XBOX 360-misljenja i komentari

poruka: 10
|
čitano: 3.048
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360-misljenja i komentari

Planiram si kupiti xbox 360.Molim da mi kazete vase misljenje o njemu,isplati li mi se kupit i recite mi njegove dobre i lose strane.i molim vas da se ova tema ne pretvori u xbox vs ps3.

frantz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
XBOX 360-misljenja i komentari

PA kolko znam ima najviše igara za xbox 360.

Samo s druge strane cujem da se dosta znaju kvarit.

JEl to bila samo jedna serija ili su sve konzole pogođene dobro pitanje ali tako cujem od jednog korisnika xboxa.

LENOVO SL500 + Logitech G5
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360-misljenja i komentari

Imam Sony bravia LCD 32".Zanima me je li se isplati na njoj igrati xbox.I je li moze neko rec ko ima iskustva kakav je taj xbox?

Konfa:Intel Celeron 2.4Ghz/ATI Radeon 9550 128MB/NO-name napajanje 400W/MBO:Asrock P4V88+/HDD:80GB/1.5 GB ram/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360-misljenja i komentari

Ja imam prvi xbox ali moj prend ima xbox 360 i mogu reći da je odlična konzola xbox je za obične ljude a ps3 je za elite zbog cjene ali hardwer xobx-a je jako sličan soni trojci ali je jeftivnoji je i jeftivnije su igre još se može negdje na crno ugraditi chip da se može još spržit igre zato ja kažem da je xbox360 konzola za svakog čovjeka i uzet ču je čim budem imao prve pare

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360-misljenja i komentari
gamer2400 kaže...

Ja imam prvi xbox ali moj prend ima xbox 360 i mogu reći da je odlična konzola xbox je za obične ljude a ps3 je za elite zbog cjene ali hardwer xobx-a je jako sličan soni trojci ali je jeftivnoji je i jeftivnije su igre još se može negdje na crno ugraditi chip da se može još spržit igre zato ja kažem da je xbox360 konzola za svakog čovjeka i uzet ču je čim budem imao prve pare

 Pa mislio sam xbox360.Na cemu je tvoj frend igra
Konfa:Intel Celeron 2.4Ghz/ATI Radeon 9550 128MB/NO-name napajanje 400W/MBO:Asrock P4V88+/HDD:80GB/1.5 GB ram/
15 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360-misljenja i komentari

i govorio sam ti o 360 cjelo vrijeme samo sam rekao da ja nemam 360 samo mi se kasnije nije dalo pisati 360 pa sam samo pisao xbox razumiješ

15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360-misljenja i komentari

Je li se uopce mora stavljat čip i koliko kosta?

Konfa:Intel Celeron 2.4Ghz/ATI Radeon 9550 128MB/NO-name napajanje 400W/MBO:Asrock P4V88+/HDD:80GB/1.5 GB ram/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBOX 360-misljenja i komentari

Ne moraš stavljati nikakav čip, niti se čip stavlja u njega. Naime ako želiš igrati piratske igre onda ćeš ga morati odnijeti na modifikaciju firmwarea (iXtreme Firmware)  što ti košta negdje oko 500 kn. Naravno izgubiti ćeš garanciju od Microsofta, a i banat će te s Livea. Tvoja odluka!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360-misljenja i komentari
ivaninho kaže...

Ne moraš stavljati nikakav čip, niti se čip stavlja u njega. Naime ako želiš igrati piratske igre onda ćeš ga morati odnijeti na modifikaciju firmwarea (iXtreme Firmware)  što ti košta negdje oko 500 kn. Naravno izgubiti ćeš garanciju od Microsofta, a i banat će te s Livea. Tvoja odluka!

 ali to sve ide na crno
15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360-misljenja i komentari

Onda kupnja otpada.Hvala svima pozdrav

Konfa:Intel Celeron 2.4Ghz/ATI Radeon 9550 128MB/NO-name napajanje 400W/MBO:Asrock P4V88+/HDD:80GB/1.5 GB ram/
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice