Podcijenjene igre

poruka: 33
|
čitano: 12.872
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Podcijenjene igre
Sunburn kaže...

 

BTW: autoru {#} za avatar. PC Gaming Master Race {#}

Kad sam ga stavio mislio sam da sam jak orginalan, ali se ispostavilo da baš nisam. Ipak hvala.

 

Dodao bih Metal Gear Solid sve nastavke, jer su zbilja fantastično gaming iskustvo unatoč tome što su MGS 1 i MGS: Substance dobili 70% u recenzijama. Znam da te igre imaju horde obožavatelja, ali nekako ljudi koji nisu imali konzole rijeteko su čuli za tu franšizu.

I'm very large!
12 godina
protjeran
offline
Podcijenjene igre
Oba System Shocka u vrijeme izlaska.Odlične igre je tržišno upropastio nedostatak marketinga,te neki opaki konkurenti.
Deus Ex 2 -nije kao jedinica,ali nikako ne zaslužuje toliko loših kritika koje dobiva ,kako na ovom forumu,tako i drugdje.
Far Cry 2 -usprkos određenoj monotonosti,riječ je o vrlo dobrom naslovu s odličnim idejama.Meni mnogo bolja igra od FC1,s kojim nema nikakvih poveznica,ali s obzirom da jedinicu
smatram izrazito precijenjenom,kod FC2 je potpuno obrnuta situacija. Neke stvari su mogle biti bolje napravljene(vozni model-s obzirom koliko ima vožnje,neke sporedne misije),ali
većina stvari su  zbilja dobro uklopljene u igru.Najteže je "preživjeti"početak,koji je prilično spor,ali kasnije krene prava zabava.
Roćka
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2012 11:04 (Roćka).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Podcijenjene igre

DEFINITIVNO Mordor II: Darkness Awakening .Igra je Fantasy RPG ,ima toone neprijatelja , tone itema , nekih 10-15 guildova (zavisi kojeg charactera odaberete max je 5-6) ugl znam da se nsm mogo odvojit od nje.Nazalost igra nije postala popularna (il sta vec) i nikad nije zavrsena ali ovaj demo ce vam svejedno ponuditi nekih 200 sati igre.Definitinvo je morate probat!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice