Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen zaključana tema

poruka: 53
|
čitano: 7.496
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

@vesnica64 A koja je brzina tvog uploada? Čisto da prvo izračunam koliko bi vremena trebalo uopće da to netko skine s tvog kompa pa da vidimo jel ti se uopće isplati postavljati FTP server ili će biti brže i jednostavnije da to pošalješ poštom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

pa ne mogu da shvatim pa koji jezik govorim ne želim fizički ništa da uplodam alo fizički ništa,kakavdropbox i slicne stvari pa tu moram da uplodam.Hocu da lik skida od mene ono što mu ja dam i naravno po brzini mojeg uploda,ali sam se ja riješio da ne moram ja da uplodam,neka on skida..hocete translate da vam to objasnim ili se pravite malo blesavi.koji dio nije jasan.Sve znam to cu s torrent sync kod njega ne moram ništa radit samo oznacim folder koji dijelim i odem na pivo s alkoholom,dođem kuci odem spavati,probudim se odem do grad na kavicu a lik skida i skida,sporo ali ce skinuti a ja nisam fizički nista radio.

fršten..koja polemika zbog obicnog pitanja a ljudi i dalje ne razumiju da ne želim nikakve servise da dižem linkove nikakve servise cisti sharing KOMP-KOMP

 

ODE NE PIVKANA NEMA MI DRUGE BOLJE TO NEGO TABLETE

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PPrijenos podataka s jednoga kompa na drugi ud
vesnica64 kaže...

Ne znam dali sam problem napisao u dobroj temi ali ne znam pod što ovo spada.
Radi se o ovome,treba da pošaljem u Ameriku braticu 2 dvd s svatovima e sad da ne dižem na neke servere ta 2 dvd dali postoji nacin da mu ja odredim folder gdje se to nalazi na mome kompu i on onda skida s mojega kompa na njegov,naravno moj komp mora biti upaljen ako ima neki takav nacin razmjene molim koji je

hvala unaprijed

vesnica ne bavi se downloadom i uploadom jel oni tebe siluju a ti neznas o cemu se radi.

 

da li se moze file u djelovima slati?

 

ovo je nesto zanimljivo na sta sam naisao

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 10:25 (Abomb).
14 godina
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 10:29 (dastefan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

DOWNLOAD  14 MBPS

UPLOAD1.19 MBPS

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

 

vesnica zasto ne saljes taj film u dijelovima? otic ces na DVD i dio po dio prebacivati. Time ces rjesiti problem puknuca.

ako to radis navece rjesis problem rada sa racunalom

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 10:38 (Abomb).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
dastefan kaže...

 

11 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

Ajmo sad slijedeće pitanje; kako da se on spoji na mene... Dyndnsovi i PortFWovi here he comes...

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

Pa nije to tak sporo kak si pričao. OK, ili postavi ftp server ili http server http://lifehacker.com/343398/share-files-over-the-internet-from-your-computer-with-hfs, ili postavi vpn http://openvpn.net/

ili koristi neki od P2P servisa:

http://host03.pipebytes.com/

http://www.filesovermiles.com/

imaš hrpu opcija

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 10:48 (dastefan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
dastefan kaže...

Pa nije to tak sporo kak si pričao. OK, ili postavi ftp server ili http server http://lifehacker.com/343398/share-files-over-the-internet-from-your-computer-with-hfs, ili postavi vpn http://openvpn.net/

ili koristi neki od P2P servisa:

http://host03.pipebytes.com/

http://www.filesovermiles.com/

imaš hrpu opcija

Znaci ovo su sve stvari gdje ja fizicki ne moram da uplodam stvari nego oni skidaju od mene s kompa   TO MI JE NAJBITNIJE

 

Hvala na dobroj volji i smirenosti u objašnjavanju

 

16 godina
odjavljen
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

Umro sam od smijeha čitajući ovaj topic... {#}

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
Friday kaže...

Umro sam od smijeha čitajući ovaj topic... {#}

 

HAHAAH i ja pa smo neriješeno  ali bitno da se je problem riješio a riješio ga je samo jedan čovjek svi ostali su fantazirali i igrali se pokvarenog telefona

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...
Friday kaže...

Umro sam od smijeha čitajući ovaj topic... {#}

 

HAHAAH i ja pa smo neriješeno  ali bitno da se je problem riješio a riješio ga je samo jedan čovjek svi ostali su fantazirali i igrali se pokvarenog telefona

 

 

Ostali ljudi su ti ukazivali da je NEMOGUĆE da nekakav fajl sa tvog računala ode na internet (na nekakav servis ili kod FTP klijenta) bez da se koristi tvoj upload koji će SVAKAKO zagušiti tvoju mrežu osim ako imaš riješen nekakav QoS na routeru.

NHF, ali totalno mi je nejasno kako si se ti uspio registrirati na forumu...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

Nađi nekog tko ima brzi link i seed box..nek ti to uploada za ćevape i pivu, pizzu/colu..., ovaj nek se zakači..nek skine i kad je gotovo pobrišeš "source"

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
Friday kaže...
vesnica64 kaže...
Friday kaže...

Umro sam od smijeha čitajući ovaj topic... {#}

 

HAHAAH i ja pa smo neriješeno  ali bitno da se je problem riješio a riješio ga je samo jedan čovjek svi ostali su fantazirali i igrali se pokvarenog telefona

 

 

Ostali ljudi su ti ukazivali da je NEMOGUĆE da nekakav fajl sa tvog računala ode na internet (na nekakav servis ili kod FTP klijenta) bez da se koristi tvoj upload koji će SVAKAKO zagušiti tvoju mrežu osim ako imaš riješen nekakav QoS na routeru.

NHF, ali totalno mi je nejasno kako si se ti uspio registrirati na forumu...

 

Kako je nemoguce kad je moguce eto vec mi ide dvd za ameriku a ja fizicki ništa ne uplodam..pa samo sam to trazio da fizicki JA  ne moram da dižćem linkove,tip mi u americi samo skida s moga foldera a ja sam na pivkanu i boli me kad ce on to skinuti.Kako sam uspio na forum pa napisao zamolbu i primili me preko veze kao i sve ostalo sto ide opreko veze.Ma bitno je da je sve u funkciji i javilo se 7 ljuid samo je jedan riješio moj problem svi ostali su bacali fanzatuke ovo pa ovo pa ono..nisu imali pojma.

Znaci mogu poslati bez da fizicki ja moram da uplodam a tu i riskiram da mi ne pukne veza pa ajde nanovo.

 

Za sve postoji riješenje naravno ako ga netko zna riješit a znao je samo jedan čovjek koji mi je dao čak 4 riješenjaa onih 6 nisu uspijeli dati niti jedno..ali ipak im hvala

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...
Friday kaže...
vesnica64 kaže...
Friday kaže...

Umro sam od smijeha čitajući ovaj topic... {#}

 

HAHAAH i ja pa smo neriješeno  ali bitno da se je problem riješio a riješio ga je samo jedan čovjek svi ostali su fantazirali i igrali se pokvarenog telefona

 

 

Ostali ljudi su ti ukazivali da je NEMOGUĆE da nekakav fajl sa tvog računala ode na internet (na nekakav servis ili kod FTP klijenta) bez da se koristi tvoj upload koji će SVAKAKO zagušiti tvoju mrežu osim ako imaš riješen nekakav QoS na routeru.

NHF, ali totalno mi je nejasno kako si se ti uspio registrirati na forumu...

 

Kako je nemoguce kad je moguce eto vec mi ide dvd za ameriku a ja fizicki ništa ne uplodam..pa samo sam to trazio da fizicki JA  ne moram da dižćem linkove,tip mi u americi samo skida s moga foldera a ja sam na pivkanu i boli me kad ce on to skinuti.Kako sam uspio na forum pa napisao zamolbu i primili me preko veze kao i sve ostalo sto ide opreko veze.Ma bitno je da je sve u funkciji i javilo se 7 ljuid samo je jedan riješio moj problem svi ostali su bacali fanzatuke ovo pa ovo pa ono..nisu imali pojma.

Znaci mogu poslati bez da fizicki ja moram da uplodam a tu i riskiram da mi ne pukne veza pa ajde nanovo.

 

Za sve postoji riješenje naravno ako ga netko zna riješit a znao je samo jedan čovjek koji mi je dao čak 4 riješenjaa onih 6 nisu uspijeli dati niti jedno..ali ipak im hvala

 

no brain no gain

HOW ABOUT NO
16 godina
odjavljen
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...
Friday kaže...
vesnica64 kaže...
Friday kaže...

Umro sam od smijeha čitajući ovaj topic... {#}

 

HAHAAH i ja pa smo neriješeno  ali bitno da se je problem riješio a riješio ga je samo jedan čovjek svi ostali su fantazirali i igrali se pokvarenog telefona

 

 

Ostali ljudi su ti ukazivali da je NEMOGUĆE da nekakav fajl sa tvog računala ode na internet (na nekakav servis ili kod FTP klijenta) bez da se koristi tvoj upload koji će SVAKAKO zagušiti tvoju mrežu osim ako imaš riješen nekakav QoS na routeru.

NHF, ali totalno mi je nejasno kako si se ti uspio registrirati na forumu...

 

Kako je nemoguce kad je moguce eto vec mi ide dvd za ameriku a ja fizicki ništa ne uplodam..pa samo sam to trazio da fizicki JA  ne moram da dižćem linkove,tip mi u americi samo skida s moga foldera a ja sam na pivkanu i boli me kad ce on to skinuti.Kako sam uspio na forum pa napisao zamolbu i primili me preko veze kao i sve ostalo sto ide opreko veze.Ma bitno je da je sve u funkciji i javilo se 7 ljuid samo je jedan riješio moj problem svi ostali su bacali fanzatuke ovo pa ovo pa ono..nisu imali pojma.

Znaci mogu poslati bez da fizicki ja moram da uplodam a tu i riskiram da mi ne pukne veza pa ajde nanovo.

 

Za sve postoji riješenje naravno ako ga netko zna riješit a znao je samo jedan čovjek koji mi je dao čak 4 riješenjaa onih 6 nisu uspijeli dati niti jedno..ali ipak im hvala

 

 

To što netko drugi od tebe vuče podatke nije upload gledajući sa tvoje točke gledišta???

I to što netko drugi vuče podatke od tebe znači da veza ne može pući???

Znaš šta će se dogoditi u iduća 24 sata kad ti se promjeni IP adresa? Možda već u idućih sat vremena (ovisi kad ti se zadnji puta promjenila IP adresa)...

Pući će ti faking link čovječe!!!

 

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

Ne samo je jedan od nas imao dovoljno crtackih sposobnosti da nacrta nesto a da ti shvatis...a dok ti pijes pivu tebi se fizicki uploaduje tvoj dvd na njegov racunar...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
Friday kaže...

Umro sam od smijeha čitajući ovaj topic... {#}

hehehe i ja, da je netko TOLIKO glup?!

 

ne mogu dalje pisat, krepavam od smijeha...... eeeeee

 

tko tome da internet..., a tek da se potrudi skodirat u mkv s h264..... eeeee bez gubitka imat od 14, možda 4 gb..., recimo...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
malina22 kaže...

Ne samo je jedan od nas imao dovoljno crtackih sposobnosti da nacrta nesto a da ti shvatis...a dok ti pijes pivu tebi se fizicki uploaduje tvoj dvd na njegov racunar...

 

nije imao crtackih sposobnosti poslao mi je 5 linkova s mojim rešenjem,ja pijem pivo ali fizicki ne uplodam(ne moram biti kraj kompa) ja nego on vuče od mene..velika razlika a samo sam to i tražio i samo je jedan to skužio ovi ostali fantazirali

Veza mi nece puci jer imam staticnu a i ako mi pukne kod slijedeceg kontakta program nastavlja dalje da salje podatke

 

opet hvala svima koji su pokušali da mi pomognu a i sami nisu znali tj nisu imali iskudtva s tim nego su izgleda nesto citali pa meni prenoslili i tako uvijek dođe do pokvarenog telefona..ali dobro riješeno je da se ne mora fizički uplodat na neki server

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
Ivan Blažević kaže...
Friday kaže...

Umro sam od smijeha čitajući ovaj topic... {#}

hehehe i ja, da je netko TOLIKO glup?!

 

ne mogu dalje pisat, krepavam od smijeha...... eeeeee

 

tko tome da internet..., a tek da se potrudi skodirat u mkv s h264..... eeeee bez gubitka imat od 14, možda 4 gb..., recimo...

 

Ma nemaš pojma, on ne želi fizički to skodirati {#}

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...
malina22 kaže...

Ne samo je jedan od nas imao dovoljno crtackih sposobnosti da nacrta nesto a da ti shvatis...a dok ti pijes pivu tebi se fizicki uploaduje tvoj dvd na njegov racunar...

 

nije imao crtackih sposobnosti poslao mi je 5 linkova s mojim rešenjem,ja pijem pivo ali fizicki ne uplodam(ne moram biti kraj kompa) ja nego on vuče od mene..velika razlika a samo sam to i tražio i samo je jedan to skužio ovi ostali fantazirali

Veza mi nece puci jer imam staticnu a i ako mi pukne kod slijedeceg kontakta program nastavlja dalje da salje podatke

 

opet hvala svima koji su pokušali da mi pomognu a i sami nisu znali tj nisu imali iskudtva s tim nego su izgleda nesto citali pa meni prenoslili i tako uvijek dođe do pokvarenog telefona..ali dobro riješeno je da se ne mora fizički uplodat na neki server

 

 

 

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

Glavno da smo došli do rješenja gdje nema fizičkog uploada, STA SAD ZAHEBAVAS!!!!! {#} Da Friday, ti! {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 13:54 (Jovanka).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice