Xclaim blocker

poruka: 8
|
čitano: 7.156
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xclaim blocker

Ova posast me vec dulje vrijeme zivcira, ali implementacija u BOL forum je zbilja kap koja je prelila casu! Probao sam koristiti AdBlock, AdBlock+ (koji navodno propusta reklame autora koji plate) i ghostery, ali svaki put je gamad prezivjela. Zna li netko rjesenje kojim se se ove iritantne zohare moze trajno zgaziti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xclaim blocker

I meni od danas poceo podcrtavati neke rijeci zeleno ovdje na forumu i bacati reklame kada misem stanem iznad njih. Sto je jos bolje, to je na sluzbenom laptopu gdje nemam ni admin ovlasti nesto posteno instalirati ...

battlelog: b4stardo_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xclaim blocker

­

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
12 0 hvala 12
15 godina
offline
Re: Xclaim blocker

pa dodaj custom rule za blokirat

jer meni toga nema

ovakvo nesto bi trebalo upaliti

 

*.xclaimwords.*

*.xclaim*.*

 

probaj adblock edge na firefoxu ili onaj adblock na chromiumu koji se pojavi prvi na popisu, pa te autor trazi donaciju. To su pouzdani addoni, ostale najbolje ne dirat.

Iako je opera nekad imala urlfilter koji je radio bolje nego svi ovi addoni skupa.

 

@Bastardo:

Mozes instalirat addone u browsere bez admin ovlasti.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2014 16:04 (Ante).
14 godina
offline
Re: Xclaim blocker

Ja sam ovako napravio. Nema reklame, ali nigdje.

Zarada klikanjem, http://wattbux.com/ref/inoxzg , http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
offline
Xclaim blocker

upravo sam i ja revoltiran išao pokrenut temu kako da se to blokira, jer me vec dulje vrijeme nervira na raznim news portalima. isprobavao sam sa raznim custom filterima, ali nisam znao da je ovako lagano {#}

 

btw jel zna neko kako se zove tema u kojoj je jedan autor napravio addon mislim za firefox koji blokira onu obavijest da stranica koristi kolačiće?

Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xclaim blocker

Nisam ni znao da to postoji, nego slučajno danas naletim na nekog ko se žali na te reklame i vidi stvarno masu ljudi se žali.

 

Evo vam par dodataka za Firefox koji će vam olakšat surfanje po internetu:

 

Ghostery , AdBlock Plus i BetterPrivacy

 

{#}

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xclaim blocker
Ante kaže...

Hvala Ante :-)

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice