Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.919
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7, pogledao i lajkao. Za neke igre nisam nikad ni čuo, a ima zanimljivih. Hvala.

Stigao ssd i ubacio ga. Postupak je stvarno lagan. Jedino sam morao obnoviti alat jer me bilo strah da ne razvalim te male vidice.

Ja sam uvijek otvarao samo jednu stranu ps5 i čistio od prašine. Sad kad sam otvorio i drugu stranu gdje ide ssd iznenadio se koliko se prašine nakupilo.
U biti nisam ni znao da se može i druga strana otvoriti.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Igre za Travanj:
Immortals of Aveum PS5
Minecraft Legends
Skul: The Hero Slayer

Moj PC  
7 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Mene baš zanima što će ponuditi Pro, više puta sam također spominjao da ni aktualna PS 5 konzola još uvijek ne koristi pun potencijal, pa me zanima što će nam u Pro varijanti Sony smućkati....a šute ko p**de po pitanju istog, sve informacije dobivamo od nekih lekaova po netu.

Definitivno razmišljam o kupnji Pro varijante, ali tek kada izađe pa vidim jel isplativo uopće ili ne, a ako se obistini onaj dio gdje piše da će čak biti manji napredak nego je to bio slučaj za PS 4 Pro onda ga definitivno zaobilazim u širokom luku, jer iskreno mene nije ni PS 4 Pro oduševio nešto, iako sam ga imao.

Ono s čim bi mene osobno privukli je 60+ fpsa u svim igarama, ali to je i do developera igara, tako da od toga ništa za sada, uglavnom živi bili pa vidili.

 

Mogu ti ja odmah reći da nije isplativo, čak naprotiv otiće ti novac iz džepa :D Šala mala, ali dijelom si si i sam odgovorio sa tim da ni 5ica nije iskorištena kako treba.

Mislim da je PRO varijanta više marketnig i strah da MS ne izbaci nešto naprednije, a da oni nemaju odgovor, nego realna potreba i korak naprijed.

 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Tko zna, možda nas Sony za promjenu ugodno iznenadi, brzo će kraj godine pa ćemo vidjeti, iako šuška se o odgodi GTA 6 za 2026. , pa nisam siguran što će im onda prodavati konzolu uopće ako ne budu nešto primamljivo ponudili.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Molim info, gdje se isplati kupiti pouzdan ssd s heatsinkom od 1 ili 2TB?Hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Molim info, gdje se isplati kupiti pouzdan ssd s heatsinkom od 1 ili 2TB?Hvala

 

Evo krećem googleat, hvala tebi na prilici.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala...drago mi je što si ljubazan
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
espltd kaže...
Molim info, gdje se isplati kupiti pouzdan ssd s heatsinkom od 1 ili 2TB?Hvala

 

Evo krećem googleat, hvala tebi na prilici.

 Bolje koristi Bing za to.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Hvala...drago mi je što si ljubazan

 Pretraži temu, bilo je nedavno dosta rasprave o ssd-ima.

6 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Molim info, gdje se isplati kupiti pouzdan ssd s heatsinkom od 1 ili 2TB?Hvala

 

Evo ja sam uzeo ovdje prije tjedan dana.

https://iponcomp.hr/shop/proizvod/samsung-2tb-990-pro-with-heatsink-m2-pcie-m2-2280-mz-v9p2t0gw/2186952?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Ugradio i sve radi savršeno.

 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kako je prošla dostava s iponcpom?prave li još probleme s reklamacije.svojevremeno su se mnogi žalili?
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2024 19:23 (espltd).
6 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Sve je prošlo savršeno i brzo, za reklamacije neznam.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prije malo manje od 2 tjedna izašla je nova MLB igra i naravno ne želim dati 70 eura, pa me čisto zanima ima li neki prosjek ili nečiji dojam nakon koliko tjedana ili mjeseci dođe do prvog sniženja?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
RedHill kaže...

Prije malo manje od 2 tjedna izašla je nova MLB igra i naravno ne želim dati 70 eura, pa me čisto zanima ima li neki prosjek ili nečiji dojam nakon koliko tjedana ili mjeseci dođe do prvog sniženja?

 Kristalna kugla mi je nešto u kvaru, ali ako se vodiš ovime, onda će prvo sniženje biti za cca 2 mjeseca. A na jesen tek malo ozbiljniji popusti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Obično na pola sezone bude popust

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Idem googlati koje igre dolaze na ps5 da vidim ima li što dobro...bože dragi na sta je to sve spalo.jedino sto me zanima je No Rest for the Wicked . Možda mi je nešto promaklo ali izbor je tako loš da sve i da izađe ps5 pro nemam ga razloga kupit jer nemam sta igrat.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja isto nemam nijednu nadolazeću igru za PS5 kojoj se baš veselim. Čak štoviše, počeo sam se okretati PS4 backlogu za kojeg sam mislio da ga nikada neću više taknuti. 

 

Navukao sam se ponovno na GT7, igram Cyberpunk koji mi je fascinantan - igra doslovno ode u pet minuta od apsolutnog gaming remek djela do smiješne komedije za koju se ne možeš načuditi da predstavlja triple A igru. Ali sve u svemu, dobra igra. 

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hvala lijepa!

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prosla MLB Igra je bila na prvom popustu u Lipnju, tako da ocekuj isto i s ovom
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prije par dana sam zaigrao PS5 prvi put, i to
igru : ghost of tsushima. Mogu rec da sam odusevljen joystickom i svime sto pruza kao i samom igrom. Zagrizeni sam PC boy i ovo je prvi ps koji sam igrao, ali igre kao ova se definitivno isplati odigrati. Usput bih vas zamolio da mi preporucite neke igre za maloga (3 i pol godine). Za sada igra onu intro igru od ps5 (astro) i sackboy. Ako imate neke preporuke slobodno ostavite ovdje, imam premium plus paket. Hvala i lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2024 12:13 (deepshitcro).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na XSX je MLB The Show 24 na Gamepassu od D1 ali badava to kad ne znam ni pravila...

Ak te baš tolko zanima sport/igra, onfa nemoj čekati, život je (pre)kratak.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
deepshitcro kaže...
Prije par dana sam zaigrao PS5 prvi put, i to
igru : ghost of tsushima. Mogu rec da sam odusevljen joystickom i svime sto pruza kao i samom igrom. Zagrizeni sam PC boy i ovo je prvi ps koji sam igrao, ali igre kao ova se definitivno isplati odigrati. Usput bih vas zamolio da mi preporucite neke igre za maloga (3 i pol godine). Za sada igra onu intro igru od ps5 (astro) i sackboy. Ako imate neke preporuke slobodno ostavite ovdje, imam premium plus paket. Hvala i lp

 Paw Patrol imaš 3 nastavka, taman su za klince. LEGO igara ima nekoliko. Isto ok iako malo kompliciranije. Teenage Mutant Ninja Turtles ti je također opcija jer em je igra odlična em možeš s njim igrati coop pa čak i ako mu baš ne ide, većinu posla odradiš ti. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
deepshitcro, evo par igri...

Knack 1 i 2,
A short hike,
Sponge bob,
Cat quest 2,
Yooka laylee,
Yokus island,
The advanture pals,
Rayman legends,
Ratchet clank,

Pogledaj nešto od toga na YouTubeu. Može se neke igrati u dvoje pa skupa sa njime igraj.
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala lijepa na odgovorima, sutra vec krecemo u nove avanture... XD
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Završio Spiderman 2. No brainer preporuka za sve kojima se dopao prvi dio. Kretanje po mapi je poboljšano, combat je poboljšan, priča je puno osobnija i ozbiljnija, likovi odreda svi odlično odradili posao. Napomenuo sam već da je prebacivanje iz jednog lika u drugog instantno, a isto takav je i fast travel. Rijetko sam ga koristio jer je kretanje po svijetu jako zabavno, ali da je stvar odlična i napokon se pokazuje razlika između PS4 sigurno da da. Ovo je ono što bi fast travel morao biti u svakoj igri od danas pa nadalje. A ne jebeni Red Dead Redemption 2 bullshit. S druge strane, kome prvi dio nije sjeo, ovdje neće pronaći baš nešto puno drugačije. Osobno bih rekao da se radi priče isplati odigrati čak i ako vam ostatak igre nije baš tip top.

 

Od sitnijih zamjerki... Kraven kao bad guy mi je ostao nekako nedorečen. Nije pomoglo što za tog lika nisam nikad prije čuo, ali ni igra se baš nije potrudila da posebno pojasni njegovu pozadinu. Možda čuvaju za DLC. Negativce iz prve igre sam barem ponešto poznavao. Od recimo to tako, tri igriva lika obični Spiderman je najdosadniji za igranje. Njegovi skillovi nisu toliko "flashy" i zabavni za korištenje. Gameplay sa MJ je bolji (manje iritantan) nego u prvom dijelu, netko će čak reći i zabavan, ali uguran je u par dijelova baš na loš način jer mora i ona nešto raditi pa to kvari samu priču. Daleko od toga da se u ovakvoj igri treba očekivati realnost, ali onaj zadnji dio gameplaya s njom je baš bio nepotreban.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Završio i ja Spidermana 2 jučer. Cca. 22 sati igranja i 92% progress. Po meni čisto solidna igra i dobar nastavak na jedinicu. Zanima me hoće li biti neki DLC za Carnage-om pošto su Flame misije ostale nedovršene..

#fsb
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dave the Diver dolazi na PS Plus Extra
Dostupan day one od 16. Travnja
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Odigrao Stellar Blade demo, sviđa mi se, igra se obavezno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dave the Diver dolazi na PS Plus Extra
Dostupan day one od 16. Travnja

 

Cijelo prošlo ljeto sam ga igrao na Steam Decku, laganini na terasi uz hladno piće, opuštajuće i zarazno. Preporuka koga zanima takav tip igara. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice