Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.262
|
čitano: 1.369.393
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
U iducoj godini izlazi Series C?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Mislim da je trenutno najbolja kombinacija series s i cekati skorasnji ps5 pro za godinu-dve. Naravno koga toliko rajcaju konzole da mora imati sve. Tako imas najbolje od oba svijeta za nekih 6k kuna, sto je opet duplo manje od pristojnog gaming pc-a.

Gamershop preporuka, doslo za 2 dana i placanje poduzecem.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dr.Feel kaže...

Mislim da je trenutno najbolja kombinacija series s i cekati skorasnji ps5 pro za godinu-dve. Naravno koga toliko rajcaju konzole da mora imati sve. Tako imas najbolje od oba svijeta za nekih 6k kuna, sto je opet duplo manje od pristojnog gaming pc-a.

Gamershop preporuka, doslo za 2 dana i placanje poduzecem.

Trenutno najbolja kombinacija je imat Ps5 i XsX.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Spomenuo sam prije par tjedana da na nekim VPN-a vise ne radi argentina (Tunnel Bear) pa probaj sa nekim drugim , netko je spomenu da VPN.lat radi na mobitelu pa probaj . Uglavnom problem je VPN a ne regija.

 

Meni osobno nije problem upaliti VPN i kopirati kod i dodatno ustediti  (Titanfall 2 Ultimate Edition preko argentine 3 eura a preko microsoft-a 7.50 eura) ali slazem se da se uvijek moze preko microsoft stora kupiti bez dodatne tlake.

 

 

 

 

 Kupio sam bez problema, tako da VPN radi ... eneba.com uredno prepoznaje argentinu ...

Na accountu sam promjenio regio s DE na ARG i to mi tako i piše na https://redeem.microsoft.com/ ...

 

Agent mi kaze da je još uvijek vidljiva "DE" regija u postavkama i da treba nekad proci i 24 sata da se promjena napravi u sustavu ,... budem pričekao pa cu vidjet

 

12 godina
offline
Xbox Series X

Na enebi ili bilo kojem ducanu nema potrebe koristiti VPN , ajde ako imas vremena instaliraj taj VPN.lat i probaj . Imao sam isti problem i samo sam promjenio VPN sa Tunnel Bear-a na ExpressVPN i odmah je proradilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Zaboravio si dodati i switch prijatelju...Treba na necemu i Mario Kart upogoniti.

PS5 ili series X za FIFU, a za multiplayer FPS tu je master race. SP igre ostavimo djeci.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Pozdrav decki. Kupio sam xbox series s prije par dana. Nisam imao nikad do sad konzolu. Prioritet mi je igrati fifa ultimate team. Stavio sam regiju na microsoft i xbox racunu pod uk. Kupio sam gift cardove preko g2a i uspio reedemati bez vpn, jedino me trazilo adresu microsoft racuna na koju sam upisao adresu random pizzerije iz londona. Sad me zanima dal bi mogao kako uzeti game pass pretplatu preko kodova da ne moram koristit vpn posto sam uspio reedemati kodove. I dal mogu imati kakve probleme zbog lazne adrese i slicno. Hvala
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Zasto kodovi i kartice?

 

Ja sam sve najnormalnije platio preko Paypala

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Dal si trebao za pay pal laznu adresu kod placanja?
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ne

 

 

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Mislim za microsoft racun. Posto nema hrvatske i nemozes unijeti svoju adresu?
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 15:00 (Stane2016).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam si uplatio na microsoft racun novce o dok sam kupovao fifu morao sam unijeti adresu stanovanja, a posto nema hrvatske i na racunu mi je uk morao sam dati neku random adresu…dal mogu imati problema zbog toga?
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Stane2016 kaže...
Mislim za microsoft racun. Posto nema hrvatske i nemozes unijeti svoju adresu?

Pa na paypalu imam svoju adresu, paypal sam samo spojio s Microsoftovim

9 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav,

pitanje ako netko može pomoći. Uzeo sam klincu pass ultimate (za probu 3mj). Došao mi je mail da je EA acc banned, pokrenuo je fifu i bf samo. 

jel regija xbox-u ima kakve veze s time? i jel se može to kako postaviti da ne banaju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pitaj klinca prvo kaj je radio da je zaradio ban 

 

Meni EA Play uredno radi preko Game Passa odavno, prije na PC i sad na Xboxu. Mozda je koristio neke cheatove u Battlefieldu pa pobrao ban. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 22:29 (Combustd).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ne vjerujem, nema znanja još za to. Logično mi je da sam ja nešto zeznuo kad sam mu radio ea acc. nema mi drugo smisla, jel pretplata je par tjedana tek . Ali hvala na pomoći .-)
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Koju si regiju odabrao?

 

Meni je oduvijek na UK i sve je radilo bez problema dosad.

 

Mozda da pokusas kontaktirat njihovu sluzbu za korisnike da ti pojasne zasto je ban

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 22:41 (Combustd).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Combustd kaže...

Koju si regiju odabrao?

 

Meni je oduvijek na UK i sve je radilo bez problema dosad.

 Na njemačku sam stavio....probati ću drugi acc na uk sve. Hvala

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ja bi ti ipak preporucio jos jednom da kontaktiras njihovu sluzbu za korisnike oko bana prije pravljenja novih accountova jer..

 

We'll ban players who break our User Agreement. If you've got a ban or suspension on your EA Account for a specific game, or for the device you play on, we'll notify you via email

 

Znaci vidi prvo kakva je vrsta bana, da li je na tim igrama, da li je na racunu ili cak uredaju. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Combustd kaže...

Ja bi ti ipak preporucio jos jednom da kontaktiras njihovu sluzbu za korisnike oko bana prije pravljenja novih accountova jer..

 

We'll ban players who break our User Agreement. If you've got a ban or suspension on your EA Account for a specific game, or for the device you play on, we'll notify you via email

 

Znaci vidi prvo kakva je vrsta bana, da li je na tim igrama, da li je na racunu ili cak uredaju. 

 Poslati ću mail, pa javim update. Hvala, inače je ovo došlo na mail:

 

"WE WISH TO NOTIFY YOU THAT WE HAVE FOUND YOUR ACCOUNT TO BE IN VIOLATION OF OUR USER AGREEMENT OR OUR TERMS OF SALE, AND DUE TO THE NATURE OF THIS VIOLATION WE ARE LEFT WITH NO OPTION OTHER THAN TO PERMANENTLY CLOSE YOUR ACCOUNT WITH IMMEDIATE EFFECT."

14 godina
protjeran
offline
Xbox Series X

Najavljen je nastavak Yakuza: Like a dragon-a, a svi vi sta niste, igrajte dok je jos na GP-u... Predobar RPG s hrpom igara unutar same igre i vrhunskom pricom...

 

P.s. - igra popapa 80+ sati bez problema.. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.10.2021 16:10 (ansha).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...

Najavljen je nastavak Yakuza: Like a dragon-a, a svi vi sta niste, igrajte dok je jos na GP-u... Predobar RPG s hrpom igara unutar same igre i vrhunskom pricom...

 

P.s. - igra popapa 80+ sati bez problema.. 

 Igrao sam nekih 15h,nije losa moram jednom nastavit.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
evo ljudi nakon 4 mjeseca otišao controller na series x. na usb kabel se stalno gasi ili zašteka i prestane reagirati dok na baterije radi normalno a lijeva gljiva ima jaki drift prema gore. provjereno na gamepad testeru odmak od nule nekih 40-50%. probao sam kontakt 60 ali ništa čak je Još i gore nakon toga. znači šta sada? novi kontroler i ovaj slati u mall pod garanciju.
probat ću nasaftati još 1-2 puta pa da vidimo da li se barem taj drift da riješiti
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 16:43 (livas).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

pa najbolje da im šalješ pod garanciju.

 

Kakve igre igraš inače?  Obično warzone brzo uništava controllere

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
najviše singleplayer 3rd person i simulacije. ali zadnjih dana samo hell let loose i tu je to i krenulo🤦🏻 osim ove greške sa strujom koja se prvi put manifestirala prije mjesec dva i progresivno napredovala tako da sada kontroler nije više moguće koristiti na kabel
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 17:00 (livas).
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

nazalost, stickovi na series controllerima su isto govno kao i na dualsenseu

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
da da čitao sam neki članak da je microsoft čak na sudu zbog kolektivne tužbe protiv njih upravo vezano za kontroler i njegove nedostatke i kvarove za koje oni znaju već godinama ali ne žele otkloniti. ovaj moj izgleda nema spasa i valjda je otišao onaj senzor za očitavanje analog sticka a nez da li kod nas uopće ima tih djelova za nabaviti ali pretpostavljam da nema. ništa uzmem na gamershopu novi kontroler a ovaj ide na popravak. nadam se samo da ovo sada ne bude praksa svakih par mjeseci😐
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 18:38 (livas).
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

tako je, vlasnici elite controllera su digli class action tužbu protiv microsofta zbog stick drifta i još nekih problema.

 

Što je najbolje, obični controller je trajniji od tog skupog elite controllera

14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Najbolji su Xbox 360 Controleri imam ih jedno 5  komada sve do jednog radi kao sat vec godinama samo stickovi se zamjene tu i tamo sto nije problem

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
vidim da kod amera ima pločice za kupiti koje zalemiš ispod potenciometra od sticka sa kojima možeš korigirati ove odmake od nule kod stick drifta. 2 kom 100kn
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice