Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 677.092
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...
Promster kaže...
lobotomac90 kaže...

Ekipa kako vi riješavate Treasure maps? Ja to nema šanse da skontam gdje je po onim njihovim hintovima, prvu mapu sam morao na netu pogeldati, a i drugu jer sam našao neku lokaciju za koju sam mislio da je ta i izugbio pola sata vrteći se u krug za ništa. Kako mi se čini to doslovno moraš naletit na tu lokaciju i ako uspiješ prepoznati super, ako ne ko te hebe. Ili ima neka caka koju ja nisam skontao?

Baš sam sad pola sata rješavao treasure kod Annesburga, stvarno su mape male blesavo napravljene. Okrvirnu lokaciju brzo shvatio (po jezeru i cesti koja je bila nacrtrana na mapi), ali točno gdje na tom području, e to je zajebano. Imao sam na mapi nacrtano da postoje dva drva na kojim je označeno "X", i pronašao sam prvo i tražim drugo jer nakon drugog je blago. Da bi na kraju ispalo da je to drvo koje sam pronašao zapravo drugo drvo po redu, te sam od njega odbrojao korake koji su pisali na mapi. Sad ja ne znam kako je to drvo ispalo "drugo po redu" pošto je ispred njega veliki pad i jezero.

 

A imam i mapu u inventoryju na kojoj su doslovno nacrtane dvije slike krajolika, bez ikakvih cesta, landmarka na mapi ili teksta da ti pomogne, mislim da ću za to pogledati na net gdje je lokacija, probati čim manje saznati...

 

Kako si prvu mapu uspio skontati(Jack Hall Gang treasure)? ja da na netu nisam otišao nebi nikad našao, gledam po karti neku naznaku apsolutno ništa, jedino baš da dođem na mjesto koje je pravo, pa da otvorim onu treasure map, ali ovako napamet ili koristeći kartu i te njihove mape nema šanse...ili ja jednostavno nemam strpljenja 

 

ja sam prvi jack hall shvatio jer je rečeno da je vrlo blizu te lokacije na kojoj dobiješ mapu. 

 

ali budimo realni, treasure huntovi su dosta teški. ima to neke logike zbog te realnosti kojoj igra teži, ali me zna dosta nanervirati. problem je što nema ni okvirno koja je lokacija i samo imamo neki crtež. ne znam jel netko primjetio ali je mapa ogromna i lokacija blaga može biti SVUGDJE. ja recimo po drugoj mapi jack halla zaključio da je negdje u močvarnom djelu, samo što je to isto veliko i stvarno ti nema druge nego jednostavno ići okolo i ako naletiš na nešto slično super. najbolja ideja koju sam ja uspio smisliti je da se što više prouči svaka mapa i pokušati obraćati pozornost na što više toga tokom normalnog jahanja okolo

 

što se tiče legendarnog lova na netu sam pročitao da ako ne uspiješ oguliti lovinu da se sama pojavi kod trapera. al meni je to malo nesigurno, i također ne znam šta bude sa onim stvarima koje trebaju za trinket ( a trinket je kod fencea i služi za perkove koji su vrlo korisni). tako da sam tu smislio da fino prije nego što namjeravam u lov na legendarnu životinju fino spremim igru i ako se dogodi sranje u lovu ide reload i ispočetka. to sam napravio sad kad sam kojota lovio.

 

Pa to me i ubije u pojam najviše, za prvi dio mape za Jack Hall sam gledao mapu jedno 15 min, zoom, unzoom, pa crtež gledam i nisam uspio skontati...odem na net i vidim da mi pod nosom, reko aj drugi dio je lakši možda i nedaleko od onoga gdje sam našao prvi dio naletim na neki dio spaljene šume i po crtežu bi rekao da je to to sigurno. Vrtio se tamo jedno pola sata, odem opet na net i skontam da ipak nije to. A opet mi se neda za svaki treasure gledat po netu, nije to to, a ako ne budem gledao mislim da ni jedan neću naći jer ovo je stvarno zeznuto.

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pod broj jedan; iskljucite glupu minimapu i pozivajte je samo kada vam triba orjentir za smjer kretanja ili tocnu lokaciju zadatka
Pod broj dva; koristite oci i igrajte igru orjentirajuci se po okolini, cesti, znakovima, npcijevima sta govore ...  bez pracenja waypointova i fukin gpsa

Ja san pronasa skoro sve treasure mape a za niti jednu nisan gleda online vodice, skoro sve lokacije su upecatljive i raspoznatiljve ako ih vidite "uzivo"

Potpis:
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Još se nisam bacio na treasure hunt, no mogu se složiti sa kolegama koji smatraju da je inventory nespretno napravljen. Moram se navikavati na njega, ne ide onako prirodno kako bi trebao ići. Srećom pa je to jedina stvar koja mi trenutno smeta u igri. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

 

Ja lovio onog medvjeda sto godina i taman ga opet aktiviram i eno zenske na koju je pao mrtav konj. Nek ju odvezem do grada 5 minuta jahanja dalje. Reko nema sanse pa je otisla sama. Mozda ju je vuk pojeo, couldn't care less. Sta nisu stavili opciju "moze, ali pricekaj malo"

 

Ja sam ju naivno povezao. Nikad doći do tog njenog mjesta. Popizdio sam. 

 Ja sam ju povezao sa najboljom namjerom. Cak sam ju stavio na konja, prebacio pelt Legendarog Međeda na rame i konju rekao da me slijedi. Izgleda da joj to nije pasalo pa je u punom trku i vristeci krenula u drugom smjeru.

Koliko sam strangers encountera sjebao tako da sam se zabio u drvo/nailazeceg konja ne zelim ni priznati.

Sve u svemu, jedna od rijetkih igrica koja je opravdala sav hype. 47% storylinea, igrao sam kao ovisnik cijeli vikend.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 8:49 (sexytoiletpaper).
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Već nekoliko godina se igram na konzoli i stvarno mi nije nikad bio problem na kontroleru, tj. nikad mi nisu kontrole bile problem. Ali ovdje kao da su idioti radili kontrole, sve je zbrda-zdola, kontra intuitivno, nepraktično, da dođe neki PC master race i kupi konzolu samo zbog RDR2 mislio bi da se ne moguće igrati na konzoli. Na početku sam par puta rage-quitao jer su me kontrole syebale, morao sam se dobro smiriti i opustiti da ponovo probam i prokužim njihovu shemu. Znao sam da je igra odlična, dobra priča, atmosfera, detalji, svijet...ali bože dragi kakvo govno od kontrola su napravili, sramota za jedan Rockstar. I koliko sam čitao veliki broj ljudi se žali na kontrole, iako se tu baš to i nije spominjalo.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ovdje nije dozvoljeno spominjati ništa zbog čega bi ispalo da igra možda ipak nije 10/10
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni je inventory i kontrola unutar istoga dosta loše napravljena. Shvaćam da ima puno opcija i da nema mogućnosti shortcuteva što bi uvelike olakšalo upravljanje, ali opet...Dokle god ja moram razmišljati, stisni tipku da ti se otvori izbornik, pa R1 da prebaciš na drugi izbornik, pa lijevo povuci gljivu, odaberi item i onda pusti L1 - jebote. Evo, zbunio sam se objašnjavajući. Svaki puta kada nešto trebam odabrati baš se moram fokusirati. 

 

Što se tiče kontrola unutar gameplaya one su - ok. Daleko su od najboljih, recimo Horizon Zero Dawn po meni ima puno bolje riješene kontrole. 

 

No sve u svemu, riječ je o stvarima koje meni osobno ne umanjuju draž igranja. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Promster kaže...

Već nekoliko godina se igram na konzoli i stvarno mi nije nikad bio problem na kontroleru, tj. nikad mi nisu kontrole bile problem. Ali ovdje kao da su idioti radili kontrole, sve je zbrda-zdola, kontra intuitivno, nepraktično, da dođe neki PC master race i kupi konzolu samo zbog RDR2 mislio bi da se ne moguće igrati na konzoli. Na početku sam par puta rage-quitao jer su me kontrole syebale, morao sam se dobro smiriti i opustiti da ponovo probam i prokužim njihovu shemu. Znao sam da je igra odlična, dobra priča, atmosfera, detalji, svijet...ali bože dragi kakvo govno od kontrola su napravili, sramota za jedan Rockstar. I koliko sam čitao veliki broj ljudi se žali na kontrole, iako se tu baš to i nije spominjalo.

 Daj molim te objasni sto tocno. PC igrac sam inace ali nisam imao problema sa izbornicima nakon kratkog perioda navikavanja.

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ja sam isto PC gamer primarno, nikakvih problema nisam imao ni sa inventoryem ni sa kontrolama, sve mi je leglo prirodno i naviknuo sam se brzo

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Necto kaže...

Pod broj jedan; iskljucite glupu minimapu i pozivajte je samo kada vam triba orjentir za smjer kretanja ili tocnu lokaciju zadatka
Pod broj dva; koristite oci i igrajte igru orjentirajuci se po okolini, cesti, znakovima, npcijevima sta govore ...  bez pracenja waypointova i fukin gpsa

Ja san pronasa skoro sve treasure mape a za niti jednu nisan gleda online vodice, skoro sve lokacije su upecatljive i raspoznatiljve ako ih vidite "uzivo"

 

Pod broj jedan: da sam se htio snalaziti u prirodi uključio bih se u izviđače.

Pod broj dva: ne tražim u igrama realnost ili što ti ja znam, nego se igram isključivo da se zabavim, pa mi igranje bez gps-a i mape otežava sam gampleay i gubim vrijeme razmišljajući gdje trebam ići.

Poanta priče je da su napravili dosta nejasno gdje treba ići i znači isključivo ako slučajno naletim na lokaciju i prepoznam ju naći ću treasure... ne bi bilo na odmet da su neki hint ubacili za nas koji nismo HC gameri, no dobro što je tu je. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 10:59 (lobotomac90).
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Slažem se da su kontrole loše, a pogotovo (radijalni) izbornik.

 

Tko se sjetio da je "kocka" blokiranje, a "krug" udarac, treba dobit otkaz. Totalno ne-intuitivno i suprotno svim dosadašnjim igrama.

 

U radijalnom izborniku, ako item nije odmah na ekranu, nema šanse da iz prve nešto upalim ili aktiviram, a igram sve igre na kontroleru već 20 godina.

Zašto nisu mogli staviti Save/Load game odmah u prvoj razini glavnog izbornika, nego moram ući u "Story" pa Save/Load, to samo Rockstar zna, ali je dosta iritantno.

 

Iako sam tek na 15%, pa ne mogu davati konačni sud, rekao bih da dvojka ničim ne odskače od jedinice.

Čak se jedinica u smislu grafike drži jako dobro za današnje vrijeme, a u dvojci su totalno usrali HDR, kojeg po meni treba ugasiti da bi slika bila normalna tj. ne-isprana.

 

Jedinica mi za sada ima i zanimljiviju priču, a John Marston mi djeluje kao puno kompleksniji i zagonetniji lik od Arthura Morgana.

 

Nadam se da RDR2 Online neće patiti od istih problema kao GTA V Online (čekanje u lobbyu i beskonačno učitavanje).

 

Pozitivno je što mi PS4 Pro radi dosta tiho, nakon što sam prošao Chapter 1 (tu mi je vent vrtio na najjače).

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 11:03 (DeniZg).
Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...

Slažem se da su kontrole loše, a pogotovo (radijalni) izbornik.

 

Tko se sjetio da je "kocka" blokiranje, a "krug" udarac, treba dobit otkaz. Totalno ne-intuitivno i suprotno svim dosadašnjim igrama.

 

U radijalnom izborniku, ako item nije odmah na ekranu, nema šanse da iz prve nešto upalim ili aktiviram, a igram sve igre na kontroleru već 20 godina.

Zašto nisu mogli staviti Save/Load game odmah u prvoj razini glavnog izbornika, nego moram ući u "Story" pa Save/Load, to samo Rockstar zna, ali je dosta iritantno.

 

Iako sam tek na 15%, pa ne mogu davati konačni sud, rekao bih da dvojka ničim ne odskače od jedinice.

Čak se jedinica u smislu grafike drži jako dobro za današnje vrijeme, a u dvojci su totalno usrali HDR, kojeg po meni treba ugasiti da bi slika bila normalna tj. ne-isprana.

 

Jedinica mi za sada ima i zanimljiviju priču, a John Marston mi djeluje kao puno kompleksniji i zagonetniji lik od Arthura Morgana.

 

Nadam se da RDR2 Online neće patiti od istih problema kao GTA V Online (čekanje u lobbyu i beskonačno učitavanje).

 

Pozitivno je što mi PS4 Pro radi dosta tiho, nakon što sam prošao Chapter 1 (tu mi je vent vrtio na najjače).

 Ok, ali kako bi ti sredio onda quick inventory? Nije da imas puno gumbova koji vec nisu iskoristeni za nesto drugo. Kocka i krug je (po mom misljenju) totalno nebitno jer se brzo i lako naviknes a i tucnjave su takve da, do kud sam ja dosao, samo sam jednu mogao izgubiti i cak i 3 na 1 su lake za proci uz samo spammanje kruga.

A sto se price tice, nastavi igrati ;) Kako igras tako ces postajati privrzeniji Arthuru. Po meni su napravili vrhunskog lika. Mozda se neces moci poistovjetiti sa njime ali ces shvatiti zasto je takav kakav je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 11:25 (sexytoiletpaper).
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Meni recimo smeta u igrama pogotovo ubisoftovim sto na ekranu imam trideset strelica koje lokazuju i mjere koliko imam do cega. Meni ovo pase. Cak sam jedno vijrmee igrao samo sa kompasom.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
sexytoiletpaper kaže...
Promster kaže...

Već nekoliko godina se igram na konzoli i stvarno mi nije nikad bio problem na kontroleru, tj. nikad mi nisu kontrole bile problem. Ali ovdje kao da su idioti radili kontrole, sve je zbrda-zdola, kontra intuitivno, nepraktično, da dođe neki PC master race i kupi konzolu samo zbog RDR2 mislio bi da se ne moguće igrati na konzoli. Na početku sam par puta rage-quitao jer su me kontrole syebale, morao sam se dobro smiriti i opustiti da ponovo probam i prokužim njihovu shemu. Znao sam da je igra odlična, dobra priča, atmosfera, detalji, svijet...ali bože dragi kakvo govno od kontrola su napravili, sramota za jedan Rockstar. I koliko sam čitao veliki broj ljudi se žali na kontrole, iako se tu baš to i nije spominjalo.

 Daj molim te objasni sto tocno. PC igrac sam inace ali nisam imao problema sa izbornicima nakon kratkog perioda navikavanja.

Pa eto recimo zadnje što se sjećam; bio je encounter sa jednim likom koji je bilo lancem vezan, i ja sam htio pucati u lanac da ga oslobodim, ali kako igra ima veoma glup auto-aim sistem i potrebu da držiš R2 kako bi izvadio pištolj kod takvih situacija (npr. kad dođeš do dućana i imaš opcije buy/sell itd. među njima je i rob) R2 koji jebeno služi za pucanje, a ne aim. Na kraju me auto aim potegne natrag na lika i upucam njega, a ne lanac. Jednostavno se kontrole previše miješaju, u jednoj situaciji je ovako u drugoj onako.

 

I takvih, i sličnih stvari ima više, mislim da je i s lasom zayebano malo...

 

No prije RDR-a sam igrao Spider-Man koji je apsolutna milina kaj se tiče kontrola, to čim uzmeš kontroler sve ti je prirodno nema nepoznanica i mučenja, znam da sam i na raznim reviewima čuo da ljudi hvale kontrole na Spider-Manu. Jednostavno se na RDR-u malo mučim s kontrolama, pogotovno nakon Spider-Mana...jest da je RDR puno kompleksnija igra sa više mehanika, ali kontrole su ispod razine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 11:34 (Promster).
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sam na pc-u stalno bio,konzola je bila samo dok sam manji bio nitendo,ps1 posle komp i nemam problem s kontrolama nikako,laganica kad se priviknes.

Igra je cista perverzija.U subotu sam od 8 navecer do 5 ujutro igrao kako je bolesno dobra igra.

Ne znam kad sam zadnji put igrao neku singleplayer igru uopce,a kamoli da sam se zadrzao na njoj ovliko.

Mene je samo stra da nebi propustio nesto,da mi ne promakne nesto...S grafikom i tim sranjima se ne zamaram,kod mene je ps4 pro i iz dnevnog sam ga sa Sony 4k tva prebacio u sobu na monitor i uopce me ne zanima kako to izgleda jer se zadubis u jebenu igru da zaboravis na sve ostalo.

Bounty mi je na 300-350 dolara ali kad dolete oni pederi prikazani su na mini mapi,otvorim mapu da vidim koliko ih ima jer obicno bude one crvene tocke koliko ih ima stanem sa strane,sacekam i rijesim ih bez problema (death eye je odlican za te stvari)tako da ne mislim trosit pare na to za sada.

Inace kad skontam otic do grada naletim na nekog da mu pomognem nesto,pa radi tog odem u pm,onda odes na nesto druo,pa trece i proleti 3-4 sata nisam dirnio misiju jos,to mi je odlicno napravljeno.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 12:39 (hrka11).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
sexytoiletpaper kaže...

 Ok, ali kako bi ti sredio onda quick inventory? 

 Na pamet mi padaju Mass Effect trilogija i Dragon Age Origins, koji imaju pregledne i jednostavne radijalne menije.

Mogli su staviti manje ikone, pa da odmah na prvi ekran stane više stvari.

Ovako je jako nespretno.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Promster kaže...

Već nekoliko godina se igram na konzoli i stvarno mi nije nikad bio problem na kontroleru, tj. nikad mi nisu kontrole bile problem. Ali ovdje kao da su idioti radili kontrole, sve je zbrda-zdola, kontra intuitivno, nepraktično, da dođe neki PC master race i kupi konzolu samo zbog RDR2 mislio bi da se ne moguće igrati na konzoli. Na početku sam par puta rage-quitao jer su me kontrole syebale, morao sam se dobro smiriti i opustiti da ponovo probam i prokužim njihovu shemu. Znao sam da je igra odlična, dobra priča, atmosfera, detalji, svijet...ali bože dragi kakvo govno od kontrola su napravili, sramota za jedan Rockstar. I koliko sam čitao veliki broj ljudi se žali na kontrole, iako se tu baš to i nije spominjalo.

 

Tak je i za GTA V slično. Nikad mi to nije pasalo u Rockstar igrama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Ok, ali kako bi ti sredio onda quick inventory? 

 Na pamet mi padaju Mass Effect trilogija i Dragon Age Origins, koji imaju pregledne i jednostavne radijalne menije.

Mogli su staviti manje ikone, pa da odmah na prvi ekran stane više stvari.

Ovako je jako nespretno.

 

Pa dovoljno bi bilo samo da se odabir ne vraća u sredinu dok nešto odabereš, a pustiš R joystick.

Ovako moraš držati L1, R i sa L2/R2 šaltati pritom držeći R i onda otpuštajući L1 odabrati šta hoćeš. Skroz suludo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pravite preveliku dramu oko tih kontrola, meni je trebalo svega 5 minuta da pohvatam sve i ni najmanji problem nisam imao. Slicno kao u gta 5. Kad bih bas cepidlacio i trazio neku manu u ovom remek delu to bi bio malo nestabilniji fps ali ni to nije nista strasno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 14:09 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Cjepidlačimo zato jer se ova igra spominje ne samo u GOTY kontekstu, nego i u kontekstu kandidata za igru generacije, što i dosadašnje ocjene na Metacriticu sugeriraju (zaboravimo na trenutak ocjene korisnika koje iznose prosječnih 7.7 jer ekipa daje nula što igre nema na PC-u).

 

Ja za sada ne vidim ništa novo, originalno ili revolucionarno u ovoj igri (a pogotovo u odnosu na npr. RDR1 ili GTA V).

Što čak i nije presudno, ali onda očekujem da su barem postojeće mehanike ispeglane do savršenstva, što nažalost nisu.

 

Uostalom, zašto ne bismo raspravljali i o manama, umjesto da stalno stavljate spojlere.

 

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja nisam imao problema sa kontrolama, brzo navikavanje. Jedino mi je malo neobicno na pocetku bilo da se mora pritiskati X za brzo jahanje tj. trcanje, s obzirom da u vecini igra treba odredjenu tipku drzati samo. I jos jedna mala zamjerka, u brzom meniju inventorija, zna se desiti da ne uspijem izabrati sto zelim, jer nisam precizan 100% kad i kako treba pustiti L1. 

 

Gamespot je rekao u svojoj recenziji: "Polu-realizam zna covjeka izbaciti iz dozivljaja igre umjesto da ga uvuce u igru jos vise!" 

 

Ja nemam niakakvih velikih zamjerki, neke sitnice, ali nista sto mi umanjuje uzitak igranja. Ovo je svjesno napravljena igra da se ponekad covjek iznervira. 

 

Sto se tice Blaga i mapa, da jesu veoama teske, i mislim da i jesu zamisljene da se usput rijese, kad si na nekoj lokaciji pa mislis da bi to mogla biti ta. Ja sam prvu Jackovu mapu rijesio, tako sto mi je drug rekao gdje je otprilike, onda sam jedno 10-15 minuta pokusavao da skontam kako i sta. Drugu, izgorjele sume necu traziti, vidio sam u par navrata izgorijela podrucja, no sl put kad naidjem tu, zadrzat cu se tu. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dosao sam do neke misije Corwall oil wagon, kad ono tamo vojska ljudi sa svih strana, evo ubili me 5 puta već i nabijaju mi bounty. Da preskočim to zasad ili ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gamespot je rekao u svojoj recenziji: "Polu-realizam zna covjeka izbaciti iz dozivljaja igre umjesto da ga uvuce u igru jos vise!"

Ovo je dobro receno. Nisam nikakav hardcore fan bilokojeg zanra, vise volim rpg ali ono casual sa zdravom dozom izazova, npr odaberem uvijek jedan diffuculty vise za prvi prolaz igre. Rdr2 mi se cini malo preopsirnim za takve poput mene. Ne sumnjam da je igra objektivno vrhunska ali osobno cu se morati tjerati da ju vise zavolim😁
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni je igra onako ok.. nista extra.. bolja mi je jedinica.. sta se tice igre generacije definitivno witcher 3 je daleko ispred svih ,witcher 3 je remek djelo ,a ovo je samo jos jedna dobra igra.

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gogy7 kaže...
Dosao sam do neke misije Corwall oil wagon, kad ono tamo vojska ljudi sa svih strana, evo ubili me 5 puta već i nabijaju mi bounty. Da preskočim to zasad ili ?

 Mozes sacekat da kocija sa uljem izadje umjesto da ti provaljujes u njihovo srediste. Kad izadju i malo se udalje, samo otmes kociju.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
SwaggerBeast kaže...
Gogy7 kaže...
Dosao sam do neke misije Corwall oil wagon, kad ono tamo vojska ljudi sa svih strana, evo ubili me 5 puta već i nabijaju mi bounty. Da preskočim to zasad ili ?

 Mozes sacekat da kocija sa uljem izadje umjesto da ti provaljujes u njihovo srediste. Kad izadju i malo se udalje, samo otmes kociju.

 Mene su na toj misiji jedno 30-40 puta ubili tako da sam je uspio rješit tek za dan-dva.

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gogy7 kaže...
Dosao sam do neke misije Corwall oil wagon, kad ono tamo vojska ljudi sa svih strana, evo ubili me 5 puta već i nabijaju mi bounty. Da preskočim to zasad ili ?

 Moraš se ušuljati i tiho riješiti onih par tipova što su kod kočije, ja sam koristio noževe na bacanje. Onda sjedneš na kočiju i odeš u smjeru gdje te ostali neće vidjeti. 

Možda budeš trebao ponavljati par puta ali pucati pucati se ne isplati osim ako nemaš jako oružje.

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Sto se tice te misije, ja sam uspio nekako stealth da udjem i otmem kociju, a onda naravno da su me krenuli ganjat, ali nije tesko pobjeci uopste. 

 

Mislim da mozes takodjer sacekat da kocija izadje iz sredista tog, meni je je cak prvi put u Valenitneu pokazalo na mapi. 

 

Edit: Ne svidja mi se kako pusi cigare, mislim ne pusi ih lik nikako, samo povuce dim i ugasi, a bas bi volio da to traje malo duze, da napravim jedan badass screenshot :D

 

Ili ipak treba pritiskati sta da sporije pusi? Ja nisam primjetio, stvarno traje kratko. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 20:31 (dzelo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
dzelo kaže...

Sto se tice te misije, ja sam uspio nekako stealth da udjem i otmem kociju, a onda naravno da su me krenuli ganjat, ali nije tesko pobjeci uopste. 

 

Mislim da mozes takodjer sacekat da kocija izadje iz sredista tog, meni je je cak prvi put u Valenitneu pokazalo na mapi. 

 

 

 

 

Meni je nakon te misije konj ostao na toj lokaciji, pa sam se morao pješke vraćati do njega 15 minuta, jer nisam htio nikom ukrasti konja, a u kampu ih ima kolko oćeš a nitko neda peder. Al dok ja njega trebam furati negdje onda može. Toliko o realizmu. ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Vezano uz konja, šta napraviti kad imam temprorary konja, a moj konj je ostao negdje na drugom kraju mape?

Jel' se vrati natrag u bazu nakon nekog vremena? Nije valjda da moram ići po njega.

Čini mi se da jedino Save-Load pali u tom slučaju?

PSN - DeniZg80
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice