama? Najgenijalnija stvar u povijesti gaminga? Hype much, prijatelju? 

 

Za mene osobno RDR2 bit će fantastična single play avantura i nakon tih 50, 60, možda 100 sati uživancije ostat će samo lijepa uspomena. Taman je završim do Battlefielda 5 i zbogom, jednako kao što sam i u GTA5 završio priču i više se nikad nisam imao potrebe vratiti. Multiplay u Rockstarovim naslovima je dno dna, pa nemam ni najmanju želju u njemu provoditi vrijeme. 

 a da...koliko vremena ljudi provedu npr u GTA SA lutajući okolo, a zamisli kako će tek to lutanje okolo biti zanimljivo u ovom svijetu rdr2 ;)...za puno casual gejmera se cijeli pojam gejming odnosi na rockstarove GTA serijale, vjerovao ili ne...ljudi stvaraju igre koje traju, i koje ti mogu biti neobavezna svakodnevna zabava da radiš u otvorenom svijetu nešto što inače nemozes...tako će biti i sa ovim rdr2...njihove igre su najveći dragulji gejminga, i to nitko nemoze osporiti

 Istina. I dan danas, nakon 14 godina sto je izasao Gta San Andreas postoji taj San Andreas Multiplayer kojeg ekipa i dalje igra. Eto ima jedan balkanski server i u trenutku pisanja ovog posta ima 998 igraca na serveru. Dajte mi jednu igru gdje ima toliko igraca na jednom serveru. Rockstar stvara igre koje traju, ili se zbog njihovih igara stvaraju zajednice koje traju. Jedna od tih zajednica je SAMP.

 

WoW? :-)

 

Ljudi su čudne biljke i nostalgija je zajebana stvar. Osobno ne razumijem nekog tko danas rađe igra San Andreas nego bilo šta drugo. Osim ako je klinac koji ga nije igrao pa ga zanima kako je katastrofalno zastario danas.

 Ti zaboravljas jednu stvar. Nisu svi imucnog stanja pa da imaju konzolu ili super jak gaming racunar pa da mogu igrati sta god pozele. Evo barem kod nas u Bosni, u manjim krajevima ima jos bas puno raje koji imaju bas stare i slabe racunare na kojima ne mogu nesto bolje ni igrati.

 

I ja prvi na svom racunaru ne mogu pokrenuti nista bolje, zato i imam konzolu, ali ih ima dosta koji ni za konzolu nemaju uslove, ili imaju za nju ali ne i za igre.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ja sam bio već zbog igara na psihijatriji a sad kad sam se izlječio iz zajebancije koristim taj nick u igrama 

 Ja se izlječio od World of Tanks(PC) pa mu se opet ovih dana vratio, a znam da mi škodi. Ovisnost je gadna stvar.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 17:30 (hummer0).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 Ti zaboravljas jednu stvar. Nisu svi imucnog stanja pa da imaju konzolu ili super jak gaming racunar pa da mogu igrati sta god pozele. Evo barem kod nas u Bosni, u manjim krajevima ima jos bas puno raje koji imaju bas stare i slabe racunare na kojima ne mogu nesto bolje ni igrati.

 

I ja prvi na svom racunaru ne mogu pokrenuti nista bolje, zato i imam konzolu, ali ih ima dosta koji ni za konzolu nemaju uslove, ili imaju za nju ali ne i za igre.

 

Kaj da ja tu radim? I dalje to onda nije neki argument za kvalitetu igre, ako bi svi igrali nešto bolje, al nemaju mogućnosti.

Pa negdje ni struje nemaju, njima je GTA 1 space shuttle.

Ja imam tolko para da ih bacam i na BUG pretplatu :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 14:26 (Bitanga).
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

 Ti zaboravljas jednu stvar. Nisu svi imucnog stanja pa da imaju konzolu ili super jak gaming racunar pa da mogu igrati sta god pozele. Evo barem kod nas u Bosni, u manjim krajevima ima jos bas puno raje koji imaju bas stare i slabe racunare na kojima ne mogu nesto bolje ni igrati.

 

I ja prvi na svom racunaru ne mogu pokrenuti nista bolje, zato i imam konzolu, ali ih ima dosta koji ni za konzolu nemaju uslove, ili imaju za nju ali ne i za igre.

 

Kaj da ja tu radim? I dalje to onda nije neki argument za kvalitetu igre, ako bi svi igrali nešto bolje, al nemaju mogućnosti.

Pa negdje ni struje nemaju, njima je GTA 1 space shuttle.

Ja imam tolko para da ih bacam i na BUG pretplatu :-P

 Pa to sam napisao radi toga sto pitas kako neko i zbog cega igra tako staru igru pa mislim da je to jedan od razloga.

 

Tebi svi na ovom forumu zavidimo, stalno se hvalis i pises sta sve imas, a mi obicni narod mozemo samo sanjati :P

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma on je neki uhljeB normalno da onda mora sve imat! Smjestio se negdje di ništa ne radi a lovica kaplje ko kišica ili kišurina u njegovu slučaju.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ma on je neki uhljeB normalno da onda mora sve imat! Smjestio se negdje di ništa ne radi a lovica kaplje ko kišica ili kišurina u njegovu slučaju.

Ne procjenjuj covjeka po nadimku  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ma on je neki uhljeB normalno da onda mora sve imat! Smjestio se negdje di ništa ne radi a lovica kaplje ko kišica ili kišurina u njegovu slučaju.

 

Naravno :-) Zar ne misliš da ipak više love možeš zaraditi ako se školuješ i zaposliš u privatnom sektoru ako stvarno radiš neki posao?

Uhljeb koji ništ ne radi dobiva neku pinkicu, al ne dovoljno za preživjeti s dvoje djece, kreditom i puno gamerske opreme i igara.

Da sam uhljeb imao bih vremena, al ne i para :-)

 

Anyway, nemam skoro ništa posebno. Ja volim sve probati, kupim pa prodam malo jeftinije. Nemam više ni G29 volan, ni PS VR. Prodao bih i PS4 i Switch da mi ih klinci ne igraju :-P

PC je jedino moje kaj imam i to nikom ne dam, i kupljen je radom umjesto odlazaka na godišnji :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 16:01 (Bitanga).
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma malo sam se šalio Bitanga ništa osobno 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam isto prošlu godinu prodao thrustmasterov  t300 rs volan i onaj poseban stalak za njeg wheel stand pro v2 sve zajedno prodao na njuški za 2800kn a ja godinu prije ulupo u to oko 4K kn jbg morao sam to rješit nemam vremena za utrke a i procjenio sam da nije to za mene.Više je to bilo iskušavanje i isprobavanje.Malo sam se izguštirao.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 16:06 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ma on je neki uhljeB normalno da onda mora sve imat! Smjestio se negdje di ništa ne radi a lovica kaplje ko kišica ili kišurina u njegovu slučaju.

 Ne znači ako je netko uhljeb da je dobro uhljebljen. Neki uhljebi životare sa 8000 kn mjesečno. Ajde ti preživi sa toliko. 

PSN - darklydexter
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ja sam isto prošlu godinu prodao thrustmasterov  t300 rs volan i onaj poseban stalak za njeg wheel stand pro v2 sve zajedno prodao na njuški za 2800kn a ja godinu prije ulupo u to oko 4K kn jbg morao sam to rješit nemam vremena za utrke a i procjenio sam da nije to za mene.Više je to bilo iskušavanje i isprobavanje.Malo sam se izguštirao.

 

Ma da, tak i ja. Izigro se, vidio da je dobro, al nemam vremena ni di držati to samo da odigram jednom u 2 mjeseca nešto. Puno mjesta troši.

Zato je Forza Horizon 4 arkadica super s kontrolerom :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel bi mogao dobit 350kn za praktički novog Spidermana?
PSN: Carlikaa
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
Jel bi mogao dobit 350kn za praktički novog Spidermana?

 Ne vidim zašto ne. Na njuškalu su trenutno u rasponu od 350-400.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala na info, stavit ću ovih dana na oglasnik a ako ima tu netko zainteresiran, može mi se javit u pp
PSN: Carlikaa
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio neces vjerovati, ali postoje ljudi koji 8000kn ne zarade ni za 3 mjeseca.... I prezivljavaju itekako

Malo ovdje previse kakate, cak vise nije ni zabavno ;)
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma malo se zezamo ovo sa 8K kn je kolega očito bio malo sarkastičan ja mjesečno imamo oko 4000 doduše solo sam pa se da sa tim nekako neznam kako je di je dvoje troje ili četvero. 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ma ni moj komentar nije bio ostar ni kriticki, da me netko krivo ne shvati, blago onima koji imaju.... A blago i siromasnima jer niihovo je kraljevstvo nebesko.... Tako babe kazu... A misli si kakve konzole i igre tamo imaju ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Seki001 kaže...

Ma on je neki uhljeB normalno da onda mora sve imat! Smjestio se negdje di ništa ne radi a lovica kaplje ko kišica ili kišurina u njegovu slučaju.

 

Naravno :-) Zar ne misliš da ipak više love možeš zaraditi ako se školuješ i zaposliš u privatnom sektoru ako stvarno radiš neki posao?

Uhljeb koji ništ ne radi dobiva neku pinkicu, al ne dovoljno za preživjeti s dvoje djece, kreditom i puno gamerske opreme i igara.

Da sam uhljeb imao bih vremena, al ne i para :-)

 

Anyway, nemam skoro ništa posebno. Ja volim sve probati, kupim pa prodam malo jeftinije. Nemam više ni G29 volan, ni PS VR. Prodao bih i PS4 i Switch da mi ih klinci ne igraju :-P

PC je jedino moje kaj imam i to nikom ne dam, i kupljen je radom umjesto odlazaka na godišnji :-P

 

Amater. Ja odem na godišnji normalno, ali potegnem uz posao dva mjeseca projekt sa strane, pa padne i novi PC i još ostane i za igre i za ostale zabave, pa i za bacanje na Bug pretplatu. 

 

Najveći problem ovih prostora je što se kod nas smatra da imaš love ako imaš konzolu, dobar TV, dobar PC i kupuješ igre. U nekom zdravijem svijetu to je standardna stvar, a ne znak neke pripadnosti "višem staležu". Tako stvari kod nas stoje, nažalost, sumnjam da će se za naših života i promijeniti kako su stvari krenule.

8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

yep, u pravu si 100%

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 18:14 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...

 

Amater. Ja odem na godišnji normalno, ali potegnem uz posao dva mjeseca projekt sa strane, pa padne i novi PC i još ostane i za igre i za ostale zabave, pa i za bacanje na Bug pretplatu. 

 

Najveći problem ovih prostora je što se kod nas smatra da imaš love ako imaš konzolu, dobar TV, dobar PC i kupuješ igre. U nekom zdravijem svijetu to je standardna stvar, a ne znak neke pripadnosti "višem staležu". Tako stvari kod nas stoje, nažalost, sumnjam da će se za naših života i promijeniti kako su stvari krenule.

 

Ma dosta posla imam i ovako, neće mi se još 2 mjeseca radit sa strane :-) Rađe daily questove radim :-P

Pa da, ispada da sam neki totalni buržuj u Hrvatskoj, sramota me ljudima reć da imam GTX 1080 :-) U slučaju nacionalizacije privatne imovine prvog bi me strijeljali kao kapitalistu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Mi "siromašni" gameri ćemo te zaštit tako da nema šamse da završiš tako groznom smrću ali ako mi se nađeš negdje na nišanu u RDR2 negarantiram da te neću koknut.

Prvi mod u rdr2 ćemi bit bandit.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 19:20 (Seki001).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
sexytoiletpaper kaže...

Decki moji, hypetrain je strasna stvar. Ne valja biti na njemu. Imam pametnog prijatelja koji je tvrdio da ce No Mans Sky biti zadnja igrica koju ce kupiti u zivotu pa znamo gdje je to zavrsilo.
RDR2 ce mozda biti odlican, mozda ce biti bezveze ali prije nego ga probate vikati da cete utrositi tisuce sati je smijesno.

 Nemoj takav cliffhanger ostavljat. Jel se ubio ili je kupio jos koju igru ?

MadeInCroatia
8 godina
offline
PlayStation 4

ja @Bitanga zavidim, covjek stigne sve kupit i probat, ja s druge strane stignem sve kupit. i to je to ROFL

 

imam 2 sina (10,5) - jedan dere non stop po fortniteu, drugi po minecraftu i lego igrama, a kad su skupa onda po SW multiplayeru - drugim rijecima, ja nisam nikad na redu

 

zato se veselim ovom Bozicu jer imam feeling za osjecaj da cu ja i samo ja dobit ps4 PRO (jesam li rekao da ce biti samo za mene? :) )

 
15 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...

 

Amater. Ja odem na godišnji normalno, ali potegnem uz posao dva mjeseca projekt sa strane, pa padne i novi PC i još ostane i za igre i za ostale zabave, pa i za bacanje na Bug pretplatu. 

 

Najveći problem ovih prostora je što se kod nas smatra da imaš love ako imaš konzolu, dobar TV, dobar PC i kupuješ igre. U nekom zdravijem svijetu to je standardna stvar, a ne znak neke pripadnosti "višem staležu". Tako stvari kod nas stoje, nažalost, sumnjam da će se za naših života i promijeniti kako su stvari krenule.

 

Ma dosta posla imam i ovako, neće mi se još 2 mjeseca radit sa strane :-) Rađe daily questove radim :-P

Pa da, ispada da sam neki totalni buržuj u Hrvatskoj, sramota me ljudima reć da imam GTX 1080 :-) U slučaju nacionalizacije privatne imovine prvog bi me strijeljali kao kapitalistu.

  Jedva cekam... No more money, no more fancy dress, this other kingdom seems by far the best.  

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Šta je ovo?Gloria?Pričanje životnih trauma i iskustava?
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Seki001 kaže...

Ja sam bio već zbog igara na psihijatriji a sad kad sam se izlječio iz zajebancije koristim taj nick u igrama 

 Ja se izlječio od World of Tanks(PC) pa mu se opet ovih dana vratio, a znam da mi škodi. Ovisnost je gadna stvar.

 Yes, isto tako, upalio, ne uživam u opće ali svejedeno igram

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
sramota me ljudima reć da imam GTX 1080 :-)

 

I mene bi bilo sram to reć , 2080 već u slobodnoj prodaji a ti imas generaciju staru grafulju. puj peasant na ulici bi te lupa nogama

Not funny dude
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...
Seki001 kaže...

Ma on je neki uhljeB normalno da onda mora sve imat! Smjestio se negdje di ništa ne radi a lovica kaplje ko kišica ili kišurina u njegovu slučaju.

 

Naravno :-) Zar ne misliš da ipak više love možeš zaraditi ako se školuješ i zaposliš u privatnom sektoru ako stvarno radiš neki posao?

Uhljeb koji ništ ne radi dobiva neku pinkicu, al ne dovoljno za preživjeti s dvoje djece, kreditom i puno gamerske opreme i igara.

Da sam uhljeb imao bih vremena, al ne i para :-)

 

Anyway, nemam skoro ništa posebno. Ja volim sve probati, kupim pa prodam malo jeftinije. Nemam više ni G29 volan, ni PS VR. Prodao bih i PS4 i Switch da mi ih klinci ne igraju :-P

PC je jedino moje kaj imam i to nikom ne dam, i kupljen je radom umjesto odlazaka na godišnji :-P

 

Amater. Ja odem na godišnji normalno, ali potegnem uz posao dva mjeseca projekt sa strane, pa padne i novi PC i još ostane i za igre i za ostale zabave, pa i za bacanje na Bug pretplatu. 

 

Najveći problem ovih prostora je što se kod nas smatra da imaš love ako imaš konzolu, dobar TV, dobar PC i kupuješ igre. U nekom zdravijem svijetu to je standardna stvar, a ne znak neke pripadnosti "višem staležu". Tako stvari kod nas stoje, nažalost, sumnjam da će se za naših života i promijeniti kako su stvari krenule.

 A vidi ja kad bi imao 20 tisuća kuna ja bi uzeo golfa tricu i nadogradio kompjuter, dok moj jaran kupuje novu astru ali nema kompjuter nema hardversko-tehnološko rješenje, a ja bi bio zadovoljan tricom. Svak na nešto potroši, isto tako jedan prijatelj samo robu kupuje, on kupi tene ja uzeo monitor za taj novac, ja mogu tene od 30 eura nositi on ne može hoće skupe tene. Svak od nečeg pati

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
online
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

 A vidi ja kad bi imao 20 tisuća kuna ja bi uzeo golfa tricu i nadogradio kompjuter, dok moj jaran kupuje novu astru ali nema kompjuter nema hardversko-tehnološko rješenje, a ja bi bio zadovoljan tricom. Svak na nešto potroši, isto tako jedan prijatelj samo robu kupuje, on kupi tene ja uzeo monitor za taj novac, ja mogu tene od 30 eura nositi on ne može hoće skupe tene. Svak od nečeg pati

 

Al on nije na PS4 forumu :-) ni onaj s novom astrom ni ovaj s tenama :-) 

 

Ja bih sa 20k kn prvo poplaćao dugove banci za kartice i rate :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice