Tko je aXXo?

poruka: 246
|
čitano: 135.993
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Paolo2612 kaže...
bgood kaže...
rambox kaže...

bgood a kaj bi ti htio da on napravi kaj ti nije ovo dovoljno dobro kaj on radi, svakom s dvije vijuge u glavi je jasno da se tu radi odlican posao za pohvalit  svakako bila tu jedna osoba ili vise njih jer nam omogucuju da gledamo za badave veliki izbor filmova i to je odlicno nema se tu kaj mislit a i kopije su dobre kvalitete, a ti bgood ak ti to ne valja gledaj partizanske filmove. Pa ko jos gleda dobrom poklonjenom konju u zube stvarno svasta!!!Šutim

Paolo me pretekao s objašnjenjem dok sam pisao svoj post.
aXXo uzme tuđi release (ne ripa) i rekodira ga na 700mb (ili 800 s overburnom). Iako mu se prije zalomila i povremena rana TC ili DVDScr verzija, sad u pravilu izdaje rekodirane DVDRip. Znači, par mjeseci nakon što je film izašao u kinima, nakon što su svi kojima je bila duboka želja i nasušna potreba pogledati najnovije Hollycrap izdanje kupili ulaznicu ili se zadovoljiti s nekim pristojnijim TS-om, na trackere stižu prvi DVD ripovi od 2 ili više CD. Malo nakon toga stiže i aXXo.
Nije mi jasno tko to skida!?! Zainteresirani su već pogledali film, DVDRipove skidaju "kolekcionari" i nema apsolutno nikakve logike da za tih bijednih sat vremena dužeg downloada po CD skidaju njegovu prelošu kvalitetu (gledano u kategoriji "za čuvanje", ne "za gledanje") kad im na raspolaganju stoje kvalitetni dvd i bluray ripovi. Svi se "zakače" na njegov torrent jer je - pouzdan! Nema lažnjaka, nema podmetanja TSova, nema lozinki na Rarovima (+prigodne registracije na mutnim stranicama),  nema navlačenja po privatnim trackerima, ali kvaliteta onoga što nudi i način na koji to radi je više nego bijedan.
Jedini kojem takvo izdanje odgovara je neki Kinez s druge strane parice koji u roku od 15 minuta od izlaska na trackeru ima gotovih 1000 kopija s omotom i cd naljepnicom.

BTW, nemam niti jedan njegov uradak.
 Ja imam  njegove "rippove", sada uglavnom skidam HD-rip itd. (za filmove u kojima znam da ću uživati, ili ih želim za kolekciju) ali razlog iz kojeg ja skidam njegove filmove su: veće brzine jer puno ljudi skida njegove filmove, i puno lakše nalaženje prijevoda - što mi je jedino važno kada želim nabrzaka skinuti neki "nepoznati" film i pogledati ga da ubijem vrijeme. Ako je vrijedan i dobar ide u kolekciju - ali sigurno ne kao aXXo rip (osim ako nažalost nema kvalitetniji rip od njega).
  Pa sada... Kad gledas na nekom CRT televizoru recimo SONY trinitron malo veceg ekrana aXXo ripovi su odlicni... Licno LCD televizori ako nemaju HD ready su mi glupost i ne isplati se uzimati jer je slika ocajna.. Svaki bolji crt ima ljepsu sliku i jasniju nego ti neki lcd televizori... Drugo kolekcija kakva??? Kolekcija fuseraja... Pa ako hocu kolekciju kada budem imao para cu uzimati kako treba originale i tako ih cuvati, ovako da skidam ili da nabavljam HD 720p ili 1080p filmove mi ne pada na pamet 8GB po filmu treba mi za 100 filmova 1TB hdd.. a ovako bi mogao 1000 filmova koji su neki DVDrip od 700mb...
Kakva korist koje je kvalitete film ako nije original?? Takodje sta ce mi 1080p HD film ako nemam FULL HD televizor neku panasonic plasmu ili sony braviu.. Na bilo cemu drugom da gledam izgledat ce kao i DVD kvaliteta.

Ja za sebe mislim da cim imadnem pare i mogucnosti da cu svoju kolekciju filmova graditi originalima a ovo sto sada imam je eto samo nako da bi mogao reci nekome kako imam stotine filmova.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
icy_kira kaže...
Paolo2612 kaže...
 Ja imam  njegove "rippove", sada uglavnom skidam HD-rip itd. (za filmove u kojima znam da ću uživati, ili ih želim za kolekciju) ali razlog iz kojeg ja skidam njegove filmove su: veće brzine jer puno ljudi skida njegove filmove, i puno lakše nalaženje prijevoda - što mi je jedino važno kada želim nabrzaka skinuti neki "nepoznati" film i pogledati ga da ubijem vrijeme. Ako je vrijedan i dobar ide u kolekciju - ali sigurno ne kao aXXo rip (osim ako nažalost nema kvalitetniji rip od njega).
  Pa sada... Kad gledas na nekom CRT televizoru recimo SONY trinitron malo veceg ekrana aXXo ripovi su odlicni... Licno LCD televizori ako nemaju HD ready su mi glupost i ne isplati se uzimati jer je slika ocajna.. Svaki bolji crt ima ljepsu sliku i jasniju nego ti neki lcd televizori... Drugo kolekcija kakva??? Kolekcija fuseraja... Pa ako hocu kolekciju kada budem imao para cu uzimati kako treba originale i tako ih cuvati, ovako da skidam ili da nabavljam HD 720p ili 1080p filmove mi ne pada na pamet 8GB po filmu treba mi za 100 filmova 1TB hdd.. a ovako bi mogao 1000 filmova koji su neki DVDrip od 700mb...
Kakva korist koje je kvalitete film ako nije original?? Takodje sta ce mi 1080p HD film ako nemam FULL HD televizor neku panasonic plasmu ili sony braviu.. Na bilo cemu drugom da gledam izgledat ce kao i DVD kvaliteta.

Ja za sebe mislim da cim imadnem pare i mogucnosti da cu svoju kolekciju filmova graditi originalima a ovo sto sada imam je eto samo nako da bi mogao reci nekome kako imam stotine filmova.
 Nemamo svi pare za originale, ali neću sada u tu priču o piratluku... samo ću reći da polako kupujem i nabavljam originale koliko mi financije dopuštaju.

Ti govoriš o televizorima, ali zaboravljaš činjenicu da već gotovo svi monitori za PC imaju barem HD ready rezoluciju, a sada već i Full HD i više od njega. A i nismo svi hrčci da držimo tone filmova na HDD-u, skineš lošiji rip - ako ti se sviđa skineš HD rip za kolekciju i spržiš ga na DVD od 2 kune. Kada bude para uzmeš original.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

piratsvo rula

 

svima,a ne samo njima!!

 

 

 

 

ćao đaci

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
jurluk kaže...

ja mislim da je to neka skupina hakera il nešt, jer to sve nemože jedna osoba. bar tako mislim NeodlučanŠutim

 Tako nekako.
Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Dado_ZG78 kaže...
jurluk kaže...

ja mislim da je to neka skupina hakera il nešt, jer to sve nemože jedna osoba. bar tako mislim NeodlučanŠutim

 Tako nekako.
 To je skupina od četri lika diljem svijeta, većeg IQ od ostalih. Jedan je a, drugi i treći X, četvrti je o.
s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
16 godina
protjeran
offline
RE: Tko je aXXo?
stalker kaže...
Dado_ZG78 kaže...
jurluk kaže...

ja mislim da je to neka skupina hakera il nešt, jer to sve nemože jedna osoba. bar tako mislim NeodlučanŠutim

 Tako nekako.
 To je skupina od četri lika diljem svijeta, većeg IQ od ostalih. Jedan je a, drugi i treći X, četvrti je o.
 U krivu si.

aXXo je Mirko iz kutine.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?

Ne, nisam rekao da se zovem Mirko.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?

aXXo i FXG imaju najbolje ripove. Bez obzira na sve što rade, najkvalitetnije odrade poso...

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Pogledao sam prije par dana jedan film u izdanju DVDrip ARROWa, ne bi vjerovao koliko je odlična kvaliteta slike i zvuka. Samo sto ne skidam njegove ripove, na taj sam slucajno naisao, pa ne znam je li mu taj rip bio izuzetak ili ima inace tako dobre ripove, ako je ovo drugo onda i njega svakako treba uvrstiti medu ovu dvojicu.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Takoder skidam filmove kako njegove tako i ostale i sve gledam na kucnom kinu i lcd 107cm i sve je perfektno....

 

jedino što me zanima da li negdje ima neka str ili nesto gdje se prati sto je uplodao pa da se skine ovako dok vidis sta je novo tj niti ne vidis  ???

 

to bi bio jedan veliki plus .... hvalaaa

nema gaaa...
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Comfort kaže...

Takoder skidam filmove kako njegove tako i ostale i sve gledam na kucnom kinu i lcd 107cm i sve je perfektno....

 

jedino što me zanima da li negdje ima neka str ili nesto gdje se prati sto je uplodao pa da se skine ovako dok vidis sta je novo tj niti ne vidis  ???

 

to bi bio jedan veliki plus .... hvalaaa

 ima stranica rlslog.net gdje imaš sve releasove i ne samo filmova nego i glazbe i igara. Osvježuje se 10-ak puta na dan i najažurnija je.
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo je onaj koji je...ne spominji ime njegovo uzalud!!!

Djela govore.Milan Banditič.
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Tko je aXXo?

To nije samo jedna osoba jer ko bi stigo to sve rippat i uploadat ima puno accountova.

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?

Većina ljudi o njemu govori kao o "Znate-Već-Komu" ili "Onomu-Čije-Se-Ime-Ne-Smije-Izgovoriti.

Proud to be adicted to WoW
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo je lopov.Belji se

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
VirtUoso kaže...

aXXo je lopov.Belji se

aXXo je kralj, i mi smo njegovi podanici i obozavatelji Smijeh

15 godina
protjeran
offline
Tko je aXXo?

btw,zakAJ ne-ripa filmove od 2ili 3 mjeseca nevidim ni jedan njegov upload;ZAKAJ???

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
zokiN kaže...

btw,zakAJ ne-ripa filmove od 2ili 3 mjeseca nevidim ni jedan njegov upload;ZAKAJ???

Kao sto sam rekao,aXXo je lopov.Kradljivac tudjih ripova...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
VirtUoso kaže...
zokiN kaže...

btw,zakAJ ne-ripa filmove od 2ili 3 mjeseca nevidim ni jedan njegov upload;ZAKAJ???

Kao sto sam rekao,aXXo je lopov.Kradljivac tudjih ripova...

Nije, bas se vidi da je svaki rip njegov i da su drugaciji od drugih. Ako ti se aXXo nesviđa, nemoj skidat njegove filmove!

15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Ok Ok !

 

 

aXXo FTW!!Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Tko je aXXo?
VirtUoso kaže...
zokiN kaže...

btw,zakAJ ne-ripa filmove od 2ili 3 mjeseca nevidim ni jedan njegov upload;ZAKAJ???

Kao sto sam rekao,aXXo je lopov.Kradljivac tudjih ripova...

nisam pito dal je lopov,nego zakaj ne uplouda filmice vise?'?

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Točniji naslov ove teme bi bilo: Tko su aXXo?

 

To je p2p grupa koja je radila jako popularne (na public trackerima; na private trackerima postoje daleko bolji riperi) i kvalitetne divix ripove. 

More Li...
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?

Evo bas sam sad video Knowing[2009]DvDrip-aXXo.

Mene zanima nesto drugo tj.zasto on (ili ta grupa ljudi) radi to sto radi, verovatno zbog materijalne korist ali na koj nacin   oni dolaze do iste, odnosno ko im placa za to sto rade i zasto?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
archeron kaže...

Točniji naslov ove teme bi bilo: Tko su aXXo?

 

To je p2p grupa koja je radila jako popularne (na public trackerima; na private trackerima postoje daleko bolji riperi) i kvalitetne divix ripove. 

ovo je točno, nakon što probate ripove kao što su: DEViSE, FLAWL3SS, DiAMOND, ViSiON, SANTi, EuReKa(nedavno su otvorili jedan dosta dobar HD privatni tracker)... aXXu necete ni primirisati

 

 

kako ko ih plaća, pa Hollywood ih plaćaBelji se

C'est la vie / http://www.youtube.com/watch?v=S1ZZreXEqSY
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 0:31 (leo_819).
15 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
leo_819 kaže...

ovo je točno, nakon što probate ripove kao što su: DEViSE, FLAWL3SS, DiAMOND, ViSiON, SANTi, EuReKa(nedavno su otvorili jedan dosta dobar privatni tracker)... aXXu necete ni primirisati

 

 

 

a pa čemu su bolji?

16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
Jer nabavljaju filmove iz koje kakvih izvora te bez njih ne bi pol filmova gledali prije nego bi se pojavili u videotekama. Axxo je reriper, recoder ili kak bi se to već nazvalo. On od tih istih uzima 2cd ripove i prebacuje u 700MB fajlove. Axxo je za za tu scenu parazit koji na tuđi račun kupi slavu.
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Zadnjih mjeseci baš i nema previše aXXo-vih rip-ova..   Neodlučan

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?

ne znam jel je to istina, ali se pricalo nesto da axxo sad radi za fxg. Iznenađen

16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
r420r kaže...

ne znam jel je to istina, ali se pricalo nesto da axxo sad radi za fxg. Iznenađen

Ne vjerujem. aXXo je puno popularniji od FXG-a. Zašto se odreći svga imena koje je puno popularnije i ići u manji tim.

 

iako je i to moguće - mininova filtrira sadržaj, svi znate za the pirate bay, strogi piratski zakoni. Moguće je da je napustio svoje ime da ga ne uhvate.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Fowix kaže...
VirtUoso kaže...

aXXo je lopov.Belji se

aXXo je kralj, i mi smo njegovi podanici i obozavatelji Smijeh

Tako je, Virtuzo.

 

Neki debil amater pod imenom klaxxon takodjer stavlja piratske filmove na internet.

kl"axxo"n- tko god u search upise axxo, pojavi se i par njegovih filmova.

U zadnje vrijeme ga ne vidjam; valjda ga je koknuo neko pametan :))

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 16:10 (yure32).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice