PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.801.663
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ima li netko od forumaša PS4 ili PS4 Pro, a da mu je u nekoj komodi ili ladici zatvoren. Planiram raditi po mjeri oramrić za TV pa bi PS4 Pro, router i sve sakrio da se ništa ne vidi. A onda bi u toj ladici stavio staklo ili drvo. Zanima me hvata li kontroler ako je PS u ladici ili nešto. Dal ima to slično iskustvo?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
ParaNO1d kaže...

Ima li netko od forumaša PS4 ili PS4 Pro, a da mu je u nekoj komodi ili ladici zatvoren. Planiram raditi po mjeri oramrić za TV pa bi PS4 Pro, router i sve sakrio da se ništa ne vidi. A onda bi u toj ladici stavio staklo ili drvo. Zanima me hvata li kontroler ako je PS u ladici ili nešto. Dal ima to slično iskustvo?

 Kontroler ti nije problem, problem ti je zagrijavanje. To kaj ti mislis napravit se zbog toga ne preporuca.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

 

HeadHunter1649 kaže...

Ekipa dosta vas igra na 4K televizorima PS4 PRO, a što je sa 4K monitorima? Koja je razlika i jel netko od vas koristi 4K monitor, zanimaju me vaša iskustva?

 

To i mene zanima. Najradije bih si kupio neki 4K HDR Monitor, ali uvidom u cijene i performanse, čini mi se da je to još uvijek jako skup sport.

 

Da, idealno bi bilo 4K HDR monitor, koji ima mali lag i vrhunsku sliku, ali je to često kontradiktorno :-) Plus G-sync.

Zadovoljan sam svojim setupom sa 43'' 4K TVom na PCu, samo mi fali neki g-sync. Veliki gamerski 4K HDR monitori su brijem bolesno skupi.

 

pa zapravo bi trebao freesync a ne gysync, pošto je u ps4 gpu od AMD-a, zar ne?

 

Ma ja mislim za sebe, za PC. Za konzolu mi je tak svejedno :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
ParaNO1d kaže...

Ima li netko od forumaša PS4 ili PS4 Pro, a da mu je u nekoj komodi ili ladici zatvoren. Planiram raditi po mjeri oramrić za TV pa bi PS4 Pro, router i sve sakrio da se ništa ne vidi. A onda bi u toj ladici stavio staklo ili drvo. Zanima me hvata li kontroler ako je PS u ladici ili nešto. Dal ima to slično iskustvo?

 Kontroler ti nije problem, problem ti je zagrijavanje. To kaj ti mislis napravit se zbog toga ne preporuca.

Onda da predvidim na ormarići prostor za PS i da ostavim sa svake strane 10-ak cm prostora? Ili bi trebao biti otvoren sa svih strana tj da stoji na ormaru?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja svoju Ps4 pro a tako i sve ove druge uređaje planiram ovih dana fino složit preko hideit wall mounts nosača sve sam nabavio preko ovog linka: 

 

https://hideitmounts.com

 

a evo i stiglo mi prije par dana poštom znači uzeo sam wall mount za mac mini,ps4 pro,headset,joystick,small devices iptv,large devices wall mount i još njihovu odličnu stvar za slaganje uredno svih kabela.

Sve ču to složiti nešto kao mac mini ispod glavne police a ps4 pro ću puknut direk na zid iza TV koji je na wogels zidnom zglobnom nosaču.Bit će tu posla i zajebancije ali moram malo sredit trenutno je veliki nered 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Da, idealno bi bilo 4K HDR monitor, koji ima mali lag i vrhunsku sliku, ali je to često kontradiktorno :-) Plus G-sync.

Zadovoljan sam svojim setupom sa 43'' 4K TVom na PCu, samo mi fali neki g-sync. Veliki gamerski 4K HDR monitori su brijem bolesno skupi.

 Pa ima recimo 28" Benq EL2870 za 300-injak €, koji je 4K HDR, sa 1ms odazivom, ali je TN matrica.

 

LG, Asus, Samsung i AOC imaju dobre 4K 32" monitore sa IPS/VA panelom za cca 350-400€, ali nisu HDR nažalost.

 

Mislim da 4K HDR IPS/VA monitor ide tek od 600€ na dalje.

 

 

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
PlayStation 4

4k HDR monitori su preskup i nepotreban sport za casual ili sp only igrače, ne vidin kako bi vrime odaziva bilo od važnosti nekom ko igra samo sp igre ili baci koju rundu mpa na ne profesonalnom nivou. Uostalom takav monitor ti ukaže na limitiranost grafičkog prikaza konzole.

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Evo, uspio sam naći najpoovljniji 4K HDR monitor, koji je IPS ili VA martica.

 

LG 27" LED IPS, 27UK600-W, za 3000 kuna. Nije ni tako užasno skupo.

 

Pogotovo kad se uzme u obzir da je jako mali izbor u toj kategoriji (32" 4K TV-i ne postoje, kao ni 4K monitori s TV tunerom i/ili daljinskim upravljačem).

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ja svoju Ps4 pro a tako i sve ove druge uređaje planiram ovih dana fino složit preko hideit wall mounts nosača sve sam nabavio preko ovog linka: 

 

https://hideitmounts.com

 

a evo i stiglo mi prije par dana poštom znači uzeo sam wall mount za mac mini,ps4 pro,headset,joystick,small devices iptv,large devices wall mount i još njihovu odličnu stvar za slaganje uredno svih kabela.

Sve ču to složiti nešto kao mac mini ispod glavne police a ps4 pro ću puknut direk na zid iza TV koji je na wogels zidnom zglobnom nosaču.Bit će tu posla i zajebancije ali moram malo sredit trenutno je veliki nered 

 Ja sam neko vrijeme PS4 držao iza tv-a u vertikalnom položaju. Ponekad mi se gubila veza sa kontrolerom. 

Sad imam ps4 pro i novi tv mountan na zid i palo mi je na pamet mountati ps4 pro iza tv-a ali sam se sjetio tog problema.

Možda ps4 pro ima bolji receiver, a možda i nema. Možda ovisi o tome koja tv komponenta se nalazi na putu...

Uglavnom, probaj prije montiranja. Iako ni tad možda nećeš biti siguran jer u mojem slučaju signal se gubio u nepravilnim vremenskim razmacima, na sekundu-dvije.

Čim sam ps4 izmaknuo tako da nije "skriven", signal je postao stabilan.

PSN - darklydexter
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Hvala na upozorenju ali sam i sam računao sa nečim takvim pomjerit ću ga malo udesno opet ne predaleko a opet da ga nešto ne ometa na putu.Ma i sad je okružan sa mnoštvom drugih uređaja oko njega pa čak i sad je iza tv i neprimjećujem taj problem sa joystickom.

 

 

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 18:27 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Da li mi netko moze rec da li postoji razlika izmedju Battlefield 1 i Battlefield 1 Revolution sto se tice single playera? Koliko sam skuzio ovi dodatci na Revolution vrede samo za multiplayer. Vidim da je gore na store-u po dobroj cijeni pa reko da ne uzimam bezveze revolution ako ima isto sve kao i obican battlefield sto se tice single playera.

Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nema razlike.

PSN - DeniZg80
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pssst... pssst jeste li vidjeli leak? 




Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 4:39 (Dinno).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dinno kaže...

Pssst... pssst jeste li vidjeli leak? 

 

ovo ne da leaka, curi u pm na sve strane

12 godina
offline
PlayStation 4

Tak je bilo i s GTA V....Sjećam se da su live gameplay streamovi išli ko ludi, a google/rockstar na silu gasio... :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 9:03 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Ne zelim gledat, sutra dolaziiiii.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...

Tak je bilo i s GTA V....Sjećam se da su live gameplay streamovi išli ko ludi, a google/rockstar na silu gasio... :)

 Ja tad imao PS3 sa CFW, skoro svaku igru sam igrao 7-10 dana prije zvanicnog datuma izlaska/prodaje :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kakva je šansa da je SD isporuči sutra

Not funny dude
15 godina
offline
PlayStation 4

Sancta povodom otvaranja novog ducana sutra u areni daje 20 posto na cijeli asortiman. Pa eto ako nekome treba. Mislim da je akcija do 28.10. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

A jel negdje potvrdeno da to vrijedi na cijeli asortiman?

 

Gdje god gledam pise 20% u Samsung Experience Storeu, a nigdje se ne spominje ostatak ponude.

 

 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ks95hr kaže...

A jel negdje potvrdeno da to vrijedi na cijeli asortiman?

 

Gdje god gledam pise 20% u Samsung Experience Storeu, a nigdje se ne spominje ostatak ponude.

 

 

 

Ovo piše na stranici:

*20% popusta vrijedi za jednokratno plaćanje isključivo u Samsung Experience Store Arena Zagreb (15% popusta vrijedi za plaćanje do 12 rata, 10% popusta za plaćanja od 13 do 36 rata).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Da, ali bojim se kako to nije klasična Sancta domenica gdje se može kupiti konzola, gaming oprema i sl.... To je trgovina isključivo sa Samsung mobitelima, tabletima, pametnim satovima, maskama i sl... Za one upućenije u Arena centar, ista trgovina na katu koja je bila DO bivše Sancta domenice...

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Evo, uspio sam naći najpoovljniji 4K HDR monitor, koji je IPS ili VA martica.

 

LG 27" LED IPS, 27UK600-W, za 3000 kuna. Nije ni tako užasno skupo.

 

Pogotovo kad se uzme u obzir da je jako mali izbor u toj kategoriji (32" 4K TV-i ne postoje, kao ni 4K monitori s TV tunerom i/ili daljinskim upravljačem).

 

Da to sam i ja gledao, slažem se sa svime što si rekao. Jednostavno to još nije isplativo, jedino za nekoga tko igra intenzivno i PC i konzole ima smisla uložiti u takvo šta.

15 godina
offline
PlayStation 4
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

Kakva je šansa da je SD isporuči sutra

 Evo ja upravo dobio poruku od GLS-a da je paket spreman za isporuku. Tako da sutra dolazi na kućni prag. Iako za dan - dva neće nikuda igra pobjeći.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
HeadHunter1649 kaže...
DeniZg kaže...

Evo, uspio sam naći najpoovljniji 4K HDR monitor, koji je IPS ili VA martica.

 

LG 27" LED IPS, 27UK600-W, za 3000 kuna. Nije ni tako užasno skupo.

 

Pogotovo kad se uzme u obzir da je jako mali izbor u toj kategoriji (32" 4K TV-i ne postoje, kao ni 4K monitori s TV tunerom i/ili daljinskim upravljačem).

 

Da to sam i ja gledao, slažem se sa svime što si rekao. Jednostavno to još nije isplativo, jedino za nekoga tko igra intenzivno i PC i konzole ima smisla uložiti u takvo šta.

 

Nema ni za njega, jer je 27'' premalo da bi 4k zasjao u punom sjaju. Ja ne bih išao ispod 32''.

I morao bi imati G-sync koji je ekstremno skup.

 

Dok to malo ne unaprijede ostat ću na 4k TVu za PC ekran. Dok probaš gejmat na 43'' u 4k ispred sebe nema nazad :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Dok vi pričate, ja radim.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 14:27 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Dok vi pričate, ja radim.

 

 

 Ajd javi kakav je :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Imate na live from ps streamova koliko zelite za RDR2. 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice