Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 707.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
PSPtech kaže...

eeee mislim da ima u imenu nesto kao wolfenstein

Return To Castle Wolfenstein?

I was here.
16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ja se vec mjesec dana pokusvaam sjetiti kako se zove ona igra koju su najavili prije dva mjeseca otprilike ovdje na forumu a radi se o nekom liku koji dodje na posao i prije nego udje u zgradu desi se neki zemljotres i on prezivi a sav grad razrusen i onda valjda jednsotavno pokusavas prezivjeti nakon tog zemljotresa ili sta se vec desilo..lik nosi neku torbicu i ima u njoj flasu vode i bio je i trailer neki..i nema sanse da se sjetim kako se zove...a treba mi..djeluje mi nekako dobro pa sam konto cekati da izadje..ali ovako nemam pojma sta cekam kad ne znam kako se zove...ako ko zna pls help Smijeh

 

hmmm...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ovajonaj kaže...

ja se vec mjesec dana pokusvaam sjetiti kako se zove ona igra koju su najavili prije dva mjeseca otprilike ovdje na forumu a radi se o nekom liku koji dodje na posao i prije nego udje u zgradu desi se neki zemljotres i on prezivi a sav grad razrusen i onda valjda jednsotavno pokusavas prezivjeti nakon tog zemljotresa ili sta se vec desilo..lik nosi neku torbicu i ima u njoj flasu vode i bio je i trailer neki..i nema sanse da se sjetim kako se zove...a treba mi..djeluje mi nekako dobro pa sam konto cekati da izadje..ali ovako nemam pojma sta cekam kad ne znam kako se zove...ako ko zna pls help Smijeh

 

 I Am Alive

 

 

OD UBISOFTA

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Frentt kaže...
ovajonaj kaže...

ja se vec mjesec dana pokusvaam sjetiti kako se zove ona igra koju su najavili prije dva mjeseca otprilike ovdje na forumu a radi se o nekom liku koji dodje na posao i prije nego udje u zgradu desi se neki zemljotres i on prezivi a sav grad razrusen i onda valjda jednsotavno pokusavas prezivjeti nakon tog zemljotresa ili sta se vec desilo..lik nosi neku torbicu i ima u njoj flasu vode i bio je i trailer neki..i nema sanse da se sjetim kako se zove...a treba mi..djeluje mi nekako dobro pa sam konto cekati da izadje..ali ovako nemam pojma sta cekam kad ne znam kako se zove...ako ko zna pls help Smijeh

 

 I Am Alive

 

 

OD UBISOFTA

Da,al načekat ćeš se,odgodili su ju za 2011.

Taj sam... :D
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igrao sam neku gdje ubijas neke dinosaure,.. Uglavnom, prvo se ide sa nekim muskarcem pa onda s nekom zenom..

Znam da je nisam do kraja presao pa sam mislio pokusat ponovo, al se ne mogu sjetit naziva..

15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Turok?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ja san se sad sitia jedne pre lude igre al se nesića kako se zvala Mršti se

neznan jel postoji za komp

kod prijatelja smo je non stop igrali još kad smo imali 8 godina na PS1

radi se o: ti si ka neko auto i onda iz to ga auta pucaš druga auta po nekin mapama i ima puno različitih vrsta municije

tu nema ljudi nego sama auta

e kad bi se neko sitia imena

Chuck Norris je poreza nož!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
dr. zlo kaže...

ja san se sad sitia jedne pre lude igre al se nesića kako se zvala Mršti se

neznan jel postoji za komp

kod prijatelja smo je non stop igrali još kad smo imali 8 godina na PS1

radi se o: ti si ka neko auto i onda iz to ga auta pucaš druga auta po nekin mapama i ima puno različitih vrsta municije

tu nema ljudi nego sama auta

e kad bi se neko sitia imena

jel možda Mashed

My xf.mirkeckiller
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Marsel007 kaže...

jel možda Mashed

ne, na ovoj na koju ja mislin nema utrkivanja nego se samo puca iz auta nekon ludon municijon

Chuck Norris je poreza nož!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
dr. zlo kaže...
Marsel007 kaže...

jel možda Mashed

ne, na ovoj na koju ja mislin nema utrkivanja nego se samo puca iz auta nekon ludon municijon

Twisted Metal

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
urizen kaže...
dr. zlo kaže...
Marsel007 kaže...

jel možda Mashed

ne, na ovoj na koju ja mislin nema utrkivanja nego se samo puca iz auta nekon ludon municijon

Twisted Metal

je to je, fala puno!

Chuck Norris je poreza nož!
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

e još kad bi neko da link za skinit ja nemogu nać Mršti se

Chuck Norris je poreza nož!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
dr. zlo kaže...

e još kad bi neko da link za skinit ja nemogu nać Mršti se

Khm. Osmijeh

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
andy0101 kaže...
dr. zlo kaže...

e još kad bi neko da link za skinit ja nemogu nać Mršti se

Khm. Osmijeh

za pc

Chuck Norris je poreza nož!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
dr. zlo kaže...

za pc

Pa ne postoji za PC. Jedino da probaš sa emulatorom.

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
passat kaže...

Igrao sam neku gdje ubijas neke dinosaure,.. Uglavnom, prvo se ide sa nekim muskarcem pa onda s nekom zenom..

Znam da je nisam do kraja presao pa sam mislio pokusat ponovo, al se ne mogu sjetit naziva..

Da nije možda Dino Crisis ?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hvala ti :)

znas mozda di je ima za kupit?

14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

E ta!!.

Hvala.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
andy0101 kaže...
dr. zlo kaže...

za pc

Pa ne postoji za PC. Jedino da probaš sa emulatorom.

postoji za PC, ali Twisted Metal 2

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
urizen kaže...

postoji za PC, ali Twisted Metal 2

Rekao je da ne može naći, a kad upišeš "Twisted Metal download" u Google dobiješ rezultate za Twisted Metal 2. Dakle, tražio je Twisted Metal 1 za PC, što ne postoji.

 

A ako je tražio dvojku, a nije mogao naći, onda stvarno...

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
protjeran
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Animals12 kaže...

trazim jednu igircu igrao sam ju 90 ih godina na pcu. Radi se o tome da si ti neki kauboj i hodas po gradu i ubijas. Napocetku imas revolver a igrica je slicna ovoj http://www.bug.hr/_cache/11533059c507720edaf5753b1f989830.jpg. Moze li tko pomoci??

 

oky kaže...

Animals12 možda jeFarCry 2, Postal ili već nešto, pogledaj postove prije

SmijehCoolSmijeh

Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 20:03 (APazinjan).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
andy0101 kaže...
urizen kaže...

postoji za PC, ali Twisted Metal 2

Rekao je da ne može naći, a kad upišeš "Twisted Metal download" u Google dobiješ rezultate za Twisted Metal 2. Dakle, tražio je Twisted Metal 1 za PC, što ne postoji.

 

A ako je tražio dvojku, a nije mogao naći, onda stvarno...

aha

a ti kao citas misli pa znas tocno na koji TM je on mislio, iako nigdje nije to naveo? zanimljivo

drugi put nemoj biti takav smartass i zakljucivat na temelju pretpostavki

to sto nije uspio naci, ne znaci da je mutav

 

@Zlo

imas PM

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 23:31 (urizen).
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ima jos jedna igra igrao sam je prije 5-6 godina- ti si kao neki vojnik i trebaš ić u neki dvorac i od zmaja spasiti princezu..zna li iko?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

hMM BILA JE U BUG-U PRIJE 2 GODINE SLICNO UNREAL TI MORAS UBIJAT POLICIJU A TI SI NEKI MANIJAK I IMA STARIH PUSAKA  

Hardverski duh.Ovo sam smislio dok sam kretao na spavanje...Why people must drink water and be water cooled because they brains are overclocked peole are much smarter then ccomputer because they OC
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Neznam jeli netko već pitao ovo, no:

Igrao sam jednu igru.. mislim da je bila 2D, kontrolirao sam neku raketu/svemirski brod, što već, i pucao po ostalim malim, nazovimo ih robotićima, izgledali su tako, radnja je bila negdje u svemiru, imao sam nekoliko tipova municije koja bi padala s neba kada bi nekog koknuo.. igra je bila na PC, i nisam 100% siguran, no mislim da je imala neki Crusader u imenu..zna netko ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
peky kaže...

Neznam jeli netko već pitao ovo, no:

Igrao sam jednu igru.. mislim da je bila 2D, kontrolirao sam neku raketu/svemirski brod, što već, i pucao po ostalim malim, nazovimo ih robotićima, izgledali su tako, radnja je bila negdje u svemiru, imao sam nekoliko tipova municije koja bi padala s neba kada bi nekog koknuo.. igra je bila na PC, i nisam 100% siguran, no mislim da je imala neki Crusader u imenu..zna netko ?

Crusaders of Space mozda?

link

14 godina
online
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ima jedna igra sto sam igrao daaavno kod prijatelja, zvali smo je taxi ali je pravi naziv pocinjao sa slovom Q ako se nevaram, ali se nesjecam ostatka :) Uglavnom, nesto kao grand teft auto u nekom cudnom gradu u kojem se cinilo da vlada anarhija. Ti si bio taxist, zaradjivao si taxijanjem i mogao si vozit bilo gdje po gradu, stavljat oruzja neka na taxi, gazit ljude, itd. Bilo je to oko 94' godine, igrali smo na pc-u (486 ili slicno). Igralo se u 3D-u sa sprite-ovima

 

Da li iko zna naziv ove igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
urizen kaže...
peky kaže...

Neznam jeli netko već pitao ovo, no:

Igrao sam jednu igru.. mislim da je bila 2D, kontrolirao sam neku raketu/svemirski brod, što već, i pucao po ostalim malim, nazovimo ih robotićima, izgledali su tako, radnja je bila negdje u svemiru, imao sam nekoliko tipova municije koja bi padala s neba kada bi nekog koknuo.. igra je bila na PC, i nisam 100% siguran, no mislim da je imala neki Crusader u imenu..zna netko ?

Crusaders of Space mozda?

link

Da, puno hvala, igrao sam i ovu verziju ali jedna starija mi je bolja, puno ti hvala, s ovim odgovorom našao sam i stariju verziju :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
AFARON kaže...

Ima jedna igra sto sam igrao daaavno kod prijatelja, zvali smo je taxi ali je pravi naziv pocinjao sa slovom Q ako se nevaram, ali se nesjecam ostatka :) Uglavnom, nesto kao grand teft auto u nekom cudnom gradu u kojem se cinilo da vlada anarhija. Ti si bio taxist, zaradjivao si taxijanjem i mogao si vozit bilo gdje po gradu, stavljat oruzja neka na taxi, gazit ljude, itd. Bilo je to oko 94' godine, igrali smo na pc-u (486 ili slicno). Igralo se u 3D-u sa sprite-ovima

 

Da li iko zna naziv ove igre?

Quarantine

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
delete kaže...

To je bila neka igra stara 7-13 godina, radnja se odvija u svemiru, gardis nekakve baze na razniin planetima (nemas vojnike ni vozila, vec samo sliku povrsine planete i baze), sican se da je bija jedan planet sa povrsinon od vode, onda te neki likovi napadnu pa se boris sa njima u svemirskin letjelicama... Mislin da u imenu sadrzi "Star" (nije Starcraft).... Znan da je bila na BUG-u

 

Molija bi onoga ko pronade da mi posalje i PM, ako zaboravin svratit pogledat. Fala puno

Hmmmm, liči mi na Supremacy koju sam igrao još na Amigi.

Za PC sam našao link:

http://www.gamespot.com/pc/strategy/supremacyfourpaths/index.html?om_act=convert&om_clk=gssimilargames&tag=similargames;img;2

Ali to ne izgleda kao ona na Amigi.

 

Ovo sam ja igrao na Amigi:

http://www.classic-pc-games.com/pc/strategy/supremacy.html

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2010 0:23 (Josipson).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice