Spin Tires

poruka: 145
|
čitano: 67.164
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Spin Tires

pozz, jel se može igrat na volanu?

14 godina
offline
Re: Spin Tires
soja kaže...

pozz, jel se može igrat na volanu?

Negdje sam pročitao da nema podršku za volan. Možda se varam.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
16 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...

jel funkconalan kran na ovom 8x8 cudu, ja probao al nista ne pomice se

Možeš ga samo podić pol metra - metar u zrak, ak misliš na ovaj e-7310.

 

soja kaže...

pozz, jel se može igrat na volanu?

Koliko znam za sad je samo podržan xbox 360 controller, a podrška za ostalo dolazi kasnije.

 

Možeš igrat i s drugim gampedaima, sa xbox 360 controller emulatorom: http://linustechtips.com/main/topic/71105-how-to-trick-most-games-into-thinking-any-gamepad-is-an-xbox-360-controller/

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.6.2014 15:25 (Hyperion).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Hyperion kaže...
Fele08 kaže...

jel funkconalan kran na ovom 8x8 cudu, ja probao al nista ne pomice se

Možeš ga samo podić pol metra - metar u zrak, ak misliš na ovaj e-7310.

 

a kako se podize probao sam sve, Q i E tipku nista ne podize se ne mrda se uopste

14 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...
Hyperion kaže...
Fele08 kaže...

jel funkconalan kran na ovom 8x8 cudu, ja probao al nista ne pomice se

Možeš ga samo podić pol metra - metar u zrak, ak misliš na ovaj e-7310.

 

a kako se podize probao sam sve, Q i E tipku nista ne podize se ne mrda se uopste

Tipke R i T.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
St0ka kaže...
Fele08 kaže...
Hyperion kaže...
Fele08 kaže...

jel funkconalan kran na ovom 8x8 cudu, ja probao al nista ne pomice se

Možeš ga samo podić pol metra - metar u zrak, ak misliš na ovaj e-7310.

 

a kako se podize probao sam sve, Q i E tipku nista ne podize se ne mrda se uopste

Tipke R i T.

lol pa to nema uospte u opcijama kod mene , btw ovaj dio Coast mape mi je nemoguce preci il se prevrnem il zaglavim, ima li ko ideju kako da se izvucem, dole ispod imam 8x8 ali ne mogu ga popet jer je put previse izrovljen, prodjes jednom i gotovo, Problem je sto mi je engine stalled i nemogu koristiti winch ni kran. 

 

11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Čemu točno služi ovaj kamion E7310? Samo da izvučemo neki drugi kamion iz blata i nošenje repair pointsa? Jer vidim da se ništa drugo na njega ne može ugraditi(slika).

 

I btw. meni radi gamepad bez ikakvih emulatora a nije xbox360 gamepad. Moj je Logitech F310 tako da slobodno isprobajte svoje gamepade {#}

 

Uz to jedna slika drva, zapazio sam smiješan detalj na drvu u obliku smajlija {#}

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...

lol pa to nema uospte u opcijama kod mene , btw ovaj dio Coast mape mi je nemoguce preci il se prevrnem il zaglavim, ima li ko ideju kako da se izvucem, dole ispod imam 8x8 ali ne mogu ga popet jer je put previse izrovljen, prodjes jednom i gotovo, Problem je sto mi je engine stalled i nemogu koristiti winch ni kran. 

Zašto forsiraš tuda? Imaš više puteva do cilja, uostalom imaš i još bolje rješenje da sam trpaš drva s grajferom na dva mjesta na mapi (pokraj asfalta) i time si jako skratiš put i voziš po dobrom terenu.

 

Ako već moraš tuda uzmi D-537 pa se nećeš tako lako prevrtat i zar nisu bolje one široke gume na tom kamionu?

 

Još jedna stvar, probaj ići s jednim kamionom ispred koji će te šlepat i stavi winch na "accel" i drži tipku "F" da ti i drugi kamion koristi pogon.

 

BTW: Ak osjetiš da ćeš se prevrnut ili si previše zakošen iskoristi grajfer, produži ga koliko god možeš i zakreni na suprotnu stranu da ti služi kao balans i tako vozi, nećeš se prevrnut.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.6.2014 22:09 (Hyperion).
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...
St0ka kaže...
Fele08 kaže...
Hyperion kaže...
Fele08 kaže...

jel funkconalan kran na ovom 8x8 cudu, ja probao al nista ne pomice se

Možeš ga samo podić pol metra - metar u zrak, ak misliš na ovaj e-7310.

 

a kako se podize probao sam sve, Q i E tipku nista ne podize se ne mrda se uopste

Tipke R i T.

lol pa to nema uospte u opcijama kod mene , btw ovaj dio Coast mape mi je nemoguce preci il se prevrnem il zaglavim, ima li ko ideju kako da se izvucem, dole ispod imam 8x8 ali ne mogu ga popet jer je put previse izrovljen, prodjes jednom i gotovo, Problem je sto mi je engine stalled i nemogu koristiti winch ni kran. 

 

Slijedi ceste koje imaš na mapi ti manji kamioni mogu tu bez prevrtanja i zapinjanja, ako baš želiš ići teži offroad onda vozi 8x8, ali imaj na umu gorivo, on u hardcore modu troši 40l.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...
Hyperion kaže...

Ja sam danas na "Plain" mapi prevrnuo prikolicu i kamion 2 puta i morao utrpavat nazad, te sam morao kamion vući kroz blato dobar dio mape jer čim ugrezne propadne do osovine i više se ne može pomaknut. Najgore što na ovoj mapi nema D-537 kamiona, pa moraš vuć sa ovima C-255 i C-430 (nisam siguran jel 430 ili 4300).

 

Problem je što ostaje deformacija tla tamo gdje si već išao sve dok ne završiš s mapom, no to je realistično i zanimljivo.

jel funkconalan kran na ovom 8x8 cudu, ja probao al nista ne pomice se

Ti ocito cijelo vrijeme nekaj krivo radis. Moras stisnuti tipku V i onda broj 3 ili kliknuti sa strane na kran i onda pomičeš sa a,w,s,d,q,e tipkama i 4 open close gripper.

10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

kada se izadje iz MP i nekad kasnije ponovo udjes, gubis progres i moras ispocetka?
Takodjer sto se tice SP i tu se gubi progres kad hoces novu mapu, danas nesta procitah kao da ce ubaciti save game na mapama, valjda ce se onda moci prebacivat s mape na mapu a da progres ostane snimljen 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spin Tires

Valued Customers,

We would like to take this opportunity to thank you for purchasing and showing great interest in SPINTIRES, the response we have had has been overwhelming!

After reviewing and monitoring the issues reported, we are pleased to announce that a Hotfix is now available.This update fixes the following issue(s):

- Vehicle wheels becoming stuck under the map (described here http://www.oovee.co.uk/forum/topic/5963-wheels-can-stuck-under-the-map/)

We understand the importance of updating our platform and therefore we endeavour to provide regular updates. This is an example of a small bug fix, but we have plans for large scale updates in the coming week, including "camera" improvements (as largely requested).

Happy Offroading!

Oovee Game Studios.

Source

 

Ovaj problem praktički i ja imao jedan ili dva puta, kada sam napravio rescue u garažu sa dugom prikolicom za drva jedan ili dva kotača su propala ispod zemlje no nikad se to nije dogodilo tokom vožnje. Samo sam maknuo attachment i vratio ga nazad u garaži i više nisu kotači bili pod zemljom/ispod mape.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.6.2014 13:17 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Spin Tires

Bilo bi zgodno kad bi se mogao na ovaj način šlepati UAZ-496 {#} Pokušao sam ga učvrstiti sa sajlom ali onda mu zadnji kraj prima udarce.

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Spin Tires

Zašto mi se igra nije save-ala? Cijelu coast mapu i kamione sam otključo i onda sam otišao na The Hill mapu i vratim se na Coast i nemam ništa. Jesam li možda prvo trebao otključat sve garaže i odvest terete ili je to zato što igram jogurt verziju? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
macgyver 53 kaže...

Zašto mi se igra nije save-ala? Cijelu coast mapu i kamione sam otključo i onda sam otišao na The Hill mapu i vratim se na Coast i nemam ništa. Jesam li možda prvo trebao otključat sve garaže i odvest terete ili je to zato što igram jogurt verziju? {#}

Da si procital par postova iznad ili stranicu ispred, onda bi vidio da prelaskom iz jedne u drugu mapu gubis savegame te mape. To ce uskoro napraviti da bude svaka mapa imala svoj save.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Osa kaže...
macgyver 53 kaže...

Zašto mi se igra nije save-ala? Cijelu coast mapu i kamione sam otključo i onda sam otišao na The Hill mapu i vratim se na Coast i nemam ništa. Jesam li možda prvo trebao otključat sve garaže i odvest terete ili je to zato što igram jogurt verziju? {#}

Da si procital par postova iznad ili stranicu ispred, onda bi vidio da prelaskom iz jedne u drugu mapu gubis savegame te mape. To ce uskoro napraviti da bude svaka mapa imala svoj save.

jos da u MP hoce dodat save

13 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Koji je po vama bolji za prijevoz drva C-4320 ili C-255? Recimo da oboje voze medium log trailer, jel jednakom lakoćom/težinom prelaze teren pošto su gotovo isti ili ima razlike? A za ostale razlike vidim:

C-4320 - može imati kran, ali ne može dugu prikolicu

C-255  - nemože imati kran, ali može dugu prikolicu

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2014 2:28 (Osa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

C-255 je po meni losiji, lakse se s njim zaglavis, pogotovo kad vuces prikolicu, ali zato ima bolji zvuk ;)

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Spin Tires
Osa kaže...

Koji je po vama bolji za prijevoz drva C-4320 ili C-255? Recimo da oboje voze medium log trailer, jel jednakom lakoćom/težinom prelaze teren pošto su gotovo isti ili ima razlike? A za ostale razlike vidim:

C-4320 - može imati kran, ali ne može dugu prikolicu

C-255  - nemože imati kran, ali može dugu prikolicu

Slažem se s kolegom iznad, sa C-255 lakše zaglaviš.

 

Probao sam u istom blatu provuć se s C-255 i C-4320 i ima razlike u korist C-4320, pogotovo ako staviš rezervnu gumu, zaštitni kavez i dodatnu iluminaciju na C-255, odmah potone i ne može mrdnut s mjesta.

 

Također sam primjetio da mi je C-4320 nekako brži na asfaltu, kao da ima više konjskih snaga.


Nedostaci C-4320 su to što mu je prednji kraj nekako produžen, previše mu viri ispred prednjih guma pa često udariš od zemlju ili nešto i dobivaš damage, a tek kad staviš onaj frontalni auspuh da ne pričam i ne može zakvačit dugu prikolicu, no budimo realni on nju ni ne može izvuć po pravom blatu.

 

BTW: Da li taj frontalni auspuh išta donosi konkretno, veću snagu motora ili je samo vizualna promjena?

Fortune favours the brave
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

odlucio sam da rucno natovarim kamion, sta znaci ovo need to place 3 more i ova zelena i crvena kocka, kao sto se vidi na slici stavio sam 4 drveta a i dalje kaze need to place 3 more, dok sam prosli put stavio samo 3 drveta i natovario mi se kamion

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...

odlucio sam da rucno natovarim kamion, sta znaci ovo need to place 3 more i ova zelena i crvena kocka, kao sto se vidi na slici stavio sam 4 drveta a i dalje kaze need to place 3 more, dok sam prosli put stavio samo 3 drveta i natovario mi se kamion

Kamion i prikolica nisu baš poravnati, a da bi mogo natovariti moraš imati 3 komada natovarena ali ne bilo kako, drva moraju uredno sjesti i na kamion i na prikolicu, vidi se da nisu sjeli, pogotovo ono najdalje, uopće nema kontakta sa prikolicom. Pomakni sva drva što bliže kabini i nek uredno sjednu na kamion i prikolicu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2014 18:17 (St0ka).
16 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...

odlucio sam da rucno natovarim kamion, sta znaci ovo need to place 3 more i ova zelena i crvena kocka, kao sto se vidi na slici stavio sam 4 drveta a i dalje kaze need to place 3 more, dok sam prosli put stavio samo 3 drveta i natovario mi se kamion

1. Trebaš natovarit 3 drveta ako trpaš srednja ili velika (srednja i dugačka prikolica), odnosno 4 (za carriage)

2. Drva trebaju uredno biti posložena na prikolicu, svako drvo treba imati dvije zelene točke na krajevima to znači da je dobro postavljeno

3. Kamion i prikolica ti trebaju biti u ravnini i horizontalno i vertikalno

4. Nakon što se utovari zadnje drvo, trebaš maknut kran u stranu

 

Kad je sve napravljeno ode se u advanced mode i klikne na jedno drvo dva puta, uostalom prikaže se "miš" sa crvenom tipkom koji govori šta treba napravit što se vidi na tvojoj slici.

Fortune favours the brave
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Hyperion kaže...
Fele08 kaže...

odlucio sam da rucno natovarim kamion, sta znaci ovo need to place 3 more i ova zelena i crvena kocka, kao sto se vidi na slici stavio sam 4 drveta a i dalje kaze need to place 3 more, dok sam prosli put stavio samo 3 drveta i natovario mi se kamion

1. Trebaš natovarit 3 drveta ako trpaš srednja ili velika (srednja i dugačka prikolica), odnosno 4 (za carriage)

2. Drva trebaju uredno biti posložena na prikolicu, svako drvo treba imati dvije zelene točke na krajevima to znači da je dobro postavljeno

3. Kamion i prikolica ti trebaju biti u ravnini i horizontalno i vertikalno

4. Nakon što se utovari zadnje drvo, trebaš maknut kran u stranu

 

Kad je sve napravljeno ode se u advanced mode i klikne na jedno drvo dva puta, uostalom prikaže se "miš" sa crvenom tipkom koji govori šta treba napravit što se vidi na tvojoj slici.

e hvala uvidio sam to, sad me zanima za mala drva, jel se moze koristiti kran i cariege, u garazi mi ne da i jedno i drugo?

11 godina
offline
Spin Tires

Imam glupavo pitanje, jel se u garazi popravlja auto ili moram naci kao i benzin

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Spin Tires
ja111 kaže...

Imam glupavo pitanje, jel se u garazi popravlja auto ili moram naci kao i benzin

U garaži kamion se popravlja, puni gorivom i ako imas prikolicu za popravljanje ona se "napuni"...

Jedino nemozes napuniti cisternu, za to trebas naci fuel station

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2014 19:41 (Et_Tu_Brute?).
16 godina
offline
Re: Spin Tires
ja111 kaže...

Imam glupavo pitanje, jel se u garazi popravlja auto ili moram naci kao i benzin

Sva se vozila popravljaju i natankaju u garaži, jedino cisterne moraš vozit do benzinske da bi ih natočio.

 

Da bi druge garaže osposobio moraš dovest vozilo sa garage carriage ili garage trailer do njih.

Fortune favours the brave
11 godina
offline
Spin Tires

OK, hvala krenuo sam odmah po hardcore modu lupat(igrao sam dok je bio onaj demo pa ajmo reci da malo imam predznanja), uzeo sam onu mapu coast i za sad mi dobro ide, jedino me trenutno vise muci onaj dmg nego benzin

EDIT: evo maknuo sam sve cloackinge sa mape, to je to za danas, jel ima neki ingame za ss ili mora preko frapsa 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2014 21:34 (ja111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Spin Tires
ja111 kaže...

OK, hvala krenuo sam odmah po hardcore modu lupat(igrao sam dok je bio onaj demo pa ajmo reci da malo imam predznanja), uzeo sam onu mapu coast i za sad mi dobro ide, jedino me trenutno vise muci onaj dmg nego benzin

Postaviš dva kamiona na ključnom mjestu od kojih jedan vozi 800 repair pointsa, a drugi cisternu od 4000 litara, pa se nemoraš vraćat nazad u garažu.

Fortune favours the brave
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

zar na ovom kamionu se ne moze sa kranom natovarit, trazi da stavim carriage, ali ako to stavim onda ne mogu kran

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...

zar na ovom kamionu se ne moze sa kranom natovarit, trazi da stavim carriage, ali ako to stavim onda ne mogu kran

Ako se ne varam ovo je drvo srednje dužine (medium log), a za njega trebaš i medium prikolicu, a kolko vidim, nemaš je. Ili to ja sve krivo vidim u ovome mraku {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice