PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.801.446
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena

Paolo zajeba si se malo :D

5 godina
protjeran
offline
Re: Zamjena

Zašto?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena

Ova tema ti je za razmjenu igara https://www.bug.hr/forum/topic/igre-konzole-prijenosne-konzole/razmjena-igara-ps4/203801.aspx?page=33

 

ili probaj stavit na njuskalo,ili facebook markeplace ;)

11 godina
offline
PlayStation 4

Mali podsjetnik da svakako kupite Battlefront II, koji je samo 109 kuna na PSN-u.

 

Igra ima single player kampanju, odličan multiplayer, nema DLC-a i sve mikrotransakcije su kozmetičke.

Dodatno, DICE je ubacio u višu brzinu što se tiče supporta igre i uskoro dolazi Geonosis update.

 

Ovaj trailer je imao više hitova u par sati nego Battelfield V u nekoliko dana.

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 21:20 (DeniZg).
Moj PC  
3 2 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

3.299,00 Kn
Znači, kupio sam PS4 Pro u Svijetu Medija na dan HR releasea skoro točno prije 2 godine i platio 3.301kn :-)
Ovo je smetlarski popust.

 Dobro je , 2 kn jeftinije  u dvije godine 

 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
error_666 kaže...

 

3.299,00 Kn
Znači, kupio sam PS4 Pro u Svijetu Medija na dan HR releasea skoro točno prije 2 godine i platio 3.301kn :-)
Ovo je smetlarski popust.

 Dobro je , 2 kn jeftinije  u dvije godine 

 

 

Al to je na akciji, inače je cijena 3.472,63 Kn :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 21:31 (Bitanga).
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Za koje novce bi se mogao prodati PS4 slim 1tb star cca 2 mjeseca (bundle sa FIFA-om 19, znači kupljen 28.09.), sa 3 igre, jednom u fizičkom obliku (FIFA 19) i dvije u digitalnom (GTA V i DIRT 4) i ps plus pretplatom za još cca 11 mjeseci (do 20.10.2019.)? Sve u najboljem stanju (garancija još 10 mjeseci).
Te da li je uopće moguće prenijeti igre i tu pretplatu s jednog accounta/maila na drugi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Upravo se vratio s Infogamera, dečki na Sancta Domenica štandu kažu da sutra idu plejke na popust, krajnja cijena će biti negdje kao prošle godine (znači vjerojatno konzole idu na 20% dolje). Također, igre i dodaci nisu na 20% samo za Mastercard i Maestro. Uđite malo u spiku s prodavačem, pa će odjednom 20% ići i na keš i ostale kartice, jednokratno ili na rate.

Uz to kažu da količina ima dovoljno i da se ne mora dolaziti rano nego i navečer jer, citiram, "Ako njima nestane plejki, onda ih više nema nigdje".

 
9 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
pavac kaže...

Upravo se vratio s Infogamera, dečki na Sancta Domenica štandu kažu da sutra idu plejke na popust, krajnja cijena će biti negdje kao prošle godine (znači vjerojatno konzole idu na 20% dolje). Također, igre i dodaci nisu na 20% samo za Mastercard i Maestro. Uđite malo u spiku s prodavačem, pa će odjednom 20% ići i na keš i ostale kartice, jednokratno ili na rate.

Uz to kažu da količina ima dovoljno i da se ne mora dolaziti rano nego i navečer jer, citiram, "Ako njima nestane plejki, onda ih više nema nigdje".

 Izvukao si informacija kao da si odradio jedno backroom ispitivanje 

MadeInCroatia
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sta vridi to sve kad je od danas nevažeći tele2 kod za dodatnih 15%, i također nema više PS4 Pro sa RDR2 u paketu :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Ekupi također ima ds4 po 300kn, može i -10% na zabu. Ima i novih boja poput sunset orange, berry blue...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
U Sancti su controlleri 300kn, a za plačanje sa Master i Maestro 239kn
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Te Maestro i Mastercarde nema skoro već nitko,izašle su iz mode.
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...
U Sancti su controlleri 300kn, a za plačanje sa Master i Maestro 239kn

 

Ili uz kod BF GAMING 20

9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

https://www.thegamecollection.net/playstation-4-console-500gb-with-red-dead-redemption-2-ps4/

 

Evo jedna oke ponuda. Ispada 235 funti sa dostavom iliti oko 2020 kn. Ja sam uzeo kod njih bundle sa fifom, stiglo za 5-6 radnih dana. Možda bi i prije, ali se paket iz nekog razloga zadržao 2 dana u Austriji. 

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav!

 

Molio bih brzinsku pomoć

 

Kupio bih klincu PS 4 ,a nemam pojma gdje i što.znam d aima raznih podtipova...danas je crni petak..pa molim preporuku.u obiz dolazi i kpovina tipa amazon.de

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Sta vridi to sve kad je od danas nevažeći tele2 kod za dodatnih 15%, i također nema više PS4 Pro sa RDR2 u paketu :(

Otkud ti to? Evo ga na sancti za 3300kn. Iako sam se lijepo zaribao što sam čekao petak, jeftinije bi me ispalo da sam kod ukucao i bok. Fućkaš popust od 8% za black friday.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 7:58 (evuki).
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

 

Ili uz kod BF GAMING 20

 To je taj kod za plaćanje tim karticama..

Čisto tip za one koji su mislili preprodati, oprezno s količinama jer sam vidio na još par mjesta da su kontroleri sniženi tako da mi se čini da ko ih traži da ih bude i uzeo danas pa ne bude neke potražnje po njušci tako skoro...

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
espltd kaže...

Pozdrav!

 

Molio bih brzinsku pomoć

 

Kupio bih klincu PS 4 ,a nemam pojma gdje i što.znam d aima raznih podtipova...danas je crni petak..pa molim preporuku.u obiz dolazi i kpovina tipa amazon.de

Imaš Pro verziju koja podržava 4K i običnu. Zanima li te samo konzola ili komplet s nekom igricom (Red Dead Redemption 2 - mature western, Spider-Man, FIFA, ....)? Kolko ti je klinac star, što igra inače?

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
evuki kaže...
lukaXXkralj kaže...

Sta vridi to sve kad je od danas nevažeći tele2 kod za dodatnih 15%, i također nema više PS4 Pro sa RDR2 u paketu :(

Otkud ti to? Evo ga na sancti za 3300kn. Iako sam se lijepo zaribao što sam čekao petak, jeftinije bi me ispalo da sam kod ukucao i bok. Fućkaš popust od 8% za black friday.

 i ja san se zajeba,ima samo Slim,nema Pro :/

a i ne prima se više tele2 kod

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ovo bi mu bilo prva konzola.ima sedam godina.a računajte da bi tata malo.ništa određeno glede igrica

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...
evuki kaže...
lukaXXkralj kaže...

Sta vridi to sve kad je od danas nevažeći tele2 kod za dodatnih 15%, i također nema više PS4 Pro sa RDR2 u paketu :(

Otkud ti to? Evo ga na sancti za 3300kn. Iako sam se lijepo zaribao što sam čekao petak, jeftinije bi me ispalo da sam kod ukucao i bok. Fućkaš popust od 8% za black friday.

 i ja san se zajeba,ima samo Slim,nema Pro :/

a i ne prima se više tele2 kod

Ne piše da stranici da nije raspoloživ... jel moguće? sancta-domenica.eu? Btw imaš na centro.hr i mikronis.hr raspoloživo za 3300kn isto. Probat ću upiknut u sancti nekako, još imam na lageru onaj popust od 10% što sam dobio prilikom registracije, to bi ispalo 2970kn taman...

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

zašto meni neće primi newsletter kod,stranica je totalno palaa

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

zašto meni neće primi newsletter kod,stranica je totalno palaa

 Newsletter kod ne radi na .eu stranici. Moras ic na staru stranicu  .hr i tamo uzet i upotrebit kod. 

13 godina
offline
PlayStation 4

Meni je primilo Tele2 kod maloprije (na starome webshopu SD-a), dobio sam mail odmah da je prošla narudžba.

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 8:36 (Yovitssa).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ali zato na .hr stranici više nema PS4 Pro s RDR2, njega ima na .eu ali tamo nema nikakvih kodova, ne prihvaća ni moj kod s newslettera. Užas. Rađe ću kupit kod nekog drugog za istu cijenu nego kod njih sad, neka jedu govna.

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Da....stara stranica totalno pala,niti ima više RDR2 paketa,a nova ne prima kodove.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 20:58 (lukaXXkralj).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

U instaru/e-kupi/mikronis PlayStation 4 Pro 1TB G chassis + Red Dead Redemption 2 + GRATIS Marvel's Spiderman Standard Edition PS4 za 3300kn!

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 9:03 (evuki).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Mali podsjetnik da svakako kupite Battlefront II, koji je samo 109 kuna na PSN-u.

 

Igra ima single player kampanju, odličan multiplayer, nema DLC-a i sve mikrotransakcije su kozmetičke.

Dodatno, DICE je ubacio u višu brzinu što se tiče supporta igre i uskoro dolazi Geonosis update.

 

Ovaj trailer je imao više hitova u par sati nego Battelfield V u nekoliko dana.

 

 

 

 Ta igrica je izrodila najveci Meme 2017. Pride and Accomplishment.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
U Zagrebu sam isprid links....200 ljudi vanka...čekamo. ... ps4pro...tisak media i dalje 3599kn....posli idem na Velesajam
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice