Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.755.710
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Da, fps drop sam primjetio, ali nemam ja oko za to bas ;)

Jedino rt vidim da je sporiji (30fps valjda), dok quality i performance meni izgledaju isto.....

 

Nemoj da te bitanga čuje. :) 

 

P.S. Ni ja baš ne vidim neku razliku. Bit će da sam star. 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel tko probao the crew 2 sa novim patchom u 60 fps, pa to tak lose izgleda

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Probao i izgleda strašno mutno.Čak i ispod 1080p.Sramota.
Quality mod izgleda odlično ali je u 30fps.Iskreno,to je i najbolji video mod za igranje šta se tiče ove igre.
Nisu se baš nešto potrudili.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svaka igra koja na novim konzolama za 60fps treba 1080p mi je no buy.

Takve uzimam i uzimat cu za pc pa kako bude....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pitam jucer u jednoj trgovini imaju li PS5 i koja je cijena. Cisto me zanimalo jer nisam odavno razmisljao o kupovini istog. Kaze zena 6000 kn, na sto je moja reakcija odmah bila da je to preskupo. Kaze ona: "dolazi sa dva kontrolera i jednom igrom, ja vam mislim da se oni nikad nece prodavati kao prije (samo konzola).  Cijene ce oko blagdana ici i do 7000kn bez nekih popusta nakon toga."

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
mesomeone kaže...

Pitam jucer u jednoj trgovini imaju li PS5 i koja je cijena. Cisto me zanimalo jer nisam odavno razmisljao o kupovini istog. Kaze zena 6000 kn, na sto je moja reakcija odmah bila da je to preskupo. Kaze ona: "dolazi sa dva kontrolera i jednom igrom, ja vam mislim da se oni nikad nece prodavati kao prije (samo konzola).  Cijene ce oko blagdana ici i do 7000kn bez nekih popusta nakon toga."

 

 

 

Teško da će išta u dogledno vrijeme pojeftiniti, a pogotovo ne konzole.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vidim sad na amazonu Prime Day akcije PS5 kompatibilnih SSD-ova sa heatsinkom za 100 eura. Mislim se da uzmem sad ili ne. Nije da mi nužno treba ali ne znam baš dal ću u dogledno vrijeme naletiti na nižu cijenu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mesomeone kaže...

Pitam jucer u jednoj trgovini imaju li PS5 i koja je cijena. Cisto me zanimalo jer nisam odavno razmisljao o kupovini istog. Kaze zena 6000 kn, na sto je moja reakcija odmah bila da je to preskupo. Kaze ona: "dolazi sa dva kontrolera i jednom igrom, ja vam mislim da se oni nikad nece prodavati kao prije (samo konzola).  Cijene ce oko blagdana ici i do 7000kn bez nekih popusta nakon toga."

 

 

 Vjerojatno ni neće tako skoro pojeftiniti, ali ova fora sa 7000 kn je tipična trgovačka lovačka priča samo da uzmeš dok je još i "jeftino"

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mogu oni prodavat i nagađat da će bit i za 10k kad jos uvijek nema kvalitetan i brojčan fond next gen igara. Isto vrijedi i za ps5 i za xbox series.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 5 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Vidim sad na amazonu Prime Day akcije PS5 kompatibilnih SSD-ova sa heatsinkom za 100 eura. Mislim se da uzmem sad ili ne. Nije da mi nužno treba ali ne znam baš dal ću u dogledno vrijeme naletiti na nižu cijenu.

Bio je 2TB za 208eu i ja ga mislio narucit danas poslijepodne...sad je 277eu 🤣

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Imam trenutno jos 454 dana plusa i kontam uraditi upgrade na extra za nesto ispod 50$. Sad me zanima, ako uradim upgrade pa nekad prije isteka kupim kod za 1 godinu dodatne obicne ps plus pretplate, da li cu ga moci aktivirati pa da mi produzi trajanje essentiala nakon isteka extra?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus i Premium igre za July 2022

Stray | PS4, PS5
Final Fantasy VII Remake Intergrade | PS5
Saints Row IV: Re-Elected | PS4
Assassin’s Creed IV Black Flag | PS4
Assassin’s Creed Freedom Cry | PS4
Assassin’s Creed Unity | PS4
Assassin’s Creed Rogue Remastered | PS4
Assassin’s Creed: The Ezio Collection | PS4
Marvel’s Avengers | PS4, PS5
Spirit of the North: Enhanced Edition | PS5
Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure | PS4
Jumanji The Video Game | PS4
ReadySet Heroes | PS4
Paw Patrol on a Roll! | PS4

PS Plus Premium
No Heroes Allowed! (PSP)
LocoRoco Midnight Carnival (PSP)

Dodatne premium igre za Italiju???
Dino Crisis
Souldcalibur: Broken Destiny
Ridge Racer 2

Moj PC  
3 0 hvala 4
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Imam trenutno jos 454 dana plusa i kontam uraditi upgrade na extra za nesto ispod 50$. Sad me zanima, ako uradim upgrade pa nekad prije isteka kupim kod za 1 godinu dodatne obicne ps plus pretplate, da li cu ga moci aktivirati pa da mi produzi trajanje essentiala nakon isteka extra?

 Dobio sam odgovor na drugom forumu.

 

"A ako vec imas Extra ili Premium i kupis godinu Essential, produzavaju ti se ove prve dvije za odredjeni period, na primjer ja sam imao do novembra Premium ali sam naletio jeftino na godinu Essential i produzio mi se do maja Premium (pola godine) , ne znam sad kako ide za Extra"

 

Negdje sam na slican info naletio bio i na netu pa sam zato i pitao. Ovo je glupo, znaci ako imamo ekstra ili premium, ne mozemo samo essential produziti pa ako uzmemo kod za godinu essential ustvari nam produzi ekstra ili premium, zavisno sta imamo, ali na kraci period.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
gamex1423 kaže...

Imam trenutno jos 454 dana plusa i kontam uraditi upgrade na extra za nesto ispod 50$. Sad me zanima, ako uradim upgrade pa nekad prije isteka kupim kod za 1 godinu dodatne obicne ps plus pretplate, da li cu ga moci aktivirati pa da mi produzi trajanje essentiala nakon isteka extra?

 Dobio sam odgovor na drugom forumu.

 

"A ako vec imas Extra ili Premium i kupis godinu Essential, produzavaju ti se ove prve dvije za odredjeni period, na primjer ja sam imao do novembra Premium ali sam naletio jeftino na godinu Essential i produzio mi se do maja Premium (pola godine) , ne znam sad kako ide za Extra"

 

Negdje sam na slican info naletio bio i na netu pa sam zato i pitao. Ovo je glupo, znaci ako imamo ekstra ili premium, ne mozemo samo essential produziti pa ako uzmemo kod za godinu essential ustvari nam produzi ekstra ili premium, zavisno sta imamo, ali na kraci period.

 

Nije glupo nego ima smisla. U jednom trenutku možeš samo biti na jednoj pretplati. Nemaš paralelno Essential do jednog datuma, i Extra do drugog datuma. To je jedna pretplata iliti tarifa na kojoj se nalaziš, kao i kod mobilnog operatera.

Očito topup tretiraju po cijeni proporcionalno sa onom tarifom koju imaš, kao da si nadoplatio neki novčani iznos, pa šta dobiješ za te pare dobiješ ovisno o pretplati koju imaš.

Šta bi bilo da imaš Extra, nadoplatiš Essential da ti se nastavi nakon kraja Extra, i onda se tri dana prije predomisliš i uzmeš Premium. Kaos bi to bio kad bi bilo tako podržano.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2022 12:30 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jbt, ovaj the crew 2 na performance modu izgleda kao gta san andreas... ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

jos i gore, a nije ni na resolution nekaj i jos 30 fpsa, odvratno

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Predstavljen Playstation Stars
-besplatan loyalty program
-dolazi krajem godine
-dobivas bodove za Monthly check in, osvajanje turnira i kad prvi osvojis platinum u svojoj regiji
-ako si ps+ clan dobivas bodove i kad kupujes igre
-nagrade su psn credit, igre, dlc, digitalne figurice itd.

PS Blog post:
https://blog.playstation.com/2022/07/14/introducing-playstation-stars-an-all-new-loyalty-program/
Moj PC  
4 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Predstavljen Playstation Stars
-besplatan loyalty program
-dolazi krajem godine
-dobivas bodove za Monthly check in, osvajanje turnira i kad prvi osvojis platinum u svojoj regiji
-ako si ps+ clan dobivas bodove i kad kupujes igre
-nagrade su psn credit, igre, dlc, digitalne figurice itd.

PS Blog post:
https://blog.playstation.com/2022/07/14/introducing-playstation-stars-an-all-new-loyalty-program/

 Vec postoji nesto slicno sto se zove Sony Rewards, ali se mora imati fizicka US adresa da bi se moglo claimati bilo sta. Nadam se da cemo ovo i mi moci iskoristiti digitalno, a koliko vidim i PS Europe je objavio ove info, pa se nadam da hocemo.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

GoW Ragnarok

 

One will allow the game to render at native 4K with 30 FPS performance. The other mode will allow the game to run at a dynamic 4K resolution with 60 FPS performance.

 

https://novicegamerguides.com/news/god-of-war-ragnarok-ps5-resolution-and-frame-rate-detailed/

 
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zavrsavam guardianse, na momente zabavno, ostalo je zesci flark.... ;)

Sreca da je nisam kupovao.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo sam nedavno ps5 pa me zanima da li original hdmi od plejke podržava 2.1 ili moram kupovat novi hdmi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne trebaš kupovati novi, HDMI kabel koji dolazi s konzolom je HDMI 2.1.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
God of War Ragnarok Collectors edition - 1599kn

Jotnar Edition 1999kn

Cijene iz Sancte, 20posto dolje uz Mastercard
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
God of War Ragnarok Collectors edition - 1599kn

Jotnar Edition 1999kn

Cijene iz Sancte, 20posto dolje uz Mastercard

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sasvim realno i pristupacno za par komadica sarenih papirica i kinesku figuricu na razini mattel kopija s placa sredinom 80-tih godina proslog stoljeca.....

Da, zaboravio sam, i kod za skinuti igru jednom kad izadje, uz nadanje da ce stvarno biti dobra... ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

A što je najgore od svega, ne dobiješ ni CD nego ključ, to će kupit netko tko se prije tinte napio eventualno 

Iako ja mislim da ću napraviti preorder za standard verziju, jer je to jedino što mi zanima do kraja godine još, ostalo ću peglat preko ps plus extra za 200 čuna i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam ali to je otislo u extremnu stranu ludila.....

Ne zbog novaca, tko ima, dati ce, ili nece, ali, kad pogledas osnovni proizvod, jednaku stvar ce dobiti (i igrati) onaj tko plati puno, malo, ili jednoga dana nista.....

A figurice, printovi, podmetaci i slicna kineska sranja koja ne kostaju sve skupa 10$...... Zgodna fora prva tri dana, poslije skupljaju prasinu. A igru ni najveci fanovi nece odigrati vise od 2-3 puta, jer nemaju zasto.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kupit cu standardnu ediciju,sto se tice ovih sa figurama te se uvjek rasprodaju instant pa onda valjda i imaju trziste za to.

 

Jedva cekam nastavit GOW avanturu,prvi dio sam za malo platinirao...nisam uspio pronac 2-3 blaga i 1-2 ptice.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa te figure su uvijek bile skupe, a prodaju se odma.

 

One zbilja kvalitetne se prodaju po 800$

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice