Vaša najjaća konzola

poruka: 15
|
čitano: 2.638
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Vaša najjaća konzola

koja je vama najjaća konzola nije bitno dali je prenosna ili obićna bitno koja je najjaća moja je od prenosnih najjači nintendo ds a od običnog je sony playstation 2 i nintendo gamecube još malo pa ću si nabaviti wii negdje u četvrtom mjesecu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaša najjaća konzola

PS3 ali ga još ne namjeravam kupiti jer još nisam dobio ponude iz Irana za rakete tipa zemlja-zrak.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
Vaša najjaća konzola

htio sam reći koja je najjača konzola koju imate a ne koju želite imati

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vaša najjaća konzola
gamer2400 kaže...

koja je vama najjaća konzola nije bitno dali je prenosna ili obićna bitno koja je najjaća moja je od prenosnih najjači nintendo ds a od običnog je sony playstation 2 i nintendo gamecube još malo pa ću si nabaviti wii negdje u četvrtom mjesecu

 Do sa sam imao PS1,PS2,  a sad sam na PS3 koji je stvarno odličan, a za mene je jedina mana dosta skupe igre ( naravno ja naručujem izvana pa ispadnu i jeftine ) ako kupuješ u hr.Namigiva
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Vaša najjaća konzola

PS2 i GameBoy Advance SP od portable

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vaša najjaća konzola

Nitendo 64 Sramim se

AMD 6000+ 3,1 GHz ATI Club 3D3850 512 ddr3 WD 640 GB , Maxtor 80 GB Chieftec 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line monitor LG FLATRON ez T710BH 17" (crt)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vaša najjaća konzola

Mobitel. Točnije P1i. Stavio ScummVM emulator (za stare avanturističke igre npr. Monkey Island, Indiana Jones, Sam & Max i hrpa drugih) i uživam kao lud.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Vaša najjaća konzola

Imao sam PS 1 PS 2 ali dobar mi je i nitendo colour

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vaša najjaća konzola

Dobri stari SNES

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vaša najjaća konzola

Jedina i najjača, Nintendo Game Boy a.k.a gemboj

 

EDIT: kupljen u Maleziji

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2009 14:00 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaša najjaća konzola

PS3 svakako. To je stvarno jedina superiorna konzola što se tiče tehničkih mogućnosti, u zabavu i ostalo neću ulaziti. Kad čovjek vidi samo neke eksluzive (KILLZONE2, MGS4, GT4, Uncharted: Drake's Fortune, Resistence...........) zastane mu mozak!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vaša najjaća konzola

PS3.

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaša najjaća konzola

PS2

In the war it doesen't mean you wont die if you are right! You have to look left too!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaša najjaća konzola
Joka kaže...

Dobri stari SNES

 imam ga i ja ponekad ga zaigram igram street fighters i donkey kong ali večinom stoji u mojoj kolekciji
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaša najjaća konzola

PS 2

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice