Gran Turismo Sport

poruka: 595
|
čitano: 191.503
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport

Duplo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 21:32 (Bitanga).
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...


Pogledajte video, dobar je, osim jedne stvari oko koje se raspravljam s njim (vidi komentare).
Uglavnom, ne cudi sto nema puno vozaca koji su te voljni propustit ako si ocigledno brzi. Po ovim becarima, a posto znam njihove nickove, jesu stvarno brz becari, trebas braniti poziciju po svaku cijenu, cak ako si sporiji, sve dok se branis cisto. Znamo da je to rastezljiv pojam.

Maddog, fala za ovaj DR clanak.

 

Samo ne kužim zašt si linkao reklamu :-)

 

Jučer sam vozio Project Cars 2 malo, career mode. Bio sam prvi, ali me malo sustigao ovaj iza mene. Savjet iz boxa je bio da odmah počnem braniti svoju poziciju :-)

Nema nikakvog propuštanja :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 21:31 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport


Ne znam sta se desilo, evo video koji treba.

Nema popustanja, a? A vidim i ja.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Bitanga,
kakav ti je PCars 2, u terminima fizike vozila na stazi? Teži, lakši nego GTS?
I pretpostavljam da si ga igrao na PCu, dakle nema smisla grafički ga usporedjivati s GTS.
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Bitanga,
kakav ti je PCars 2, u terminima fizike vozila na stazi? Teži, lakši nego GTS?
I pretpostavljam da si ga igrao na PCu, dakle nema smisla grafički ga usporedjivati s GTS.

 

Grafički je PCars2 puno lošiji na playki, čak jako odvratan na momente. Imao sam ga day one i prodao, nedavno sam opet probao demo na plejki. Jebiga, razmazio me 4k.

Na PCu igram u 4k i super je, al vidi se da je engine loš jer u odnosu na Forzu7 ili ForzuHorizon3 izgleda puno zahtjevniji i moraš pogasiti pola opcija da radi normalno u 60FPSa, dok ove dvije igre imaju dinamičke settingse i izgledaju savršeno u 60 FPSa.

 

Što se tiče vožnje puno mi bolje paše od GT Sporta. Nisam još stigao malo više igrati.

U GT Sportu mi se uvijek činilo kao da se voziš po savršenom asfaltu i da jedino što moraš paziti je na brzinu ulaska u zavoj i izlaska iz njega.

U PCars2 su vozila nekako više divlja na cesti, ceste su grbavije pa sve to utječe na kontrolu. Ali može se voziti dok skužiš auto. Nekako mi je to zabavnije nego ganjati jednu po jednu milisekundu više kao u GTSportu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Slazem se s tobom, Bitanga.
I meni je u PCars osjecaj voznje daleko detaljniji i realisticniji nego u GTS. Mislim, u PCars1, ali nema razlike prema svemu sto ljudi govore.
Kad bi netko spojio fiziku iz PCarsa sa FIA strukturiranosti i penalty sistemom iz GTSa, to bi bila igra.
Mada jebiga ima nesto u tome da se skida jedna po jedna milisekunda u GTS.
Jucer na Brands Hatch sam odvezao 1.23.700, sto mi je bilo najbolje vrijeme ikad. Pa se isao trkat.
Pa odvezao 1.23.427 pa se opet isao trkat.
Pa odvezao 1.23.395 pa se isao trkat.
Da nije bilo...nepredvidjenih okolnosti, vozio bih do ujutro valda.
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Meni je to pak negdje u Pcars 1 bilo previse naglaseno. 
Na njihovoj kopiji suzuke prije drugog zavoja je takva rupcaga bila kad sam ju pogodil mislil sam da ce mi se G29 razletit. Jednostavno si moral vozit van racing line-a da ju izbjegnes. 
Da je zaprav tak popravili bi to odavno. 

Zamisli kad bi sa motorom preso preko toga kaj bi bilo, a motori voze na suzuki.

 

Zato i jesu racing staze da takvih stvari ima cim manje.

Zato je Tourist Trophy staza na Isle of Man tolko opasna jer ima rupcaga i svega po "stazi" kad je to obicna cesta. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 18:58 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
Santana kaže...

Meni je to pak negdje u Pcars 1 bilo previse naglaseno. 
Na njihovoj kopiji suzuke prije drugog zavoja je takva rupcaga bila kad sam ju pogodil mislil sam da ce mi se G29 razletit. Jednostavno si moral vozit van racing line-a da ju izbjegnes. 
Da je zaprav tak popravili bi to odavno. 

Zamisli kad bi sa motorom preso preko toga kaj bi bilo, a motori voze na suzuki.

 

Zato i jesu racing staze da takvih stvari ima cim manje.

Zato je Tourist Trophy staza na Isle of Man tolko opasna jer ima rupcaga i svega po "stazi" kad je to obicna cesta. 

 

Ma nije tako strašno, ali osjetiš amortizere od auta. U GT Sportu mi je to nekako meh.

U F1 2017 znam svaku rupu na Red Bull stazi. Čak i nije bitno jel superrealno ili nije, jer pričamo o igrama ionako, ali donosi dodatnu dozu realnosti u vožnju.

 

A šta misliš da skinu svaka 2 mjeseca cijeli asfalt i ponovo sve asfaltiraju.

Isto krpaju kao i naši po autocestama, pa se malo tresucka :-)

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Bitanga kaže...
Santana kaže...

Meni je to pak negdje u Pcars 1 bilo previse naglaseno. 
Na njihovoj kopiji suzuke prije drugog zavoja je takva rupcaga bila kad sam ju pogodil mislil sam da ce mi se G29 razletit. Jednostavno si moral vozit van racing line-a da ju izbjegnes. 
Da je zaprav tak popravili bi to odavno. 

Zamisli kad bi sa motorom preso preko toga kaj bi bilo, a motori voze na suzuki.

 

Zato i jesu racing staze da takvih stvari ima cim manje.

Zato je Tourist Trophy staza na Isle of Man tolko opasna jer ima rupcaga i svega po "stazi" kad je to obicna cesta. 

 

Ma nije tako strašno, ali osjetiš amortizere od auta. U GT Sportu mi je to nekako meh.

U F1 2017 znam svaku rupu na Red Bull stazi. Čak i nije bitno jel superrealno ili nije, jer pričamo o igrama ionako, ali donosi dodatnu dozu realnosti u vožnju.

 

A šta misliš da skinu svaka 2 mjeseca cijeli asfalt i ponovo sve asfaltiraju.

Isto krpaju kao i naši po autocestama, pa se malo tresucka :-)

 

 

 Slazem se da je na GTS preslabo. No ovo u PCars 1 na suzuki ta jedna rupa (znaci ne govorim opcenito nego samo o toj rupi, no moglo bi bit vise takvih) je nenormalno. 

Velim da motorist pređe preko nje letio bi po zraku...

 

No suzuka i je bila popravljana nedavno zar ne ? Zato je i nije bilo u F1 jedno vrijeme ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 19:09 (Santana).
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
Santana kaže...

 

No suzuka i je bila popravljana nedavno zar ne ? Zato je i nije bilo u F1 jedno vrijeme ?

 

Ne znam, nisam pratio. Ja sam više amater, ne pratim baš nijedan sport, a sportske aute vozim samo u dnevnom boravku :-)

U F1 je i Monaco dosta drndav na onoj uzbrdici, al kako kažeš to je gradska cesta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Novi update je tu.
Hrpa auta za ljubitelje hrpe auta.
Monza je dodana u Circuit Challenge, sto je odlicno, mozda sad vozaci nauce prolaziti proklete sikane u sektorima.
Bitanga, nesto i za tebe, dodali su openwheeler, formulu F1500T-A, i ima GT League (singleplayer) natjcanje s tim.
11 godina
offline
Gran Turismo Sport

Update details...obratite paznju na boldano:

 

Main Features Implemented

1. Campaign Mode
 - The following events have been added to the “GT League”:
  ・ Beginner’s League “Stars & Stripes”
  ・ Amateur League “Dream Car Championship”
  ・ Professional League “F1500 Championship”
  ・ “Sunday Cup” Round 6 and 7
  ・ “Clubman Cup" Round 6
  ・ “Premium Sport Lounge“ Round 4 and 5
  ・ ”Porsche Cup” Round 2
 - "Monza Circuit" has been added to the “Circuit Experience”.

2. New Cars
 - The following 12 cars have been added:
  ・ Alpine A110 1600S '72
  ・ Alpine A110 Premiere Edition '17
  ・ Audi R8 4.2 FSI R tronic '07
  ・ De Tomaso Pantera '71
  ・ Dodge Challenger R/T '70
  ・ Ford Mustang Mach 1 '71
  ・ Gran Turismo F1500T-A
  ・ Lamborghini Aventador LP700-4 '11
  ・ Subaru WRX STI Isle of Man Time Attack Car '16
  ・ Subaru Falken Tires / Turn 14 Distribution BRZ '17
  ・ Toyota Supra 3.0GT TURBO A '88
  ・ Toyota MR2 GT-S GT-S '97

3. Tracks
 - The following 4 layouts for the "Blue Moon Bay Speedway" track have been added:
  ・ Blue Moon Bay Speedway - Infield A
  ・ Blue Moon Bay Speedway - Infield A II
  ・ Blue Moon Bay Speedway - Infield B
  ・ Blue Moon Bay Speedway - Infield B II

4. Scapes
 - “Snow” has been added to the special featured section.
 
5. Brand Central
 - Additional Scapes spots have been added to Volkswagen.

6. Livery Editor
 - When editing a vehicle with an existing livery such as a race car, the existing livery will no longer be removed until you start editing the paint, decals, or racing items. (When only the design of the wheels is changed, the original decals will be maintained);
 - Added “Exposure Adjustment” to the livery editor options;
 - The lowest value limit for the brightness of Black paint has been lowered.

7. Discover
 - Added a [Recommended] page;
 - Notification of users who liked or reposted your content will be displayed;
 - You can now preview the liveries of cars within the car livery.

8. My Library
 - It is now possible to preview the liveries of cars in the car livery section.

9. Race Photo
 - The target car name is now displayed in the panning shot settings.

10. Sport Mode
 - The Sportsmanship Rating (SR) and penalty judgement algorithms have been improved;
 - In a collision between two cars, a penalty will now be added to the Driver Rating (DR) as well as incurring a Time Penalty depending on the situation;
 - If a driver continues to drive without complying with a certain amount of Time Penalty, additional time penalties will be added. (The additional penalty depends on the DR);
 - A driver may now be disqualified from a race if the number of collisions and shortcuts they accumulate becomes too great;
 - Cars over a lap behind will now be ghosted and will not be subject to collisions. (Only enabled in Sport mode);
 - It is now possible to submit grief reports for misconduct of other users.

11. Physics Simulation Model
 - The active brake controls for the 4 wheel drive system (S-AWC) used in the Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition '15 has been adjusted.

12. Notifications
 - Followers' notifications will now be displayed in the notifications list of [My Menu].

Other Improvements and Adjustments

- It is now possible to display/hide layers while editing decals with the Livery Editor;
- A gallery has been added to the detailed user information page in Discover;
- Some of the Sport mode penalties will also apply to Lobby races;
- Various other issues have been addressed.

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Gran Turismo Sport

 - If a driver continues to drive without complying with a certain amount of Time Penalty, additional time penalties will be added. (The additional penalty depends on the DR);
 - A driver may now be disqualified from a race if the number of collisions and shortcuts they accumulate becomes too great;
 - Cars over a lap behind will now be ghosted and will not be subject to collisions. (Only enabled in Sport mode);
 - It is now possible to submit grief reports for misconduct of other users

 

Svaka cast na ovom, ali ja ne kuzim ko radi u tim firmama da tog nema od pocetka.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Stvarno, svaka cast Polyphony Digitalu, nemoze im se osporit da su lijeni da ne slusaju community.
Vidjet cemo kako ovo funkcionira u praksi, ali nadam se stvarno poboljsanju dozivljaja.
Ovo sto pise za time penalty, mozda vise nece biti moguce postepeno skidati zaradjeni penalty kako je bilo dosad, u duzim trkama si mogao skinut penalty bez da igdje stvarno kocis. Ako to sad nece vise bit moguce nego ces morat stvarno usporit jebeno, e to je pravi penalty.
Samo, predvidjam da ce to sad izrodit jedan veliki problem - vozaci koji su navikli vozit prljavo ce i dalje vozit tako dok ne poberu ozbiljne kazne, a njihovom voznjom ce i svi a kojima se sudare pobrat kazne. Bice vjerojatno drasticnih padanja DRa i SRa dok se svi ne naviknu vozit lijepo.
11 godina
offline
Gran Turismo Sport

Zvuci dobro, ali samo ako su poboljsali cijeli sustav. A ne da meni opizdi penal zato sto me debil napucao od iza ili zgurao sa staze, kao sto je do sad bio slucaj.

 

Dobro je sto ce biti diskvalifikacije ako se to ponavlja tijekom utrku, pa frajeru zabij se u nekoga par puta, lijepo letis van iz utrke.

 

I dobro je ovo za report, nadam se samo da ce to funkcionirati samo ako uz report prilazes dokaz, znaci replay utrke. U suprotnom je dokazivanje nemoguce i bit ce zesci bullshit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Pa vjerojatno tako, s replayom, ili samo s izvadkom iz replaya. PS4 ima one share opcije, stisnes tipku i spremi se posljednjih 15 minuta ili koliko si vec nastimo, malo to porezes u share factoryu, za 15 minuta posla imas dokazni materijal.
11 godina
offline
Gran Turismo Sport

Evo bacio jednu....lik me pogodio s boka, nista strasno...3 sec penala odmah, moras skoro pa skroz stati da ga se rijesis i to prakticki odmah....do kraja utrke svi sektori zeleni SR.

Kraj utrke docekao sa znacajnim DR dropom, sa B na pola C, i crvenim SRom.

 

....e ovo je zajebano.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2018 15:56 (Maddog_HR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Jel te igra upozorava da moras odmah potrosit penalty?
U pravom zivotu, da te tako malo lupio s boka, ostetio bi ti auto i u najmanju ruku aerodinamiku; on bi poduzeo sve da te ne udari, ti bi poduzeo sve da se izmaknes.
Al steta da si tako jako kaznjen.
Ko sto sam reko, bice plakanja dok se svi ne naviknu da mora bit cisto.
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ma kao blinka da imas penal....vecina ekipe odmah uspori.

...da, bit ce potrebno navikavanje
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Gran Turismo Sport

Nebi rekao da ti je pao radi SR jer ti je još jako visok.prije bi rekao radi DR bodova koji su ti pali. Nije mi jasno to bodovanje. Ja imam duplo više bodova, a u istoj smo DR grupi.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Vidis bas interesantno ovo sto se bodova tice....nisam usporedjivao s nikim pa nisam primjetio. Ali ovaj updejt je donio tu promjenu da ti pada DR kad ti pada i SR....

Kao sto vidis meni je SR skoro stalno S....ali mucim se sa DRom. Nadam se da ce ove promjene rezultirati rastom DRa obzirom da sam u pravilu jako fer vozac.

Ipak....ako mi SR pada zbog tudjih poteza, onda ce padati i DR...

Mozda je najbolje opustiti se i gustat u voznji, a ne mislit na renkinge....
13 godina
offline
Gran Turismo Sport

Padao je DR i prije zbog sr pogledaj kod mene.

Čitao sam da ti dr pada ukoliko završiš u drugoj polovici utrke i obrnuto.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2018 18:43 (Grga1984).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport

Kako sam se zajebo. Bio mi je DR 47298, a sad mi je 45005.

Upravo zbog ovog što si reko, Grga, zbog završavanja utrka iza 10. mjesta, to mi se baš dešavalo u zadnje vrijeme.

Nema više zajebancije. Tek kad napravim super vrijeme, ali stvarno super, ulazim u utrku. Samo ciljano.

Nisam ni znao da ovo postoji, ovaj GTS stats. Kako je ovaj community informativan, prava stvar. Maddog objavi sve bitne informacije, sad Grga otvori prozor u sasvim jedan novi alat.

Svaka čast bećari.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Jel itko od vas vješt za napravit .svg file, da se moze uploadati na GT Sport i koristiti kao decal?
Preduvjeti su da mora biti SVG verzije 1.0 ili 1.1 i da ne smije biti veći od 15kb.
Pokušavam preko online alata konvertirati hrvatsku zastavu da ju mogu nalijepiti na retrovizore i premda sam uspio napraviti .svg veličine svega 6kb, govori mi da nije ispravan format, a online ne nalazim alate da se bilo koji .svg spremi u ta dva dozvoljena.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Maddog_HR kaže...

 Vrh!

Jel ima neka baza detalja od usera tipa redbull i to

11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ma sve ti je searchable po tagovima....ima mali milion decala na izbor.

Ja obicno trazim preko Gran Turismo web sajta....lakse je traziti, a kad dodas u kolekciju automatski se synca sa igrom.
 
1 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
Maddog_HR kaže...
Ma sve ti je searchable po tagovima....ima mali milion decala na izbor.

Ja obicno trazim preko Gran Turismo web sajta....lakse je traziti, a kad dodas u kolekciju automatski se synca sa igrom.

 

Nisam ni znao da postoji taj sajt. Oduševljen sam. Volim dok neka igra ima web sajt koji služi svrsi.

Tnx na info.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Odvozio sam sad jednu utrku sa zadnjeg mjesta (bez kvalifikacija) i mogu rec da je ovo zbilja pozitivno kaj su napravili. 
Nisam dobio niti jedan SR negativan, a imao sam par kontakata za koje po mom misljenu nisam bio kriv (vecinom protivnik prerano koci) 
Znaci samo SR pozitivan sam imo no na kraju utrke nisam nist napredovo kaj se SR-a tice. Cudno mi je to bilo i onda sam se sjetio da sam imo par penalty-a koji su sada brutalni. Zbilja moras dobro usporit da ih skines.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice