Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.665
|
čitano: 4.835.499
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
sad znamo da pandemija nije najgora stvar...još gora stvar je ne dobiti ps5 prvi dan... stvarno strašno... očekujem porast PTSP stanja...ma strašno...a s obzirom na situaciju nex gen igre to ide tek jesen 2021 ako i tada...prije će biti najave na E3 2022

2021 igraju se igre od prošle generacije na novom hardware

 2021 bi trebalo izaći novi Battlefield.

Još se ne zna dal će biti samo Next gen ili će biti i za staru generaciju. Čak i ako će igra opet biti flop, pretpostavljam da će grafika opet biti vrh vrhova (+ fizika, AI, particles..)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
sad znamo da pandemija nije najgora stvar...još gora stvar je ne dobiti ps5 prvi dan... stvarno strašno... očekujem porast PTSP stanja...ma strašno...a s obzirom na situaciju nex gen igre to ide tek jesen 2021 ako i tada...prije će biti najave na E3 2022

2021 igraju se igre od prošle generacije na novom hardware

 Da i?? O cemu pricas ti? Ak ti ne odgovara kaj ovdje ljudi pisu odi na forum o pandemiji i tam pisi. Svatko se ima pravo veselit onome sto ga veseli. Tebi ak smeta ne moras se izrugivat. Ako ti je post bio pokusaj satire onda je los. Svatko ima pravo razmjenjivati misljenja o temi u kojoj se nalazi. Ko prica o PTSP-u? Ljudi razmjenjuju informacije a ti vidis problem. Ak ti je pandemija najgora stvar u zivotu onda se ponasaj u skladu s preporukama i drzi distancu. Cheers

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
sad znamo da pandemija nije najgora stvar...još gora stvar je ne dobiti ps5 prvi dan... stvarno strašno... očekujem porast PTSP stanja...ma strašno...a s obzirom na situaciju nex gen igre to ide tek jesen 2021 ako i tada...prije će biti najave na E3 2022

2021 igraju se igre od prošle generacije na novom hardware

 Pa dobro eto ti igraj Demon Souls na PS4 i javi kako je prošlo. Ili Gran Turismo 7 2021.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ratchet i Clank također PS5 Exkluziva
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kad obično kreću ove Black Friday akcije na ps storeu?

 

Gledam, ako 19.11. dolaze konzole, da li stvarno moram čekat 10 dana za PS Plus November bonus?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
Gogy7 kaže...
Sony ce uraniti ili odgoditi isporuku konzole u Europi zbog Covida. Vise racunajte na ovo odgoditi nego uraniti. Bilo bi super da ju dobijemo na dan kad i ameri ali sumnjam.

 Otkuda ti ta informacija? Nisam nigdje naišao na takav članak kod "relevantnijih" portala...

 

EDIT: našao na psu.com

 Znači na GO netreba ići 19.11

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
sad znamo da pandemija nije najgora stvar...još gora stvar je ne dobiti ps5 prvi dan... stvarno strašno... očekujem porast PTSP stanja...ma strašno...a s obzirom na situaciju nex gen igre to ide tek jesen 2021 ako i tada...prije će biti najave na E3 2022

2021 igraju se igre od prošle generacije na novom hardware

Pusti ljude neka se vesele. U ovo sjebano vrijeme, čovjek se i takvim sitnicama raduje...

 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prošle su krenuli tjedan dana prije nego je bio pravi Black Friday. Ove pada na 27.11. pa niš čudno, možda čak i očekivano da počnu 19/20.11.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
HCMAA kaže...
sad znamo da pandemija nije najgora stvar...još gora stvar je ne dobiti ps5 prvi dan... stvarno strašno... očekujem porast PTSP stanja...ma strašno...a s obzirom na situaciju nex gen igre to ide tek jesen 2021 ako i tada...prije će biti najave na E3 2022

2021 igraju se igre od prošle generacije na novom hardware

 Da i?? O cemu pricas ti? Ak ti ne odgovara kaj ovdje ljudi pisu odi na forum o pandemiji i tam pisi. Svatko se ima pravo veselit onome sto ga veseli. Tebi ak smeta ne moras se izrugivat. Ako ti je post bio pokusaj satire onda je los. Svatko ima pravo razmjenjivati misljenja o temi u kojoj se nalazi. Ko prica o PTSP-u? Ljudi razmjenjuju informacije a ti vidis problem. Ak ti je pandemija najgora stvar u zivotu onda se ponasaj u skladu s preporukama i drzi distancu. Cheers

 

u svakoj temi na ovom forumu redovito izviruju genijalci koji će reći "čim se vi zamarate" i "jel ne znate da ima većih problema u svijetu". Ali u svakoj šugavoj temi na ovom forumu. Ja znam da bi trebao biti počašćen s dolaskom tih velikih humanitaraca na naše skromne rasprave, znam da im je teško odvojiti vrijeme nakon što su spašavali pingvine na antartiku i hranili djecu u africi, i skupljali novce po trgovačkim centrima za unicef, ali mi svejedno nije baš jasno zašto to rade baš na ovom forumu. Možda sam ja jadan i sebičan i ograničen, pa ne mogu shvatiti da svijet ima većih problema od moje grafičke kartice, samo mislim da sam u svom tom jadu i bijedi i ograničenoj inteligenciji nekako ipak uspio odabrati forum na kojem primarno entuzijasti raspravljaju o PC komponentama i konzolama i igrama. I uvijek me netko od tih velikih dušebrižnika mora podsjetiti da to što mi konzola neće stići na vrijeme i nije baš tako veliki problem za čovječanstvo. I sreća zapravo da je to napravio, jer sam evo taman bio zavezao kuglu oko noge da se bacim s mosta i da završe moje patnje.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CyberDemonVZ kaže...

 2021 bi trebalo izaći novi Battlefield.

Još se ne zna dal će biti samo Next gen ili će biti i za staru generaciju. Čak i ako će igra opet biti flop, pretpostavljam da će grafika opet biti vrh vrhova (+ fizika, AI, particles..)

Kad izlazi BF3 remaster?

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
8 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...

Ja u srijedu prodajem svoj ps4 slim za 1000 kn i to dajem kao kaparu za digitalni ps5.

Imam takav dogovor sa kolegom iz dućana da mu nešto dam odmah, ostalo kad stignem.

Vjerovatno ću morati čekati, ali nije bitno. Samo da stigne

Da nemam tih 1000 kn od ps4 i da nije na rate teško da bi tako brzo uzeo ps5.

Sve igre su mi digitalne i ne bih kupio tu drugu verziju i da imam para.

Svejedno, nisam nešto napet jako i uzbuđen oko ps5.

Vjerovatno mi je teško zamisliti koja će biti razlika naspram ps4.

Najviše me veseli to brzo pokretanje igri, jer nekada stvarno nemam vremena od djece pa mi je svaki minut bitan.

U zadnje vrijeme igram samo ghost recon wildlands, dnevna doza barem pola sata tamaniti narko kartele

Nadam se da će raditi dobro na ps5 uz days gone, tlou 1 i 2, rdr 2 itd.

 U kojem ducanu ih jos imaju?

PSN - ediholic
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Kad obično kreću ove Black Friday akcije na ps storeu?

 

Gledam, ako 19.11. dolaze konzole, da li stvarno moram čekat 10 dana za PS Plus November bonus?

 

Prošle godine su krenule 21.11.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 2021 bi trebalo izaći novi Battlefield.

Još se ne zna dal će biti samo Next gen ili će biti i za staru generaciju. Čak i ako će igra opet biti flop, pretpostavljam da će grafika opet biti vrh vrhova (+ fizika, AI, particles..)

Kad izlazi BF3 remaster?

 Izgleda da nikad . :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Han kaže...
HCMAA kaže...
sad znamo da pandemija nije najgora stvar...još gora stvar je ne dobiti ps5 prvi dan... stvarno strašno... očekujem porast PTSP stanja...ma strašno...a s obzirom na situaciju nex gen igre to ide tek jesen 2021 ako i tada...prije će biti najave na E3 2022

2021 igraju se igre od prošle generacije na novom hardware

 Da i?? O cemu pricas ti? Ak ti ne odgovara kaj ovdje ljudi pisu odi na forum o pandemiji i tam pisi. Svatko se ima pravo veselit onome sto ga veseli. Tebi ak smeta ne moras se izrugivat. Ako ti je post bio pokusaj satire onda je los. Svatko ima pravo razmjenjivati misljenja o temi u kojoj se nalazi. Ko prica o PTSP-u? Ljudi razmjenjuju informacije a ti vidis problem. Ak ti je pandemija najgora stvar u zivotu onda se ponasaj u skladu s preporukama i drzi distancu. Cheers

 

u svakoj temi na ovom forumu redovito izviruju genijalci koji će reći "čim se vi zamarate" i "jel ne znate da ima većih problema u svijetu". Ali u svakoj šugavoj temi na ovom forumu. Ja znam da bi trebao biti počašćen s dolaskom tih velikih humanitaraca na naše skromne rasprave, znam da im je teško odvojiti vrijeme nakon što su spašavali pingvine na antartiku i hranili djecu u africi, i skupljali novce po trgovačkim centrima za unicef, ali mi svejedno nije baš jasno zašto to rade baš na ovom forumu. Možda sam ja jadan i sebičan i ograničen, pa ne mogu shvatiti da svijet ima većih problema od moje grafičke kartice, samo mislim da sam u svom tom jadu i bijedi i ograničenoj inteligenciji nekako ipak uspio odabrati forum na kojem primarno entuzijasti raspravljaju o PC komponentama i konzolama i igrama. I uvijek me netko od tih velikih dušebrižnika mora podsjetiti da to što mi konzola neće stići na vrijeme i nije baš tako veliki problem za čovječanstvo. I sreća zapravo da je to napravio, jer sam evo taman bio zavezao kuglu oko noge da se bacim s mosta i da završe moje patnje.

Oh Boze,nemoj se baciti nije vrijedno toga,tvoj zivot je najvazniji!

120Hz/4k 2.1hdmi? Bude.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...

Ja u srijedu prodajem svoj ps4 slim za 1000 kn i to dajem kao kaparu za digitalni ps5.

Imam takav dogovor sa kolegom iz dućana da mu nešto dam odmah, ostalo kad stignem.

Vjerovatno ću morati čekati, ali nije bitno. Samo da stigne

Da nemam tih 1000 kn od ps4 i da nije na rate teško da bi tako brzo uzeo ps5.

Sve igre su mi digitalne i ne bih kupio tu drugu verziju i da imam para.

Svejedno, nisam nešto napet jako i uzbuđen oko ps5.

Vjerovatno mi je teško zamisliti koja će biti razlika naspram ps4.

Najviše me veseli to brzo pokretanje igri, jer nekada stvarno nemam vremena od djece pa mi je svaki minut bitan.

U zadnje vrijeme igram samo ghost recon wildlands, dnevna doza barem pola sata tamaniti narko kartele

Nadam se da će raditi dobro na ps5 uz days gone, tlou 1 i 2, rdr 2 itd.

 Hvala na odgovoru, al ne mogu ti poslat privatnu poruku, pa evo ovde. Sritno s nabavom konzole 

PSN - ediholic
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Spider-Man load time:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Netko je već stavio to. Nije baš jasno da li je to nešto kao quick resume što ima Xbox, tj. igra je već bila pokrenuta ili je stvarno friški start. U svakom slučaju impresivno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Netko je već stavio to. Nije baš jasno da li je to nešto kao quick resume što ima Xbox, tj. igra je već bila pokrenuta ili je stvarno friški start. U svakom slučaju impresivno.

 

A ono, svi koristimo SSDe već godinama. Meni je sasvim normalno da se igra brzo učitava.

Nije ovo impresivno koliko je žalosno što je PS4 Pro bio brutalno spor.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

A ono, svi koristimo SSDe već godinama. Meni je sasvim normalno da se igra brzo učitava.

Nije ovo impresivno koliko je žalosno što je PS4 Pro bio brutalno spor.

Niti jedna igra ti se ne učita tako brzo kao što se učita na PS5 jer jednostavno do sada igre nisu u potpunosti podržavale SSD diskove niti su pisane da bi iskorištavale sav potencijal SSD diska. Sada će se i to promijeniti pa će veći benefit biti vidljiv i na računalima. Imam SSD od 2014 i tih par sekundi što se igra brže učitavala daleko je od onog što će nudi nova generacija konzola. U svakom slučaju svi će imati neki benefit od nove generacije konzola.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

Ekipa,

 

koji tv da uzmem max 50" treba mi za svoju sobicu...

imam doma 65" u dnevnom boravku i 55" klincima u sobi...

 

meni treba do maks 50", na tv bih spajao pc i ps5 koji je u dolasku...

Htio bih vrhunsku sliku po mogucnosti 120hz...

 

Sto se mene tice moze biti i monitor...

imam volan kojeg bih spojio i rokao novi gran turismo itd...

Nemoj 50inch jer je to ajmo rec nestandardna velicina panela pa je i nedostatak recenzija te podaci ciji je to panel itd itd.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bas me zanima kako cu proc sa PS5 jer su kao svi rasprodani ovdje u Njemackoj.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

koje su sanse da ce bilo koji shop kod nas na launch day imati jos koju konzolu u prodaji ?

Nisam bas Playstation fan al DualSense mi se cini kao pun pogodak...

Na kraju cu uzet kaj prvo naleti XSX ili PS5.

 

P.S.

Jel zna tko oce bit kakve podrske za DualSense na Win10 ? Znaci da nebu obican rumble u triggerima neg da bude kak je i zamisljeno

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

P.S.

Jel zna tko oce bit kakve podrske za DualSense na Win10 ? Znaci da nebu obican rumble u triggerima neg da bude kak je i zamisljeno

 Šanse su ravne nuli.

PSN - DeniZg80
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

koje su sanse da ce bilo koji shop kod nas na launch day imati jos koju konzolu u prodaji ?

Nisam bas Playstation fan al DualSense mi se cini kao pun pogodak...

Na kraju cu uzet kaj prvo naleti XSX ili PS5.

 

P.S.

Jel zna tko oce bit kakve podrske za DualSense na Win10 ? Znaci da nebu obican rumble u triggerima neg da bude kak je i zamisljeno

Gledajuci da svi dobjaju sony od santa domenike nebi rekao da ce itko. Mislim osim ako bas neka trgovina ima politiku da prodaje konzole u trgovini i to bez prednaruđbe. Ali neznam ko bi to kodnas radio posto nemamo gamestop ili nesto tako da zele da ti dolazis cesto u trgovinu i kupis igre. 

 

Nisam siguran.... nebi racunao. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
PCNjubara kaže...

P.S.

Jel zna tko oce bit kakve podrske za DualSense na Win10 ? Znaci da nebu obican rumble u triggerima neg da bude kak je i zamisljeno

 Šanse su ravne nuli.

 znam da su male sanse,al ono racunam si ak npr. dodje update za f1 2020 na PS5 da se iskoriste ti triggeri da bi moglo biti i na PC verziji isto...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mew kaže...
PCNjubara kaže...

koje su sanse da ce bilo koji shop kod nas na launch day imati jos koju konzolu u prodaji ?

Nisam bas Playstation fan al DualSense mi se cini kao pun pogodak...

Na kraju cu uzet kaj prvo naleti XSX ili PS5.

 

P.S.

Jel zna tko oce bit kakve podrske za DualSense na Win10 ? Znaci da nebu obican rumble u triggerima neg da bude kak je i zamisljeno

Gledajuci da svi dobjaju sony od santa domenike nebi rekao da ce itko. Mislim osim ako bas neka trgovina ima politiku da prodaje konzole u trgovini i to bez prednaruđbe. Ali neznam ko bi to kodnas radio posto nemamo gamestop ili nesto tako da zele da ti dolazis cesto u trgovinu i kupis igre. 

 

Nisam siguran.... nebi racunao. 

 A nis igrat cu waiting game malo :D

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Bitanga kaže...

 

A ono, svi koristimo SSDe već godinama. Meni je sasvim normalno da se igra brzo učitava.

Nije ovo impresivno koliko je žalosno što je PS4 Pro bio brutalno spor.

Niti jedna igra ti se ne učita tako brzo kao što se učita na PS5 jer jednostavno do sada igre nisu u potpunosti podržavale SSD diskove niti su pisane da bi iskorištavale sav potencijal SSD diska. Sada će se i to promijeniti pa će veći benefit biti vidljiv i na računalima. Imam SSD od 2014 i tih par sekundi što se igra brže učitavala daleko je od onog što će nudi nova generacija konzola. U svakom slučaju svi će imati neki benefit od nove generacije konzola.

 

Ok, kužim, ne učita mi se za 7 sekundi na mom SATA3 SSDu, nego za 10, tak svejedno. Da imam NVMe bilo bi možda dvije sekunde brže.

Ionako poslije gledam par sekundi dosadne logoe developera.

Bitno je da se ne učitava 3-4 minute kao RDR2 na PS4 Pro.

 

Čisti Windowsi 10 se bootaju za 6 sekundi na najjadnijem SSDu i kompu starom 5 godina.

 

Naravno da će na PS5 biti brže, bilo bi žalosno da ne bude, ali ubrzanje loadinga sa PS4 na PS5 će biti ogromno većim dijelom zbog odbacivanja HDDa, a manjim dijelom zbog specijalnog kontrolera.

Dvije, tri sekunde ne čine nikakvu razliku kod paljenja igre ako poslije ionako gledam hrpu uvodnih logo animacija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 17:16 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

A ono, svi koristimo SSDe već godinama. Meni je sasvim normalno da se igra brzo učitava.

Nije ovo impresivno koliko je žalosno što je PS4 Pro bio brutalno spor.

 Koji svi? Govorimo o konzolama?

 

Kako god okreneš, impresivno je u odnosu na prošlu generaciju konzola. I ako niš drugo barem jedna stvar u cijelom tom next genu koju mogu jednostavno prikazati kao napredak. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
PCNjubara kaže...

P.S.

Jel zna tko oce bit kakve podrske za DualSense na Win10 ? Znaci da nebu obican rumble u triggerima neg da bude kak je i zamisljeno

 Šanse su ravne nuli.

 Na prvu vjerojatno da... ali ako uzmeš u obzir da je Sony najavio više svojih igara na PC-u, izgleda mi kontraproduktivno ne dati DualSense i PC publici. A i u teoriji bi DS5 mogao postati prvi izbor za igranje na PC-u, ako developeri prihvate sve te điđe miđe i dobro ih implementiraju. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice