Konzole vs PC - Platformska bitka

poruka: 1.088
|
čitano: 319.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Et_Tu_Brute? kaže...
Eh, ja bi si uzeo PS3 samo radi Heavy Rain

I Beyond: Two Souls {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
vgetik kaže...
Vixi kaže...

Pravom gameru nije bitno na cemu se igra. {#} {#}

  Kako nije, danas zbog konzola igre su pojednostavljene i svode se na minimalizam, ovakve igre danas su izumrle [

], arena shooteri ne postoje također, sve zato jer se AAA naslovi orijentiraju prema konzolama i tu PC gubi masovno na inovaciji i podređen je konzolama.

 

Dobijam dojam da se igre više ne rade da se igraju, nego služe za mjesto gdje bi se ljudi ''okupili'' putem danas sve prisutnim/integriranim soc. mrežama, američka kultura...super bowl event traje 4h od toga sama utakmica 1h i još je rascjepana po 15min pol., nascar 500 milja u krug mislim da nije potrebno objašnjenje, bejzbol također, to njima dođe ko nama kava. S toga se igre danas rade da budu sve jednostavnije i da se nitko nebi osjećao zakinutim. Danas se više ne možeš suoćiti sa terminom zapeo sam u igri, ubili me psi u arcanumu, ne znam složiti kutije u HL-u,.. itd.

Igram se cca 10god aktivno.

Platforme : pc,ps3,ps2,ps1,psp.............

 

Žao mi je,ali ne pratim sport,pogotovo ovo što si ti naveo iznad.

Svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Ja sam samo iznio svoje i stojim iza njega. Na svakoj platformi mogu naci naslove koji me mogu zaokupirati danima/tjednima/mjesecima.

No zbog posla i zivotnih stvari ostao sam samo na pc-u za sada.

 

Ako se tebi svida toliko nega igra otprije primjer 10god,tko ti brani da je igras??,servera more po netu. Cisti primjer toga ti je dota.

A sto se tice linka kojeg si stavio,iskreno,nije bas da mi se srce para sto to ne igram.

 

 

14 godina
offline
Konzole vs PC - Platformska bitka
Normality is a paved road.It is comfortable to walk but no flowers grow on it. - Vincent van Gogh
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Volvox kaže...

Pa naravno da se više igra na konzolama kad je lakše, kupiš konzolu, kupiš igru i gotovo. A za komp moraš kupit dobar komp, moraš miš i tipkovnicu kupit, moraš igru, onda igra možda ne radi, ovo ono, to se casual gamerima neda radit.

A onaj cod turnir na xboxu di se ovi cijeli turnir deru i igraju sa roza joystickom, to je skup kretenske djece odrasle bez oba roditelja i posvojena od strane gay roditelja, pa su tolko neodgojeni.

Po meni jedini pravi zagriženi gamer na konzoli može bit netko tko igra gran turismo, a ne ove gluposti di se fps igra sa aimbotom na konzoli, bedastoće.

Znas sta bi trebalo?

Stavit te pored jednog pro igraca sa xbox 360, ti igras na kompu, on igra na kompu, ti biraj mis i tipkovnicu koju god hoces, on neka koristi xbox 360 kontroler.

Pa kad bi te lik poderao ko budala papir onda bi vikao "how yes no, haxor haxor".

 

A sto se tice ovog boldanog, nemoj se gledati u ogledalo dok pises postove.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Vixi kaže...

 

Iskreno me ne zanima koliko se dugo igraš i na čemu, da li pratiš sport ili ne. Nisam link postavio da ti budeš impresioniran, nego sam samo želio ukratko osvrnuti na pojednostavljenost današnjih igra, na to da su stvari ukinute, zašto u cod-u moraš imati dva oružja dok si prije mogao imati ih deset, kome smetaju takve stvari[u tom smislu sam mislio, igra i to što ovaj radi nema veze, može biti bilo šta], ali ispada da se danas mora pisati biblija za svaki post da kojim slučajem ne budeš krivo shvaćen i na svaku riječ moraš postavit fusnotu...

 

I volio bih da mi objasniš poantu tvoga posta, jer ja ne znam na kojim temeljima si ti zaključio da se ja igram na igrama starim 10god. ili ne i zašto je to uopće važno kada se ja nigdje nisam dotakao toga što igram. Poanta moga posta je zapažanje prema čemu danas igre teže i ništa više[pa čak nisam niti rekao da li mi se sviđa kuda to sve vodi, nego si sam izvadio takav zaključak], jedino što možeš se složiti ili ne. A ne raspravljati o stažu i što ti sve možeš i nemožeš.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Tyberius_Prime kaže...

Znas sta bi trebalo?

Stavit te pored jednog pro igraca sa xbox 360, ti igras na kompu, on igra na kompu, ti biraj mis i tipkovnicu koju god hoces, on neka koristi xbox 360 kontroler.

Pa kad bi te lik poderao ko budala papir onda bi vikao "how yes no, haxor haxor".

 

A sto se tice ovog boldanog, nemoj se gledati u ogledalo dok pises postove.

 

 

Slobodno, neznam na koju foru bi me poderao, zato jer sam vidio dosta pro xbox 360 igrača kako igraju i nisam impresioniran kao naprimjer kad vidim neke pro esl igrače na pc-u, to je doslovce prelijepo za gledat kako čovjek lagano ubija.

 

Ajde mi objasni koji normalni čovjek se gleda u ogledalo dok piše postove, gleda ili u monitor ili u tipkovnicu, ako nezna pisat kako spada.

gjurki
12 godina
protjeran
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Volvox kaže...
Tyberius_Prime kaže...

Znas sta bi trebalo?

Stavit te pored jednog pro igraca sa xbox 360, ti igras na kompu, on igra na kompu, ti biraj mis i tipkovnicu koju god hoces, on neka koristi xbox 360 kontroler.

Pa kad bi te lik poderao ko budala papir onda bi vikao "how yes no, haxor haxor".

 

A sto se tice ovog boldanog, nemoj se gledati u ogledalo dok pises postove.

 

 

Slobodno, neznam na koju foru bi me poderao, zato jer sam vidio dosta pro xbox 360 igrača kako igraju i nisam impresioniran kao naprimjer kad vidim neke pro esl igrače na pc-u, to je doslovce prelijepo za gledat kako čovjek lagano ubija.

 

Ajde mi objasni koji normalni čovjek se gleda u ogledalo dok piše postove, gleda ili u monitor ili u tipkovnicu, ako nezna pisat kako spada.

Maleni, samo cu ti ovo reci, supalj si ko crkveno zvono.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
vgetik kaže...
Vixi kaže...

 

Iskreno me ne zanima koliko se dugo igraš i na čemu, da li pratiš sport ili ne. Nisam link postavio da ti budeš impresioniran, nego sam samo želio ukratko osvrnuti na pojednostavljenost današnjih igra, na to da su stvari ukinute, zašto u cod-u moraš imati dva oružja dok si prije mogao imati ih deset, kome smetaju takve stvari[u tom smislu sam mislio, igra i to što ovaj radi nema veze, može biti bilo šta], ali ispada da se danas mora pisati biblija za svaki post da kojim slučajem ne budeš krivo shvaćen i na svaku riječ moraš postavit fusnotu...

 

I volio bih da mi objasniš poantu tvoga posta, jer ja ne znam na kojim temeljima si ti zaključio da se ja igram na igrama starim 10god. ili ne i zašto je to uopće važno kada se ja nigdje nisam dotakao toga što igram. Poanta moga posta je zapažanje prema čemu danas igre teže i ništa više[pa čak nisam niti rekao da li mi se sviđa kuda to sve vodi, nego si sam izvadio takav zaključak], jedino što možeš se složiti ili ne. A ne raspravljati o stažu i što ti sve možeš i nemožeš.

 

Iskreno mene isto ne zanima koje sportove ti gledas.

Imas pravo,poanta moga posta ne postoji.

 

Nekako kao da zelis naci "dlaku u jajetu".

 

A igre gdje mogu nositi 10 oruzja??,ne hvala.

 

A te price kako igre sa konzola unistavaju pc i sve to,ta tema je aktualna vec godinama.....

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 16:27 (Vixi).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Tyberius_Prime kaže...

Maleni, samo cu ti ovo reci, supalj si ko crkveno zvono.

 

Po tvojim postovima bi dao reć da si puno puno mlađi od mene, ajmo reći nekih 11-12 godina da imaš, ako i tolko.

gjurki
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Volvox kaže...

Pod hack and slash, sam mislio na diablo i torchlight, ne na ove piz*arije šta ti meni pokazuješ. I ovaj god of war,neznam na koju foru je to hack and slash i zašto su ga u taj žanr stavili, to je neki action tps nešto tipa assasins creed.

Ovo je najgluplja izjava u povijesti "pravih gamera" koji ne mogu shvatiti razliku između RPG-a i Hack and Slash-a.

 

Ovakvo prepiranje bez pravih argumenata je nepotrebno, samo gušite temu.

 

Konzola je zakon ako ne želiš puno ulagati da bi se igrao na način na koji su to developeri zamislili.

Usporedba PES-a između PC-a i konzole je debilizam imam Xbox kontrolere koje uključim kad god poželim igrati PES, ali ni tipkovnica nije isključena ako je dovoljno dobra i ako se navikneš na nju igrati, sve je stvar izbora.

Za Hack and Slash je uvijek prvi izbor konzola i to bez ikakvog raspravljanja. Zašto igrati loš i neoptimizirani port na PC-u kad igra savršeno radi na konzoli?

Što se tiće FPS-a po mmeni je veći "skill" igrati na PC-u jer nema autoaim(mini aimbot :D) ali to ne znači da su FPS-ovi na konzolama smeće, daleko od toga, cijeli serijal Killzone-a po igrivosti, ugođaju koji ostavlja prilikom igranja i samoj dinamici igranja proguta bez žvakanja BF i COD(koji se sad radi za slabovidnu djecu s nedostatkom ega) zajedno.

"pravi gamer" će uvijek koristiti oboje i iskoristiti će to da izvuče najbolje.

Uvijek će neka platforma biti bolja od druge u nekom segmentu ili žanru igre.

Moramo biti sretni dok je ovakva situacija jer bi u protivnom cijene platforme koja bi imala monopol porasle na mnogima neprihvatljiv prag.

 

A ti dragi moj Volvox proširi svoje znanje pa se onda ponovo uključi u raspravu s malo većom dozom ozbiljnosti i poštovanja prema ostaku foruma.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Death_Shade kaže...

Ovo je najgluplja izjava u povijesti "pravih gamera" koji ne mogu shvatiti razliku između RPG-a i Hack and Slash-a.

 

Ovakvo prepiranje bez pravih argumenata je nepotrebno, samo gušite temu.

 

Konzola je zakon ako ne želiš puno ulagati da bi se igrao na način na koji su to developeri zamislili.

Usporedba PES-a između PC-a i konzole je debilizam imam Xbox kontrolere koje uključim kad god poželim igrati PES, ali ni tipkovnica nije isključena ako je dovoljno dobra i ako se navikneš na nju igrati, sve je stvar izbora.

Za Hack and Slash je uvijek prvi izbor konzola i to bez ikakvog raspravljanja. Zašto igrati loš i neoptimizirani port na PC-u kad igra savršeno radi na konzoli?

Što se tiće FPS-a po mmeni je veći "skill" igrati na PC-u jer nema autoaim(mini aimbot :D) ali to ne znači da su FPS-ovi na konzolama smeće, daleko od toga, cijeli serijal Killzone-a po igrivosti, ugođaju koji ostavlja prilikom igranja i samoj dinamici igranja proguta bez žvakanja BF i COD(koji se sad radi za slabovidnu djecu s nedostatkom ega) zajedno.

"pravi gamer" će uvijek koristiti oboje i iskoristiti će to da izvuče najbolje.

Uvijek će neka platforma biti bolja od druge u nekom segmentu ili žanru igre.

Moramo biti sretni dok je ovakva situacija jer bi u protivnom cijene platforme koja bi imala monopol porasle na mnogima neprihvatljiv prag.

 

A ti dragi moj Volvox proširi svoje znanje pa se onda ponovo uključi u raspravu s malo većom dozom ozbiljnosti i poštovanja prema ostaku foruma.

Dobro o čemu ti lupetaš? Kakav killzone može progutat BF, cod da ali bf ne pričaj gluposti. Killzone neznam dali troje ljudi igra mp, ako uopće ima mp. Killzone na pc-u bi bila jedno 5 puta bolja igra nego na konzoli.

Konzole su samo loša strana gaminga, loše rade gamingu i guše cjelokupan gaming.

Da ne govorim da neznam na koju bi foru najpoznatiji i najbolji hack and slash Diablo igrao na konzoli, pojasni mi, na koju foru?, isto bi neki aimbot imao kao i na fps-ovima ili?

gjurki
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2013 15:51 (Volvox).
12 godina
offline
Konzole vs PC - Platformska bitka

Kad shvatite da je Sega Dreamcast najjaca konzola svih vremena, pricacemo dalje!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Volvox kaže...

Dobro o čemu ti lupetaš? Kakav killzone može progutat BF, cod da ali bf ne pričaj gluposti. Killzone neznam dali troje ljudi igra mp, ako uopće ima mp. Killzone na pc-u bi bila jedno 5 puta bolja igra nego na konzoli.

Konzole su samo loša strana gaminga, loše rade gamingu i guše cjelokupan gaming.

Da ne govorim da neznam na koju bi foru najpoznatiji i najbolji hack and slash Diablo igrao na konzoli, pojasni mi, na koju foru?, isto bi neki aimbot imao kao i na fps-ovima ili?

Diablo nije hack and slash već RPG. Velika je razlika. Ako si na nekoj wikipediji pročitao da je to hack and slash, to ne znači da je to istina.

Prave Hack and Slash igre su igre poput DMC, Darksiders, God of War itd.

RPG su Diablo, Torchlight, Baldur's Gate  itd. BTW Baldur's Gate 2 na PS2 je neopisivo bolji nego na pc-u pogotovo ako ga igraš u multiplayeru a spada u kategoriju s tvojim Diablom.

Nemoj igre mjeriti samo po multiplayeru jer to nije sve što čini igru dobrom.

A to da su konzole loša strana gaminga ti ne pije vodu, upravo na konzolama dolazi do najvećih inovacija u igrama(pri tome ne mislim na engine jer je najbolji engine s pustom igrom najgori proizvod).

I opet se vraćamo na moju rečenicu da će uvijek neka platforma biti bolja od druge u nećemu.

 

Prihvati da PC nije jedini gaming alat i reci nešto konkretno na ovu temu. Očito si mladi gamer i nemaš dovoljno iskustva da upće raspravljaš o ovoj temi, a očito ne znaš niti učiti na svojim greškama.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Death_Shade kaže...

Diablo nije hack and slash već RPG. Velika je razlika. Ako si na nekoj wikipediji pročitao da je to hack and slash, to ne znači da je to istina.

Prave Hack and Slash igre su igre poput DMC, Darksiders, God of War itd.

RPG su Diablo, Torchlight, Baldur's Gate  itd. BTW Baldur's Gate 2 na PS2 je neopisivo bolji nego na pc-u pogotovo ako ga igraš u multiplayeru a spada u kategoriju s tvojim Diablom.

Nemoj igre mjeriti samo po multiplayeru jer to nije sve što čini igru dobrom.

A to da su konzole loša strana gaminga ti ne pije vodu, upravo na konzolama dolazi do najvećih inovacija u igrama(pri tome ne mislim na engine jer je najbolji engine s pustom igrom najgori proizvod).

I opet se vraćamo na moju rečenicu da će uvijek neka platforma biti bolja od druge u nećemu.

 

Prihvati da PC nije jedini gaming alat i reci nešto konkretno na ovu temu. Očito si mladi gamer i nemaš dovoljno iskustva da upće raspravljaš o ovoj temi, a očito ne znaš niti učiti na svojim greškama.

Lol jesi li ti svjestan koliko je rpg veliki pojam? I gta je rpg pa mi nađi sličnost sa diablom molim te. Ne pričaj gluposti, diablo je čisti hack and slash.

gjurki
16 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Death_Shade kaže...
Volvox kaže...

Dobro o čemu ti lupetaš? Kakav killzone može progutat BF, cod da ali bf ne pričaj gluposti. Killzone neznam dali troje ljudi igra mp, ako uopće ima mp. Killzone na pc-u bi bila jedno 5 puta bolja igra nego na konzoli.

Konzole su samo loša strana gaminga, loše rade gamingu i guše cjelokupan gaming.

Da ne govorim da neznam na koju bi foru najpoznatiji i najbolji hack and slash Diablo igrao na konzoli, pojasni mi, na koju foru?, isto bi neki aimbot imao kao i na fps-ovima ili?

Diablo nije hack and slash već RPG. Velika je razlika. Ako si na nekoj wikipediji pročitao da je to hack and slash, to ne znači da je to istina.

Prave Hack and Slash igre su igre poput DMC, Darksiders, God of War itd.

RPG su Diablo, Torchlight, Baldur's Gate  itd. BTW Baldur's Gate 2 na PS2 je neopisivo bolji nego na pc-u pogotovo ako ga igraš u multiplayeru a spada u kategoriju s tvojim Diablom.

Nemoj igre mjeriti samo po multiplayeru jer to nije sve što čini igru dobrom.

A to da su konzole loša strana gaminga ti ne pije vodu, upravo na konzolama dolazi do najvećih inovacija u igrama(pri tome ne mislim na engine jer je najbolji engine s pustom igrom najgori proizvod).

I opet se vraćamo na moju rečenicu da će uvijek neka platforma biti bolja od druge u nećemu.

 

Prihvati da PC nije jedini gaming alat i reci nešto konkretno na ovu temu. Očito si mladi gamer i nemaš dovoljno iskustva da upće raspravljaš o ovoj temi, a očito ne znaš niti učiti na svojim greškama.

I ti ga isto lupetaš da ga lupetaš. Baldurs Gate na PS2 da je bolji od PC verzije? U kojem ti svemiru živiš - da je jedan zaboravljivi hack & slash bolji od punokrvnog crpg-a? Nemoj gluposti govoriti. Ako takve izjave bacaš, preočito je da nisi uopće upućen u tematiku i da sve temeljiš na izguglanim informacijama, da ne govorim da očito nisi igral PC verziju.

 

Hack and slash je odavno označaval još od vremena prvog Diabla akcijske rpg igre tog tipa (znači od 1996. dok konzolaški hack and slash nije bil ni u planu), kasnije su došle ove konzolaške igre kojima su nakeljili termin hack and slash (koje nisu ništ drugo nego akcijski beat 'em up) - zato u današnje vreme se hack and slash djeli na dungeon crawlere tipa Diablo i igre tipa God of War, DMC i slične. Ali bacati Diablo, Torchlight u isti koš s igrama tipa pc verzije Baldur's Gate-a more samo neupućena osoba.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Shai Hulud kaže...

I ti ga isto lupetaš da ga lupetaš. Baldurs Gate na PS2 da je bolji od PC verzije? U kojem ti svemiru živiš - da je jedan zaboravljivi hack & slash bolji od punokrvnog crpg-a? Nemoj gluposti govoriti. Ako takve izjave bacaš, preočito je da nisi uopće upućen u tematiku i da sve temeljiš na izguglanim informacijama, da ne govorim da očito nisi igral PC verziju.

 

Hack and slash je odavno označaval još od vremena prvog Diabla akcijske rpg igre tog tipa (znači od 1996. dok konzolaški hack and slash nije bil ni u planu), kasnije su došle ove konzolaške igre kojima su nakeljili termin hack and slash (koje nisu ništ drugo nego akcijski beat 'em up) - zato u današnje vreme se hack and slash djeli na dungeon crawlere tipa Diablo i igre tipa God of War, DMC i slične. Ali bacati Diablo, Torchlight u isti koš s igrama tipa pc verzije Baldur's Gate-a more samo neupućena osoba.

{#}

Prošao sam i PC verziju i PS2 verziju, nije moj problem što su napravili igru u totalnoj suprotnosti na dvije razlicite platforme ali meni je PS2 verzija definitvno bolja bez obzira na tip igre. {#}

Sve kaj sam rekao nema veze s izguglanim informacijama, imam pametnijeg posla od goglanja informacija da bi se natezao s nekim na forumu.

 

Hack and slash je nekad oznacavao takvu vrstu igre ali danas ne, koliko je meni poznato naziv "Hack and Slash" je nastao za vrijeme D&D-a i oznacavoa je "board game" pa je to preneseno kasnije na video igre, ali isto tako smo nekad baratali dinarima a sad baratamo kunama pa stoga mislim da se ne bi trebali hvatati za ono kaj je nekad bilo i upravo iz tog razloga diablo nije VIŠE Hack and Slash.

 

 

p.s. Volvox di si molim te izvukao da je GTA rpg?{#}

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Death_Shade kaže...

{#}

Prošao sam i PC verziju i PS2 verziju, nije moj problem što su napravili igru u totalnoj suprotnosti na dvije razlicite platforme ali meni je PS2 verzija definitvno bolja bez obzira na tip igre. {#}

Sve kaj sam rekao nema veze s izguglanim informacijama, imam pametnijeg posla od goglanja informacija da bi se natezao s nekim na forumu.

 

Hack and slash je nekad oznacavao takvu vrstu igre ali danas ne, koliko je meni poznato naziv "Hack and Slash" je nastao za vrijeme D&D-a i oznacavoa je "board game" pa je to preneseno kasnije na video igre, ali isto tako smo nekad baratali dinarima a sad baratamo kunama pa stoga mislim da se ne bi trebali hvatati za ono kaj je nekad bilo i upravo iz tog razloga diablo nije VIŠE Hack and Slash.

 

 

p.s. Volvox di si molim te izvukao da je GTA rpg?{#}

 

A nego šta je? Open world rpg. Igraš s likom unapređuješ ga, zarađuješ novce itd.

gjurki
13 godina
protjeran
offline
Konzole vs PC - Platformska bitka

Noviji GTA naslovi su TPS s otvorenim svijetom  {#}

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Konzole vs PC - Platformska bitka

To kaj igra ima RPG elemente ne znaci da je RPG 
i COD ima rpg elemente pa nisam jos cuo da ga netko zove RPG  

http://revohd.blogspot.com/
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Arnold Layne kaže...

To kaj igra ima RPG elemente ne znaci da je RPG 
i COD ima rpg elemente pa nisam jos cuo da ga netko zove RPG  

Koje molim te cod ima rpg elemente, lol.

gjurki
11 godina
odjavljen
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Volvox kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...
Volvox kaže...

Ukratko. PC je za fps igre, MMORPG i hack and slash. Konzole su za pes, gran turismo, nfs, fifu, nba2k i te glupave igrice. PC je za prave gamere, koji to ozbiljno shvaćaju, a konzole su za ljude koji igraju igre da se opuste, zaspe, zabave, bez previše živciranja itd.

Igrat fps na konzoli, je po meni najveći debilizam u ljudskoj povjesti, isto kao i igrat pes sa mišem i tipkovnicom (hvala bogu pa postoje joystici za pc koji odlično rade svoj posao!).

Izgleda da nemaš ti blage veze o čemu govoriš... {#}

Evo označit ću što smatram što je debilno u ovom tekstu...

O itekako znam, reci zašto se ne slažeš samnom pa ajmo argumentirano raspravljat, ne ove dječje budalaštine.

Dakle ti se slažeš da je pes napravljen da bi se igrao sa tipkovnicom i mišem, a fps-ovi su napravljeni da se igraju joystickom, pa su zato developeri u svaki fps na konzoli stavili onaj autoaim?

Onda mi još reci koji mmorpg i hack and slash je napravljen za konzole, pa da vidim zašto ti je to debilno. Te mi još reci koji ozbiljniji klan odnosno community postoji u konzolaškom igranju, izuzev gran turisma, tamo ih ima.

Mozda igrati fifu il pes na kompu je malo glupo.ali lol sasvim je normalno igrati fps sa yoystickom {#}

12 godina
protjeran
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Volvox kaže...
Arnold Layne kaže...

To kaj igra ima RPG elemente ne znaci da je RPG 
i COD ima rpg elemente pa nisam jos cuo da ga netko zove RPG  

Koje molim te cod ima rpg elemente, lol.

Napredovanje kroz skupljene exp bodove?

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Tyberius_Prime kaže...

Napredovanje kroz skupljene exp bodove?

 

Kakvo napredovanje u sp-u coda imaš molim te? Dobiješ default pušku u svakoj misiji i ideš po jednoj liniji do kraja misije.

gjurki
15 godina
offline
Konzole vs PC - Platformska bitka

Mnogi tu vole blatiti konzole kada treba i ne treba.... ali stanite malo na loptu, prisjetite se malo bolje, nedavno je FIFA bila katastrofa na PC-u, a slicno je bilo i s mnogim drugim igrama iz proslosti aka konzole su imale bolju verziju, npr. Hot Pursuit 2 je bio kao potpuno druga igra na PS2 konzoli i ono najvaznije, BOLJA IGRA (ne vidi se na videu najbolje ali redizajnirana je od temelja, dodane su ekskluzivne stvari, a cak je i izgledala bolje lol.... da na konzoli bolje izgleda, tko bi reko hh):

 

 

Jos nesto, GTA SA je npr. open world TPS igra, ali istovremeno ima mnogo RPG elemenata tako da je ujedno i RPG igra (btw kada smo vec kod toga, GTA SA za PS2 je imao takoder neke ekskluzivne stvari koje PC verzija nije imala, kao npr. 2 player offline multiplayer) i igra nije bila na low detaljima, bila je na med-high (samo niza rezolucija).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2013 2:52 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konzole vs PC - Platformska bitka
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Konzole vs PC - Platformska bitka

Trenutno sam se našao u dvojbi, koju je i dosta vas već prošlo predpostavljam. Razmišljah o kupnji nove "igračke" za gaming, i tu dolazi pitanje iz naslova, Xbox vs PC? Igram sve i svašta, sve žanrove igara stoga odluka je pala.

 

Na kraju sam se odlučio za Xbox. Manja cijena, par ekskluziva, ležerniji i bolji gameplay kod određenih naslova.  Na laptopu igram LoL, WoW, CoD, BF itd. A na Xboxu derem PES, GTA V, NFS itd.

 

No, s druge strane, da nemam solidan laptop, koji može još uvijek pogurati novije naslove što se tiče MMO i FPS žanrova vjerojatno bih izabrao PC. Tako da je to sve relativno. Sve ovisi o mogućnostima, zahtjevima i željama korisnika itd.

 

I još jedna stvar, zašto se više borite s tom grafikom : PC vs konzola? Zar gameplay nije daleko važnija stvar?

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka

I u krivu je - pogotovo ovdje:

 

VIDIA spends 1.5 billion US dollars per year on research and development in graphics, every year, and in the course of a console's lifecycle we'll spend over 10 billion dollars into graphics research. Sony and Microsoft simply can't afford to spend that kind of money. They just don't have the investment capacity to match the PC guys; we can do it thanks to economy of scale, as we sell hundreds of millions of chips, year after year."

 

 

Mogu oni lagano investirati toliku lovu (pogotovo MS) i napraviti nešto jače i drugačije kao što je sony s Cell-om pokušao. Druga star je što je ovo "posuđivanje" puno lakše i jednostavnije

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
Konzole vs PC - Platformska bitka

End of discussion?

- Psiho246
Moj PC  
10 1 hvala 0
12 godina
offline
Konzole vs PC - Platformska bitka
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Konzole vs PC - Platformska bitka
Gman kaže...

Trenutno sam se našao u dvojbi, koju je i dosta vas već prošlo predpostavljam. Razmišljah o kupnji nove "igračke" za gaming, i tu dolazi pitanje iz naslova, Xbox vs PC? Igram sve i svašta, sve žanrove igara stoga odluka je pala.

 

Na kraju sam se odlučio za Xbox. Manja cijena, par ekskluziva, ležerniji i bolji gameplay kod određenih naslova.  Na laptopu igram LoL, WoW, CoD, BF itd. A na Xboxu derem PES, GTA V, NFS itd.

 

No, s druge strane, da nemam solidan laptop, koji može još uvijek pogurati novije naslove što se tiče MMO i FPS žanrova vjerojatno bih izabrao PC. Tako da je to sve relativno. Sve ovisi o mogućnostima, zahtjevima i željama korisnika itd.

 

I još jedna stvar, zašto se više borite s tom grafikom : PC vs konzola? Zar gameplay nije daleko važnija stvar?

Zašto,

 

pa zato jer kod nas ljudi nisu u mogućnosti imat sve, pa im je onda lako prihvatit kako nešto nevalja (ako to nije njihovo ili nemaju), i tvrdit nešto (bome se i klet u to) što nikad nisu vidili, probali ili imali

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice